Boys 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Oscar Hernandez 11.81a PR Immanuel
2. 11 Daniel Torres 12.04a PR Orange Cove
3. 11 Angel Curtis 12.21a SR Reedley
4. 10 Jairo Aguilar 12.38a PR Reedley
5. 11 Anthony Govea 13.76a SR Orange Cove
6. 9 David Fonseca 15.47a PR Orange Cove
10 Brandon Berrera DNS Reedley
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Daniel Torres 24.77a PR Orange Cove
2. 11 Adam Simonian 24.89a PR Immanuel
3. 11 Angel Curtis 25.02a SR Reedley
4. 10 Jairo Aguilar 25.04a PR Reedley
5. 11 Micah Braden 26.50a PR Immanuel
6. 12 Jonathan Diaz 26.60a PR Orange Cove
7. 10 Brandon Berrera 27.49a PR Reedley
8. 9 David Fonseca 31.61a PR Orange Cove
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Alonso Lemus 1:02.32a PR Reedley
2. 10 Mark Juarez 1:03.16a PR Orange Cove
3. 9 Michael Gutierrez 1:05.54a PR Orange Cove
12 Jonathan Diaz DNS Orange Cove
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Alex Garcia 2:07.21a SR Reedley
2. 11 Cristian Gomez 2:10.38a SR Reedley
3. 11 Mauro Sanchez 2:13.24a PR Reedley
4. 12 Carlos Hernandez 2:25.59a SR Orange Cove
5. 9 Mario Olvera 2:28.33a PR Orange Cove
6. 10 Ivan Ibarra 2:28.91a PR Orange Cove
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Cristian Gomez 4:36.54a SR Reedley
2. 11 Alex Garcia 4:56.98a SR Reedley
3. 12 Kevin Garcia 5:01.79a PR Reedley
4. 10 Mark Juarez 5:10.10a PR Orange Cove
5. 12 Carlos Hernandez 5:29.79a SR Orange Cove
6. 10 Ivan Ibarra 5:35.88a SR Orange Cove
7. 9 Curtis Balakian 5:43.65a PR Immanuel
9 Juan Zamora DNS Immanuel
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Cristian Gomez 10:48.90a SR Reedley
2. 9 Juan Zamora 10:56.33a PR Immanuel
3. 10 David Robles 11:01.30a PR Reedley
4. 10 Ivan Ibarra 11:23.85a PR Orange Cove
5. 9 Alexis Matias 12:40.76a PR Reedley
9 Curtis Balakian DNS Immanuel
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Preston Hajik 25.66a PR Immanuel
9 Ivan Mejia DNS Reedley
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Quinn Johnson 59.67a PR Reedley
2. 11 Jonah Chapa 59.72a PR Reedley
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Preston Hajik 47.71a Immanuel
Angel Curtis
Brandon Berrera
Andrew Mulligan
Jairo Aguilar FS Reedley
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Alex Garcia 3:38.96a Reedley
2 Anthony Govea 4:16.83a Orange Cove
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Nick Silva 45-06.00 SR Reedley
2. 11 Anthony Lujan 43-09.50 SR Reedley
3. 12 Christian Gutierrez 37-08.00 SR Reedley
4. 12 Bransen Berry 34-05.00 SR Immanuel
5. 11 Adrian Ontiveros 28-04.50 Orange Cove
6. 11 Edgar Diaz 26-02.50 Orange Cove
7. 10 Parker Philpott 25-09.00 PR Immanuel
12 Charlie Ronlake DNS Immanuel
11 Daniel Torres DNS Orange Cove
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Christian Gutierrez 139-09 PR Reedley
2. 12 Nick Silva 130-03 SR Reedley
3. 11 Anthony Lujan 116-05 SR Reedley
4. 12 Bransen Berry 89-09 SR Immanuel
5. 10 Parker Philpott 86-11 PR Immanuel
6. 9 Adrian Becerra 69-05 PR Orange Cove
7. 11 Edgar Diaz 57-08 Orange Cove
8. 11 Adrian Ontiveros 52-11 SR Orange Cove
12 Charlie Ronlake DNS Immanuel
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Spencer Boling 5-10.00 SR Reedley
2. 11 Adam Simonian 5-00.00 SR Immanuel
3. 11 Angel Bernal 4-08.00 PR Reedley
4. 11 Max Zavala 4-04.00 PR Reedley
4. 11 Preston Hajik 4-04.00 PR Immanuel
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Quinn Johnson 10-00.00 SR Reedley
2. 11 Gerardo Garcia 9-00.00 PR Reedley
3. 11 Jonah Chapa 8-00.00 SR Reedley
4. 11 Micah Braden 7-00.00 SR Immanuel
11 Preston Hajik DNS Immanuel
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Oscar Hernandez 18-10.00 PR Immanuel
2. 11 Anthony Govea 17-09.00 Orange Cove
3. 12 Andrew Mulligan 17-04.50 SR Reedley
4. 11 Spencer Boling 17-04.00 PR Reedley
5. 10 Jairo Aguilar 16-10.50 PR Reedley
6. 11 Adam Simonian 16-06.00 SR Immanuel
12 Jonathan Diaz DNS Orange Cove
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Oscar Hernandez 41-03.00 PR Immanuel
2. 11 Anthony Govea 36-11.00 Orange Cove
3. 12 Andrew Mulligan 34-10.50 SR Reedley
4. 10 Brandon Berrera 33-04.50 PR Reedley
Girls 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Carissa Hall 13.82a PR Immanuel
2. 10 Danielle Jefferies 13.90a PR Immanuel
3. 10 Leila Wright 14.10a SR Reedley
4. 11 Kiera Henry 14.26a SR Reedley
5. 9 Erika Brisendine 14.78a PR Immanuel
11 Patricia Morales DNS Orange Cove
9 Gema Sandoval DNS Reedley
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Elizabeth Bienvenue 28.10a SR Reedley
2. 10 Danielle Jefferies 28.29a PR Immanuel
3. 9 Gema Sandoval 30.33a PR Reedley
4. 9 Erika Brisendine 30.92a PR Immanuel
5. 11 Anahi Jaramillo 31.18a PR Reedley
6. 10 Tamsen Taves 32.71a PR Immanuel
11 Patricia Morales DNS Orange Cove
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Carissa Hall 1:03.04a PR Immanuel
2. 9 Trinity Toews 1:04.59a PR Reedley
3. 11 Itati Pineda 1:07.50a PR Orange Cove
4. 9 Gricelda Meza 1:08.80a PR Reedley
5. 10 Tamsen Taves 1:10.56a PR Immanuel
6. 11 Kallie Huebert 1:13.88a PR Immanuel
7. 11 Griselle Reyna 1:26.57a PR Reedley
11 Cassandra Lopez DNS Orange Cove
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Natalie Reyes 2:54.70a PR Reedley
2. 9 Aaliyah Aguilar 2:59.29a PR Reedley
3. 11 Sandra Juarez 3:12.70a SR Orange Cove
4. 11 Kallie Huebert 3:21.25a PR Immanuel
5. 10 Xiadani Guzman 3:23.79a SR Reedley
6. 11 Cassandra Lopez 3:47.06a PR Orange Cove
11 Julissa Ramirez DNS Orange Cove
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Ximena Ramos 6:20.00a PR Reedley
2. 9 Keila Robles 6:31.00a PR Reedley
3. 12 Maddie Young 6:35.00a Immanuel
4. 12 Gabby Silva 6:41.00a PR Reedley
5. 11 Julissa Ramirez 7:09.00a PR Orange Cove
6. 11 Sandra Juarez 7:12.00a SR Orange Cove
10 Alexis Gutierrez DNS Orange Cove
10 Lauren Stallions DNS Immanuel
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
6. 9 Keila Robles 14:13.22a PR Reedley
7. 9 Ximena Ramos 14:13.42a PR Reedley
8. 9 Sitlaly Tovar 14:24.84a PR Reedley
9. 12 Maddie Young 14:54.00a SR Immanuel
10 Alexis Guiterrez DNS Orange Cove
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Itati Pineda 17.82a SR Orange Cove
2. 12 Bailey Price 18.86a PR Immanuel
3. 9 Lauryn King 20.59a PR Reedley
4. 11 Crystal Macedo 20.91a SR Reedley
5. 10 Ivy Duong 21.92a PR Reedley
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Jasmin Aguaclo 1:00.00a SR Reedley
2. 9 Natalie Reyes 1:02.00a PR Reedley
3. 12 Esmeralda Gomez 1:03.00a SR Reedley
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Elizabeth Bienvenue 53.65a Reedley
2 Erika Brisendine 54.11a Immanuel
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Trinity Toews 4:42.86a Reedley
2 Bailey Price 4:43.82a Immanuel
Patricia Morales
Alexis Guiterrez
Itati Pineda
Sandra Juarez DNS Orange Cove
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Ivy Duong 28-06.50 SR Reedley
2. 11 Erika Figueroa 27-06.00 Orange Cove
3. 12 Mireya Jaramillo 26-00.00 SR Reedley
4. 10 Regan Ott 23-11.00 PR Immanuel
5. 10 Leslie De Los Santos 22-05.00 PR Reedley
6. 11 Elaine Gutierrez 19-06.00 Orange Cove
7. 12 Jasmin Montanez 19-01.00 SR Orange Cove
11 Ava Galpin DNS Immanuel
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Mireya Jaramillo 87-08 SR Reedley
2. 10 Leslie De Los Santos 75-09 PR Reedley
3. 10 Regan Ott 72-02 PR Immanuel
4. 10 Itzel Martinez 65-03 PR Orange Cove
5. 10 Ivy Duong 64-10 SR Reedley
6. 11 Elaine Gutierrez 61-09 PR Orange Cove
7. 12 Grace Klassen 48-04 SR Immanuel
11 Ava Galpin DNS Immanuel
12 Jasmin Montanez SCR Orange Cove
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Maddy Gates 4-10.00 SR Reedley
2. 11 Makaila Hall 4-06.00 PR Immanuel
3. 11 Brooke Gonsalves 4-04.00 SR Immanuel
4. 12 Grace Klassen 3-10.00 SR Immanuel
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Bailey Price 6-06.00 SR Immanuel
9 Trinity Toews NH Reedley
11 Crystal Macedo DQ Reedley
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Carissa Hall 14-04.00 PR Immanuel
2. 9 Isabella Elizondo 13-09.00 PR Reedley
3. 11 Brooke Gonsalves 13-07.50 SR Immanuel
4. 9 Gema Sandoval 13-02.50 PR Reedley
5. 12 Grace Klassen 13-00.00 SR Immanuel
6. 11 Patricia Morales 12-09.00 Orange Cove
7. 11 Anahi Jaramillo 11-03.00 PR Reedley
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Maddy Gates 32-02.00 PR Reedley
2. 11 Brooke Gonsalves 30-05.00 SR Immanuel
3. 9 Isabella Elizondo 29-01.00 PR Reedley
4. 12 Grace Klassen 29-00.50 SR Immanuel
5. 11 Anahi Jaramillo 27-08.00 PR Reedley
6. 11 Makaila Hall 26-05.00 PR Immanuel
11 Leslie Montes DNS Orange Cove