Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Chase Farrell 9 Oaks Christian 11.26(-2.3 -2.3
2 Johnny Thompson 10 Oaks Christian 11.99(-2.3 -2.3
3 Cedrick Kim 10 Oaks Christian 12.57(-2.3 -2.3
4 Peter Sandberg 11 Agoura 12.81(-2.3 -2.3
Junior Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Joseph Marsh 10 Oaks Christian 12.06(-1.0 -1.0
2 Ryan Hernandez 10 Agoura 12.50(-1.0 -1.0
3 Prince Williams 9 Oaks Christian 12.92(-1.0 -1.0
4 Richie Prado 12 Agoura 12.95(-1.0 -1.0
5 Dylan Rubin 9 Oaks Christian 13.21(-1.0 -1.0
6 Aston Du 10 Agoura 13.55(-1.0 -1.0
7 Emory Johann 11 Agoura 14.26(-1.0 -1.0
8 Jack Lieberman 9 Agoura 14.26(-.1) -0.1
9 Ayden Serviss 9 Agoura 14.40(-1.0 -1.0
Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Kyle Otting 12 Agoura 24.54(-.5) -0.5
2 Cash Vasquez 10 Oaks Christian 24.97(-.5) -0.5
3 Jalen Lewis 10 Oaks Christian 25.55(-.5) -0.5
4 Peter Sandberg 11 Agoura 25.98(-.5) -0.5
5 Leo Swartzburg 10 Agoura 26.25(-.5) -0.5
Junior Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Joseph Marsh 10 Oaks Christian 24.54(-.9) -0.9
2 Prince Williams 9 Oaks Christian 26.08(-.9) -0.9
3 Aston Du 10 Agoura 27.06(-.9) -0.9
4 Dylan Rubin 9 Oaks Christian 27.08(-.9) -0.9
5 Ayden Serviss 9 Agoura 29.01(-.9) -0.9
6 Luke Bennett 10 Oaks Christian 29.02(-.9) -0.9
Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Thomas Van Fleet 11 Agoura 54.17
2 Aram Sarkissian 10 Oaks Christian 54.50
3 Kyle Otting 12 Agoura 55.03
-- Leo Swartzburg 10 Agoura DQ
Junior Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Darrick Jacob 9 Agoura 56.28
2 Austin Lin 10 Agoura 57.41
3 Tyler Couch 10 Agoura 57.63
4 Sidney Martel 9 Agoura 58.68
5 Abreham McGrath 9 Agoura 58.90
6 Luke Bennett 10 Oaks Christian 64.32
Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Thomas Van Fleet 11 Agoura 2:08.95
2 Ethan Godsey 11 Agoura 2:09.24
3 William Gratke 11 Oaks Christian 2:10.46
4 Morgan Malloy 10 Oaks Christian 2:10.59
5 Christopher Pelletierre 9 Oaks Christian 2:12.30
6 Christopher Sottile 11 Oaks Christian 2:12.58
Junior Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Darrick Jacob 9 Agoura 2:15.17
2 Max Kirkhope 12 Agoura 2:17.44
3 Devin Bening 9 Agoura 2:23.06
4 Jacob Shain 10 Agoura 2:24.40
5 Mason Ambrosio 10 Agoura 2:26.16
6 Mateo Haas 9 Agoura 2:27.01
7 Drew Levy 11 Agoura 2:29.60
8 Abreham McGrath 9 Agoura 2:29.64
9 Walter Wilson 11 Agoura 2:36.12
Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Ben Klepper 12 Agoura 4:34.72
2 Ethan Godsey 11 Agoura 4:35.66
3 Christopher Pelletierre 9 Oaks Christian 4:37.48
4 Tyson Carew 9 Agoura 4:44.47
5 Morgan Malloy 10 Oaks Christian 4:50.71
6 Ishan Dubal 10 Oaks Christian 4:57.07
Junior Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Devin Bening 9 Agoura 4:56.52
2 Jacob Shain 10 Agoura 5:07.91
3 Max Kirkhope 12 Agoura 5:16.08
4 Mason Ambrosio 10 Agoura 5:19.80
5 Drew Levy 11 Agoura 5:22.66
6 Mateo Haas 9 Agoura 5:26.50
7 Max Reines 11 Agoura 5:47.24
8 Walter Wilson 11 Agoura 5:47.73
Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Tyson Carew 9 Agoura 10:36.44
2 Ben Klepper 12 Agoura 10:39.28
Junior Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Drew Levy 11 Agoura 12:12.64
2 Max Reines 11 Agoura 12:54.38
Junior Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Dan Barreto 10 Agoura 20.26(-.7) -0.7
2 Richie Prado 12 Agoura 21.96(-.7) -0.7
Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Mitchell Prokey 12 Agoura 20.61(-1.7 -1.7
2 Evan Shrier 10 Agoura 21.83(-1.7 -1.7
Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Mitchell Prokey 12 Agoura 48.65
2 Evan Shrier 10 Agoura 52.22
Junior Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Dan Barreto 10 Agoura 52.00
2 Sidney Martel 9 Agoura 52.27
Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Oaks Christian 43.52
Chase FarrellJalen LewisCash VasquezJohnny Thompson
2 Agoura 48.45
Leo SwartzburgKyle OttingMitchell ProkeyPeter Sandberg
Junior Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Agoura 49.07
Tyler CouchRichie PradoAston DuRyan Hernandez
Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Oaks Christian 3:44.65
Morgan MalloyChristopher SottileIshan DubalAram Sarkissian
2 Agoura 3:44.81
Mitchell ProkeyKyle OttingThomas Van FleetEthan Godsey
Junior Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Agoura 3:56.01
Tyler CouchDevin BeningRichie PradoDan Barreto
Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Adam Bahir 11 Agoura 35-04.00
2 Thomas Kephart 11 Oaks Christian 35-01.00
3 Tanner Zamecnik 12 Agoura 31-07.00
4 Max Volpe 12 Agoura 31-01.00
5 Connor Schuda 12 Agoura 27-06.00
Junior Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Tyler Kropp 11 Agoura 26-00.00
2 John McComb 9 Agoura 25-06.00
3 James Graham 9 Agoura 25-04.00
4 Jack Lieberman 9 Agoura 24-01.00
Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Thomas Kephart 11 Oaks Christian 115-04
2 Max Volpe 12 Agoura 93-00
3 Adam Bahir 11 Agoura 84-08
4 Tanner Zamecnik 12 Agoura 76-06
5 Connor Schuda 12 Agoura 68-06
6 William Scruggs 12 Agoura 56-05
Junior Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 James Graham 9 Agoura 68-10
2 Tyler Kropp 11 Agoura 66-02
3 John McComb 9 Agoura 62-11
4 Andrew Goike 12 Agoura 54-03
5 Jack Lieberman 9 Agoura 41-11
Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Milo Hudak 11 Agoura 6-00.00
2 Cody Chen 10 Agoura 5-02.00
2 Jake Reed 11 Oaks Christian 5-02.00
4 Peter Sandberg 11 Agoura 4-02.00
-- Ethan Bergman 10 Oaks Christian NH
Junior Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Aston Du 10 Agoura 4-08.00
2 Ryan Hernandez 10 Agoura 4-08.00
3 Isaac Placencio 10 Agoura 4-02.00
Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jake Reed 11 Oaks Christian 13-06.00
2 Thomas Kephart 11 Oaks Christian 11-06.00
3 Ethan Bergman 10 Oaks Christian 11-00.00
4 Anthony Angell 12 Oaks Christian 9-00.00
5 William Scruggs 12 Agoura 8-06.00
Junior Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Andrew Goike 12 Agoura 8-00.00
Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Gabriel Martin 12 Oaks Christian 21-05.00(. 0.4
2 Jake Reed 11 Oaks Christian 19-11.00(1 1.4
3 Ethan Bergman 10 Oaks Christian 18-05.00(. 0.6
4 Leo Swartzburg 10 Agoura 16-08.50
5 Anthony Angell 12 Oaks Christian 16-06.00(. 0.2
6 Cody Chen 10 Agoura 14-08.50(- -0.7
Junior Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Emory Johann 11 Agoura 13-04.25(- -0.3
-- Ayden Serviss 9 Agoura FOUL
Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Lauren Thai 11 Agoura 13.07(-1.6 -1.6
2 Elise Craft 12 Oaks Christian 13.10(-1.6 -1.6
3 Laila Harris 12 Oaks Christian 13.15(-1.6 -1.6
4 Raeshell Austin 12 Oaks Christian 13.27(-1.6 -1.6
5 Aalaiyah Batiste 11 Oaks Christian 13.66(-1.6 -1.6
6 Cassandra Figueroa 12 Agoura 13.68(-1.6 -1.6
7 Ella Saucedo 11 Agoura 13.91(-1.6 -1.6
8 Mackenzie Oliver 11 Agoura 14.10(-1.6 -1.6
9 Jane Watkins 9 Oaks Christian 14.39(-1.6 -1.6
Junior Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Keri Dickerson 9 Oaks Christian 13.65(-1.8 -1.8
2 Talia Rizov 11 Agoura 14.12(-1.5 -1.5
3 Abigail Seawright 9 Oaks Christian 14.48(-1.8 -1.8
4 Rachel Ren 9 Oaks Christian 15.49(-1.8 -1.8
5 Eden Ackrich 11 Agoura 15.67(-1.5 -1.5
6 Isela Velazquez 9 Agoura 15.72(-1.5 -1.5
7 Kate Wirz 10 Agoura 16.08(-1.8 -1.8
8 Madison Ferdman 12 Agoura 16.32(-1.8 -1.8
9 Lola Fregoso 12 Agoura 17.45(-1.8 -1.8
10 Lauryn Sessing 10 Agoura 17.49(-1.5 -1.5
11 Allie Klopp 10 Agoura 17.50(-1.5 -1.5
12 Delaney Ehrman 9 Agoura 17.55(-1.8 -1.8
13 Ami Yeremain 11 Agoura 17.97(-1.8 -1.8
14 Sanam Ziatabrizi 10 Agoura 18.41(-1.8 -1.8
Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Savannah King 10 Agoura 26.18(-.2) -0.2
2 Braelon Holmes 10 Oaks Christian 26.59(-.2) -0.2
3 Jordyn Holmes 9 Oaks Christian 27.24(-.2) -0.2
4 Laila Harris 12 Oaks Christian 27.38(-.2) -0.2
5 Sonya Watkins 11 Oaks Christian 27.46(-.2) -0.2
6 Cassandra Figueroa 12 Agoura 27.86(-.2) -0.2
7 Jane Watkins 9 Oaks Christian 28.77(-.2) -0.2
8 Rebekah Larreynaga 12 Agoura 29.34(-.2) -0.2
Junior Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Keri Dickerson 9 Oaks Christian 27.59(.2) 0.2
2 Talia Rizov 11 Agoura 28.84(.2) 0.2
3 Abigail Seawright 9 Oaks Christian 29.80(.2) 0.2
4 Isela Velazquez 9 Agoura 32.12(.2) 0.2
5 Fatima Merchant 10 Agoura 32.56(.2) 0.2
6 Rachel Ren 9 Oaks Christian 32.92(.2) 0.2
7 Eden Ackrich 11 Agoura 33.17(.2) 0.2
8 Vibusha Vadivel 10 Agoura 33.47(.2) 0.2
Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brooklyn Courtnall 12 Oaks Christian 57.80
2 Braelon Holmes 10 Oaks Christian 58.68
3 Savannah King 10 Agoura 59.06
4 Raeshell Austin 12 Oaks Christian 59.96
5 Jordyn Holmes 9 Oaks Christian 61.72
6 Sonya Watkins 11 Oaks Christian 64.28
7 Elyse Grant 9 Oaks Christian 65.34
-- Morgan Quinn 9 Oaks Christian DNF
Junior Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Fatima Merchant 10 Agoura 72.22
2 Vibusha Vadivel 10 Agoura 75.46
Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Grace Geyer 9 Oaks Christian 2:28.84
2 Elyse Grant 9 Oaks Christian 2:45.46
3 Rebekah Larreynaga 12 Agoura 2:46.94
4 Phoebe Roberts 11 Agoura 2:48.54
5 Aminah Merchant 12 Agoura 2:56.17
Junior Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kate Walker 9 Oaks Christian 2:43.14
2 Samantha Hughes 10 Oaks Christian 3:02.73
3 Allie Klopp 10 Agoura 3:23.93
4 Addison Copas 9 Agoura 3:39.68
5 Vibusha Vadivel 10 Agoura 3:52.60
Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Payton Godsey 9 Oaks Christian 5:19.56
2 Grace Geyer 9 Oaks Christian 5:19.75
3 Sarah Colebrooke 10 Oaks Christian 5:24.92
4 Gianna Sanchez 10 Oaks Christian 5:35.49
5 Phoebe Roberts 11 Agoura 6:07.03
6 Aminah Merchant 12 Agoura 6:08.66
Junior Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kate Walker 9 Oaks Christian 5:52.77
2 Allie Klopp 10 Agoura 7:03.97
3 Lauryn Sessing 10 Agoura 7:07.85
4 Meilu Zhang 9 Agoura 7:29.78
5 Addison Copas 9 Agoura 7:39.09
Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Sarah Colebrooke 10 Oaks Christian 11:49.69
2 Payton Godsey 9 Oaks Christian 11:49.70
3 Gianna Sanchez 10 Oaks Christian 12:25.49
Junior Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Sarah Sturgeon 11 Agoura 17.99(-.1) -0.1
2 Talia Rizov 11 Agoura 20.04(-.1) -0.1
Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Elise Craft 12 Oaks Christian 15.98(-.5) -0.5
2 Niya Clayton 9 Oaks Christian 16.48(-.5) -0.5
Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Elise Craft 12 Oaks Christian 46.16
2 Lauren Thai 11 Agoura 47.39
Junior Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Sarah Sturgeon 11 Agoura 53.23
Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Oaks Christian 50.15
Brooklyn CourtnallRaeshell AustinLaila HarrisAalaiyah Batiste
2 Agoura 51.01
Ella SaucedoMackenzie OliverCassandra FigueroaSavannah King
3 Oaks Christian 51.56
Keri DickersonNiya ClaytonSonya WatkinsJordyn Holmes
Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Oaks Christian 4:15.75
Jordyn HolmesAalaiyah BatisteBraelon HolmesJahzara Richardson
2 Oaks Christian 4:26.31
Grace GeyerKeri DickersonNiya ClaytonElyse Grant
3 Agoura 4:42.52
Rebekah LarreynagaPhoebe RobertsGeorgia McCorkleSavannah King
Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Nailah Bombata 12 Oaks Christian 34-02.00
2 Jane Watkins 9 Oaks Christian 26-11.00
3 Aalaiyah Batiste 11 Oaks Christian 23-09.00
4 Sara McComb 12 Agoura 23-07.00
5 Alex Ten Eyck 11 Agoura 19-00.00
Junior Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Madison Ferdman 12 Agoura 18-07.00
2 Lola Fregoso 12 Agoura 17-03.00
3 Katie Healy 11 Agoura 17-02.00
4 Sanam Ziatabrizi 10 Agoura 12-05.50
Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Sara McComb 12 Agoura 95-08
2 Nailah Bombata 12 Oaks Christian 83-05
3 Alex Ten Eyck 11 Agoura 60-09
Junior Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Katie Healy 11 Agoura 55-05
2 Madison Ferdman 12 Agoura 55-02
3 Lola Fregoso 12 Agoura 38-11
4 Sanam Ziatabrizi 10 Agoura 31-07
Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hannah Portzel 12 Oaks Christian 5-02.00
Junior Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Meilu Zhang 9 Agoura 4-00.00
2 Lauryn Sessing 10 Agoura 4-00.00
Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Tenly Kuhn 11 Oaks Christian 11-00.00
Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Lauren Thai 11 Agoura 17-09.25(1 1.8
2 Tenly Kuhn 11 Oaks Christian 16-07.00(- -0.1
3 Danielle Irvin 10 Oaks Christian 16-03.00(. 0.2
4 Elise Craft 12 Oaks Christian 15-07.75(- -0.1
5 Ella Saucedo 11 Agoura 15-06.25(- -1.0