Clarke Massey Relays

Rancho Cordova, CA

Union Mine High (SJ) Results

Girls Athlete Place Section Results
3200 Meter Run
13:47.21 SB Lois Kearney 13th Finals H1 Complete Results
4x100 Meter Relay
1:01.19 Relay Team 24th Finals H1 Complete Results
4x200 Meter Relay
2:18.74 Relay Team 18th Finals H1 Complete Results
800 Meter Sprint Medley Relay
2:26.07 SB Relay Team 24th Finals H1 Complete Results
Distance Medley Relay
16:50.20 SB Relay Team 12th Finals H1 Complete Results
High Jump
4-6 (1.37m) SB Chloe Foster 7th Finals H1 Complete Results
4-4 (1.32m) Ava Roser-hudspeth 10th Finals H1 Complete Results
Triple Jump
25-11 (7.9m) Shaelyn Lapeyrade 14th Finals H1 Complete Results
Discus
44-3 (13.49m) Sydney Kopping 33rd Finals H1 Complete Results
Shot Put
23-6 (7.16m) Sydney Kopping 21st Finals H1 Complete Results
Boys Athlete Place Section Results
3200 Meter Run
10:57.49 Brett Burink 7th Finals H1 Complete Results
11:32.50 SB Kyle Plunkett 16th Finals H1 Complete Results
11:55.82 Griffin Davies 18th Finals H1 Complete Results
15:36.71 Giavanne Villanueva 25th Finals H1 Complete Results
4x100 Meter Relay
52.61 Relay Team 19th Finals H1 Complete Results
4x200 Meter Relay
1:44.51 SB Relay Team 13th Finals H1 Complete Results
800 Meter Sprint Medley Relay
1:52.31 SB Relay Team 19th Finals H1 Complete Results
4x800 Meter Relay
9:52.53 Relay Team 7th Finals H1 Complete Results
Distance Medley Relay
12:32.09 SB Relay Team 12th Finals H1 Complete Results
High Jump
5-2 (1.57m) SB Ben James 11th Finals H1 Complete Results
4-8 (1.42m) SB Mason Forbes 10th Finals H1 Complete Results
Pole Vault
8-0 (2.44m) Noah Hancock 10th Finals H1 Complete Results
8-0 (2.44m) SB Mason Forbes 5th Finals H1 Complete Results
7-0 (2.13m) Gabriel Cherrinton 8th Finals H1 Complete Results
Discus
109-0 (33.22m) Joshua Fry-shaw 7th Finals H1 Complete Results
93-8 (28.55m) Josh Ybright 16th Finals H1 Complete Results
Shot Put
39-8 (12.09m) Joshua Fry-shaw 3rd Finals H1 Complete Results
33-10 (10.31m) Josh Ybright 21st Finals H1 Complete Results