Clarke Massey Relays

Rancho Cordova, CA

Rosemont High School (SJ) Results

Girls Athlete Place Section Results
4x100 Meter Relay
54.07 Relay Team 9th Finals H1 Complete Results
4x200 Meter Relay
2:18.09 Relay Team 17th Finals H1 Complete Results
800 Meter Sprint Medley Relay
2:12.69 SB Relay Team 18th Finals H1 Complete Results
4x400 Meter Relay
4:48.48 Relay Team 10th Finals H1 Complete Results
4x800 Meter Relay
11:54.99 SB Relay Team 11th Finals H1 Complete Results
High Jump
4-8 (1.42m) SB Nalani Martinez 5th Finals H1 Complete Results
Long Jump
14-7.75 (4.46m) Nalani Martinez 9th Finals H1 Complete Results
13-0 (3.96m) Emily Gogue 22nd Finals H1 Complete Results
11-5.5 (3.49m) Ravneet Kaur 29th Finals H1 Complete Results
Pole Vault
6-0 (1.83m) Mckenna Cader-laney 1st Finals H1 Complete Results
6-0 (1.83m) Anna Danchin 1st Finals H1 Complete Results
Discus
48-6 (14.78m) Arica Lewis 30th Finals H1 Complete Results
Shot Put
20-10 (6.35m) Arica Lewis 33rd Finals H1 Complete Results
Boys Athlete Place Section Results
3200 Meter Run
10:59.23 SB Ethan Belnap 4th Finals H1 Complete Results
11:17.48 SB Dario Urizar 12th Finals H1 Complete Results
11:43.17 Gerardo Reyes 11th Finals H1 Complete Results
13:17.60 Johnny Gogue 21st Finals H1 Complete Results
14:57.48 Bryant Correa 29th Finals H1 Complete Results
4x100 Meter Relay
47.36 Relay Team 9th Finals H1 Complete Results
4x200 Meter Relay
1:35.47 SB Relay Team 3rd Finals H1 Complete Results
800 Meter Sprint Medley Relay
1:40.94 SB Relay Team 5th Finals H1 Complete Results
4x400 Meter Relay
4:23.34 Relay Team 12th Finals H1 Complete Results
4x800 Meter Relay
10:33.58 SB Relay Team 12th Finals H1 Complete Results
Distance Medley Relay
12:51.38 SB Relay Team 14th Finals H1 Complete Results
High Jump
5-0 (1.52m) Tahjayon Taylor 14th Finals H1 Complete Results
Long Jump
19-0.5 (5.8m) SB David Lyubezhanin 17th Finals H1 Complete Results
18-6 (5.64m) Luke Worden 8th Finals H1 Complete Results
18-4.75 (5.61m) SB Frank Vilimek 10th Finals H1 Complete Results
18-2 (5.54m) Justin Long 25th Finals H1 Complete Results
17-6.5 (5.35m) Harry Vu 30th Finals H1 Complete Results
15-0 (4.57m) Danny Vu 29th Finals H1 Complete Results
Triple Jump
37-11.75 (11.58m) Luke Worden 3rd Finals H1 Complete Results
37-6.25 (11.44m) Trey Berman 7th Finals H1 Complete Results
36-3.5 (11.06m) Harry Vu 11th Finals H1 Complete Results
35-2.75 (10.74m) Chris Guinto 7th Finals H1 Complete Results
34-11.5 (10.66m) SB Jovan Bowie 18th Finals H1 Complete Results
Pole Vault
9-0 (2.74m) Luke Worden 3rd Finals H1 Complete Results
7-6 (2.29m) SB Lamont Myers 6th Finals H1 Complete Results
Discus
95-1 (28.98m) Malik Peterson 3rd Finals H1 Complete Results
68-9 (20.95m) SB Daniel Topete 31st Finals H1 Complete Results
68-3 (20.8m) Marcell Brown 32nd Finals H1 Complete Results
54-0 (16.46m) Albino Villeda-garcia 39th Finals H1 Complete Results
Shot Put
37-6 (11.43m) SB Malik Peterson 5th Finals H1 Complete Results
24-8 (7.52m) Mario Gonzales 38th Finals H1 Complete Results
22-9 (6.93m) Vladislav Puriy 40th Finals H1 Complete Results
20-11 (6.38m) Taitang Noda 43rd Finals H1 Complete Results