Elite Performances
358 performances met the MileSplit US Second Team standard.
HS Girls | Mark | Athlete | Team |
---|---|---|---|
100 Meter Hurdles Finals | 13.54 | Melia Cox | Long Beach Poly (SS) |
100 Meter Hurdles Finals | 14.16 | Shanice Stewart | Carter, Wilmer Amina (SS) |
100 Meter Hurdles Finals | 14.26 | Paige Hollis | Hoover (SS) |
100 Meter Hurdles Finals | 14.31 | Alyssa Monteverde | Clovis West (CS) |
100 Meter Hurdles Finals | 14.41 | Katherine Salcido | San Dimas (SS) |
100 Meter Hurdles Finals | 14.78 w | Devon Collins | Granite Hills (SD) |
100 Meter Hurdles Finals | 14.87 | Deena Pierce | Serra - Gardena (SS) |
100 Meter Hurdles Finals | 14.92 w | Karli Johonnot | Centennial High |
100 Meter Hurdles Finals | 14.94 | Anginae Monteverde | Clovis West (CS) |
100 Meter Dash Finals | 11.82 | Kylie Price | Bishop Amat (SS) |
100 Meter Dash Finals | 11.90 | Brea Buchanan | Ayala (SS) |
100 Meter Dash Finals | 11.95 | Christine Scott | Mullen High School |
100 Meter Dash Finals | 11.99 | Shai-anne Davis | Marina (SS) |
100 Meter Dash Finals | 12.04 | Omhunique Browne | San Marino (SS) |
100 Meter Dash Finals | 12.09 | Traci Hicks | Long Beach Poly (SS) |
100 Meter Dash Finals | 12.20 | Ashlie Curenton | Silverado (SS) |
100 Meter Dash Finals | 12.25 | Asia Watts | Bishop Alemany (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:55.43 | Jennifer Owen | West Ranch (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:58.14 | Xochitl Navarrete | Colony (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:59.28 | Ali Teliha | Bullard (CS) |
1600 Meter Run Finals | 5:06.10 | Taylor Melser | West Ranch (SS) |
1600 Meter Run Finals | 5:07.04 | Carrie Soholt | ML King (SS) |
1600 Meter Run Finals | 5:09.92 | Raquel Lambdin | Camarillo (SS) |
1600 Meter Run Finals | 5:12.07 | Micayla Rennick | San Luis Obispo (CS) |
1600 Meter Run Finals | 5:13.36 | Shannon Byrne | Newbury Park (SS) |
1600 Meter Run Finals | 5:13.76 | Evelyn Anderson | Rundle College |
200 Meter Dash Finals | 24.20 | Akawkaw Ndipagbor | Long Beach Poly (SS) |
200 Meter Dash Finals | 24.28 | Christine Scott | Mullen High School |
200 Meter Dash Finals | 24.33 | Nia Donner | Rosemont (SJ) |
200 Meter Dash Finals | 24.47 | Ashlie Curenton | Silverado (SS) |
200 Meter Dash Finals | 24.58 | La Toya Williams | Louisville (SS) |
200 Meter Dash Finals | 24.74 | Shai-anne Davis | Marina (SS) |
200 Meter Dash Finals | 24.83 | Kylie Price | Bishop Amat (SS) |
200 Meter Dash Finals | 24.87 | Vanessa Jones | Etiwanda (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 43.23 | Gianna Woodruff | St. Mary's Academy (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 43.34 | Jade Miller | Great Oak (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 43.53 | Omhunique Browne | San Marino (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 43.65 | Ifeoma Onumonu | Los Osos (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 43.96 | Karli Johonnot | Centennial High |
300 Meter Hurdles Finals | 44.27 | Devon Collins | Granite Hills (SD) |
300 Meter Hurdles Finals | 44.75 | Paige Bushnell | Upland (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 44.84 | Dawnielle Baucham | Serra - Gardena (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 44.88 | Edwards Bria | Colony (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 45.22 | Kymber Payne | Long Beach Poly (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 45.61 | Deena Pierce | Serra - Gardena (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 45.90 | Taylor Larch-Miller | Torrey Pines (SD) |
300 Meter Hurdles Finals | 46.23 | Ariana Washington | Long Beach Poly (SS) |
3200 Meter Run Finals | 10:52.48 | Hanna Peterson | ML King (SS) |
3200 Meter Run Finals | 11:00.91 | Christine Hoffmann | San Luis Obispo (CS) |
3200 Meter Run Finals | 11:12.77 | Jenay Jauregui | Saugus (SS) |
3200 Meter Run Finals | 11:14.44 | Adriana Olivas | Centennial Corona (SS) |
3200 Meter Run Finals | 11:15.50 | Taylor Khan | Ayala (SS) |
3200 Meter Run Finals | 11:16.40 | Kenzie Estes | Polytechnic - Riverside (SS) |
400 Meter Dash Finals | 54.55 | Chimere Ezumah | Serra - Gardena (SS) |
400 Meter Dash Finals | 54.65 | Akawkaw Ndipagbor | Long Beach Poly (SS) |
400 Meter Dash Finals | 54.83 | Nia Donner | Rosemont (SJ) |
400 Meter Dash Finals | 55.39 | Vanessa Jones | Etiwanda (SS) |
400 Meter Dash Finals | 55.57 | Morgan Thompson | Newbury Park (SS) |
400 Meter Dash Finals | 56.32 | Arielle Stevenson | Long Beach Poly (SS) |
400 Meter Dash Finals | 56.34 | Kailea Tracy-Visintainer | Seabury Hall |
400 Meter Dash Finals | 56.62 | Kayah Agudo | Serra - Gardena (SS) |
400 Meter Dash Finals | 56.91 | Dawnielle Baucham | Serra - Gardena (SS) |
400 Meter Dash Finals | 57.46 | Chelsey Washington | Highland (SS) |
400 Meter Dash Finals | 57.48 | Grace Brittan | Littleton High School |
4x100 Meter Relay Finals | 45.70 | Relay Team | Long Beach Poly (SS) |
4x100 Meter Relay Finals | 46.85 | Relay Team | St. Mary's College HS (NC) |
4x100 Meter Relay Finals | 46.90 | Relay Team | Roosevelt (SS) |
4x100 Meter Relay Finals | 47.75 | Relay Team | Los Osos (SS) |
4x100 Meter Relay Finals | 47.91 | Relay Team | Colony (SS) |
4x100 Shuttle Hurdle Relay Finals | 1:02.19 | Relay Team | Clovis West (CS) |
4x100 Shuttle Hurdle Relay Finals | 1:02.94 | Relay Team | Long Beach Poly (SS) |
4x100 Shuttle Hurdle Relay Finals | 1:08.11 | Relay Team | Ventura (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 20:09.51 | Relay Team | Saugus (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 20:27.16 | Relay Team | Saratoga Springs |
4x1600 Meter Relay Finals | 20:40.65 | Relay Team | La Costa Canyon (SD) |
4x1600 Meter Relay Finals | 20:47.13 | Relay Team | Redondo Union (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 21:00.95 | Relay Team | Campolindo (NC) |
4x1600 Meter Relay Finals | 21:23.08 | Relay Team | Centennial Corona (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 21:35.74 | Relay Team | Millikan (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 21:38.05 | Relay Team | Newbury Park (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 21:48.85 | Relay Team | Great Oak (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 21:56.92 | Relay Team | Claremont (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:38.32 | Relay Team | Long Beach Poly (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:39.71 | Relay Team | St. Mary's Academy (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:40.87 | Relay Team | Roosevelt (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:40.92 | Relay Team | Colony (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:41.17 | Relay Team | Serra - Gardena (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:41.66 | Relay Team | Wilson - Long Beach (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:42.58 | Relay Team | Serra - Gardena (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:43.04 | Relay Team | Long Beach Poly (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:47.09 | Relay Team | Littleton High School |
4x400 Meter Relay Finals | 3:51.47 | Relay Team | Colony (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:52.25 | Relay Team | Summit (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:53.09 | Relay Team | Great Oak (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:54.78 | Relay Team | St. Mary's Academy (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 9:03.77 | Relay Team | Harvard Westlake (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 9:20.92 | Relay Team | Redondo Union (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 9:25.15 | Relay Team | Rancho Buena Vista (SD) |
4x800 Meter Relay Finals | 9:37.79 | Relay Team | Beverly Hills (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 9:40.38 | Relay Team | Colony (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 9:41.96 | Relay Team | Rancho Bernardo (SD) |
800 Meter Run Finals | 2:13.35 | Kaela Edwards | Littleton High School |
800 Meter Run Finals | 2:15.68 | Jennifer Owen | West Ranch (SS) |
800 Meter Run Finals | 2:16.79 | S Jaye Buchbinder | Chadwick (SS) |
800 Meter Run Finals | 2:17.15 | Xochitl Navarrete | Colony (SS) |
800 Meter Run Finals | 2:17.98 | Victoria Fluharty | Knight (SS) |
800 Meter Run Finals | 2:19.17 | Ashley Welker | West Ranch (SS) |
800 Meter Run Finals | 2:19.31 | Marissa Horton | St. Lucy's (SS) |
800 Meter Run Finals | 2:19.72 | Sydney Gray | Beverly Hills (SS) |
Discus Finals | 121-8 | Heather Vermillion | Redwood (CS) |
Discus Finals | 130-3 | Heather Hawes | Nipomo (CS) |
Discus Finals | 134-9 | Lacie Rasley | Shafter (CS) |
Discus Finals | 139-3 | Alexandra Morgan | Ventura (SS) |
Discus Finals | 142-8 | Lissette Mendivil | Redwood (CS) |
Discus Finals | 145-8 | Alexa Evans | West Hills (SD) |
Distance Medley Relay Finals | 11:45.74 | Relay Team | Harvard Westlake (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 12:05.40 | Relay Team | Saratoga Springs |
Distance Medley Relay Finals | 12:12.78 | Relay Team | Rancho Buena Vista (SD) |
Distance Medley Relay Finals | 12:22.36 | Relay Team | Great Oak (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 12:23.68 | Relay Team | Centennial Compton (SS) |
High Jump Finals | 5-4 | Karsen Sper | Thousand Oaks (SS) |
High Jump Finals | 5-4 | Julia Wildenthaler | Torrey Pines (SD) |
High Jump Finals | 5-4 | Shanice Stewart | Carter, Wilmer Amina (SS) |
High Jump Finals | 5-6 | Alexus Dalton | Long Beach Poly (SS) |
High Jump Finals | 5-6 | Zibby Boyer | Polytechnic - Pasadena (SS) |
High Jump Finals | 5-6 | Raegan Nizdil | Rio Mesa (SS) |
Long Jump Finals | 17-6 w | Sarah Barnum | St. Lucy's (SS) |
Long Jump Finals | 17-8.25 | Kaire Tanner | Stockdale (CS) |
Long Jump Finals | 18-0 | Ashlie Curenton | Silverado (SS) |
Long Jump Finals | 18-1.75 w | Ariana Washington | Long Beach Poly (SS) |
Long Jump Finals | 19-4 w | Kira Moreland | Los Osos (SS) |
Long Jump Finals | 19-10.5 w | Kylie Price | Bishop Amat (SS) |
Pole Vault Finals | 10-6 | Caitlyn Lew | Ayala (SS) |
Pole Vault Finals | 10-6 | Marina Plesons | Dos Pueblos (SS) |
Pole Vault Finals | 10-6 | Kaitlin McCallum | La Jolla Country Day |
Pole Vault Finals | 10-6 | Megan Benham | St. Francis (CC) |
Pole Vault Finals | 10-6 | Holly Tokar | Ventura (SS) |
Pole Vault Finals | 10-6 | Chesley Ekelem | Walnut (SS) |
Pole Vault Finals | 11-0 | Dana Pearson | Thousand Oaks (SS) |
Pole Vault Finals | 11-0 | Jessica Goodkin | Marlborough (SS) |
Pole Vault Finals | 11-0 | Riley Hasche | Point Loma (SD) |
Pole Vault Finals | 11-0 | Molly Pearlman | Notre Dame - Sherman Oaks (SS) |
Pole Vault Finals | 11-0 | Amanda Brazeau | Douglas High School |
Pole Vault Finals | 11-5.75 | Diamara Planell | Los Altos (CC) |
Pole Vault Finals | 11-5.75 | Elena Clarke | San Luis Obispo (CS) |
Pole Vault Finals | 11-6 | Emily Bandy | Quartz Hill (SS) |
Pole Vault Finals | 11-11.75 | Anginae Monteverde | Clovis West (CS) |
Shot Put Finals | 38-6.75 | Ruby Allimatafitafi | Paramount (SS) |
Shot Put Finals | 38-7.25 | Regine Howard | Bullard (CS) |
Shot Put Finals | 39-2.25 | Heather Hawes | Nipomo (CS) |
Shot Put Finals | 39-2.5 | Breeann Braucher | West Ranch (SS) |
Shot Put Finals | 40-1.75 | Alexa Evans | West Hills (SD) |
Shot Put Finals | 40-8.75 | Destiny Parker | Summit (SS) |
Shot Put Finals | 42-1.75 | Alexandra Morgan | Ventura (SS) |
Shot Put Finals | 42-4.25 | Heather Vermillion | Redwood (CS) |
Shot Put Finals | 43-7.75 | Lacie Rasley | Shafter (CS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:57.23 | Relay Team | Harvard Westlake (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:05.03 | Relay Team | Long Beach Poly (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:08.18 | Relay Team | Highland (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:13.75 | Relay Team | Great Oak (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:14.07 | Relay Team | Heritage (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:16.60 | Relay Team | Ventura (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:17.62 | Relay Team | Beverly Hills (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:18.34 | Relay Team | Paramount (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:19.41 | Relay Team | Upland (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:20.00 | Relay Team | Redlands (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:24.77 | Relay Team | Elsinore (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:25.43 | Relay Team | South Pasadena (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 4:29.98 | Relay Team | Claremont (SS) |
Triple Jump Finals | 36-3.5 | Edene Depass | Colony (SS) |
Triple Jump Finals | 36-4.75 | Sarah Barnum | St. Lucy's (SS) |
Triple Jump Finals | 36-5 | Bailey Manson | St. Mary's Academy (SS) |
Triple Jump Finals | 36-6.75 | Catherine Li | Los Altos (CC) |
Triple Jump Finals | 37-0.75 | Rachel Toliver | St. Mary's Academy (SS) |
Triple Jump Finals | 37-6.75 | Kaire Tanner | Stockdale (CS) |
Triple Jump Finals | 37-11.5 | Alexandria Young | Mater Dei Catholic (SD) |
HS Boys | Mark | Athlete | Team |
100 Meter Dash Finals | 10.66 | Remontay Mcclain | Covina (SS) |
100 Meter Dash Finals | 10.78 | George Farmer | Serra - Gardena (SS) |
110 Meter Hurdles Finals | 13.48 | Jonathan Cabral | Agoura (SS) |
110 Meter Hurdles Finals | 14.40 | Julian Todd-Borden | La Costa Canyon (SD) |
1600 Meter Run Finals | 4:12.34 | Elias Gedyon | Loyola (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:12.93 | Sam Pons | South Pasadena (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:13.77 | Anthony Castro | Glendora (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:15.93 | Darren Fahy | La Costa Canyon (SD) |
1600 Meter Run Finals | 4:15.95 | William Conway | Notre Dame - Sherman Oaks (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:16.52 | Sam Willis | Canyon - Canyon Country (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:17.26 | Justin Vilhauer | Redwood (CS) |
1600 Meter Run Finals | 4:18.07 | Tyre Hines | Etiwanda (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:18.29 | Blake Haney | Stockdale (CS) |
1600 Meter Run Finals | 4:20.45 | Erik Pinuelas | Camarillo (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:21.66 | Richard Lucas | Notre Dame - Sherman Oaks (SS) |
1600 Meter Run Finals | 4:22.77 | Andrew Bland | Loyola (SS) |
200 Meter Dash Finals | 21.14 | Remontay Mcclain | Covina (SS) |
200 Meter Dash Finals | 21.41 | Beejay Lee | West Covina (SS) |
200 Meter Dash Finals | 21.51 | Cameron White | Long Beach Poly (SS) |
200 Meter Dash Finals | 21.96 | Devante O'connor | Locke (Alain Leroy) (LA) |
300 Meter Hurdles Finals | 37.49 | Jonathan Cabral | Agoura (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 37.79 | Andrew Fisher | Diamond Ranch (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 37.86 | Jarrett Gonzales | Damien (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 38.49 | Esteban Anguiano | Carter, Wilmer Amina (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 39.16 | Joe Quinonez | Elsinore (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 39.23 | Blake Parson | South Pasadena (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 39.49 | Trevor Lien | Hart (William S.) (SS) |
300 Meter Hurdles Finals | 39.49 | Tristan Lake | San Marcos (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:06.59 | Woody Kincaid | Columbine High School |
3200 Meter Run Finals | 9:09.65 | Lane Werley | ML King (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:16.38 | Tyler Dutchover | Yucaipa (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:17.57 | Heyden Wooff | Camarillo (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:18.36 | Cameron Pantoja | Millikan (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:19.60 | Jared Jones | Loyola (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:23.23 | Robert Pion | Saugus (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:25.44 | Nicholas Plumb | Trabuco Hills (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:26.27 | Charlie Marquardt | Loyola (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:27.26 | Jon Bazinet | California (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:29.33 | Trevor Henson | Paloma Valley (SS) |
3200 Meter Run Finals | 9:33.16 | Seamus Land | San Luis Obispo (CS) |
3200 Meter Run Finals | 9:37.38 | Andres Sotelo | Millikan (SS) |
400 Meter Dash Finals | 47.90 | Shaquille Howard | Long Beach Poly (SS) |
400 Meter Dash Finals | 48.23 | Evan Crayton-crogan | Bullard (CS) |
400 Meter Dash Finals | 48.36 | Pete Lauderdale | Serra - Gardena (SS) |
400 Meter Dash Finals | 48.64 | Joshua Narcisse | Silverado (SS) |
400 Meter Dash Finals | 49.08 | Ariel Arguello | Paramount (SS) |
400 Meter Dash Finals | 49.15 | Francisco Olloqui | Serra - Gardena (SS) |
400 Meter Dash Finals | 49.16 | Alexander Rohani | Beverly Hills (SS) |
400 Meter Dash Finals | 49.23 | Aaron Harris | Long Beach Poly (SS) |
4x100 Meter Relay Finals | 41.13 | Relay Team | Rio Mesa (SS) |
4x100 Meter Relay Finals | 41.29 | Relay Team | Notre Dame - Sherman Oaks (SS) |
4x100 Meter Relay Finals | 41.34 | Relay Team | Serra - Gardena (SS) |
4x100 Meter Relay Finals | 41.64 | Relay Team | Long Beach Poly (SS) |
4x100 Meter Relay Finals | 41.77 | Relay Team | Los Osos (SS) |
4x110 Shuttle Hurdle Relay Finals | 1:02.73 | Relay Team | Damien (SS) |
4x110 Shuttle Hurdle Relay Finals | 1:02.87 | Relay Team | Hart (William S.) (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 17:35.90 | Relay Team | St. John Bosco (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 17:53.12 | Relay Team | Saugus (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 17:58.65 | Relay Team | Roosevelt (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 17:58.83 | Relay Team | Claremont (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 18:06.47 | Relay Team | Campolindo (NC) |
4x1600 Meter Relay Finals | 18:08.49 | Relay Team | Granite Hills (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 18:09.61 | Relay Team | Redlands East Valley (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 18:14.48 | Relay Team | Ayala (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 18:14.57 | Relay Team | Westlake (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 18:14.65 | Relay Team | Damien (SS) |
4x1600 Meter Relay Finals | 18:17.23 | Relay Team | Ventura (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:26.53 | Relay Team | Serra - Gardena (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:26.65 | Relay Team | Rio Mesa (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:28.35 | Relay Team | Long Beach Poly (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:28.62 | Relay Team | Great Oak (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:29.15 | Relay Team | Culver City (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:13.52 | Relay Team | Long Beach Poly (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:18.43 | Relay Team | Great Oak (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:19.72 | Relay Team | Paramount (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:20.19 | Relay Team | St. John Bosco (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:20.67 | Relay Team | Frontier (CS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:21.01 | Relay Team | Serra - Gardena (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:21.20 | Relay Team | Silverado (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:21.83 | Relay Team | Loyola (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:22.16 | Relay Team | Culver City (SS) |
4x400 Meter Relay Finals | 3:22.98 | Relay Team | Clovis West (CS) |
4x800 Meter Relay Finals | 7:48.39 | Relay Team | Torrey Pines (SD) |
4x800 Meter Relay Finals | 7:51.51 | Relay Team | Centennial Compton (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 7:51.51 | Relay Team | Centennial High |
4x800 Meter Relay Finals | 7:52.83 | Relay Team | Rancho Bernardo (SD) |
4x800 Meter Relay Finals | 7:53.24 | Relay Team | Redondo Union (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 7:54.89 | Relay Team | Beverly Hills (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 7:55.81 | Relay Team | Loyola (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 7:59.25 | Relay Team | Rancho Buena Vista (SD) |
4x800 Meter Relay Finals | 8:09.24 | Relay Team | Wilson - Long Beach (SS) |
800 Meter Run Finals | 1:51.36 | Nick Hartle | Centennial High |
800 Meter Run Finals | 1:53.11 | Nick Rivera | Rowland (John A.) (SS) |
800 Meter Run Finals | 1:53.79 | Philip Kostelnik | Loyola (SS) |
800 Meter Run Finals | 1:54.21 | Ezekiel Glass | Silverado (SS) |
800 Meter Run Finals | 1:54.55 | Kristian Martinez | Golden Valley (SS) |
800 Meter Run Finals | 1:54.88 | Jakob Talley | Clovis West (CS) |
800 Meter Run Finals | 1:55.10 | Carlos Bojorquez | Kearny (SD) |
800 Meter Run Finals | 1:56.28 | Jon Bazinet | California (SS) |
800 Meter Run Finals | 1:57.33 | Jacob Bartholomew | Dos Pueblos (SS) |
800 Meter Run Finals | 1:57.62 | Ryan Phillips | Clovis (CS) |
Discus Finals | 151-5 | Kody Robison | Millikan (SS) |
Discus Finals | 152-1 | Devon Walker | Ventura (SS) |
Discus Finals | 154-5 | Matthew Bender | Shafter (CS) |
Discus Finals | 154-7 | Cody Bickham | St. Francis (CC) |
Discus Finals | 155-4 | Tarez Lemmons | Bonita (SS) |
Discus Finals | 161-5 | Steve Michaelsen | Newport Harbor (SS) |
Discus Finals | 162-8 | Joel Vizcarra | Don Lugo (SS) |
Discus Finals | 164-8 | Sullivan Parker | El Toro (SS) |
Discus Finals | 166-10 | Ryan Simms | San Gorgonio (SS) |
Discus Finals | 169-10 | Jayson Kovar | Burroughs Ridgecrest (SS) |
Discus Finals | 172-8 | Nicholas Scarvelis | Dos Pueblos (SS) |
Discus Finals | 177-1 | Ethan Cochran | Newport Harbor (SS) |
Discus Finals | 194-2 | Ma'a Brown | Paramount (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:02.23 | Relay Team | Loyola (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:03.80 | Relay Team | Torrey Pines (SD) |
Distance Medley Relay Finals | 10:06.20 | Relay Team | Rancho Cucamonga (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:06.54 | Relay Team | Arcadia (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:16.61 | Relay Team | Centennial Compton (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:19.61 | Relay Team | St. John Bosco (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:20.19 | Relay Team | Castro Valley (NC) |
Distance Medley Relay Finals | 10:20.31 | Relay Team | Claremont (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:22.61 | Relay Team | Rancho Buena Vista (SD) |
Distance Medley Relay Finals | 10:26.22 | Relay Team | Ventura (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:31.12 | Relay Team | La Costa Canyon (SD) |
Distance Medley Relay Finals | 10:35.52 | Relay Team | Long Beach Poly (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:40.68 | Relay Team | Great Oak (SS) |
High Jump Finals | 6-6 | Miles Poullard | Colony (SS) |
High Jump Finals | 6-6 | De'marrio Brooks | San Gorgonio (SS) |
High Jump Finals | 6-8 | Deante Kemper | Canyon Hills (SD) |
Long Jump Finals | 22-7.75 | Jonathan Edmunds | Littleton High School |
Long Jump Finals | 22-11.75 | Marquise Cherry | Diamond Ranch (SS) |
Long Jump Finals | 23-7.25 | Dillon Root | Redwood (CS) |
Pole Vault Finals | 14-0 | Marc Toney | St. Francis (CC) |
Pole Vault Finals | 14-1 | Nick Maestretti | Douglas High School |
Pole Vault Finals | 14-6 | Neehar Thakor | Cerritos (SS) |
Pole Vault Finals | 14-6 | Philip Hanley | Thousand Oaks (SS) |
Pole Vault Finals | 14-7 | Alan Inouye | Clovis (CS) |
Pole Vault Finals | 14-7 | Ian Davis | Damien (SS) |
Pole Vault Finals | 14-7 | Alex Hamidzadleh | El Camino Real Charter (LA) |
Pole Vault Finals | 14-7 | Everett Hateley | Loyola (SS) |
Pole Vault Finals | 14-7 | Ben Schreck | Oakwood (SS) |
Pole Vault Finals | 14-7 | Philippe Ueng | Temple City (SS) |
Pole Vault Finals | 15-1 | Evan Barr | Loyola (SS) |
Pole Vault Finals | 15-5 | Kyser Anderson | Clovis West (CS) |
Pole Vault Finals | 15-6 | Scott Greenman | Clovis (CS) |
Pole Vault Finals | 15-9 | Peter Chapman | Murrieta Valley (SS) |
Shot Put Finals | 51-8.5 | Alex Richardson | Notre Dame - Sherman Oaks (SS) |
Shot Put Finals | 51-11.75 | Chris Ortiz | Millikan (SS) |
Shot Put Finals | 52-3.5 | Joshua Anderson | Notre Dame - Sherman Oaks (SS) |
Shot Put Finals | 52-6 | Antonio Verdugo | Las Vegas High School |
Shot Put Finals | 52-6 | Ryan Simms | San Gorgonio (SS) |
Shot Put Finals | 53-4.5 | Kody Robison | Millikan (SS) |
Shot Put Finals | 53-6 | Nick Budincich | Loyola (SS) |
Shot Put Finals | 54-0.5 | Jayson Kovar | Burroughs Ridgecrest (SS) |
Shot Put Finals | 54-1.5 | Sullivan Parker | El Toro (SS) |
Shot Put Finals | 54-3 | Steve Michaelsen | Newport Harbor (SS) |
Shot Put Finals | 54-4.25 | Trevor Lawrence | Newport Harbor (SS) |
Shot Put Finals | 54-11 | Tyrone Sauls | Christian (SD) |
Shot Put Finals | 55-5.5 | Jb Salem | Newport Harbor (SS) |
Shot Put Finals | 57-10.5 | Ryan Andrews | Newport Harbor (SS) |
Shot Put Finals | 57-11.75 | Ma'a Brown | Paramount (SS) |
Shot Put Finals | 64-5.5 | Nicholas Scarvelis | Dos Pueblos (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:29.62 | Relay Team | Long Beach Poly (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:31.77 | Relay Team | Ventura (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:32.52 | Relay Team | Great Oak (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:33.73 | Relay Team | Claremont (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:34.81 | Relay Team | Wilson - Long Beach (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:35.76 | Relay Team | St. John Bosco (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:35.81 | Relay Team | Damien (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:36.25 | Relay Team | Heritage (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:36.56 | Relay Team | Paramount (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:37.55 | Relay Team | Serra - Gardena (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:41.62 | Relay Team | Harvard Westlake (SS) |
Sprint Medley Relay Finals | 3:43.47 | Relay Team | Ontario (SS) |
Triple Jump Finals | 45-3.75 | Oreluwa Adegoke | Los Osos (SS) |
Triple Jump Finals | 45-10.25 | Seth Barserian | Clovis (CS) |
Triple Jump Finals | 45-10.5 | Rowan Shane | San Marcos (SS) |
Triple Jump Finals | 46-3.75 | Stefan Mcclure | Vista (SD) |
Triple Jump Finals | 46-5.75 | Klyvens Delaunay | Claremont (SS) |
Triple Jump Finals | 46-7 | Jonathan Edmunds | Littleton High School |
Triple Jump Finals | 47-10.75 | Jaelen Spencer | Sultana (SS) |