Cottonwood, Skyline vs Hillcrest

Midvale, CA
Hosted by Hillcrest

Complete Results

Varsity Boys 100 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Zachery Gallman           12 Hillcrest                    11.37h        
  2     Issiah Rivera             11 Cottonwood                   11.62h        
  3     Blake Buenavista          12 Skyline (UT)                 11.62h        
  4     Jacob Morton              12 Hillcrest                    11.67h        
  5     Will Sihtyl                  Cottonwood                   11.81h        
  6     Thomas Bunker                Skyline (UT)                    12h        
  7     Harel Keren               12 Skyline (UT)                    12h        
  8     Samuel Mytheo                Skyline (UT)                 12.12h        
  9     Calvin Frodsham           11 Cottonwood                   12.18h        
 10     Johnathan Robles          10 Cottonwood                   12.14h        
 11     Lucas Bolster             10 Hillcrest                    12.22h        
 12     Caleb Norman                 Skyline (UT)                 12.31h        
 13     Samuel Janzen                Cottonwood                   12.35h        
 14     Asthon Pike                  Skyline (UT)                 12.69h        
 15     Abinesh Neopany           11 Cottonwood                   12.65h        
 16     Alonso Valdespino            Skyline (UT)                 12.75h        
 17     Porter Brockman              Skyline (UT)                 12.72h        
 18     Malakai Batimana             Hillcrest                    12.78h        
 19     Jaxon Lorenson               Skyline (UT)                    13h        
 20     Michael Miller            11 Cottonwood                   12.92h        
 21     Kunal Kamtekar               Hillcrest                    13.19h        
 22     Alan Mo                      Skyline (UT)                  13.3h        
 23     Luke Wright                  Skyline (UT)                 13.37h        
 24     Tolksen Anderson             Skyline (UT)                 13.36h        
 25     Rishab Ramalingam          9 Hillcrest                    13.34h        
 26     Naoto Robinson             9 Hillcrest                    13.46h        
 27     Alec Thorlakson           11 Hillcrest                     13.5h        
 28     Gnaesso Tako                 Cottonwood                   13.49h        
 29     Gabe Wong                    Skyline (UT)                 13.78h        
 30     Luke Ngueyen                 Skyline (UT)                 13.78h        
 31     Kade Shaw                 10 Hillcrest                    13.76h        
 32     Colby Merryweather           Cottonwood                   14.09h        
 33     Gage Wright               10 Hillcrest                    14.24h        
 34     Braxton Johnson              Skyline (UT)                 14.37h        
 35     Abhishek Subba               Cottonwood                   14.71h        
 36     Cooper Nierda                Skyline (UT)                 14.87h        
 37     Angel Lozano                 Cottonwood                      15h        


Varsity Boys 200 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Zachery Gallman           12 Hillcrest                    22.96h        
  2     Jacob Morton              12 Hillcrest                    23.56h        
  3     Harel Keren               12 Skyline (UT)                 23.58h        
  4     Abinesh Neopany           11 Cottonwood                   24.66h        
  5     Juan Rendon               10 Hillcrest                    24.63h        
  6     Samuel Janzen                Cottonwood                   24.92h        
  7     Johnathan Robles          10 Cottonwood                   25.27h        
  8     Daniel Griffin            11 Skyline (UT)                 25.49h        
  9     Zachary Katzenbach        12 Hillcrest                    25.43h        
 10     Samuel Mythex                Skyline (UT)                 25.56h        
 11     Porter Brockman              Skyline (UT)                 25.71h        
 12     Isaac Hintze              12 Hillcrest                    25.78h        
 13     Jonah Eves                   Hillcrest                    26.18h        
 14     Jaxon Lorenzon               Skyline (UT)                  26.4h        
 15     Michael Miller            11 Cottonwood                   26.47h        
 16     Malakai Batimana             Hillcrest                     26.5h        
 17     Luke Wright                  Skyline (UT)                 27.18h        
 18     Kade Shaw                 10 Hillcrest                    27.28h        
 19     Naoto Robinson             9 Hillcrest                    27.35h        
 20     Eric Nguyen                  Cottonwood                   27.37h        
 21     Kunal Kamtekar               Hillcrest                    27.62h        
 22     Alec Thorlakson           11 Hillcrest                    28.37h        
 23     Gabe Wong                    Skyline (UT)                 29.37h        
 24     Angel Lozano                 Cottonwood                   29.86h        
 25     Rishab Ramalingam          9 Hillcrest                    30.06h        
 26     Abhishek Subba               Cottonwood                   30.31h        
 27     Naaman Orbezua-Black         Cottonwood                   30.45h        
 28     Cooper Nurdo                 Skyline (UT)                 31.66h        
 29     Logan Cushing                Cottonwood                   32.08h        
 30     Joab Boss                    Cottonwood                    36.6h        


Varsity Boys 400 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Ryan Caswell              11 Hillcrest                       55h        
  2     Hunter Purrington         12 Hillcrest                     58.3h        
  3     Alonso Valdespono            Skyline (UT)                  58.7h        
  4     Jacob Atkinson            12 Hillcrest                     59.5h        
  5     Malakai Batimano             Hillcrest                   1:00.5h        
  6     Jonah Eves                   Hillcrest                     1:01h        
  7     Jaxon Lorenzon               Skyline (UT)                1:02.7h        
  8     Braxton Bosch             11 Hillcrest                   1:04.5h        
  9     Ethan Rowland                Cottonwood                   65.15h        
 10     Kunal Kamfekar               Hillcrest                   1:05.8h        
 11     Kade Shaw                 10 Hillcrest                   1:06.2h        
 12     Jack Zini                    Skyline (UT)                1:06.5h        
 13     Naaman Orbezua-Black         Cottonwood                  1:07.4h        
 14     Gabe Wong                    Skyline (UT)                 68.15h        
 15     Colby Merryweather           Cottonwood                    69.9h        
 16     Alec Thorlakson           11 Hillcrest                     1:10h        
 17     Logan Cushing                Cottonwood                  1:10.4h        
 18     Rishab Ramalingam          9 Hillcrest                   1:13.5h        


Varsity Boys 800 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Will Sintul                  Cottonwood                  2:12.3h        
  2     Michael Gowtcharon           Skyline (UT)                2:15.5h        


Varsity Boys 1600 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Michael Ca                   Skyline (UT)               4:59.62h        
  2     Crew Simpson              10 Cottonwood                 5:01.88h        
  3     Trace Wilson              12 Skyline (UT)               5:03.25h        
  4     Wyatt Bailey                 Skyline (UT)               5:06.46h        
  5     Alex Sandulli                Skyline (UT)               5:10.09h        
  6     Josh Meridith                Skyline (UT)               5:11.41h        
  7     James Vashisth            11 Skyline (UT)               5:11.87h        
  8     Jacob Swensen             11 Skyline (UT)               5:12.34h        
  9     Seth Dunn                    Cottonwood                 5:14.62h        
 10     Jonas Jorgensen           12 Hillcrest                  5:20.34h        
 11     Jack Dyllestra               Skyline (UT)               5:20.69h        
 12     Matthew Limbago              Cottonwood                 5:20.97h        
 13     Mathew Boss               12 Cottonwood                 5:21.75h        
 14     Seth Luke                 11 Skyline (UT)               5:22.38h        
 15     Henry Kirk                   Skyline (UT)               5:25.50h        
 16     Andrew Jeppsen               Skyline (UT)               5:25.75h        
 17     Jordan Gonzalez-Oropeza   12 Hillcrest                  5:26.06h        
 18     Jayanth Thalathoty           Skyline (UT)               5:27.44h        
 19     Greg Canals               11 Hillcrest                  5:28.18h        
 20     Joshua Thalathoty         11 Skyline (UT)               5:28.47h        
 21     ian Hadlock                  Skyline (UT)               5:30.27h        
 22     Skyler Watts              11 Cottonwood                 5:34.52h        
 23     Benjamin Linford             Skyline (UT)               5:34.56h        
 24     Isaac Hidalgo Villacis    11 Skyline (UT)               5:46.62h        
 25     Aaron Meredith               Skyline (UT)               5:47.00h        
 26     Nate Beene                   Cottonwood                 5:52.40h        
 27     Sam Timmerman                Hillcrest                  5:53.60h        
 28     Ethan Rowland                Cottonwood                 5:54.94h        
 29     Michael Brown                Skyline (UT)               5:56.38h        
 30     Cole Carlile              11 Hillcrest                  5:57.41h        
 31     Logan Cushing                Cottonwood                 5:58.22h        
 32     Tony H                       Cottonwood                 5:58.81h        
 33     Colby Merryweather           Cottonwood                 6:01.22h        
 34     Naaman Orbezua-Black         Cottonwood                 6:02.22h        
 35     Ethan Despa                  Cottonwood                 6:24.62h        
 36     Jacob Boss                   Cottonwood                 6:42.03h        


Varsity Boys 3200 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Dallin Moon               12 Hillcrest                 10:55.05h        
  2     Crew Simpson              10 Cottonwood                11:02.00h        
  3     Zackary Steed             11 Hillcrest                 11:14.68h        
  4     Sean Leatham              11 Skyline (UT)              11:31.02h        
  5     Seth Dunn                    Cottonwood                11:37.09h        
  6     Cooper Robbins            11 Skyline (UT)              11:52.06h        
  7     Caleb Conlon              11 Hillcrest                 12:19.21h        
  8     John Baird                11 Hillcrest                 12:21.15h        
  9     Lucas Castro              12 Hillcrest                 12:30.93h        
 10     Jacob Baird                9 Hillcrest                 15:21.24h        


Varsity Boys 110m Hurdles 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Spencer Holladay          11 Hillcrest                       16h        
  2     Juan Rendon               10 Hillcrest                     19.9h        
  3     Kobe Owen                 11 Hillcrest                     19.9h        
  4     Naoto Robinson             9 Hillcrest                     20.5h        
  5     Isaac Hintze              12 Hillcrest                     21.3h        
  6     Daniel Griffin            11 Skyline (UT)                  21.6h        


Varsity Boys 300m Hurdles 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Spencer Holladay          11 Hillcrest                    44.55h        
  2     Anthony Davies            11 Hillcrest                     45.2h        
  3     Derek-Adrian Croft        10 Hillcrest                     48.2h        
  4     Isaac Hintze              12 Hillcrest                     49.1h        
  5     Sam Martin                   Hillcrest                     49.6h        
  6     Juan Rendon               10 Hillcrest                       50h        
  7     Charles Hooper            10 Hillcrest                     51.5h        
  8     Kobe Owen                 11 Hillcrest                       53h        
  9     Niclas Holman             12 Hillcrest                     54.2h        
 10     Tolkin Anderson              Skyline (UT)                  57.5h        


Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
        Team                                          Time
=========================================================
  1     Hillcrest                                   49.03h
       Jonah EvesSpencer HolladayLucas BolsterZachary Katzenbach 


Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
        Team                                          Time
=========================================================
  1  Hillcrest                                 3:47.94h
       Jacob MortonZachary KatzenbachAnthony DaviesZachery Gallman 


Varsity Boys 4x800m Finals
=========================================================
        Team                                          Time
=========================================================
  1  Hillcrest                                 9:09.22h
       Niclas HolmanCharles HooperJordan Gonzalez-OropezaRyan Caswell 
  2  Hillcrest                                 9:19.62h
       Dallin MoonGreg CanalsJonas JorgensenSam Martin 
  3  Hillcrest                                  9:21.3h
       Caleb ConlonJohn BairdZackary SteedAnthony Davies 
  4  Hillcrest                                10:19.22h
       Sam TimmermanEthan LignellCole CarlileDerek-Adrian Croft 
  5  Hillcrest                                12:03.58h
       Lucas CastroJonnathan YiJacob BairdAiden Paul 


Varsity Boys Shot Put 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Gavin Hawley              11 Hillcrest                       40-        
  2     Parker Boggess            11 Hillcrest                       40-        
  3     Douglas Maughan           11 Cottonwood                      37-        
  4     Jadakiss Sipai            11 Cottonwood                      35-        
  5     Mattias Davidson             Cottonwood                      35-        
  6     Inoke Touhuni                Skyline (UT)                    35-        
  7     Ben Larson                   Cottonwood                      35-        
  8     William Wagner            12 Hillcrest                       34-        
  9     Jason Jeong               11 Hillcrest                       33-        
 10     Keaton Hacking               Skyline (UT)                    33-        
 11     John Congram                 Cottonwood                      33-        
 12     Brookx Ygolas                Skyline (UT)                    32-        
 13     Talisua Davidson          10 Cottonwood                      32-        
 14     Jonathan Mitchell            Cottonwood                      32-        
 15     Elijiah Martoll              Cottonwood                      31-        
 16     Evan Battermann              Cottonwood                      31-        
 17     Sione Kinikini               Cottonwood                      29-        
 18     Charles Wagner            10 Hillcrest                       29-        
 19     Jordan Poteki                Cottonwood                      29-        
 20     Tate Carter                  Cottonwood                      28-        
 21     Griffin Wright            11 Hillcrest                       27-        
 22     Nafi Vaitai                  Cottonwood                      27-        
 23     Matthew Larson               Cottonwood                      27-        
 24     Moises Rambey                Cottonwood                      24-        
 25     Jack Nielson              10 Hillcrest                       22-        
 26     Braxton Johnsen              Skyline (UT)                    17-        


Varsity Boys High Jump 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Daniel Griffin            11 Skyline (UT)                     5-        
  2  Ashton Pike                  Skyline (UT)                     5-        
  3  Alonso Valaespina            Skyline (UT)                     5-        
  4  Caleb Norman                 Skyline (UT)                     4-        
  5  Tolkein Anderson             Skyline (UT)                     4-        
  6  Porter Brockman              Skyline (UT)                     4-        


Varsity Boys Long Jump 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Thomas Reinker               Skyline (UT)                    19-        
  2     Issiah Rivera             11 Cottonwood                      18-        
  3     Ryan Caswell              11 Hillcrest                       17-        
  4     Malakai Batimana             Hillcrest                       16-        
  5     Derek-Adrian Croft        10 Hillcrest                       16-        
  6     Jacob Atkinson            12 Hillcrest                       16-        
  7     Jonah Eves                   Hillcrest                       16-        
  8     Alonso Valdespino            Skyline (UT)                    16-        
  9     Porter Brockman              Skyline (UT)                    15-        
 10     Caleb Norman                 Skyline (UT)                    15-        
 11     Allan Mo                     Skyline (UT)                    15-        
 12     Braxton Bosch             11 Hillcrest                       15-        
 13     Tolkein Anderson             Skyline (UT)                    15-        
 14     Luke Wright                  Skyline (UT)                    14-        


Varsity Girls 100 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Alaina Stonebraker        10 Hillcrest                     12.8h        
  2     Morgan Miller             12 Hillcrest                     12.9h        
  3     Anne Coon                 10 Skyline (UT)                    13h        
  4     India Ortiz                  Skyline (UT)                 13.58h        
  5     Erica McDermott              Skyline (UT)                  13.6h        
  6     Jade Germe                   Cottonwood                    13.7h        
  7     Ella Kortbawi             11 Skyline (UT)                 13.78h        
  8     Annyka Scherschligt       12 Hillcrest                     13.9h        
  9     Rachal Willich               Skyline (UT)                 13.97h        
 10     Auriela Gallman           10 Hillcrest                    14.21h        
 11     Nadine Bahati                Cottonwood                    14.5h        
 12     Makeera Davis                Skyline (UT)                 14.47h        
 13     Brianna Frey                 Skyline (UT)                 14.56h        
 14     Jamicen Boyd              10 Hillcrest                    14.62h        
 15     Abbie Loosli                 Skyline (UT)                 14.71h        
 16     Clara Harry                  Skyline (UT)                 14.78h        
 17     Elena Hill                   Cottonwood                   14.98h        
 18     Calla Jordin                 Skyline (UT)                    15h        
 19     Elizabeth Dudley          12 Skyline (UT)                 15.15h        
 20     Nadia Ferguson               Skyline (UT)                 15.18h        
 21     Tenya Heiden                 Skyline (UT)                 15.11h        
 22     Lily Barton                  Skyline (UT)                 15.31h        
 23     Emma Ashby                   Hillcrest                    15.49h        
 24     Sam Bryant                   Skyline (UT)                 15.81h        
 25     Diane Bahelfi                Cottonwood                   15.88h        
 26     Mackenna Hibler              Skyline (UT)                 16.65h        
 27     Kiley Worthington            Skyline (UT)                 16.78h        
 28     Madison Westover           9 Hillcrest                     16.9h        
 29     Nami Robinson             11 Hillcrest                    17.68h        
 30     Violet Powell                Skyline (UT)                 17.84h        


Varsity Girls 200 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Annyka Scherschligt       12 Hillcrest                     27.8h        
  2     Madison Westover           9 Hillcrest                     28.6h        
  3     Eva Krummenacher             Skyline (UT)                  29.2h        
  4     India Ortiz                  Skyline (UT)                    30h        
  5     Tonya Heiden                 Skyline (UT)                 30.78h        
  6     Nadia Ferguson               Skyline (UT)                 30.72h        
  7     Elena Hill                   Cottonwood                   31.31h        
  8     Sam Bryant                   Skyline (UT)                 31.48h        
  9     Whitney Przybyla             Skyline (UT)                 31.46h        
 10     Nami Robinson             11 Hillcrest                    31.52h        
 11     Abbie Loosli                 Skyline (UT)                    32h        
 12     Kiki Sintyl                  Cottonwood                      35h        


Varsity Girls 400 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Eva Krummenacher             Skyline (UT)                1:07.1h        
  2     Marie Malugin                Skyline (UT)                1:08.5h        
  3     Nami Robinson             11 Hillcrest                   1:17.9h        
  4     Katie Sandursky              Cottonwood                  1:22.2h        
  5     Tacia Linford Perez          Cottonwood                  1:29.7h        


Varsity Girls 800 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Cora Cumming              11 Cottonwood                  2:36.9h        
  2     Grace Fernley             11 Skyline (UT)                2:37.2h        
  3     Lilly Evans               11 Cottonwood                  2:37.7h        
  4     Lucy Madsen                  Skyline (UT)                2:38.3h        
  5     Faith Amos                11 Hillcrest                   2:50.4h        
  6     Rosie Nielsen                Skyline (UT)                  2:54h        
  7     Emma Wall                    Skyline (UT)                  2:58h        
  8     Heidi Sundberg               Skyline (UT)                  3:00h        
  9     Katie Comer               10 Cottonwood                  3:00.6h        
 10     Laniea Webb               10 Skyline (UT)                3:01.4h        
 11     Megan Glover              12 Hillcrest                   3:04.9h        
 12     Elena Hill                   Cottonwood                  3:12.4h        
 13     Jayda Allen                  Skyline (UT)                  3:22h        
 14     Mia Bookstobes               Skyline (UT)                  3:23h        
 15     Katie Sandusiai              Skyline (UT)                3:36.9h        
 16     Taycia Perez                 Cottonwood                  3:40.6h        


Varsity Girls 1600 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Lexi Jonart               11 Skyline (UT)               5:41.22h        
  2     Katie Comer               10 Cottonwood                  6:0.28h        
  3     Faith Amos                11 Hillcrest                  6:02.84h        
  4     Zoe Garver                11 Skyline (UT)               6:05.59h        
  5     Lilly Evans               11 Cottonwood                 6:06.08h        
  6     Cora Cumming              11 Cottonwood                 6:09.59h        
  7     Heidi Sundberg               Skyline (UT)               6:29.37h        
  8     Laniea Webb               10 Skyline (UT)               6:34.49h        
  9     Emma Nall                    Skyline (UT)               6:36.93h        
 10     Rachel Rosenberg             Cottonwood                 6:39.28h        
 11     Kaleolani Kirby            9 Hillcrest                  6:49.06h        
 12     Kiki Sintyl                  Cottonwood                 7:06.46h        
 13     Chiama Okon                  Skyline (UT)               7:26.84h        
 14     Camryn Stillman              Cottonwood                 7:28.53h        
 15     Jayda Allen                  Skyline (UT)               7:34.62h        
 16     Mia Bookstaber               Skyline (UT)               7:35.40h        
 17     Katie Sandursky              Cottonwood                 7:44.21h        
 18     Taycia Linford Perez         Cottonwood                    7:54h        


Varsity Girls 3200 Meters 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Lexi Jonart               11 Skyline (UT)              12:21.59h        
  2     Lucy Madsen                  Skyline (UT)              13:17.46h        
  3     Grace Fernley             11 Skyline (UT)              13:17.84h        
  4     Erin Atkinson             10 Hillcrest                 13:32.93h        
  5     Megan Liddiard            11 Hillcrest                 13:49.87h        
  6     Rosie Nielsen                Skyline (UT)              14:13.24h        
  7     Rachel Rosenberg             Cottonwood                14:26.52h        


Varsity Girls 100m Hurdles 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Maggie Erekson            11 Hillcrest                     17.9h        
  2     Erica McDermott              Skyline (UT)                  19.1h        
  3     Elizabeth Dudley          12 Skyline (UT)                  20.1h        
  4     Belle Bennett             11 Skyline (UT)                  20.5h        
  5     Clara Barry                  Skyline (UT)                  21.5h        
  6     Whitney Przybyia             Skyline (UT)                  21.8h        
  7     Brianna Frey                 Skyline (UT)                  21.9h        
  8     Makeera Davis                Skyline (UT)                    22h        
  9     Marg Lehnardt                Skyline (UT)                    22h        
 10     Madison Westover           9 Hillcrest                     22.4h        


Varsity Girls 300m Hurdles 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Erica Mcdernew               Skyline (UT)                  53.3h        
  2     Maggie Erekson            11 Hillcrest                     53.5h        
  3     Tais Imbico               11 Cottonwood                    54.5h        
  4     Belle Bennett             11 Skyline (UT)                  58.7h        
  5     Elizabeth Dudley          12 Skyline (UT)                1:03.9h        
  6     Madison Westover           9 Hillcrest                   1:05.9h        


Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
        Team                                          Time
=========================================================
  1  Hillcrest                                   52.15h
       Alaina StonebrakerAnnyka ScherschligtAuriela GallmanAmelia Miller 


Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
        Team                                          Time
=========================================================
  1     Hillcrest                                 4:30.28h
       Morgan MillerJamicen BoydAuriela GallmanAlaina Stonebraker 


Varsity Girls 4x800m Finals
=========================================================
        Team                                          Time
=========================================================
  1  Hillcrest                                 11:21.9h
       Erin AtkinsonMegan LiddiardKatherine TimmermanParis Snow 


Varsity Girls Shot Put 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Teisa Halaufia            10 Skyline (UT)                    35-        
  2     Alycea McVey              10 Hillcrest                       28-        
  3     Megan Standiford          11 Hillcrest                       28-        
  4     Teisa Mahe                12 Hillcrest                       26-        
  5     Grace Marsh                  Skyline (UT)                    23-        
  6     Rachel Willick               Skyline (UT)                    23-        
  7     Tina Ngike                   Skyline (UT)                    22-        
  8     Elsa Kirk                    Skyline (UT)                    22-        
  9     Ashtyn McVey               9 Hillcrest                       22-        
 10     Ella Fetzer               11 Hillcrest                       21-        
 11     Vivian Stucki                Skyline (UT)                    20-        
 12     Maria Manousakis           9 Hillcrest                       20-        
 13     Elizabeth Antonavo        11 Skyline (UT)                    18-        
 14     Megan Antonova               Skyline (UT)                    18-        
 15     Stella Robins              9 Hillcrest                       17-        
 16     Brianna Tello             11 Skyline (UT)                    16-        
 17     Maya Valdespino           11 Skyline (UT)                    16-        
 18     Hannah Sheikh                Cottonwood                      16-        


Varsity Girls High Jump 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Rowan Redmond                Cottonwood                       4-        
  2  Ella Kortbawi             11 Skyline (UT)                     4-        
  3  Elizabeth Dudley          12 Skyline (UT)                     4-        


Varsity Girls Long Jump 
==============================================================================
        Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1     Tais Imbico               11 Cottonwood                      14-        
  2     Brianna Frey                 Skyline (UT)                    13-        
  3     Rachel Willick               Skyline (UT)                    13-        
  4     Nadia Ferguson               Skyline (UT)                    12-        
  5     Whitney Przybyla             Skyline (UT)                    10-