USATF Junior Olympic Championship 2022

Sacramento, CA
Timing/Results Record Timing

Elite Performances

500 performances met the MileSplit US Second Team standard.

HS Girls Mark Athlete Team
100 Meter Hurdles Finals 13.52 Emmi Scales Tnt Track
100 Meter Hurdles Semis 13.72 Emmi Scales Tnt Track
100 Meter Hurdles Prelims 13.97 Simone Ballard Track Houston Youth Track Club
100 Meter Hurdles Finals 13.99 Kaycee Mccoy Track Houston Youth Track Club
100 Meter Hurdles Semis 14.02 Kaycee Mccoy Track Houston Youth Track Club
100 Meter Hurdles Prelims 14.03 Emmi Scales Tnt Track
100 Meter Hurdles Semis 14.23 Yvette Harris God Speed TC
100 Meter Hurdles Semis 14.29 Lillian Harden Track Houston Youth Track Club
100 Meter Hurdles Prelims 14.36 Yvette Harris God Speed TC
100 Meter Hurdles Semis 14.40 Dannette Haygood Northwest Flyers Track Club
100 Meter Hurdles Semis 14.44 Kennedy Martinson Minnesota Flyers Track & Field Club
100 Meter Hurdles Prelims 14.47 Lillian Harden Track Houston Youth Track Club
100 Meter Hurdles Finals 14.47 Lillian Harden Track Houston Youth Track Club
100 Meter Hurdles Finals 14.49 Yvette Harris God Speed TC
100 Meter Hurdles Prelims 14.50 Brianna Dixon Vipers Track
100 Meter Hurdles Semis 14.53 Kennedy Ross Windy City Hammers
100 Meter Hurdles Semis 14.56 Brianna Dixon Vipers Track
100 Meter Hurdles Finals 14.57 Gigi Kirchner Revolution Express
100 Meter Hurdles Prelims 14.57 Kennedy Ross Windy City Hammers
100 Meter Hurdles Finals 14.64 Brianna Dixon Vipers Track
100 Meter Hurdles Semis 14.65 Gigi Kirchner Revolution Express
100 Meter Hurdles Semis 14.72 Cydni Martin North Texas Jackrabbits
100 Meter Hurdles Prelims 14.73 Kaycee Mccoy Track Houston Youth Track Club
100 Meter Hurdles Semis 14.74 Kalani Lawson Athletic Performance Ranch
100 Meter Hurdles Finals 14.74 Dannette Haygood Northwest Flyers Track Club
100 Meter Hurdles Finals 14.75 Kennedy Ross Windy City Hammers
100 Meter Hurdles Semis 14.76 Johrdyn Tarpeh Major Impact Track Club
100 Meter Hurdles Prelims 14.77 Kennedy Martinson Minnesota Flyers Track & Field Club
100 Meter Hurdles Finals 14.81 Madeline Cooper Sapphire-Ruff Riders TC
100 Meter Hurdles Prelims 14.83 Dannette Haygood Northwest Flyers Track Club
100 Meter Hurdles Semis 14.84 Rebekah-Jhade Garrett NX Level Track
100 Meter Hurdles Semis 14.85 Sydney Nettles Quicksilver Track Club, I
100 Meter Hurdles Prelims 14.86 Gigi Kirchner Revolution Express
100 Meter Hurdles Finals 14.89 Rebekah-Jhade Garrett NX Level Track
100 Meter Hurdles Semis 14.90 Kaleigh Frazier Unattached Club
100 Meter Hurdles Prelims 14.94 Johrdyn Tarpeh Major Impact Track Club
100 Meter Hurdles Prelims 14.96 Madeline Cooper Sapphire-Ruff Riders TC
100 Meter Hurdles Semis 14.97 Madeline Cooper Sapphire-Ruff Riders TC
100 Meter Hurdles Prelims 14.97 Ruby Pajibo Track Minnesota Elite
100 Meter Hurdles Finals 15.00 Anisa Bowen-Fonte Mercury San Diego
100 Meter Dash Finals 11.87 KaLiyah McGinnis KC Novas
100 Meter Dash Semis 11.88 Nita Koom-Dadzie Track Houston Youth Track Club
100 Meter Dash Prelims 11.93 Nita Koom-Dadzie Track Houston Youth Track Club
100 Meter Dash Prelims 11.99 Madeline Cooper Sapphire-Ruff Riders TC
100 Meter Dash Finals 12.00 Nita Koom-Dadzie Track Houston Youth Track Club
100 Meter Dash Semis 12.06 Madeline Cooper Sapphire-Ruff Riders TC
100 Meter Dash Semis 12.06 Catalina Sanchious MVP League
100 Meter Dash Prelims 12.06 KaLiyah McGinnis KC Novas
100 Meter Dash Semis 12.07 KaLiyah McGinnis KC Novas
100 Meter Dash Semis 12.09 Brooke Jackson Track Houston Youth Track Club
100 Meter Dash Prelims 12.10 Lee'Nesa Whittaker MVP League
100 Meter Dash Prelims 12.10 Stacey Onyepunuka Arizona Rising Suns
100 Meter Dash Finals 12.11 Madeline Cooper Sapphire-Ruff Riders TC
100 Meter Dash Prelims 12.12 Claire Farrell Mvp Track and Field Club
100 Meter Dash Finals 12.12 Claire Farrell Mvp Track and Field Club
100 Meter Dash Prelims 12.15 Alyssa Williams Vipers Track
100 Meter Dash Prelims 12.15 Catalina Sanchious MVP League
100 Meter Dash Semis 12.17 Alyssa Williams Vipers Track
100 Meter Dash Prelims 12.18 PAYTON GUYE North Texas Jackrabbits
100 Meter Dash Prelims 12.19 Laila Payne Track Houston Youth Track Club
100 Meter Dash Semis 12.20 Zakeirah Johnson Apollo Track Club
100 Meter Dash Finals 12.22 Catalina Sanchious MVP League
100 Meter Dash Finals 12.22 Zakeirah Johnson Apollo Track Club
100 Meter Dash Prelims 12.22 Avia Jones Track Houston Youth Track Club
100 Meter Dash Prelims 12.22 Anya Jackson Northwest Flyers Track Club
100 Meter Dash Prelims 12.22 Brooke Jackson Track Houston Youth Track Club
100 Meter Dash Finals 12.23 Sabatiney Onyepunuka Arizona Rising Suns
100 Meter Dash Prelims 12.24 Laubenra Ben Minnesota Flyers Track & Field Club
100 Meter Dash Prelims 12.24 Symone Frison Windy City Hammers
1500 Meter Run Finals 4:42.00 Chloe Elbaz Pacific Coast ShockWaves
1500 Meter Run Finals 4:48.00 Charley Hamilton Texas Titans Track
1500 Meter Run Prelims 4:49.00 Chloe Elbaz Pacific Coast ShockWaves
1500 Meter Run Finals 4:49.00 Orlaan Winston Xtreme Speed Track Club
1500 Meter Run Finals 4:51.00 Mia Loafman Arkansas Track Club
1500 Meter Run Finals 4:52.00 Mackenna Calvin Nevada Track Club
1500 Meter Run Prelims 4:53.00 Kassandra Jimenez El Paso Wings Track
1500 Meter Run Prelims 4:53.00 Kayla cassidy Johnson Hall's Express II Youth Track
1500 Meter Run Prelims 4:54.00 Saylor Stevenson Texas Titans Track
1500 Meter Run Finals 4:55.00 Kassandra Jimenez El Paso Wings Track
1500 Meter Run Finals 4:55.37 Zoe Carter Unattached-IL
1500 Meter Run Prelims 4:56.00 Charley Hamilton Texas Titans Track
1500 Meter Run Prelims 4:56.00 Mia Loafman Arkansas Track Club
1500 Meter Run Finals 4:56.00 Kayla cassidy Johnson Hall's Express II Youth Track
1500 Meter Run Finals 4:56.00 Abigail Krzemien Spike Up Athletics
1500 Meter Run Prelims 4:57.00 Mackenna Calvin Nevada Track Club
1500 Meter Run Prelims 4:57.00 Sofia Munoz Vipers Track
1500 Meter Run Prelims 4:59.00 RACHEL SOLANO Katy Express Track Club
1500 Meter Run Finals 4:59.00 Sofia Munoz Vipers Track
1500 Meter Run Prelims 4:59.56 Zoe Carter Unattached-IL
1500 Meter Run Prelims 5:00.00 Avery Boydston KC Flyers
200 Meter Dash Finals 23.90 Aniyah Bigam North Texas Jackrabbits
200 Meter Dash Semis 24.00 Aniyah Bigam North Texas Jackrabbits
200 Meter Dash Prelims 24.10 Sophia Beckmon The Inner Circle Track Club
200 Meter Dash Semis 24.23 Sophia Beckmon The Inner Circle Track Club
200 Meter Dash Finals 24.23 KaLiyah McGinnis KC Novas
200 Meter Dash Prelims 24.33 Aniyah Bigam North Texas Jackrabbits
200 Meter Dash Semis 24.37 KaLiyah McGinnis KC Novas
200 Meter Dash Finals 24.40 Sophia Beckmon The Inner Circle Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.43 Stacey Onyepunuka Arizona Rising Suns
200 Meter Dash Semis 24.46 Lakely Doht-Barro The Inner Circle Track Club
200 Meter Dash Semis 24.47 Alexandria Edison Illinois Shockers Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.51 Brooke Jackson Track Houston Youth Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.51 Laubenra Ben Minnesota Flyers Track & Field Club
200 Meter Dash Semis 24.53 Bayleigh Minor Afterburners Youth Track Club
200 Meter Dash Semis 24.57 Alyssa Williams Vipers Track
200 Meter Dash Semis 24.59 Asia Thomas Windy City Hammers
200 Meter Dash Prelims 24.60 KaLiyah McGinnis KC Novas
200 Meter Dash Semis 24.61 Claire Farrell Mvp Track and Field Club
200 Meter Dash Prelims 24.62 Asia Thomas Windy City Hammers
200 Meter Dash Prelims 24.62 Claire Farrell Mvp Track and Field Club
200 Meter Dash Semis 24.64 Catalina Sanchious MVP League
200 Meter Dash Finals 24.64 Brooke Jackson Track Houston Youth Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.65 Anya Jackson Northwest Flyers Track Club
200 Meter Dash Semis 24.65 Laubenra Ben Minnesota Flyers Track & Field Club
200 Meter Dash Prelims 24.68 Alyssa Williams Vipers Track
200 Meter Dash Semis 24.70 Brooke Jackson Track Houston Youth Track Club
200 Meter Dash Semis 24.70 Anya Jackson Northwest Flyers Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.70 Madison Hardamon Windy City Hammers
200 Meter Dash Finals 24.70 Alexandria Edison Illinois Shockers Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.72 Alexandria Edison Illinois Shockers Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.73 Catalina Sanchious MVP League
200 Meter Dash Semis 24.73 Madeline Cooper Sapphire-Ruff Riders TC
200 Meter Dash Finals 24.74 Catalina Sanchious MVP League
200 Meter Dash Semis 24.74 Madison Hardamon Windy City Hammers
200 Meter Dash Prelims 24.76 Lakely Doht-Barro The Inner Circle Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.78 Bayleigh Minor Afterburners Youth Track Club
200 Meter Dash Semis 24.79 Stacey Onyepunuka Arizona Rising Suns
200 Meter Dash Semis 24.81 Nia Simone Trammell Athletic Performance Ranch
200 Meter Dash Finals 24.82 Bayleigh Minor Afterburners Youth Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.83 Payton Smith Havoc Youth Track Club
200 Meter Dash Finals 24.84 Lakely Doht-Barro The Inner Circle Track Club
200 Meter Dash Prelims 24.92 Nia Simone Trammell Athletic Performance Ranch
200 Meter Dash Prelims 24.93 Taylor Snaer Central Valley Elite Track and Field Club
200 Meter Dash Prelims 24.97 Zakeirah Johnson Apollo Track Club
200 Meter Dash Finals 24.99 Madeline Cooper Sapphire-Ruff Riders TC
3000 Meter Run Finals 10:16.00 Mckenna Kozeluh North Idaho Blaze
400 Meter Hurdles Finals 59.88 Marianna Wright Sapphire-Ruff Riders TC
400 Meter Hurdles Finals 1:00.00 Emmi Scales Tnt Track
400 Meter Hurdles Finals 1:00.00 Sydney Nettles Quicksilver Track Club
400 Meter Hurdles Finals 1:01.00 Keilee Hall M.P. Striders
400 Meter Hurdles Finals 1:01.00 Sarah Head Sapphire-Ruff Riders TC
400 Meter Hurdles Prelims 1:01.00 Marianna Wright Sapphire-Ruff Riders TC
400 Meter Hurdles Finals 1:02.00 Ella Hopper Thriller Track & Field
400 Meter Hurdles Prelims 1:02.00 Emmi Scales Tnt Track
400 Meter Hurdles Finals 1:03.00 Madyson Kannon MVP League
400 Meter Hurdles Prelims 1:03.00 Sydney Nettles Quicksilver Track Club
400 Meter Hurdles Prelims 1:03.00 Keilee Hall M.P. Striders
400 Meter Hurdles Prelims 1:03.00 Madyson Kannon MVP League
400 Meter Hurdles Prelims 1:03.00 Ella Hopper Thriller Track & Field
400 Meter Hurdles Prelims 1:03.00 Sarah Head Sapphire-Ruff Riders TC
400 Meter Hurdles Finals 1:04.00 Annaleise Taylor Arizona Rising Suns
400 Meter Hurdles Prelims 1:05.00 Annaleise Taylor Arizona Rising Suns
400 Meter Hurdles Prelims 1:05.00 Cydni Martin North Texas Cheetahs
400 Meter Hurdles Finals 1:05.00 Kayla Effiong North Texas Cheetahs
400 Meter Hurdles Prelims 1:05.00 Simone Ballard Track Houston Youth Track Club
400 Meter Dash Finals 54.49 Bayleigh Minor Afterburners Youth Track Club
400 Meter Dash Finals 54.70 Claire Farrell Mvp Track and Field Club
400 Meter Dash Prelims 55.07 Claire Farrell Mvp Track and Field Club
400 Meter Dash Prelims 55.44 Bayleigh Minor Afterburners Youth Track Club
400 Meter Dash Finals 55.78 Payton Smith Havoc Youth Track Club
400 Meter Dash Finals 55.84 Laubenra Ben Minnesota Flyers Track & Field Club
400 Meter Dash Finals 55.91 Laila Payne Track Houston Youth Track Club
400 Meter Dash Prelims 56.35 Laubenra Ben Minnesota Flyers Track & Field Club
400 Meter Dash Finals 56.36 Davenae Fagan Drive Phase, Inc.
400 Meter Dash Prelims 56.43 Davenae Fagan Drive Phase, Inc.
400 Meter Dash Prelims 56.56 Lakely Doht-Barro The Inner Circle Track Club
400 Meter Dash Prelims 56.65 Payton Smith Havoc Youth Track Club
400 Meter Dash Prelims 56.78 Takiyah Blue High Voltage Track Club
400 Meter Dash Prelims 57.07 Asia Thomas Windy City Hammers
400 Meter Dash Prelims 57.13 Gabrielle Washington Afterburners Youth Track Club
400 Meter Dash Prelims 57.26 Aliyah Williams Central Valley Elite Track and Field Club
400 Meter Dash Finals 57.37 Aliyah Williams Central Valley Elite Track and Field Club
400 Meter Dash Finals 57.41 Takiyah Blue High Voltage Track Club
400 Meter Dash Prelims 57.51 Laila Payne Track Houston Youth Track Club
400 Meter Dash Prelims 57.58 Ava Simms Alpha Speed Academy
400 Meter Dash Finals 57.61 Cortney Adams Drive Phase, Inc.
400 Meter Dash Finals 57.63 Maya Woolforde Black Lightning TC
400 Meter Dash Prelims 57.65 Maya Woolforde Black Lightning TC
400 Meter Dash Prelims 57.67 Cortney Adams Drive Phase, Inc.
400 Meter Dash Finals 57.76 Ava Simms Alpha Speed Academy
400 Meter Dash Prelims 57.78 Sarah Pantophlet Track Houston Youth Track Club
400 Meter Dash Finals 57.96 Asia Thomas Windy City Hammers
800 Meter Run Finals 2:08.00 Sasha Crawford North Texas Cheetahs
800 Meter Run Prelims 2:12.00 Sasha Crawford North Texas Cheetahs
800 Meter Run Finals 2:12.00 Hayley Trotter KC Flyers
800 Meter Run Finals 2:12.00 Aliyah Williams Central Valley Elite Track and Field Club
800 Meter Run Finals 2:12.00 Sarah Head Sapphire-Ruff Riders TC
800 Meter Run Finals 2:13.00 Keilee Hall M.P. Striders
800 Meter Run Prelims 2:15.00 KATHRYN EVANS Athletic Performance Ranch
800 Meter Run Finals 2:15.00 Kenndy Brown North Texas Cheetahs
800 Meter Run Prelims 2:16.00 Kenndy Brown North Texas Cheetahs
800 Meter Run Prelims 2:16.00 Chloe Elbaz Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Finals 2:16.00 Rylee Lydon Tnt Track
800 Meter Run Finals 2:16.00 KATHRYN EVANS Athletic Performance Ranch
800 Meter Run Finals 2:16.00 Chloe Elbaz Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:16.00 Keilee Hall M.P. Striders
800 Meter Run Prelims 2:17.00 Cortney Adams Drive Phase, Inc.
800 Meter Run Finals 2:17.00 Cortney Adams Drive Phase, Inc.
800 Meter Run Finals 2:17.00 Sarah Pantophlet Track Houston Youth Track Club
800 Meter Run Prelims 2:17.00 Aliyah Williams Central Valley Elite Track and Field Club
800 Meter Run Prelims 2:17.00 Sarah Head Sapphire-Ruff Riders TC
800 Meter Run Finals 2:17.00 Orlaan Winston Xtreme Speed Track Club
800 Meter Run Prelims 2:18.00 Hayley Trotter KC Flyers
800 Meter Run Prelims 2:19.00 Emma Goeke Afterburners Youth Track Club
800 Meter Run Finals 2:19.00 Emma Goeke Afterburners Youth Track Club
800 Meter Run Prelims 2:20.00 Mackenna Calvin Nevada Track Club
800 Meter Run Prelims 2:20.00 Sarah Pantophlet Track Houston Youth Track Club
800 Meter Run Prelims 2:20.00 Madison Krueger Track Houston Youth Track Club
800 Meter Run Prelims 2:20.00 Orlaan Winston Xtreme Speed Track Club
800 Meter Run Prelims 2:20.00 Abigail Krzemien Spike Up Athletics
800 Meter Run Finals 2:20.00 Kayla cassidy Johnson Hall's Express II Youth Track
Discus Finals 121-7 Haley Hernandez Golden State Throwers
Discus Finals 123-11 Joia Perry Momentum
Discus Finals 128-2 Kat Meacham Clinton High School
Discus Finals 130-2 Emma Kwok Throwers Respect TC
Discus Finals 132-6 Kat Beachler West Omaha Track
Discus Finals 134-2 Trina Hubert Northwest Flyers Track Club
Discus Finals 138-11 Kacie Rhodes Track Houston Youth Track Club
Discus Finals 141-2 Sariyah Horne Golden State Throwers
Discus Finals 144-8 Kyeese Hollands Albina Roadrunners
Discus Finals 146-7 Hannah Alexander AthLead Indy
High Jump Finals 5-5 Brianna Dixon Vipers Track
High Jump Finals 5-5 Rylee Lydon Tnt Track
High Jump Finals 5-7 Madilyn Todorovich Helena Novas
Hammer Throw Finals 110-9 Reign Snowden Santa Monica (SS)
Hammer Throw Finals 111-9 Sutton Howard The Throwing Factory
Hammer Throw Finals 112-7 Joia Perry Momentum
Hammer Throw Finals 119-1 Kat Beachler West Omaha Track
Hammer Throw Finals 122-8 Kacie Rhodes Track Houston Youth Track Club
Hammer Throw Finals 127-8 Adriana Lopez Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 127-8 Chayanne Gordon Throwers Respect TC
Hammer Throw Finals 130-6 Jean Ikenaga Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 130-10 Emma Kwok Throwers Respect TC
Hammer Throw Finals 130-11 Marrielle Winuk Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 134-0 Gracelyn Brown Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 135-3 Hannah Alexander AthLead Indy
Hammer Throw Finals 141-7 Isabella Piette Woonsocket High School
Hammer Throw Finals 143-3 Adelaide Caron Woonsocket High School
Hammer Throw Finals 147-4 Madison Speer Super Thrower Track Club
Hammer Throw Finals 148-2 Lauren StPeters The Throwing Factory
Hammer Throw Finals 154-7 Kim Beard Northshore Christian
Hammer Throw Finals 154-9 Haley Hernandez Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 160-7 Sariyah Horne Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 165-8 Angela Schykerynec Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 166-2 Katelyn Peterson Golden State Throwers
Javelin Finals 120-11 Hayden Williams-Downing The Inner Circle Track Club
Javelin Finals 130-5 Kat Beachler West Omaha Track
Javelin Finals 134-7 Sofia Wydra Tnt Track
Javelin Finals 138-3 Aislin Martinez-pompa Tucson Elite Athletic Club
Javelin Finals 138-10 Audrey Friedman SPEARWERX
Javelin Finals 142-8 Kyeese Hollands Albina Roadrunners
Javelin Finals 162-7 Saydi Orange Tahoma Track Club
Long Jump Finals 17-6.25 Brianna Wills BEAST Athletic Performance
Long Jump Finals 17-6.25 Rylee Lydon Tnt Track
Long Jump Finals 17-7.5 Anika Sukumar The Inner Circle Track Club
Long Jump Finals 17-8.25 Isabella Copeland North Texas Cheetahs
Long Jump Finals 17-8.5 Shakayla Riggins Windy City Hammers
Long Jump Finals 17-9.75 Mary Rozier D.C. Express Track Club, Inc.
Long Jump Finals 17-11 Alexandria Edison Illinois Shockers Track Club
Long Jump Finals 18-1 Caitlyn Johnson North Texas Cheetahs
Long Jump Finals 18-1.25 w Logan Todorovich Helena Novas
Long Jump Finals 18-3.75 w Kourtney Rathke Above the Bar Track Club
Long Jump Finals 18-4 Madison Saunders Windy City Hammers
Long Jump Finals 18-5.25 w Lexi Kurtz ATL Zoom Athletics
Long Jump Finals 18-5.75 Tristen Harris Future Track Club
Long Jump Finals 18-11.25 London Tucker Athletic Performance Ranch
Long Jump Finals 19-2.75 Skylynn Townsend North Texas Cheetahs
Long Jump Finals 19-4.75 Sophia Beckmon The Inner Circle Track Club
Pole Vault Finals 10-8 Sydney Phillips Raise the Bar Pole Vault Club
Pole Vault Finals 10-8 Cecily Fager Zero Gravity
Pole Vault Finals 10-8 Kaylee Daniel Nevada Gazelles
Pole Vault Finals 11-3.75 Kourtney Rathke Above the Bar Track Club
Pole Vault Finals 11-3.75 Landry Allen Tri City Thunder
Pole Vault Finals 11-7.75 Kennedy Martinson Minnesota Flyers Track & Field Club
Pole Vault Finals 12-1.5 Megan Kelleghan Above the Bar Track Club
Pole Vault Finals 12-9.5 Anna Willis Above the Bar Track Club
Pole Vault Finals 13-3.5 Jathiyah Muhammad Mission Valley Track Club
Pole Vault Finals 14-0 Tessa Mudd Mount Pleasant Track Club
Shot Put Finals 37-1.25 Morgan Thomas Rising Phoenix Track
Shot Put Finals 38-0.75 Mai RIcks Long Beach Poly (SS)
Shot Put Finals 38-2 Chayanne Gordon Throwers Respect TC
Shot Put Finals 38-7.5 Jasmyn Rios Do Right Track Club
Shot Put Finals 39-2.25 Sutton Howard The Throwing Factory
Shot Put Finals 40-3.25 Kacie Rhodes Track Houston Youth Track Club
Shot Put Finals 40-6 Kat Beachler West Omaha Track
Shot Put Finals 41-1.5 Jordan Koskondy Valley Track Club
Shot Put Finals 41-5.75 Hannah Alexander AthLead Indy
Shot Put Finals 42-8.25 Cassidy Ball Track Houston Youth Track Club
Shot Put Finals 46-0.5 Lauren StPeters The Throwing Factory
Triple Jump Finals 36-1.5 w Ashley Fisher Minnesota Flyers Track & Field Club
Triple Jump Finals 36-2.75 w Sydney Nettles Quicksilver Track Club
Triple Jump Finals 36-2.75 w M'tima Hamilton Arizona Flames Track Club
Triple Jump Finals 36-2.75 Justice Ephrim Angel Flight
Triple Jump Finals 36-6.5 Azariah Miller Alpha Speed Academy
Triple Jump Finals 36-8.5 Onya Kretchman Team NoDak
Triple Jump Finals 36-11 Sydney Weaver Windy City Hammers
Triple Jump Finals 37-2.75 Lazariah Bethany Lancaster Lightning TC
Triple Jump Finals 37-5.25 Juliana Roberson Revolution Express
Triple Jump Finals 37-8 w Payton Guye North Texas Cheetahs
Triple Jump Finals 38-0.75 w Hannah Forde Major Impact Track Club
Triple Jump Finals 38-11.75 w Isabella Copeland North Texas Cheetahs
Triple Jump Finals 39-1 Sydnee Burr Track Houston Youth Track Club
Triple Jump Finals 39-1.25 w Anika Sukumar The Inner Circle Track Club
Triple Jump Finals 39-8 w Myla Canty Major Impact Track Club
Triple Jump Finals 39-9.25 Madison Saunders Windy City Hammers
Triple Jump Finals 40-5.5 Dannette Haygood Northwest Flyers Track Club
Triple Jump Finals 41-7.25 Skylynn Townsend North Texas Cheetahs
HS Boys Mark Athlete Team
100 Meter Dash Semis 10.53 Carter Cukerstein Shenendehowa
100 Meter Dash Finals 10.53 Carter Cukerstein Shenendehowa
100 Meter Dash Prelims 10.63 Carter Cukerstein Shenendehowa
100 Meter Dash Finals 10.72 Jaylen Lloyd Boys & Girls of Midlands
100 Meter Dash Prelims 10.79 Wyatt Wiggins BEAST Athletic Performance
110 Meter Hurdles Finals 13.68 Andre Korbmacher Ready-Set-Go Sprinters
110 Meter Hurdles Semis 13.72 Andre Korbmacher Ready-Set-Go Sprinters
110 Meter Hurdles Semis 13.91 Alexander CHUCKWUKELU Major Impact Track Club
110 Meter Hurdles Finals 13.98 Landon Helms Unattached - ID
110 Meter Hurdles Finals 14.00 Alexander CHUCKWUKELU Major Impact Track Club
110 Meter Hurdles Semis 14.13 Jaylen Mccabe Team Blackout Elite
110 Meter Hurdles Prelims 14.14 Alexander CHUCKWUKELU Major Impact Track Club
110 Meter Hurdles Prelims 14.19 Andre Korbmacher Ready-Set-Go Sprinters
110 Meter Hurdles Semis 14.20 Landon Helms Unattached - ID
110 Meter Hurdles Finals 14.31 Jaylen Mccabe Team Blackout Elite
110 Meter Hurdles Semis 14.32 Kalib Branch Drive Phase, Inc.
110 Meter Hurdles Prelims 14.33 Landon Helms Unattached - ID
110 Meter Hurdles Semis 14.37 Khaymin Westbrook Arizona Cheetahs Track Club
110 Meter Hurdles Finals 14.44 Khaymin Westbrook Arizona Cheetahs Track Club
110 Meter Hurdles Prelims 14.49 Kalib Branch Drive Phase, Inc.
110 Meter Hurdles Finals 14.50 Kalib Branch Drive Phase, Inc.
110 Meter Hurdles Semis 14.57 Jonathan Frazier Team Blackout Elite
110 Meter Hurdles Prelims 14.62 Khaymin Westbrook Arizona Cheetahs Track Club
1500 Meter Run Finals 3:57.00 Andrew Specht Bishop Gorman High School
1500 Meter Run Prelims 4:00.00 Andrew Specht Bishop Gorman High School
1500 Meter Run Finals 4:02.00 Dawson Welch Arkansas Track Club
1500 Meter Run Finals 4:02.00 Kaleb Sharp BPXC Track Club
1500 Meter Run Finals 4:02.00 Noah Espeleta Arbor View High School
1500 Meter Run Prelims 4:03.00 Noah Espeleta Arbor View High School
1500 Meter Run Finals 4:04.00 Ethan Aidoo Speed U Track Club
1500 Meter Run Finals 4:05.00 William Sakalares Arkansas Track Club
1500 Meter Run Finals 4:06.00 Tanner Emerson Arkansas Track Club
1500 Meter Run Finals 4:07.00 Cristian Barron Texas Titans Track
1500 Meter Run Finals 4:08.00 Mark Barajas El Paso Wings Track
1500 Meter Run Prelims 4:08.00 Kaleb Sharp BPXC Track Club
1500 Meter Run Prelims 4:08.00 Ethan Aidoo Speed U Track Club
1500 Meter Run Finals 4:08.00 Pablo Sutter Indiana BLAST
1500 Meter Run Prelims 4:09.00 Mark Barajas El Paso Wings Track
1500 Meter Run Finals 4:09.00 Saul Orozco Pacific Coast ShockWaves
1500 Meter Run Prelims 4:09.00 Dawson Welch Arkansas Track Club
1500 Meter Run Finals 4:10.00 Connor Rohman Texas Titans Track
200 Meter Dash Finals 21.21 Carter Cukerstein Shenendehowa
200 Meter Dash Semis 21.27 Carter Cukerstein Shenendehowa
200 Meter Dash Prelims 21.42 Carter Cukerstein Shenendehowa
200 Meter Dash Prelims 21.48 Jake Andrews Ready-Set-Go Sprinters
200 Meter Dash Semis 21.52 Wyatt Wiggins BEAST Athletic Performance
200 Meter Dash Semis 21.54 Jake Andrews Ready-Set-Go Sprinters
200 Meter Dash Prelims 21.60 Richlu Tudee Minnesota Flyers Track & Field Club
200 Meter Dash Prelims 21.64 Wyatt Wiggins BEAST Athletic Performance
200 Meter Dash Semis 21.66 Jaden Galloway Track Houston Youth Track Club
200 Meter Dash Semis 21.69 Richlu Tudee Minnesota Flyers Track & Field Club
200 Meter Dash Finals 21.69 Jake Andrews Ready-Set-Go Sprinters
200 Meter Dash Prelims 21.70 Imari Conley Fresno Flyers Youth Track Club
200 Meter Dash Prelims 21.71 Jaylen Mccabe Team Blackout Elite
200 Meter Dash Prelims 21.74 Jaden Galloway Track Houston Youth Track Club
200 Meter Dash Prelims 21.76 Jonathan Flemister Florence Track Club
200 Meter Dash Prelims 21.76 Justin Frater Athletic Performance Ranch
200 Meter Dash Semis 21.78 Jaylen Mccabe Team Blackout Elite
200 Meter Dash Prelims 21.80 Nickolas Miller Fresno Flyers Youth Track Club
200 Meter Dash Semis 21.91 Jayon Morrow Vipers Track
200 Meter Dash Semis 21.92 Justin Frater Athletic Performance Ranch
200 Meter Dash Finals 21.93 Jaylen Mccabe Team Blackout Elite
200 Meter Dash Semis 21.94 Leroy Horton Team Blackout Elite
200 Meter Dash Semis 21.95 Jonathan Flemister Florence Track Club
200 Meter Dash Prelims 21.96 Malachi Coleman Olympus Track Club
200 Meter Dash Prelims 21.98 George Poulson MVP League
200 Meter Dash Prelims 21.99 Tavon Underwood Unattached - CO
200 Meter Dash Finals 22.00 Jaden Galloway Track Houston Youth Track Club
3000 Meter Run Finals 8:47.00 Noah Espeleta Las Vegas Speed
3000 Meter Run Finals 8:51.00 Evan Bruce Spokane Speed Academy
3000 Meter Run Finals 8:52.00 Logan Scott Las Vegas Speed
400 Meter Hurdles Finals 51.31 Yan Vazquez Arizona Flames Track Club
400 Meter Hurdles Finals 53.11 Maurice Woodring Puyallup Senior High School
400 Meter Hurdles Prelims 53.66 Yan Vazquez Arizona Flames Track Club
400 Meter Hurdles Prelims 53.77 Maurice Woodring Puyallup Senior High School
400 Meter Hurdles Finals 53.99 Charmar Smith Afterburners Youth Track Club
400 Meter Hurdles Prelims 55.15 Tyler Gilman Bozeman Track Club
400 Meter Hurdles Finals 55.19 Josiah Johnson El Paso Supers
400 Meter Hurdles Finals 55.38 Morcellous HARRIS Youth Track of Memphis
400 Meter Hurdles Finals 55.51 Tyler Gilman Bozeman Track Club
400 Meter Hurdles Prelims 55.52 Charmar Smith Afterburners Youth Track Club
400 Meter Hurdles Finals 55.63 Josh Bates Ready-Set-Go Sprinters
400 Meter Hurdles Prelims 55.91 Josiah Johnson El Paso Supers
400 Meter Dash Finals 46.71 Jake Andrews Ready-Set-Go Sprinters
400 Meter Dash Finals 47.65 Grant Buckmiller Lake Stevens High School
400 Meter Dash Finals 47.86 Charis Jackson North Texas Cheetahs
400 Meter Dash Prelims 48.05 Grant Buckmiller Lake Stevens High School
400 Meter Dash Prelims 48.05 Jake Andrews Ready-Set-Go Sprinters
400 Meter Dash Prelims 48.17 Charis Jackson North Texas Cheetahs
400 Meter Dash Prelims 48.27 Marshae Mcdonald Speed Academy
400 Meter Dash Prelims 48.30 Jackson Gilbert Vipers Track
400 Meter Dash Finals 48.39 Jackson Gilbert Vipers Track
400 Meter Dash Prelims 48.49 Damarien Jacobs Track Houston Youth Track Club
400 Meter Dash Prelims 48.51 Fuad Omer The Inner Circle Track Club
400 Meter Dash Prelims 48.68 George Poulson MVP League
400 Meter Dash Prelims 48.70 Justin Warner Drive Phase, Inc.
400 Meter Dash Prelims 48.76 Tyrique Lewis Speed Academy
400 Meter Dash Prelims 48.82 Christopher Johnson CL Athletic Stars Track Club
400 Meter Dash Prelims 48.82 Trevor Cogley Spokane Speed Academy
400 Meter Dash Finals 49.02 Damarien Jacobs Track Houston Youth Track Club
400 Meter Dash Prelims 49.17 Christian Johnson CL Athletic Stars Track Club
400 Meter Dash Finals 49.18 Fuad Omer The Inner Circle Track Club
400 Meter Dash Prelims 49.22 Tavon Underwood Unattached - CO
400 Meter Dash Prelims 49.23 Josiah Anderson Arizona Rising Suns
400 Meter Dash Finals 49.26 Marshae Mcdonald Speed Academy
400 Meter Dash Finals 49.30 Justin Warner Drive Phase, Inc.
400 Meter Dash Prelims 49.44 Ronald Kendrick Nevada Gazelles
400 Meter Dash Prelims 49.48 Noah Brooks Afterburners Youth Track Club
800 Meter Run Prelims 1:53.00 Andrew Specht Las Vegas Speed
800 Meter Run Finals 1:53.00 Andrew Specht Las Vegas Speed
800 Meter Run Finals 1:53.00 Dawson Welch Arkansas Track Club
800 Meter Run Finals 1:54.00 Trenton Burningham Track Houston Youth Track Club
800 Meter Run Finals 1:54.00 Sam Atkinson Vipers Track
800 Meter Run Prelims 1:55.00 Kaleb Sharp BPXC Track Club
800 Meter Run Prelims 1:55.00 Dawson Welch Arkansas Track Club
800 Meter Run Prelims 1:55.00 Sam Atkinson Vipers Track
800 Meter Run Prelims 1:55.00 Trenton Burningham Track Houston Youth Track Club
800 Meter Run Finals 1:55.00 Kaleb Sharp BPXC Track Club
800 Meter Run Finals 1:55.00 Cole Riley Federal Way Track
800 Meter Run Prelims 1:56.00 Justin Warner Drive Phase, Inc.
800 Meter Run Prelims 1:56.00 Noah Espeleta Las Vegas Speed
800 Meter Run Finals 1:57.00 Josiah Anderson Arizona Rising Suns
800 Meter Run Finals 1:57.00 Justin Warner Drive Phase, Inc.
800 Meter Run Prelims 1:57.00 Cole Riley Federal Way Track
800 Meter Run Prelims 1:57.00 Adin Lathrop Track Houston Youth Track Club
800 Meter Run Prelims 1:57.00 Kai Lewis Quicksilver Track Club
800 Meter Run Prelims 1:57.00 Braden Nevarez Texas Titans Track
800 Meter Run Prelims 1:58.00 Chase McCallum Las Vegas Speed
800 Meter Run Prelims 1:58.00 Logan Scott Las Vegas Speed
800 Meter Run Finals 1:58.00 Mark Barajas El Paso Wings Track
800 Meter Run Finals 1:58.00 Chase McCallum Las Vegas Speed
800 Meter Run Prelims 1:58.00 Ethan Mckillop San Mateo
800 Meter Run Prelims 1:58.00 Charis Jackson North Texas Cheetahs
800 Meter Run Prelims 1:58.00 Evan Simmons Athletic Performance Ranch
800 Meter Run Prelims 1:58.00 Connor Rohman Texas Titans Track
800 Meter Run Prelims 1:58.00 Jacob Beardemphl High Voltage Track Club
800 Meter Run Finals 1:58.00 Adin Lathrop Track Houston Youth Track Club
Discus Finals 150-3 Jacob Watts Mission Valley Track Club
Discus Finals 151-3 Omer Inan Jr. Walton Youth Track Club
Discus Finals 153-0 Isaac Ackerman Boys & Girls of Midlands
Discus Finals 161-0 Ethan Manock Team NoDak
Discus Finals 162-10 Gage Pedro Yelm Tornado Track Club
Discus Finals 165-7 David Thilen Mount Pleasant Track Club
Discus Finals 174-2 Caden Hottman Tri City Thunder
Discus Finals 188-3 Roury McCloyen Greenville Track Club
Discus Finals 202-9 Michael Pinkney Eclipse TC
High Jump Finals 6-6.75 David Madison North Texas Cheetahs
High Jump Finals 6-6.75 Brennen McHenry Phoenix Bobcats
Hammer Throw Finals 140-11 Landon Beckman Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 141-3 Tyler Wilson West Omaha Track
Hammer Throw Finals 143-8 Ben Condain Rancho Cordova Track Club (RCTC)
Hammer Throw Finals 145-7 Gian Gonzalez Rancho Cordova Track Club (RCTC)
Hammer Throw Finals 150-6 Luke Stuckey Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 156-9 Payton Fossatti Super Thrower Track Club
Hammer Throw Finals 157-2 Jacob Lozano Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 159-5 Evan Khoo Arizona Flames Track Club
Hammer Throw Finals 165-0 Gage Pedro Yelm Tornado Track Club
Hammer Throw Finals 168-2 Bradley Hottman Tri City Thunder
Hammer Throw Finals 168-11 Ty Bettinger Super Thrower Track Club
Hammer Throw Finals 170-3 David Thilen Mount Pleasant Track Club
Hammer Throw Finals 171-9 Josiah Edwards Golden State Throwers
Hammer Throw Finals 195-5 Caden Hottman Tri City Thunder
Hammer Throw Finals 224-5 Michael Pinkney Eclipse TC
Javelin Finals 179-1 Graham Baer Arcadia Dragons
Javelin Finals 184-0 Ian Patton The Inner Circle Track Club
Javelin Finals 204-8 Troy Cocco Mount Pleasant Track Club
Long Jump Finals 23-0 w Andrew Fu Umoja TC
Long Jump Finals 23-5 Roman Hutchinson Alpha Speed Academy
Long Jump Finals 23-7.75 Brandon Hills Colorado Springs Striders
Long Jump Finals 23-8.25 w Zavien Wolfe Youth Track of Memphis
Long Jump Finals 23-11.5 w Juriad Hughes Track Minnesota Elite
Long Jump Finals 25-4.75 Jaylen Lloyd Boys & Girls of Midlands
Pole Vault Finals 14-1.25 Flynn Meier Above the Bar Track Club
Pole Vault Finals 14-3.25 Khaliq Muhammad Mission Valley Track Club
Pole Vault Finals 14-7.25 Quin Dukes Above the Bar Track Club
Pole Vault Finals 14-7.25 Hunter Angove Prefontaine Track
Pole Vault Finals 14-7.25 Ian Strode Turlock (SJ)
Pole Vault Finals 14-7.25 Axel Verdoorn Trailblazers Track Club
Pole Vault Finals 14-7.25 Payton Kasper Zero Gravity
Pole Vault Finals 16-4.75 Landon Helms Unattached - ID
Shot Put Finals 51-11.75 Emmanel Hermosillo Hercules Running Rebels
Shot Put Finals 52-8.75 Isaac Ackerman Boys & Girls of Midlands
Shot Put Finals 62-4.5 Michael Pinkney Eclipse TC
Shot Put Finals 62-10.5 Roury McCloyen Greenville Track Club
Triple Jump Finals 45-0.5 Cory Vaughan Boys & Girls of Midlands
Triple Jump Finals 45-1.25 w Brandon Cheeks II CTG Development
Triple Jump Finals 45-6.75 Tawaf Aboudou Garfield High School
Triple Jump Finals 45-8.5 Zane WALLACE Major Impact Track Club
Triple Jump Finals 45-9.5 Roman Hutchinson Alpha Speed Academy
Triple Jump Finals 46-0.75 Osita Agbo Colorado Springs Striders
Triple Jump Finals 46-1.25 Alton Davis Athletic Performance Ranch
Triple Jump Finals 46-7.75 Nicolas Crosswhite Quicksilver Track Club
Triple Jump Finals 47-4 Zavien Wolfe Youth Track of Memphis