Mens Results
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Hunter Winsman 11.69a SR Woodcreek
2. 11 Owen DalBon 11.72a PR Nevada Union
3. 12 Kalin Camacho 11.75a PR Woodcreek
4. 12 Liam Tufts 11.96a Rocklin
5. 12 Casey Fischbach 11.98a PR Woodcreek
6. 11 Abraham Horillo 12.07a SR Rocklin
7. 12 Luke LeFlore 12.20a PR Rocklin
8. 10 Matthew Fischer 12.23a PR Woodcreek
9. 12 Brandon Panlilio 12.23a Woodcreek
10. 11 Chris Raley 12.38a PR Nevada Union
11. 11 Reece Rivera 12.66a PR Woodcreek
12. 11 Tyler Nielson 12.70a SR Nevada Union
13. 11 Sam Belliman 12.80a PR Nevada Union
14. 11 Brandon Robertson 12.99a PR Nevada Union
10 Dawson Fay DNS Nevada Union
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 David/Colton Clouse 23.63a Nevada Union
2. 11 Owen DalBon 23.81a PR Nevada Union
3. 10 Garrecht Kitchens 23.95a PR Nevada Union
4. 11 Hunter Winsman 24.07a Woodcreek
5. 11 Abraham Horillo 24.26a PR Rocklin
6. 12 Brandon Panlilio 25.10a PR Woodcreek
7. 11 Chris Raley 25.57a PR Nevada Union
8. 11 Sam Belliman 25.81a PR Nevada Union
9. 12 Connor Rainey 25.84a PR Rocklin
10. 11 Brandon Robertson 26.22a PR Nevada Union
11. 12 Kayden Hoffman 26.48a PR Woodcreek
12. 11 Reece Rivera 26.55a PR Woodcreek
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 David/Colton Clouse 50.42a Nevada Union
2. 12 Derek Parker 50.85a PR Woodcreek
3. 11 Joey Borges 55.08a PR Woodcreek
4. 12 Connor Rainey 55.40a PR Rocklin
5. 11 Andrew Craft 1:26.40a PR Rocklin
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Sean McArthur 2:02.33a Woodcreek
2. 10 Patrick Dunakin 2:02.65a PR Woodcreek
3. 10 Garrett Gough 2:06.73a PR Nevada Union
4. 12 Justin Johnson 2:15.78a PR Rocklin
5. 12 Alex Ly 2:18.21a Woodcreek
6. 11 Nico Knight 2:23.66a PR Woodcreek
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Robert Williams 4:32.87a Woodcreek
2. 11 Justin Ferraro 4:38.60a Rocklin
3. 9 Lucas Reeves 4:42.24a PR Woodcreek
4. 12 Justin Johnson 4:44.12a PR Rocklin
5. 12 Myles Montgomery 4:56.32a SR Nevada Union
6. 11 Andrew Craft 4:59.90a Rocklin
7. 12 Christian Burrows 5:00.18a PR Rocklin
8. 12 Connor Rainey 5:08.16a Rocklin
9. 11 Sajan Singh 5:45.84a PR Rocklin
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Justin Ferraro 10:07.24a Rocklin
2. 10 Peter Pagel 10:09.36a Woodcreek
3. 11 Andrew Craft 11:37.30a Rocklin
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Luke LeFlore 15.53a Rocklin
2. 12 Jared Finau 15.81a PR Nevada Union
3. 11 Travis Mallory 15.94a PR Woodcreek
4. 11 Brendan Aaron-Able 17.29a PR Woodcreek
5. 11 Robert Jeanson 17.76a Nevada Union
6. 11 Carson Stell 17.81a Woodcreek
7. 10 Matthew Fischer 17.84a Woodcreek
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Carson Stell 42.34a SR Woodcreek
2. 11 Travis Mallory 43.06a PR Woodcreek
3. 12 Jared Finau 43.84a PR Nevada Union
4. 11 Robert Jeanson 45.37a Nevada Union
5. 10 Matthew Fischer 45.72a Woodcreek
6. 11 Brendan Aaron-Able 47.02a Woodcreek
7. 11 Logan McDevitt 50.01a PR Rocklin
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1. Relay Team 45.07a Woodcreek
Relay Team DNS Rocklin
Relay Team DQ Nevada Union
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1. Relay Team 3:49.40a Rocklin
2. Relay Team 3:51.04a Nevada Union
Relay Team DNS Woodcreek
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Natano Uivaa 40-11.00 Woodcreek
2. 12 Alex Baur 39-08.00 PR Rocklin
3. 11 Sedrick Luke 38-02.00 Woodcreek
4. 11 Nic Sherrill 36-09.75 PR Rocklin
5. 11 Preston Manley 36-09.00 Rocklin
6. 11 Nathan Punsalan 35-08.75 Rocklin
7. 11 Brendon Dipietro 34-05.00 Nevada Union
8. 11 Taylor Morton 33-09.50 Rocklin
9. 11 Bailey Ferrier 33-08.75 Nevada Union
10. 10 Isaiah Duterete 33-08.50 Nevada Union
11. 11 Mitchell Herberger 33-06.50 Rocklin
12. 11 Tyler Nielson 31-06.50 Nevada Union
13. 12 Jim Hendrix 30-00.25 Rocklin
14. 11 Hunter Vallejo 29-06.00 PR Nevada Union
15. 11 Blake Jordan 27-03.00 Rocklin
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Isaiah Duterete 120-05 Nevada Union
2. 12 Alex Baur 119-04 PR Rocklin
3. 11 Nathan Punsalan 111-03 PR Rocklin
4. 12 Jim Hendrix 110-07 Rocklin
5. 11 Sedrick Luke 104-05 PR Woodcreek
6. 11 Preston Manley 103-03 Rocklin
7. 11 Bailey Ferrier 100-03 PR Nevada Union
8. 11 Natano Uivaa 99-08 Woodcreek
9. 11 Nic Sherrill 91-09 Rocklin
10. 11 Brendon Dipietro 88-08 Nevada Union
11. 11 Taylor Morton 79-00 Rocklin
12. 11 Hunter Vallejo 72-03 Nevada Union
13. 11 Blake Jordan 68-01 Rocklin
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Jai Williams 6-04.00 Nevada Union
2. 12 Casey Fischbach 5-10.00 Woodcreek
3. 9 Chase Neal 5-08.00 Woodcreek
4. 11 Nick Van Liew 5-04.00 Rocklin
5. 12 Mauricio Cervantes 5-04.00 Woodcreek
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Andrei Matei 13-00.00 Rocklin
2. 11 Nathan Worley 13-00.00 PR Woodcreek
3. 11 Josh Pontes 13-00.00 PR Woodcreek
4. 12 Ben Razumovsky 12-06.00 Rocklin
11 Bailey Ferrier NH Nevada Union
11 Reece Rivera NH Woodcreek
11 Robert Jeanson NH Nevada Union
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Ben Razumovsky 21-03.50 SR Rocklin
2. 10 Jai Williams 20-04.50 PR Nevada Union
3. 12 Mauricio Cervantes 19-01.25 Woodcreek
4. 9 Chase Neal 18-04.00 Woodcreek
5. 12 Dorian Popenberg 17-10.00 Nevada Union
6. 12 David/Colton Clouse 17-08.50 SR Nevada Union
7. 10 Hayden Lee 17-03.00 Nevada Union
8. 12 Casey Fischbach 16-11.00 Woodcreek
9. 9 Lincoln Villnow 16-09.50 Nevada Union
10. 12 Kayden Hoffman 15-00.00 Woodcreek
11. 11 Parker Etherington 14-07.50 Woodcreek
11. 11 Logan McDevitt 14-07.50 Rocklin
11. 11 Nathan Punsalan 14-07.50 Rocklin
11 Tyler Thurein ND Rocklin
12 Kalin Camacho ND Woodcreek
12 Luke LeFlore ND Rocklin
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Mauricio Cervantes 38-11.25 Woodcreek
2. 9 Chase Neal 36-11.50 PR Woodcreek
3. 11 Tallon Pfau Joyce 36-07.00 Nevada Union
4. 12 Casey Fischbach 36-05.50 Woodcreek
5. 11 Hunter Winsman 35-04.25 Woodcreek
6. 12 Tim Hendrix 34-10.25 Rocklin
7. 12 Jared Finau 34-05.50 Nevada Union
8. 11 Logan McDevitt 32-04.00 Rocklin
9. 11 Preston Pfau Joyce 32-02.25 Nevada Union
10. 12 Kayden Hoffman 30-04.00 Woodcreek
11. 11 Tyler Thurein 28-10.00 Rocklin
12. 11 Parker Etherington 27-07.50 Woodcreek
12 David/Colton Clouse ND Nevada Union
11 Brandon Robertson ND Nevada Union
Womens Results
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Maiya Evans 12.69a Woodcreek
2. 12 Maddy Morrison 12.71a Rocklin
3. 11 Rachel Sjolie 13.14a Woodcreek
4. 12 Lauren Smith 13.17a SR Woodcreek
5. 10 Zoe Ewing 13.71a SR Nevada Union
6. 11 Amalie Yach 13.77a PR Rocklin
7. 11 Grace McCrea 13.94a Nevada Union
8. 11 Danica Minard 14.00a PR Nevada Union
9. 11 Ashley Berndl 14.11a PR Rocklin
10. 11 Desiree Raner 14.13a SR Woodcreek
11. 11 Isabel Sherwood 14.14a SR Woodcreek
12. 11 Katie Court 14.32a PR Woodcreek
13. 12 Alyssa Goyhenetche 14.41a PR Rocklin
14. 12 Kaiulani Kawamoto 14.47a SR Rocklin
15. 12 Kayla Toft 15.00a Nevada Union
16. 11 Kaitlin Crowley 15.07a Nevada Union
17. 11 Maya Mysore 15.98a SR Rocklin
18. 11 Jessica Rose 16.66a PR Nevada Union
19. 11 Amanda McDonough 18.07a PR Woodcreek
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Lauren Smith 26.76a PR Woodcreek
2. 11 Anitha Graves 26.80a Woodcreek
3. 10 Valerie Heywood 26.91a PR Woodcreek
4. 11 Rachel Sjolie 27.67a Woodcreek
5. 10 Maiya Evans 28.03a Woodcreek
6. 11 Grace McCrea 28.04a Nevada Union
7. 11 Amalie Yach 28.88a PR Rocklin
8. 10 Zoe Ewing 28.97a Nevada Union
9. 11 Ashley Berndl 29.09a PR Rocklin
10. 11 Isabelle Mundo 29.28a Woodcreek
11. 12 Brianna Siu 29.47a SR Rocklin
12. 11 Danica Minard 29.59a Nevada Union
13. 11 Katie Court 29.68a PR Woodcreek
14. 11 Grace Waterman 29.82a PR Woodcreek
15. 12 Amanda Ly 29.94a Woodcreek
16. 11 Katelyn Suggs 30.00a Rocklin
17. 11 Desiree Raner 30.51a Woodcreek
18. 11 Claire Berman 31.03a PR Nevada Union
19. 11 Kaitlin Crowley 32.15a PR Nevada Union
20. 12 Kayla Toft 32.65a Nevada Union
21. 11 Maya Mysore 33.82a SR Rocklin
22. 11 Amanda McDonough 38.81a Woodcreek
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Anitha Graves 60.76a Woodcreek
2. 10 Valerie Heywood 63.08a Woodcreek
3. 11 Katelyn Suggs 69.05a Rocklin
4. 12 Amanda Ly 69.49a Woodcreek
5. 11 Grace Waterman 69.77a Woodcreek
6. 9 Sarah Skotnicki 72.63a PR Nevada Union
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 CJ Blankenship 2:25.81a Woodcreek
2. 10 Alex Sandoval 2:28.16a Woodcreek
3. 9 Lilly Gregg 2:30.46a Woodcreek
4. 12 Sarah Kharaka 2:32.45a Rocklin
5. 12 Erin Whelan 2:35.98a PR Rocklin
6. 9 Samantha Barry 2:38.65a PR Woodcreek
7. 9 Abigail Farr 2:47.93a Woodcreek
8. 12 Mckenna Henzie 2:50.61a Nevada Union
9. 11 Anne Fey 2:57.71a Rocklin
10. 12 Hannah Appleby 3:04.26a SR Woodcreek
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Angela DiPentino 5:02.11a PR Woodcreek
2. 12 Sarah Kharaka 5:23.95a PR Rocklin
3. 9 Samantha Barry 5:35.88a Woodcreek
4. 9 Lisa Irvine 5:40.38a Woodcreek
5. 11 Claire Berman 5:40.46a PR Nevada Union
6. 11 Anne Fey 6:03.59a PR Rocklin
7. 11 Elle Knorzer 6:11.33a Rocklin
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Annika Mellquist 12:27.92a Woodcreek
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Amber Miller 16.42a PR Woodcreek
2. 11 Greta Kramer 17.71a Nevada Union
3. 11 Danica Novikoff 17.96a Woodcreek
4. 12 Kaiulani Kawamoto 18.63a PR Rocklin
5. 12 Elle Horwath 18.80a Nevada Union
6. 11 Denice Li 19.85a PR Rocklin
7. 12 Emily Ahnin 19.88a SR Woodcreek
8. 11 Georgia Walton 20.41a Nevada Union
9. 11 Heidi Shimek 21.13a Nevada Union
10. 11 Sydney Pooler 21.41a PR Rocklin
11. 12 Nicole Cartan 21.76a Rocklin
12. 11 Kelly Brandt 23.54a PR Rocklin
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Amber Miller 51.30a Woodcreek
2. 11 Jeralee Groves 53.77a PR Nevada Union
3. 11 Danica Novikoff 54.97a Woodcreek
4. 12 Elle Horwath 55.93a Nevada Union
5. 11 Greta Kramer 56.87a Nevada Union
6. 12 Kaiulani Kawamoto 58.15a SR Rocklin
7. 11 Georgia Walton 58.20a Nevada Union
8. 11 Heidi Shimek 59.33a Nevada Union
9. 12 Emily Ahnin 60.23a Woodcreek
10. 11 Sydney Pooler 60.36a SR Rocklin
11. 11 Kelly Brandt 64.36a Rocklin
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1. Relay Team 49.92a Woodcreek
2. Relay Team 52.56a Rocklin
Relay Team DNS Nevada Union
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1. Relay Team 4:15.71a Woodcreek
2. Relay Team 4:21.98a Rocklin
3. Relay Team 4:44.68a Nevada Union
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Erin Whelan 36-04.50 Rocklin
2. 12 Brena Videll 36-04.00 Rocklin
3. 12 Alyssa Thomas 34-03.50 Woodcreek
4. 11 Cailin Cannon 29-04.00 Woodcreek
5. 11 Alexa Crabb 26-03.00 Nevada Union
6. 11 Hannah Lewis 26-02.75 Nevada Union
7. 12 Alexandra Bustmante 25-05.25 Rocklin
8. 11 Nicole Garcia 23-09.50 Rocklin
9. 11 Taylor Petty 22-10.75 Nevada Union
10. 11 Kailyn Jbeily 21-04.75 Rocklin
11. 11 Coley Beal 18-06.25 Woodcreek
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Alyssa Thomas 112-10 Woodcreek
2. 12 Erin Whelan 107-02 Rocklin
3. 12 Alexandra Bustmante 90-11 PR Rocklin
4. 11 Taylor Petty 85-08 PR Nevada Union
5. 11 Nicole Garcia 77-04 Rocklin
6. 11 Ashley Berndl 72-04 PR Rocklin
7. 11 Hannah Lewis 72-00 Nevada Union
8. 11 Coley Beal 69-01 PR Woodcreek
9. 11 Cailin Cannon 67-02 Woodcreek
10. 11 Kailyn Jbeily 57-05 Rocklin
12 Brena Videll ND Rocklin
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Greta Kramer 4-08.00 Nevada Union
2. 11 Isabel Sherwood 4-06.00 Woodcreek
3. 11 Denice Li 4-06.00 PR Rocklin
4. 11 Isabelle Mundo 4-04.00 Woodcreek
4. 12 Lindsey Franklin 4-04.00 Woodcreek
6. 11 Gabrielle Favro 4-04.00 Woodcreek
7. 11 Sophia Wilhelmi 4-02.00 Woodcreek
8. 11 Jeralee Groves 4-00.00 Nevada Union
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
12 Jasmine Player NH Woodcreek
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Junel Dekker 14-10.00 Woodcreek
2. 11 Isabel Sherwood 14-01.00 Woodcreek
3. 10 Maiya Evans 13-11.75 Woodcreek
4. 9 Amber Miller 13-08.75 Woodcreek
5. 11 Gabrielle Favro 13-07.50 Woodcreek
6. 10 Sydney Hastings 13-05.00 PR Nevada Union
6. 11 Denice Li 13-05.00 Rocklin
8. 11 Danica Minard 13-04.00 Nevada Union
9. 12 Nicole Cartan 12-11.50 SR Rocklin
10. 11 Jenna Robertson 12-09.50 Woodcreek
11. 10 Zoe Ewing 12-08.00 Nevada Union
12. 12 Lindsey Franklin 12-00.00 Woodcreek
13. 11 Zoe Smith 11-09.00 Rocklin
13. 10 Danielle Clarion 11-09.00 Rocklin
15. 11 Sophia Wilhelmi 11-06.25 Woodcreek
16. 11 Kaitlin Crowley 11-05.00 Nevada Union
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Junel Dekker 29-09.50 Woodcreek
2. 11 Gabrielle Favro 29-05.25 Woodcreek
3. 11 Danica Minard 29-01.25 Nevada Union
4. 11 Jenna Robertson 27-05.00 Woodcreek
5. 11 Sophia Wilhelmi 27-03.50 Woodcreek
6. 11 Denice Li 26-10.00 Rocklin
7. 10 Sydney Hastings 26-09.00 Nevada Union
8. 12 Lindsey Franklin 26-02.50 Woodcreek
9. 11 Kaitlin Crowley 24-06.00 Nevada Union
9 Amber Miller ND Woodcreek