Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Adrian Almendarez 12 Monache 12.04 -0.7
2 Gilbert Valencia 11 Porterville 12.26 -0.7
3 Paul Gil-Meza 11 Monache 12.96 -0.7
Demario Ennis 12 Porterville NT -0.7
Andy Garcia 12 Monache NT -0.7
Nicholas Rodriguez 11 Monache NT -0.7
Frosh/Soph Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Tyler White 10 Porterville 11.75 -0.6
2 Lisandro Martinez 9 Porterville 12.35 -0.6
3 Valek Douglas 10 Porterville 12.48 -0.6
4 Andrew Contreras 10 Porterville 12.68 -0.6
5 William Unrein 9 Porterville 12.88 -0.6
6 Jack Skaggs 9 Porterville 12.96 -0.6
7 Tyler Ishida 9 Monache 13.45PR
7 Christian Medina 10 Porterville 13.45 -0.6
9 Daniel Reyes 10 Porterville 13.68 -0.6
10 Anthony Valencia 10 Monache 13.91 -0.6
11 Victor Madrigal 10 Monache 14.15PR
12 Eithan Gonzalez 10 Monache 14.27
Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Adrian Almendarez 12 Monache 24.91 -1.2
2 Demetrius Ingram 12 Monache 25.50 -1.2
Demario Ennis 12 Porterville NT -1.2
Paul Gil-Meza 11 Monache NT -1.2
Andy Garcia 12 Monache NT -1.2
Frosh/Soph Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Tyler White 10 Porterville 24.25
2 Lisandro Martinez 9 Porterville 25.48
3 Andrew Contreras 10 Porterville 26.02PR
4 William Unrein 9 Porterville 27.49 -2.2
5 Tyler Ishida 9 Monache 28.20 -2.2
5 Jack Skaggs 9 Porterville 28.20
7 Ethan Cervantes 9 Monache 28.34
8 Daniel Reyes 10 Porterville 28.94
9 Victor Madrigal 10 Monache 29.85PR
Adam Daguman 9 Porterville NT
Jacob Espinoza 9 Porterville NT
Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Anthony West 9 Monache 54.47
2 Demetrius Ingram 12 Monache 57.04
3 Daniel Cervantez 12 Porterville 57.64
4 Nicholas Rodriguez 11 Monache 58.94
Frosh/Soph Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Ethan Rangel 10 Porterville 55.30PR
2 Anthony Estrada 9 Monache 56.47PR
3 Jacob Espinoza 9 Porterville 57.47
4 Ethan Cervantes 9 Monache 62.26PR
Alejandro Mora 9 Porterville NT
Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Adrian Martinez 10 Monache 2:07.17
2 Ivan Mendez 12 Monache 2:16.36
3 Isaiah Sotelo 11 Monache 2:21.32
4 Carlos Magana 12 Monache 2:24.17
5 Roberto Zavala 11 Porterville 2:40.52
6 Jonathan Mendoza 11 Porterville 3:03.01
Jorge Sanchez 11 Porterville NT
Frosh/Soph Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Luis Ortiz 10 Porterville 2:18.02
2 Misael Lopez 9 Porterville 2:18.45
3 Natividad Guzman 9 Monache 2:27.64
4 Isaac Ceballos 10 Monache 2:32.05PR
5 Tristan Nieblas 9 Porterville 2:52.78PR
6 Antonio Mendoza 10 Porterville 3:04.53
7 Bernardo Espinoza 10 Monache 3:09.23
Alejandro Mora 9 Porterville NT
Vincent Montalvo 10 Porterville NT
Ethan Rangel 10 Porterville NT
Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Ivan Mendez 12 Monache 4:51.20
2 Jorge Sanchez 11 Porterville 5:00.07
3 Giovanni Sanchez 12 Monache 5:04.71
4 Reagan Beavers 11 Porterville 5:22.45
5 Roberto Zavala 11 Porterville 6:02.77
6 Jonathan Mendoza 11 Porterville 6:50.79
Isaiah Sotelo 11 Monache NT
Frosh/Soph Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Misael Lopez 9 Porterville 4:53.79
2 Ian Queenan 9 Monache 4:53.89
3 Luis Ortiz 10 Porterville 4:59.09
4 Anthony Estrada 9 Monache 5:00.00PR
5 Ethan Rangel 10 Porterville 5:13.00
6 Arthur Castillo 10 Monache 5:20.00
7 Natividad Guzman 9 Monache 5:25.00
7 Isaac Ceballos 10 Monache 5:25.00
9 Tristan Nieblas 9 Porterville 6:32.00
10 Antonio Mendoza 10 Porterville 6:55.00
11 Bernardo Espinoza 10 Monache 7:03.00
Joshua Meneses 10 Porterville NT
Vincent Montalvo 10 Porterville NT
Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Isaiah Mendez 10 Monache 10:43.49
2 Bryan Perez 11 Monache 10:54.55
3 Giovanni Sanchez 12 Monache 12:05.57
Reagan Beavers 11 Porterville NT
Ivan Mendez 12 Monache NT
Jonathan Mendoza 11 Porterville NT
Frosh/Soph Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Joshua Jimenez 9 Porterville 10:56.35
2 Ian Queenan 9 Monache 11:34.42
3 Isaac Ceballos 10 Monache 12:20.15
4 Arthur Castillo 10 Monache 13:06.60
Tristan Nieblas 9 Porterville NT
Joshua Meneses 10 Porterville NT
Ethan Rangel 10 Porterville NT
Antonio Mendoza 10 Porterville NT
Misael Lopez 9 Porterville NT
Vincent Montalvo 10 Porterville NT
Luis Ortiz 10 Porterville NT
Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Izaiah Pascua 11 Monache 18.65 -1.6
2 Isaac Echevarria 10 Monache 19.07 -1.6
Frosh/Soph Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
Gustavo Medina Magana 10 Porterville DQ -0.1
Ariel Gomez 10 Monache NT -0.1
Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Izaiah Pascua 11 Monache 50.46
2 Isaac Echevarria 10 Monache 60.67
Frosh/Soph Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Gustavo Medina Magana 10 Porterville 50.22
Ariel Gomez 10 Monache NT
Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Monache 46.35
Nicholas RodriguezDemetrius IngramAnthony WestAdrian Almendarez
2 Porterville 47.79
Gilbert ValenciaJose HerreraDaniel CervantezDemario Ennis
Frosh/Soph Boys 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Porterville 47.09
Jacob EspinozaLisandro MartinezHector NavaTyler White
2 Monache 51.17
Ethan CervantesAnthony EstradaHassoon SarwarZach Ruiz
Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Monache 3:46.46
Julian RoweNicholas RodriguezAnthony WestIsaiah Sotelo
Frosh/Soph Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
Monache NT
Anthony EstradaNatividad GuzmanEthan CervantesZach Ruiz
Porterville NT
Misael LopezHector NavaJacob EspinozaLuis Ortiz
Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Abraham Felix 11 Monache 41-05.00PR
2 Brandon Rose 11 Porterville 37-01.00
3 Rodrigo Tapia 10 Monache 33-10.00
4 Fernando Palacios 12 Monache 30-04.00PR
5 Xavier Hernandez 11 Monache 30-03.00
6 Michael Martinez Monache 28-01.00
7 Ismael Martinez 11 Monache 25-11.00
7 Cesar Rosales 11 Monache 25-11.00
9 Joseph Lopez 12 Porterville .25
10 Shawn Freeman 12 Monache .25
Sean Beltran 11 Porterville ND
Abel Barajas 11 Porterville ND
Isaiah Mendoza 11 Porterville ND
Saul Barajas 12 Porterville ND
Miguel Madrigal 12 Porterville ND
Frosh/Soph Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hector Nava 10 Porterville 34-01.00PR
2 Simon Alvarado 9 Monache 33-05.00PR
3 Jorge Bernardino 10 Monache 31-11.00
4 Jayden Johnson 9 Monache 26-09.00
5 Ariel Tapia 10 Porterville 23-06.00PR
Jeevan Mahal 9 Monache ND
Adrian Martinez 10 Monache ND
Damian Jensen 10 Monache ND
Albert Fernandez 9 Monache ND
Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Abraham Felix 11 Monache 126-10PR
2 Rodrigo Tapia 10 Monache 123-02
3 Joseph Lopez 12 Porterville 116-08
4 Brandon Rose 11 Porterville 90-08
5 Shawn Freeman 12 Monache 86-02
6 Xavier Hernandez 11 Monache 70-06
7 Fernando Palacios 12 Monache 67-10
8 Ismael Martinez 11 Monache 62-04
9 Michael Martinez Monache 59-07
10 Cesar Rosales 11 Monache 56-02
Sean Beltran 11 Porterville ND
Abel Barajas 11 Porterville ND
Saul Barajas 12 Porterville ND
Miguel Madrigal 12 Porterville ND
Isaiah Mendoza 11 Porterville ND
Frosh/Soph Boys Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hassoon Sarwar 10 Monache 108-09PR
2 Hector Nava 10 Porterville 93-09
3 Jorge Bernardino 10 Monache 90-03PR
4 Simon Alvarado 9 Monache 84-00PR
5 Jayden Johnson 9 Monache 54-02
6 Ariel Tapia 10 Porterville 39-07
Albert Fernandez 9 Monache ND
Jeevan Mahal 9 Monache ND
Ariel Gomez 10 Monache ND
Adrian Martinez 10 Monache ND
Damian Jensen 10 Monache ND
Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Marcus Salazar 11 Monache 5-08.00PR
2 Izaiah Pascua 11 Monache 5-04.00
3 Jose Herrera 12 Porterville 5-00.00
4 Aston Tilton 9 Monache 4-06.00
Kristian Guerrero 10 Monache NH
Daniel Cervantez 12 Porterville NH
Frosh/Soph Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Valek Douglas 10 Porterville 5-02.00
2 William Unrein 9 Porterville 4-08.00
2 Ian Queenan 9 Monache 4-08.00PR
4 Jamie Rodriguez 9 Monache 4-06.00
5 Zach Ruiz 9 Monache 4-04.00
6 Adam Daguman 9 Porterville 4-00.00
Jack Skaggs 9 Porterville NH
Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Aston Tilton 9 Monache 8-06.00PR
2 Mateo Guerrero 12 Monache 8-00.00
3 Kristian Guerrero 10 Monache 5-00.00
Charlie Huerta 12 Monache NH
Frosh/Soph Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Natividad Guzman 9 Monache 9-00.00PR
2 Zach Ruiz 9 Monache 7-00.00PR
3 Jamie Rodriguez 9 Monache 5-06.00
Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jose Herrera 12 Porterville 19-00.00
2 Gilbert Valencia 11 Porterville 18-08.00
3 Marcus Salazar 11 Monache 18-00.00
4 Julian Rowe 10 Monache 17-05.00
Daniel Cervantez 12 Porterville ND
Demario Ennis 12 Porterville ND
Frosh/Soph Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Adam Daguman 9 Porterville 18-09.00
2 Andrew Contreras 10 Porterville 17-10.00PR
3 Valek Douglas 10 Porterville 17-09.00
4 Christian Medina 10 Porterville 17-06.50PR
5 Gustavo Medina Magana 10 Porterville 17-05.00
6 Hassoon Sarwar 10 Monache 16-07.00
7 Daniel Reyes 10 Porterville 15-03.00
Jack Skaggs 9 Porterville ND
Varsity Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jose Herrera 12 Porterville 37-10.00
2 Julian Rowe 10 Monache 37-09.00
3 Mateo Guerrero 12 Monache 36-10.00
4 Gilbert Valencia 11 Porterville 36-02.00
5 Marcus Salazar 11 Monache 36-00.00PR
Frosh/Soph Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Adam Daguman 9 Porterville 37-08.50
2 Christian Medina 10 Porterville 36-02.00PR
3 Gustavo Medina Magana 10 Porterville 35-11.00
4 Hassoon Sarwar 10 Monache 34-03.00SR
Valek Douglas 10 Porterville ND
Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Francine Vasquez 11 Monache 13.65 -1.5
2 Kelci Seaman 10 Monache 13.80 -1.5
3 Mariyah Avila Peterson 11 Porterville 13.83 -1.5
4 Jazlynne Medrano 11 Porterville 14.58 -1.5
5 Aurora Martinez 10 Porterville 15.36 -1.5
6 Angelita Rodriguez 11 Porterville 16.36 -0.6
7 Reyna Leal 12 Monache 17.04 -0.6
8 Precious Aguiliara 9 Monache 19.06 -0.6
Alicia Esparza 11 Porterville NT -1.5
Ariana Ceballos 11 Porterville NT -1.5
Sarha Short 11 Porterville NT -1.5
Nicole Nunez 11 Porterville NT -1.5
Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Francine Vasquez 11 Monache 28.57SR
2 Mariyah Avila Peterson 11 Porterville 28.73
3 Mikayli Moore 12 Monache 29.50
4 Jazlynne Medrano 11 Porterville 30.50
5 Angelita Rodriguez 11 Porterville 35.32PR
6 Reyna Leal 12 Monache 37.99
7 Precious Aguiliara 9 Monache 43.72
Aurora Martinez 10 Porterville NT
Nicole Nunez 11 Porterville NT
Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Mikayli Moore 12 Monache 64.71
2 Adriana Loya 12 Monache 67.81
3 Alexa Queenan 11 Monache 70.27SR
4 Marcela Bernal 9 Porterville 71.74PR
5 Alexa Baez 9 Monache 72.39
6 Destiny Rodriguez 10 Porterville 79.53
Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Marilou Ruiz 12 Monache 2:35.10
2 Chanel Bradley 10 Monache 2:44.42
3 Neda Velasquez 11 Monache 2:50.56
4 Jaelyn Estrada 12 Porterville 2:57.25
5 Marisol Hernandez 9 Porterville 2:58.34
6 Samantha Delgado 12 Porterville 3:33.34
7 Renee Alkhazal 9 Monache 3:37.70
Odalys Rivera 12 Porterville NT
Araceli Arreola Perez 12 Porterville NT
Elisandra Ruiz 9 Porterville NT
Aislin Taylor 10 Monache NT
Maria Millan 11 Porterville NT
Cynthia Kasis 9 Monache NT
Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Aryanna Guzman 11 Monache 5:56.82
2 Chanel Bradley 10 Monache 6:03.43
3 Jaelyn Estrada 12 Porterville 6:19.33PR
4 Marisol Hernandez 9 Porterville 6:21.13
5 Edith Hernandez 9 Monache 6:42.57
6 Samantha Delgado 12 Porterville 7:43.10
Maria Millan 11 Porterville NT
Odalys Rivera 12 Porterville NT
Aislin Taylor 10 Monache NT
Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Marilou Ruiz 12 Monache 12:22.32
2 Salma Ramos 11 Monache 13:24.30
3 Neda Velasquez 11 Monache 15:17.89
4 Edith Hernandez 9 Monache 15:33.18
Odalys Rivera 12 Porterville NT
Samantha Delgado 12 Porterville NT
Marisol Hernandez 9 Porterville NT
Maria Millan 11 Porterville NT
Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Riley Beeman 10 Monache 17.85 -2.0
2 Alexis Sengone 12 Monache 17.90 -2.0
3 Laila Alghonaym 12 Monache 18.53 -2.0
4 Abigail Sotelo 11 Monache 18.56 -2.0
5 Michelle Brown 12 Monache 20.92 -2.0
6 Elisandra Ruiz 9 Porterville 20.93 -2.0
Emily Herrera 11 Porterville NT -2.0
Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Laila Alghonaym 12 Monache 52.62
2 Alexis Sengone 12 Monache 53.50SR
3 Riley Beeman 10 Monache 54.84PR
4 Abigail Sotelo 11 Monache 56.59
5 Sarha Short 11 Porterville 57.04SR
6 Michelle Brown 12 Monache 57.26PR
7 Elisandra Ruiz 9 Porterville 62.38
Emily Herrera 11 Porterville NT
Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Monache 51.60
Kelci SeamanRuby FioriMikayli MooreFrancine Vasquez
2 Porterville 53.92
Mariyah Avila PetersonJazlynne MedranoSarha ShortEmily True
Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Monache 4:30.70h
Laila AlghonaymMikayli MooreAdriana LoyaMarilou Ruiz
Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Zaiyda Cisneros 11 Monache 25-11.00PR
2 Camber Martinez 10 Porterville 25-06.00PR
3 Sarah Mason 10 Porterville 24-06.00PR
4 Arissa Ceballos 10 Porterville 23-07.00PR
5 Angelina Avila 10 Porterville 22-05.00PR
6 Daniella Garcia 10 Porterville 21-06.00PR
7 Adamaris Mendez 10 Porterville 19-10.00PR
8 Isabel Sutherland 12 Monache 19-05.00
9 Carla Montejano 10 Monache 18-10.00SR
10 Raveena Mahal 12 Monache 18-09.00SR
11 Itzel Barrios 9 Monache 18-04.00
12 Joanna Carranza 11 Porterville 17-09.00
13 Araceli Arreola Perez 12 Porterville 17-08.00
14 JoAnna Guzman 12 Porterville 17-04.00
15 Nichole Martinez 11 Porterville 17-01.00
16 Kayla Flores 10 Porterville 15-07.00
17 Abigail Choi 10 Monache 15-00.00
Akayla Habich 10 Monache ND
Katelyn Phillips 12 Porterville ND
Rosemary Chapman 12 Porterville ND
Luisa Merino 10 Porterville ND
Cecelia Ruiz 10 Porterville ND
Kassandra Ayala 10 Porterville ND
Delia Robles 11 Monache ND
Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Itzel Barrios 9 Monache 84-01
2 Isabel Sutherland 12 Monache 72-05
3 JoAnna Guzman 12 Porterville 60-11
4 Nichole Martinez 11 Porterville 57-00
5 Brianne Franco 10 Porterville 53-04
6 Kayla Flores 10 Porterville 52-07PR
7 Delia Robles 11 Monache 52-00
8 Abigail Choi 10 Monache 48-01
9 Zaiyda Cisneros 11 Monache 47-06
10 Akayla Habich 10 Monache 46-01
11 Angelina Avila 10 Porterville 42-06
12 Kassandra Ayala 10 Porterville 40-06PR
13 Adamaris Mendez 10 Porterville 39-07
14 Arissa Ceballos 10 Porterville 38-00
15 Katelyn Phillips 12 Porterville 36-11
16 Sarah Mason 10 Porterville 35-02
17 Daniella Garcia 10 Porterville 33-08
18 Luisa Merino 10 Porterville 29-05
Camber Martinez 10 Porterville ND
Araceli Arreola Perez 12 Porterville ND
Rosemary Chapman 12 Porterville ND
Cecelia Ruiz 10 Porterville ND
Carla Montejano 10 Monache ND
Joanna Carranza 11 Porterville ND
Raveena Mahal 12 Monache ND
Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brianne Franco 10 Porterville 4-06.00PR
2 Isis Johnson 12 Monache 4-04.00
3 Adanai Rico 9 Monache 4-04.00
3 Alexa Queenan 11 Monache 4-04.00
5 Maddy Doty 12 Monache 3-10.00
6 Emily Herrera 11 Porterville 3-06.00
6 Yoanna Andrade 12 Porterville 3-06.00
6 Ariana Ceballos 11 Porterville 3-06.00
6 Exsyra Vallejo 11 Porterville 3-06.00
Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Madyn Shaffer 10 Monache 8-06.00PR
2 Isis Johnson 12 Monache 8-00.00
3 Rosaleeh Gaona 10 Monache 7-06.00PR
4 Jill Smithpeters 10 Monache 7-00.00PR
4 Jennifer Franco 10 Monache 7-00.00
6 Shawntaya Jeanes 9 Monache 5-06.00
Adanai Rico 9 Monache NH
Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Ruby Fiori 10 Monache 15-11.00
2 Emily True 12 Porterville 14-00.00
3 Sarha Short 11 Porterville 13-11.00
4 Riley Beeman 10 Monache 13-09.50
5 Kelci Seaman 10 Monache 13-08.00
6 Hannah Walker 12 Porterville 13-03.00
7 Destiny Rodriguez 10 Porterville 11-11.00
8 Elisandra Ruiz 9 Porterville 11-07.50
9 Maddy Doty 12 Monache 11-06.00
Exsyra Vallejo 11 Porterville ND
Ariana Ceballos 11 Porterville ND
Katelyn Phillips 12 Porterville ND
Yoanna Andrade 12 Porterville ND
JoAnna Guzman 12 Porterville ND
Natalia Sanchez 11 Porterville ND
Micaela Hackett 10 Porterville ND
Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Ruby Fiori 10 Monache 32-06.00SR
2 Riley Beeman 10 Monache 30-01.00PR
3 Hannah Walker 12 Porterville 29-04.00
3 Emily True 12 Porterville 29-04.00
5 Destiny Rodriguez 10 Porterville 26-05.00
6 Exsyra Vallejo 11 Porterville 25-08.00
Kelci Seaman 10 Monache ND
Jazlynne Medrano 11 Porterville ND
Katelyn Phillips 12 Porterville ND
JoAnna Guzman 12 Porterville ND
Natalia Sanchez 11 Porterville ND
Micaela Hackett 10 Porterville ND