Complete Results

Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark    Wind
==============================================================================
  1  Kyle Johnston             12 De La Salle                   11.26    -1.2
  2  Dylan Eaton               10 Junipero Serra                11.30    -1.2
  3  Josh Drake                10 De La Salle                   11.33     1.4
  4  Kamau Carlisle            11 The King’s Academy            11.36    -1.2
  5  Nathaniel Sanchez         10 Junipero Serra                11.37    -1.2
  6  Verne Garin               11 Bellarmine Prep               11.39     1.4
  7  Nick Anderson             12 Menlo-Atherton                11.47    -1.2
  8  Miles Duncan              12 De La Salle                   11.49    -1.5
  9  Hemanth Battu             12 American                      11.50     1.4
 10  Scott Fitzpatrick         12 Junipero Serra                11.51    -1.2
 11  Michael Schultz           12 Mills                         11.61     1.4
 12  Chi-Min Chiang            12 Monta Vista                   11.66     1.4
 12  Kevin Shew                12 George Washington             11.66     1.4
 14  Nathan Mata               10 Hillsdale                     11.78    -1.5
 15  Andy Wang                 11 Lynbrook                      11.81    -0.6
 15  JT Williamson             11 The King’s Academy            11.81    -1.5
 15  Edward Choi               12 Lynbrook                      11.81    -0.6
 18  Cole Corsiglia            12 Bellarmine Prep               11.89     1.4
 19  Jermaine Minamin          11 Westmoor                      11.90    -1.5
 20  Esli Mensah-Adeniyi       12 American                      11.92    -1.5
 21  Harold Rucker             10 Homestead                     11.94    -1.5
 22  Mariq Alejandro           12 Abraham Lincoln               11.97    -1.6
 23  Jonathan Natividad        11 Capuchino                     11.99    -1.6
 24  Dylan Mirandilla          12 Homestead                     12.02    -0.6
 25  Zachary Peterson          12 Santa Teresa                  12.05    -1.6
 26  Jovin Cheung              11 Lowell                        12.08    -0.4
 26  Marcus Peterson           11 Bellarmine Prep               12.08    -0.4
 28  Brandon Morrella          12 Willow Glen                   12.10    -0.6
 29  Anthony Dominguez         11 American                      12.24    -1.2
 30  Miles Navarra             12 Homestead                     12.25    -0.6
 31  Quincy Sherman            11 Hillsdale                     12.26    -0.6
 31  Pranav Pata               10 Monta Vista                   12.26    -0.4
 33  AJ Hamrock                10 Santa Teresa                  12.29    -1.2
 33  Dimitri Prokopos          11 Terra Nova                    12.29    -0.4
 35  Pawan Kumar               11 American                      12.30    -1.2
 36  Gregory Barth             12 Woodside                      12.36    -0.4
 37  Alexander Szafranski      12 De La Salle                   12.42    -1.2
 38  Randy Quilala             11 George Washington             12.43    -1.2
 38  Matthew Wu                10 Lynbrook                      12.43    -0.4
 40  Julian Verbo              12 Menlo-Atherton                12.44    -0.4
 41  Jonny Yu                  11 St Ignatius                   12.51    -1.2
 42  Stefan Sujansky           12 Woodside                      12.52    -1.6
 43  Layne Couri               11 Terra Nova                    12.56    -1.6
 43  Luke Garcia               10 Menlo-Atherton                12.56    -1.2
 45  Sean Carpenter            10 Santa Teresa                  12.57     0.7
 45  Jagger Healy              11 Junipero Serra                12.57    -0.6
 47  Khang Pham                10 Monta Vista                   12.76     0.7
 48  Matthew Gopez              9 George Washington             12.80     0.7
 49  Willie Choung             12 George Washington             12.87     0.7
 50  Joseph Campos             11 Westmoor                      13.08     0.7
 51  Gunakaushik Vengalasetti  11 Monta Vista                   13.09     0.7
 52  Lucas Chin                 9 Lowell                        13.37     0.7
 53  Amvinder Chauhan          10 George Washington             13.59    -1.6
     Darius Van Den Akker      12 Santa Teresa                    DNS    -1.2
     Christian Guary           12 Live Oak                        DNS    -1.5


Frosh/Soph Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark    Wind
==============================================================================
  1  Juan Pablo Roa            10 Junipero Serra                11.68    -1.2
  2  Jarred Quilter            10 Junipero Serra                11.93    -1.2
  3  Roger Flores              10 Sacred Heart Prep             12.06    -1.2
  4  Maximiliano Fermin         9 Homestead                     12.11    -1.2
  5  Matthew Fujii             10 Bellarmine Prep               12.16    -1.2
  6  Arthur Hodgett            10 Junipero Serra                12.17    -1.2
  7  Elyzjah Gordon            10 Lynbrook                      12.34    -1.2
  8  Brenden Buckley           10 American                      12.38    -0.4
  9  Terrell Enoru              9 American                      12.39     0.1
 10  Mark Shibata              10 Mills                         12.42     0.1
 11  Peter Mazolewski          11 De La Salle                   12.50    -2.4
 12  Jacky Chang               10 American                      12.55     0.1
 12  Brendan Ma                10 Homestead                     12.55     0.1
 14  Aden Jackson               9 Junipero Serra                12.56     0.1
 15  Cameron Markett           10 Bellarmine Prep               12.58    -0.4
 16  Vince Poni                 9 Junipero Serra                12.59     0.1
 17  Edgar Silva                9 St Ignatius                   12.63    -0.4
 18  Christopher Lin           10 Crystal Springs Uplands       12.66    -0.4
 19  Pierce Chu                 9 Terra Nova                    12.72    -2.4
 20  Alexander Villarosa        9 Mills                         12.73    -0.4
 21  Albert Houe                9 Westmoor                      12.74    -2.4
 22  Siddharth Bawankule        9 Lynbrook                      12.78    -0.4
 23  Rovik Cataquis            10 Westmoor                      12.81    -2.4
 24  Jonathon Caballes         10 American                      12.83    -2.4
 25  Ayden Raptentsetsang       9 Sacred Heart Cathedral        12.92    -2.4
 26  John Rydberg               9 Sacred Heart Prep             12.99    -2.4
 27  Micah Rudin                9 Lynbrook                      13.14    -2.4
 28  Marcus Pineda             10 Sacred Heart Cathedral        13.24    -2.4
 29  Roy Chien                  9 Lynbrook                      13.25    -2.4
 30  Shane Ross                 9 Soquel                        13.28     0.1
 31  Jack Byrne                 9 Sacred Heart Cathedral        13.29    -2.6
 32  Bryant Camunias           10 Mills                         13.38    -2.4
 33  Edgar Sandoval             9 De La Salle                   13.64    -2.6
 34  Aung Ya                   10 Westmoor                      13.70    -2.4
 35  John Magruder              9 Sacred Heart Prep             13.81    -2.4
 36  Paul Zamora               10 Willow Glen                   13.88    -2.4
 37  Mateo Cordova              9 De La Salle                   13.94    -2.6
 38  Lill Godfrey Minamin       9 Westmoor                      14.16    -2.6
 39  Marc Evans                 9 Sacred Heart Cathedral        14.22    -2.4
 40  Luke Sandberg              9 Live Oak                      14.33    -2.6
 41  Gustavo Desperate          9 De La Salle                   14.49    -2.4
     Aitrieus Wright            9 De La Salle                     DNS    -2.6
     Cobey Garrett              9 De La Salle                     DNS    -2.4
     Brandon Charlson          10 De La Salle                     DNS    -2.4


Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Miles Duncan              12 De La Salle                   22.62        
  2  Kyle Johnston             12 De La Salle                   22.74        
  3  Kamau Carlisle            11 The King’s Academy            22.98        
  4  Scott Fitzpatrick         12 Junipero Serra                23.13        
  5  Verne Garin               11 Bellarmine Prep               23.30        
  6  Nathan Mata               10 Hillsdale                     23.53        
  7  Michael Schultz           12 Mills                         23.73        
  8  Anthony Ovalle            12 Junipero Serra                23.74        
  9  Cole Corsiglia            12 Bellarmine Prep               23.79        
  9  Kevin Shew                12 George Washington             23.79        
 11  Esli Mensah-Adeniyi       12 American                      23.89        
 11  Elliot MacDonald          12 Menlo-Atherton                23.89        
 13  Andy Wang                 11 Lynbrook                      23.95        
 14  Daniel Abad               12 Terra Nova                    24.04        
 15  Mariq Alejandro           12 Abraham Lincoln               24.31        
 15  Anthony Dominguez         11 American                      24.31        
 17  Jason Tsui                10 Lowell                        24.32        
 18  Josh Drake                10 De La Salle                   24.33        
 19  Joshua Cervantez          12 Sacred Heart Cathedral        24.35        
 20  Mykal Coleman             10 American                      24.39        
 21  Brandon Morrella          12 Willow Glen                   24.45        
 21  Hemanth Battu             12 American                      24.45        
 23  Dimitri Prokopos          11 Terra Nova                    24.60        
 24  Dylan Mirandilla          12 Homestead                     24.70        
 24  Suvrat Gowda              10 The King’s Academy            24.70        
 24  Jovin Cheung              11 Lowell                        24.70        
 24  Jake Vercellino           10 Nueva School                  24.70        
 28  Miles Navarra             12 Homestead                     24.76        
 29  Calvin Ng                 12 Westmoor                      24.78        
 30  Max Schaeffler            11 Bellarmine Prep               24.85        
 31  Christian Canellos        12 Woodside                      24.98        
 32  Jacob Chavez              11 Menlo-Atherton                25.06        
 33  Pawan Kumar               11 American                      25.07        
 34  Diego Solano              12 Mills                         25.16        
 35  Stefan Sujansky           12 Woodside                      25.26        
 36  Johnny Sargbah            12 Mills                         25.30        
 37  Randy Quilala             11 George Washington             25.33        
 38  AJ Hamrock                10 Santa Teresa                  25.37        
 39  Alexander Szafranski      12 De La Salle                   25.40        
 40  Michael Mabee             11 Homestead                     25.48        
 41  Allan Candia              10 George Washington             25.56        
 42  Sean Carpenter            10 Santa Teresa                  25.72        
 43  Eric Phillips             12 Santa Teresa                  25.95        
 44  David Silk                 9 Woodside                      26.03        
 45  Khenny Phimmasone          9 George Washington             26.14        
 45  Matthew Gopez              9 George Washington             26.14        
 47  Gunakaushik Vengalasetti  11 Monta Vista                   26.30        
 48  Gil Adams                 11 Hillsdale                     26.31        
 49  Andrew Wilson             11 Westmoor                      26.65        
 50  Wei Jing Li                9 Lowell                        26.90        
 51  Gregory Barth             12 Woodside                      27.76        
 52  Tsz Him Kwok              11 Westmoor                      28.18        
     Dustin Healy              11 Junipero Serra                  DNS        
     Matthew Wu                10 Lynbrook                        DNS        


Frosh/Soph Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Juan Pablo Roa            10 Junipero Serra                23.96        
  2  Jarred Quilter            10 Junipero Serra                24.37        
  3  Liam Pearl                 9 Junipero Serra                24.44        
  4  Matthew Fujii             10 Bellarmine Prep               24.46        
  5  Stephen Wong              10 St Ignatius                   24.96        
  6  Brenden Buckley           10 American                      25.09        
  7  Elyzjah Gordon            10 Lynbrook                      25.12        
  8  Gabriel Gonzalez          10 Mills                         25.21        
  9  Mark Shibata              10 Mills                         25.24        
 10  Aden Jackson               9 Junipero Serra                25.40        
 11  Liam Fournier              9 Junipero Serra                25.44        
 12  Siddharth Bawankule        9 Lynbrook                      25.50        
 13  Dominic Pe Benito         10 Bellarmine Prep               25.51        
 14  Donovan Garcia            10 Hillsdale                     25.55        
 15  John Rydberg               9 Sacred Heart Prep             25.63        
 16  Nikolas Sorich             9 Bellarmine Prep               25.74        
 17  Andrew Issa               10 Mills                         25.86        
 17  Ayden Raptentsetsang       9 Sacred Heart Cathedral        25.86        
 19  Nick He                    9 St Ignatius                   25.96        
 20  Rovik Cataquis            10 Westmoor                      26.00        
 21  Rory McMahon              10 St Ignatius                   26.25        
 22  Brandon Hong              10 Sacred Heart Cathedral        26.37        
 23  Daniel Moon               10 Sacred Heart Cathedral        26.42        
 23  Maximiliano Fermin         9 Homestead                     26.42        
 25  Wyatt Ricketts             9 De La Salle                   26.73        
 26  Jack Haile                10 De La Salle                   26.75        
 27  Cobey Garrett              9 De La Salle                   26.99        
 28  Bryant Camunias           10 Mills                         27.03        
 29  Vikyath Naradasi           9 American                      27.18        
 30  Kurt Freudenberg           9 Sacred Heart Cathedral        27.20        
 31  Aung Ya                   10 Westmoor                      27.27        
 32  Edgar Sandoval             9 De La Salle                   27.32        
 33  Briac Poilane              9 Sacred Heart Cathedral        27.34        
 34  Jarod Fabro               10 Westmoor                      27.41        
 35  Mateo Cordova              9 De La Salle                   28.00        
 36  Jermaine Williams          9 American                      28.11        
 37  Jesse Matawaran            9 Westmoor                      28.61        
 38  Luke Sandberg              9 Live Oak                      28.66        
 39  Gustavo Desperate          9 De La Salle                   29.03        
 40  Aitrieus Wright            9 De La Salle                   29.22        
 41  Clark Tagg                 9 De La Salle                   31.13        
 42  Marc Javier                9 De La Salle                   32.80        
     Markos Wong               10 Mills                           DNS        
     Gabe Negrete              10 Willow Glen                     DNS        
     Joshua Peterson           10 Woodside                        DNS        
     Anthony Aochi              9 Live Oak                        DNS        
     John Magruder              9 Sacred Heart Prep               DNS        
     Raj Raghulan               9 Homestead                       DNS        
     Avery Dohrmann             9 Woodside                        DNS        
     Ivan Chu                   9 Westmoor                        DNS        
     Matthew Garcia             9 Sacred Heart Cathedral          DNS        
     Chase Eavis               10 Woodside                        DNS        
     Roy Chien                  9 Lynbrook                        DNS        


Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jackson Walker            12 Abraham Lincoln               50.42        
  2  Nick Marsano              12 Crystal Springs Uplands       50.51        
  3  Anthony Ovalle            12 Junipero Serra                51.76        
  4  Greg Sperry               12 Live Oak                      53.36        
  5  Christian Canellos        12 Woodside                      53.43        
  6  Max Schaeffler            11 Bellarmine Prep               53.46        
  7  Grant Pulley              11 Crystal Springs Uplands       53.58        
  8  Benjamin Janda            11 Bellarmine Prep               53.87        
  9  Jake Vercellino           10 Nueva School                  54.02        
 10  Luke Godfrey              11 American                      54.24        
 11  Jason Tsui                10 Lowell                        54.30        
 11  Stefan Sujansky           12 Woodside                      54.30        
 13  Deren Okada               11 American                      54.34        
 14  Linus Ng                  12 Lowell                        55.13        
 15  Noel Miranda              11 Junipero Serra                55.33        
 16  Michael Mabee             11 Homestead                     55.40        
 17  Diego Solano              12 Mills                         56.13        
 18  Ethan Holloway            11 Junipero Serra                56.32        
 18  Tyler Casey               12 Woodside                      56.32        
 20  Alexander Szafranski      12 De La Salle                   56.56        
 21  Daniel Pulido             10 Menlo-Atherton                57.15        
 22  Khenny Phimmasone          9 George Washington             57.66        
 23  William Warfield          10 Capuchino                     57.71        
 24  Eric Phillips             12 Santa Teresa                  58.40        
 25  John Xavier Nunez         12 Westmoor                      58.46        
 26  Wei Jing Li                9 Lowell                        58.51        
 27  Allan Candia              10 George Washington             58.71        
 28  Gil Adams                 11 Hillsdale                     58.75        
 29  Leo Monier                 9 Menlo-Atherton                58.78        
 30  Gerasimos Konidaris       12 Capuchino                     58.84        
 31  Thomas Davis-Mena         11 Westmoor                      59.19        
 32  Gunakaushik Vengalasetti  11 Monta Vista                   59.66        
 33  David Silk                 9 Woodside                    1:00.08        
 34  David Mendoza             12 Westmoor                    1:01.21        
 35  Ethan Ostrow              10 Lowell                      1:01.57        
 36  Joshua Ramos              11 Westmoor                    1:03.07        
 37  Richard Cai               10 George Washington           1:03.10        
 38  Ethan Fung                10 Lowell                      1:07.51        
 39  Gregory Barth             12 Woodside                    1:10.83        
     Chris Thomas              12 Hillsdale                       DNS        


Frosh/Soph Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kolton McCrossen          10 Live Oak                      52.44        
  2  Zach White                 9 St Ignatius                   53.58        
  3  Liam Kilbridge            10 Junipero Serra                53.76        
  4  Terrance Herzberg          9 Soquel                        54.79        
  5  Alec Desuasido            10 Junipero Serra                54.85        
  6  Robert Dai                 9 Lynbrook                      55.09        
  7  Luke Veit                  9 St Ignatius                   55.66        
  8  Liam Fournier              9 Junipero Serra                56.15        
  9  Derek Han                  9 Lynbrook                      56.31        
 10  Ryan Wilson               10 Junipero Serra                56.39        
 11  Gabriel Gonzalez          10 Mills                         56.48        
 12  Jared McConnell           10 Soquel                        56.97        
 13  Aryan Shukla               9 American                      57.33        
 14  Remington Moyer            9 Bellarmine Prep               57.75        
 15  Rory McMahon              10 St Ignatius                   58.09        
 16  Austin Jamias              9 Sacred Heart Prep             58.33        
 17  Shane Healy                9 Junipero Serra                58.35        
 18  Ervin Cunanan              9 Westmoor                      58.37        
 19  Robert Kontonis           10 Mills                         58.41        
 20  Daniel Moon               10 Sacred Heart Cathedral        58.88        
 21  Andrew Le                 10 American                      59.14        
 22  Cobey Garrett              9 De La Salle                   59.16        
 23  Matthew Garcia             9 Sacred Heart Cathedral        59.61        
 24  Briac Poilane              9 Sacred Heart Cathedral        59.76        
 25  Jarod Fabro               10 Westmoor                    1:00.10        
 26  Vikyath Naradasi           9 American                    1:00.19        
 27  Mohammad Uzair             9 Mills                       1:00.53        
 28  Wyatt Ricketts             9 De La Salle                 1:01.36        
 29  Anthony Sheridan           9 Westmoor                    1:01.48        
 30  Rhys Collins               9 Crystal Springs Uplands     1:01.77        
 31  Angelo Virata              9 Crystal Springs Uplands     1:02.85        
 32  George Aristides          10 Crystal Springs Uplands     1:03.60        
 33  Aitrieus Wright            9 De La Salle                 1:05.56        
 34  Gustavo Desperate          9 De La Salle                 1:06.38        
 35  Ben Carris                 9 Crystal Springs Uplands     1:10.39        
 36  Marc Javier                9 De La Salle                 1:17.47        
     Aung Ya                   10 Westmoor                        DNS        
     Adam Wong                 12 De La Salle                     DNS        
     Deven Young                9 Lowell                          DNS        


Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Zach Walker               12 Willow Glen                 1:57.25        
  2  Cameron Ross              12 De La Salle                 1:57.58        
  3  Nohl Patterson            12 De La Salle                 1:58.62        
  4  Karl Zahlhaas- Liebner    12 Menlo-Atherton              1:59.11        
  5  Luke Scandlyn             11 Menlo-Atherton              2:00.00        
  6  John Soler                11 Sacred Heart Cathedral      2:00.07        
  7  Connor Livingston         11 De La Salle                 2:00.24        
  8  Jeremy Miller             12 The King’s Academy          2:01.07        
  9  Trevor Paulbitski         12 Archbishop Riordan          2:01.53        
 10  Ryan Ma                   11 Homestead                   2:01.54        
 11  Alexander Parker          12 Lowell                      2:02.27        
 12  Nicholas Hafer            11 Menlo-Atherton              2:02.36        
 13  Ben Piekarz               10 Homestead                   2:02.49        
 14  Seran Gemechu             12 Willow Glen                 2:02.54        
 15  Cole Wilkinson            Sr Half Moon Bay               2:02.64        
 16  Max Cluss                 11 Sacred Heart Prep           2:02.65        
 17  Harrison Fisher           12 De La Salle                 2:02.78        
 18  Axel de Vernou             9 Sacred Heart Prep           2:03.26        
 19  Julio Cerda               12 Willow Glen                 2:04.00        
 20  James McEachen            11 Half Moon Bay               2:04.55        
 21  Ethan Walker              12 Nueva School                2:04.95        
 22  Yonatan Ocbai             12 Sacred Heart Cathedral      2:05.19        
 23  Tuan Shridhar             12 Archbishop Mitty            2:05.49        
 24  Ryan Negrette             12 The King’s Academy          2:05.50        
 25  Sean Rodriguez            12 Burlingame                  2:05.57        
 26  Justin Lin                12 Monta Vista                 2:06.25        
 27  Jared Mansukhani          Sr Half Moon Bay               2:06.82        
 28  Nic Dinsdale              12 Willow Glen                 2:07.01        
 29  Alec Iannuccilli          11 Crystal Springs Uplands     2:07.16        
 30  Norton Choy               10 Lowell                      2:07.28        
 31  Julian Virrhueta          10 Willow Glen                 2:07.86        
 32  Owen Davies               10 Santa Teresa                2:08.17        
 33  Josh Warner-Carey         10 Half Moon Bay               2:08.99        
 34  Matt Fisher               12 St Ignatius                 2:09.05        
 35  Raymond Zhang             11 Junipero Serra              2:09.86        
 36  Kevin Fernandez           11 Capuchino                   2:10.22        
 37  Ross Mathews              11 Santa Teresa                2:10.26        
 38  Tyler Pierce              11 De La Salle                 2:10.37        
 39  Casey Orton                9 Woodside                    2:11.00        
 40  Nathaniel Horne           11 Sacred Heart Cathedral      2:11.08        
 41  Carlos Sierra Gutierrez   12 Westmoor                    2:11.22        
 42  Andrew Richardson          9 Monta Vista                 2:11.42        
 43  Donald Chung              11 Lowell                      2:11.43        
 44  Joshua Lee                11 Bellarmine Prep             2:11.67        
 45  Luca Johnson              11 Menlo-Atherton              2:12.64        
 46  Owen Choy                 10 Lowell                      2:13.12        
 47  Khobe Arzadon             11 Sacred Heart Cathedral      2:13.21        
 48  Ryan Driscoll             12 Junipero Serra              2:14.90        
 49  David Dung                12 Sacred Heart Cathedral      2:15.27        
 50  De'Jean Williams           9 Lowell                      2:15.46        
 51  Enzo Lucich               11 St Ignatius                 2:15.94        
 52  John Helmlinger           10 Half Moon Bay               2:16.26        
 53  Iain Jung                  9 Lynbrook                    2:16.44        
 54  Joseph Manahan            12 Capuchino                   2:16.49        
 55  Alex Anaya                11 Junipero Serra              2:16.97        
 56  Max Daud                  12 Crystal Springs Uplands     2:17.41        
 57  Alex Richardson           10 Monta Vista                 2:17.97        
 58  Jacob Leeman              10 Nueva School                2:23.48        
 59  Richard Cai               10 George Washington           2:26.16        
 60  Christopher Kiko Melrose  10 George Washington           2:27.21        
 61  Billy Pierce              10 Nueva School                2:29.07        
 62  Matthew Wong              11 Westmoor                    2:29.15        
 63  Justin A. Lee              9 George Washington           2:32.93        
 64  Jordan Fung                9 George Washington           2:35.28        
 65  John Chiang               11 St Ignatius                 2:54.87        
     Nathaniel Kim             11 Homestead                       DNS        
     Gabe Rosado               10 Homestead                       DNS        
     Enrique Brenes            12 Junipero Serra                  DNS        


Frosh/Soph Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Taylor Iden                9 Archbishop Mitty            2:07.37        
  2  Aidan Choy-Marshall       10 Willow Glen                 2:08.36        
  3  Andrew Arriola            10 Mills                       2:08.59        
  4  Vincent Peng              10 Lynbrook                    2:08.67        
  5  Maxwell Chien              9 Lynbrook                    2:10.01        
  6  Dennis Budasz             10 Soquel                      2:11.28        
  7  Kelly Hubbard              9 Willow Glen                 2:12.16        
  8  Dominic Borrelli           9 De La Salle                 2:12.21        
  9  Zach Koverman             10 Bellarmine Prep             2:12.58        
 10  Lukas Snycerski           10 Bellarmine Prep             2:12.73        
 11  Andrew Chang              10 Homestead                   2:12.87        
 12  Herq Justin Gementera     10 Mills                       2:13.41        
 13  Justin Cai                10 Bellarmine Prep             2:13.49        
 14  Tanay Menezes             10 Bellarmine Prep             2:14.26        
 15  Nicholas Mast              9 De La Salle                 2:14.56        
 16  Derek Han                  9 Lynbrook                    2:15.94        
 17  Kyle Fenton               10 Homestead                   2:16.45        
 18  Vikas Bobba                9 Crystal Springs Uplands     2:18.61        
 19  Dominick Rosenthal        10 Homestead                   2:19.71        
 20  Austin Jamias              9 Sacred Heart Prep           2:20.27        
 21  Parth Patel               10 Willow Glen                 2:20.76        
 22  Greg Salmon               10 De La Salle                 2:21.30        
 23  Carlos Cedillos            9 Westmoor                    2:23.92        
 24  Nicholas Gomez            10 Westmoor                    2:24.02        
 25  Sean Colina                9 Mills                       2:24.07        
 26  Julian Schaffner           9 Junipero Serra              2:24.90        
 27  Issac Lee                 10 St Ignatius                 2:26.21        
 28  Luca Schrammel            10 Junipero Serra              2:28.69        
 29  Brandon Xu                10 Sacred Heart Cathedral      2:29.03        
 30  Aden Nagree                9 Sacred Heart Cathedral      2:29.57        
 31  Ciaran Trevino             9 Sacred Heart Cathedral      2:29.93        
 32  Neel Patel                 9 Willow Glen                 2:33.69        
 33  Johnny Ragsdale            9 Crystal Springs Uplands     2:34.96        
 34  Dale Bartolome            10 Westmoor                    2:36.34        
 35  Ethan Schoberl             9 Crystal Springs Uplands     2:38.47        
 36  Jenard Abrena             10 Westmoor                    2:39.44        
 37  Theodore Chen              9 Crystal Springs Uplands     2:39.49        
 38  Joey Scatena               9 Junipero Serra              2:40.15        
 39  James Milestone            9 Sacred Heart Cathedral      2:42.10        
 40  Michael Ma                 9 Crystal Springs Uplands     2:49.91        
 41  Joshua Padilla             9 St Ignatius                 2:50.05        
 42  Noah Pineda                9 Hillsdale                   3:51.60        
     Matthew Rydberg           10 Sacred Heart Prep               DNS        
     Uriel Coronel             10 Willow Glen                     DNS        
     Patrick Lucey             10 Hillsdale                       DNS        
     Anthony Sheridan           9 Westmoor                        DNS        


Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Meika Beaudoin-Rousseau   12 Bellarmine Prep             4:17.80        
  2  Colin Peattie              9 Bellarmine Prep             4:19.09        
  3  Luke Scandlyn             11 Menlo-Atherton              4:21.16        
  4  Elias Sanchez             11 Terra Nova                  4:22.66        
  5  Nic Dinsdale              12 Willow Glen                 4:25.49        
  6  Trevor Paulbitski         12 Archbishop Riordan          4:27.41        
  7  Ryan Ma                   11 Homestead                   4:27.92        
  8  Kevin Chacko              12 Lynbrook                    4:31.23        
  9  Max Cluss                 11 Sacred Heart Prep           4:31.54        
 10  Gabe Rosado               10 Homestead                   4:31.67        
 11  Jake Symonds              10 Crystal Springs Uplands     4:31.76        
 12  Julian Virrhueta          10 Willow Glen                 4:33.53        
 13  Julio Cerda               12 Willow Glen                 4:35.17        
 14  Axel de Vernou             9 Sacred Heart Prep           4:36.19        
 15  Matthew Farruggio         11 Sacred Heart Cathedral      4:36.39        
 16  Michael Salmon            12 De La Salle                 4:36.82        
 17  Andrew Abbey              11 Junipero Serra              4:37.03        
 18  Scott Macdonald           12 Menlo-Atherton              4:37.15        
 19  Noah Battaglia            11 Lowell                      4:38.02        
 20  Brandon Johnson           10 Santa Teresa                4:38.37        
 21  James McEachen            11 Half Moon Bay               4:39.34        
 22  Connor Sheridon           11 Sacred Heart Cathedral      4:39.79        
 23  Ross D'Orfani             11 Bellarmine Prep             4:41.05        
 24  Ben Piekarz               10 Homestead                   4:41.18        
 25  Ian Lawrence              11 Lowell                      4:41.48        
 26  Peter Deck                11 Bellarmine Prep             4:42.11        
 27  Beck Johnstone            11 Lowell                      4:42.39        
 28  Ethan Guerrero            12 Sacred Heart Cathedral      4:42.71        
 29  Casey Orton                9 Woodside                    4:43.10        
 30  Ted Fuell                 11 Bellarmine Prep             4:43.62        
 31  Brian Pedraza             11 Willow Glen                 4:43.90        
 32  Christopher Nip           12 Sacred Heart Cathedral      4:44.01        
 33  Calvin Katz                9 Sacred Heart Prep           4:46.22        
 34  Jared Mansukhani          Sr Half Moon Bay               4:46.67        
 35  Evan Yee                  11 St Ignatius                 4:47.34        
 36  Karl Zahlhaas- Liebner    12 Menlo-Atherton              4:47.57        
 37  Joseph Manahan            12 Capuchino                   4:48.64        
 38  Josh Warner-Carey         10 Half Moon Bay               4:48.75        
 39  Adrian Vizcarra           10 Terra Nova                  4:49.97        
 40  Ryan Possa                11 Junipero Serra              4:51.32        
 41  Kevin Fernandez           11 Capuchino                   4:52.22        
 42  Jeffrey Xu                12 Monta Vista                 4:52.65        
 43  Nathan Bowman             10 Woodside                    4:52.90        
 44  Maximilian Tiao           12 Lowell                      4:53.96        
 45  Ethan Walker              12 Nueva School                4:53.99        
 46  Derek Lee                 12 Monta Vista                 4:54.97        
 47  Raymond Huang             12 Lowell                      4:55.83        
 48  Sedge Greenlee            10 Sacred Heart Cathedral      4:56.38        
 49  Carlos Sierra Gutierrez   12 Westmoor                    4:56.57        
 50  Alex Asch                 10 Willow Glen                 4:57.62        
 51  Rohun Agrawal              9 Monta Vista                 4:58.49        
 52  Luke Sena                 11 Hillsdale                   4:59.84        
 53  Luca DiMaio               11 Mills                       5:01.36        
 54  Will Jewitt               11 Sacred Heart Prep           5:01.90        
 55  Jacob Schwarzenberger     11 De La Salle                 5:02.48        
 56  John Helmlinger           10 Half Moon Bay               5:03.58        
 57  Siddhant Patel             9 Monta Vista                 5:04.31        
 58  Bryan Ramirez             11 Santa Teresa                5:04.93        
 59  Tyler Tam                 11 St Ignatius                 5:07.27        
 60  Carson Shek               10 Hillsdale                   5:07.69        
 61  Jack Lum                  11 St Ignatius                 5:07.91        
 62  Carter Murphy             11 George Washington           5:08.95        
 63  Justin Taylor             11 Santa Teresa                5:09.50        
 64  Piyush Masurkar           11 Monta Vista                 5:09.87        
 65  Billy Pierce              10 Nueva School                5:09.90        
 66  Deyne Jurie               11 Westmoor                    5:10.02        
 67  Tommy Tolod               12 Junipero Serra              5:11.35        
 68  Will Mulligan             12 De La Salle                 5:13.63        
 69  Jacob De Castro           11 Westmoor                    5:13.90        
 70  Joshua De Castro          11 Westmoor                    5:14.48        
 71  Ethan Lin                 11 Archbishop Riordan          5:14.99        
 72  Iain Jung                  9 Lynbrook                    5:15.12        
 73  Sam Ruggio                12 De La Salle                 5:19.22        
 74  Noah Alonzo               12 Westmoor                    5:19.26        
 75  Christopher Kiko Melrose  10 George Washington           5:21.88        
 76  Nathaniel Kim             11 Homestead                   5:22.17        
 77  Anthony Ng                12 George Washington           5:22.29        
 78  Ted Penner                11 Junipero Serra              5:25.68        
 79  Tom Hsu                   11 St Ignatius                 5:30.25        
 80  Steven Liao               11 George Washington           5:42.32        
 81  David Silk                 9 Woodside                    5:42.96        
 82  Matthew Wong              11 Westmoor                    5:43.20        
     Rami Hijab                12 Junipero Serra                  DNS        


Frosh/Soph Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Derek O'Connor            10 De La Salle                 4:36.06        
  2  Nolan Topper               9 Bellarmine Prep             4:38.02        
  3  Vincent Peng              10 Lynbrook                    4:38.32        
  4  Cosmo Cao                 10 Lynbrook                    4:39.48        
  5  Zachary Parker            10 Lowell                      4:40.56        
  6  J.T. Pappadakis           10 Willow Glen                 4:41.38        
  7  Ej Odocayen               10 Archbishop Riordan          4:46.37        
  8  Matt Eckstrom             10 Bellarmine Prep             4:47.58        
  9  Andrew Chang              10 Homestead                   4:48.59        
 10  Aiden Murtagh             10 Archbishop Riordan          4:54.42        
 11  Herq Gementera            10 Mills                       4:54.54        
 12  Patrick Curulla            9 De La Salle                 4:54.67        
 13  James Cuff-Alvarado       10 Bellarmine Prep             4:54.71        
 14  Nathan Chamberlin         10 Lowell                      4:56.13        
 15  Kelly Hubbard              9 Willow Glen                 4:56.55        
 16  Kyle Fenton               10 Homestead                   4:56.77        
 17  Dominic Borrelli           9 De La Salle                 4:56.96        
 18  Eli Ainsworth              9 Soquel                      4:57.27        
 19  Ethan Wong                10 Westmoor                    4:57.37        
 20  Liam Funke                 9 Archbishop Riordan          4:57.79        
 21  Maxwell Chien              9 Lynbrook                    4:58.10        
 22  Theodore McDonough         9 Lowell                      4:58.16        
 23  Eric Pedley                9 Homestead                   4:58.40        
 24  Kieran Brown               9 De La Salle                 4:59.11        
 25  Joell Macias              10 Bellarmine Prep             4:59.53        
 26  Trey Alhorn               10 Junipero Serra              5:00.58        
 27  Dominick Rosenthal        10 Homestead                   5:00.63        
 28  Aidan Pond                10 Junipero Serra              5:01.32        
 29  Matthew Chun              10 Sacred Heart Prep           5:04.72        
 30  Yianni Kouretas           10 Bellarmine Prep             5:04.87        
 31  Evan Quon                  9 St Ignatius                 5:04.98        
 32  Gavin Gasparotti           9 Soquel                      5:09.26        
 33  Oliver Ortiz              10 St Ignatius                 5:11.06        
 34  Carlos Cedillos            9 Westmoor                    5:12.21        
 35  Alexander Hansmann        10 Crystal Springs Uplands     5:12.94        
 36  Ananeya Damene             9 Willow Glen                 5:14.90        
 37  Julian Schaffner           9 Junipero Serra              5:15.73        
 38  Matthew Wang               9 Lynbrook                    5:16.38        
 39  Devante Guel               9 Junipero Serra              5:16.44        
 40  Andy Ward                  9 De La Salle                 5:16.76        
 41  Christopher Bautista      10 Lowell                      5:17.28        
 42  Marco Pacini              10 Hillsdale                   5:18.75        
 43  Jose Sanchez Michel       10 Mills                       5:19.00        
 44  Aden Nagree                9 Sacred Heart Cathedral      5:20.29        
 45  Ciaran Trevino             9 Sacred Heart Cathedral      5:20.62        
 46  Humberto Rodriguez        10 Willow Glen                 5:20.88        
 47  Matthew Rydberg           10 Sacred Heart Prep           5:22.73        
 48  Brandon Xu                10 Sacred Heart Cathedral      5:23.08        
 49  Connor Chan                9 St Ignatius                 5:23.63        
 50  Javi Jenkins-Sorenson     10 Soquel                      5:24.12        
 51  Ronan Kramer              10 St Ignatius                 5:24.58        
 52  Logan Unger                9 Willow Glen                 5:31.90        
 53  Joey Scatena               9 Junipero Serra              5:35.70        
 54  Adriel Garcia              9 St Ignatius                 5:41.42        
 55  Jacob Pena                 9 Terra Nova                  5:53.69        
 56  Jenard Abrena             10 Westmoor                    5:55.46        
 57  Wilson Li                 10 Westmoor                    5:56.52        
 58  Noah Pineda                9 Hillsdale                   8:00.07        


Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ethan Mimeles             10 Menlo-Atherton              9:56.83        
  2  Jeremy Miller             12 The King’s Academy          9:59.58        
  3  Carson Smith              10 Santa Teresa                9:59.68        
  4  Manuel Haro               12 Santa Teresa               10:05.13        
  5  Kevin Chacko              12 Lynbrook                   10:12.66        
  6  Sam Diab                  11 Bellarmine Prep            10:13.85        
  7  Andrew Romero             12 Bellarmine Prep            10:18.79        
  8  Alex Asch                 10 Willow Glen                10:21.94        
  9  Justin Seidel             12 Bellarmine Prep            10:25.60        
 10  Nick Moore                11 Half Moon Bay              10:26.05        
 11  Brian Pedraza             11 Willow Glen                10:26.30        
 12  Edgar Williams            11 Santa Teresa               10:28.65        
 13  Seran Gemechu             12 Willow Glen                10:32.57        
 14  Jim Falcone               12 Archbishop Mitty           10:34.81        
 15  Kyle Bergstedt            11 The King’s Academy         10:37.79        
 16  James Upchurch            12 Archbishop Riordan         10:38.21        
 17  Scott Macdonald           12 Menlo-Atherton             10:39.84        
 18  Sean O'Brien              12 Junipero Serra             10:40.36        
 19  Ryan Possa                11 Junipero Serra             10:41.82        
 20  Jake Quinn                12 Menlo-Atherton             10:44.31        
 21  Ethan Guerrero            12 Sacred Heart Cathedral     10:44.45        
 21  Mustafa Abdalla           12 Willow Glen                10:44.45        
 23  Jared Chan                11 Homestead                  10:46.22        
 24  Alexander Vallecillo      12 Archbishop Riordan         10:49.63        
 25  Cianán Conefrey-Shinozaki 11 Bellarmine Prep            10:51.84        
 26  Matthew Farruggio         11 Sacred Heart Cathedral     10:57.12        
 27  Jacob Schwarzenberger     11 De La Salle                11:06.48        
 28  Jacky Au-Yeung            11 Mills                      11:10.97        
 29  Lars Osterberg             9 Menlo-Atherton             11:13.79        
 30  Carson Shek               10 Hillsdale                  11:18.22        
 31  Will Mulligan             12 De La Salle                11:20.99        
 32  Rami Hijab                12 Junipero Serra             11:35.72        
 33  Luke Sena                 11 Hillsdale                  11:37.49        
 34  Jacob De Castro           11 Westmoor                   11:38.82        
 35  Deyne Jurie               11 Westmoor                   11:39.38        
 36  Marc Wong                 11 Sacred Heart Cathedral     11:40.74        
 37  Noah Alonzo               12 Westmoor                   12:06.80        
 38  Joshua De Castro          11 Westmoor                   12:31.81        
 39  Anthony Ng                12 George Washington          12:40.88        
 40  Steven Liao               11 George Washington          12:59.93        
     Andrew Abbey              11 Junipero Serra                  DNS        
     Carter Murphy             11 George Washington               DNS        
     Cole Mediratta            11 Menlo-Atherton                  DNS        


Frosh/Soph Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Galen Topper               9 Bellarmine Prep            10:00.35        
  2  J.T. Pappadakis           10 Willow Glen                10:07.53        
  3  Nalin Krishnan            10 Homestead                  10:08.17        
  4  Wilser Vasquez            10 Crystal Springs Uplands    10:10.28        
  5  Arnav Choudhury           10 Archbishop Mitty           10:11.39        
  6  Alvaro Pinal-Alfaro       10 Archbishop Mitty           10:11.57        
  7  Cosmo Cao                 10 Lynbrook                   10:12.04        
  8  Ej Odocayen               10 Archbishop Riordan         10:23.35        
  9  Holden Duflock            10 Bellarmine Prep            10:25.45        
 10  Aidan Choy-Marshall       10 Willow Glen                10:28.19        
 11  Patrick Curulla            9 De La Salle                10:29.83        
 12  Weston Raynak             10 Bellarmine Prep            10:35.90        
 13  Matthew Nazari            10 Bellarmine Prep            10:41.02        
 14  Andrew Urrutia            10 De La Salle                10:44.24        
 15  Kieran Brown               9 De La Salle                10:46.52        
 16  Ethan Wong                10 Westmoor                   10:55.16        
 17  Matthew Chun              10 Sacred Heart Prep          10:57.03        
 18  Nicholas Meeker            9 Archbishop Mitty           11:03.89        
 19  Eric Pedley                9 Homestead                  11:12.32        
 20  Tommy Yoon                10 Crystal Springs Uplands    11:13.99        
 21  Ananeya Damene             9 Willow Glen                11:18.64        
 22  Nicholas Mast              9 De La Salle                11:21.06        
 23  Jeremiah Tam               9 Mills                      11:22.31        
 24  Matthew Wang               9 Lynbrook                   11:35.92        
 25  Logan Unger                9 Willow Glen                11:43.62        
 26  Danil Lermakov             9 Willow Glen                11:57.28        
 27  Alan Ou                   10 Junipero Serra             11:57.43        
 28  Wilson Li                 10 Westmoor                   12:49.20        
     Trey Alhorn               10 Junipero Serra                  DNS        


Frosh/Soph Boys 65m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark    Wind
==============================================================================
  1  Max Gerhardt              10 Crystal Springs Uplands        9.94    -2.1
  2  Brandon Miner             10 Live Oak                      10.01    -2.1
  3  Robert Dai                 9 Lynbrook                      10.39    -2.1
  4  Eugene LI                 10 Westmoor                      10.91    -2.1
  5  Leo Garcia-Czarkowski      9 Bellarmine Prep               11.19    -2.1
  6  Erick Boyes               10 Junipero Serra                11.22    -2.1
  7  Pranav Kirti               9 Lynbrook                      11.31    -1.6
  8  Edmond Luo                 9 American                      11.57    -0.9
  9  Charlie Allara            10 Junipero Serra                11.73    -1.6
 10  Nathan Chun               10 American                      11.76    -1.6
 11  Michael Tognotti           9 Junipero Serra                11.85    -1.6
 12  Xavier Mcwilliams          9 Bellarmine Prep               11.87    -0.9
 13  Paul Zamora               10 Willow Glen                   12.04    -1.6
 14  Oliver Lopez              10 Bellarmine Prep               12.08    -1.6
 15  Tyler Tam                  9 Westmoor                      12.28    -0.9
 16  Devante Guel               9 Junipero Serra                12.43    -0.9
 17  Lawrence Wu                9 Westmoor                      13.15    -0.9
 18  William Angeles            9 Westmoor                      14.24    -0.9
     Will Plam                 10 St Ignatius                     DNS    -2.1


Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark    Wind
==============================================================================
  1  Edward Choi               12 Lynbrook                      15.17    -0.6
  2  Nick Anderson             12 Menlo-Atherton                15.28    -0.6
  3  Amir Wallace              11 De La Salle                   15.82    -0.6
  4  Sean Fitzgerald           12 Half Moon Bay                 15.91    -0.6
  5  Wyatt Rehbock             11 Bellarmine Prep               15.94    -0.6
  6  Kijana Hilton             11 Bellarmine Prep               16.00    -0.8
  7  Tyler Mak                 12 Junipero Serra                16.00    -0.6
  8  Jorden Harvey             12 De La Salle                   16.29    -0.8
  9  Jackson Walker            12 Abraham Lincoln               16.64    -0.6
 10  Matthew Wu                10 Lynbrook                      16.91    -0.8
 11  Jonathan Natividad        11 Capuchino                     16.92    -0.1
 12  Dante Carollo             12 Bellarmine Prep               17.32    -0.8
 12  Ryan Barry                10 St Ignatius                   17.32    -1.1
 14  Dominic Sangster          10 Bellarmine Prep               17.42    -0.8
 15  Matthew Kyi               12 Westmoor                      18.12    -1.1
 16  Jovon Baker               11 Abraham Lincoln               18.44    -1.1
 17  Justin Nguyen             10 Santa Teresa                  18.54    -0.1
 18  Eric Hickerson            10 George Washington             18.69    -1.1
 19  Tatafu Mahoni             10 Menlo-Atherton                18.90    -0.1
 20  Justin Gauthier           11 Terra Nova                    19.21    -0.1
 21  Benjamin Tang              9 Monta Vista                   19.32    -0.1
 22  Enrico Cruz               11 Mills                         19.66    -1.1


Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Edward Choi               12 Lynbrook                      39.89        
  2  Harold Rucker             10 Homestead                     40.02        
  3  Tyler Mak                 12 Junipero Serra                40.43        
  4  Wyatt Rehbock             11 Bellarmine Prep               40.98        
  5  Sean Fitzgerald           12 Half Moon Bay                 41.21        
  6  Jorden Harvey             12 De La Salle                   41.94        
  7  JT Williamson             11 The King’s Academy            42.23        
  8  Amir Wallace              11 De La Salle                   42.57        
  9  Jackson Walker            12 Abraham Lincoln               43.05        
 10  Dominic Sangster          10 Bellarmine Prep               44.00        
 11  Enrico Cruz               11 Mills                         44.45        
 12  Eric Hickerson            10 George Washington             44.81        
 13  Gokul Krishna             11 American                      45.12        
 14  Ryan Barry                10 St Ignatius                   45.45        
 15  Justin Nguyen             10 Santa Teresa                  45.65        
 16  Jacob Bradbury            10 Santa Teresa                  46.08        
 17  Devin Holloway            11 Junipero Serra                46.11        
 18  Benjamin Tang              9 Monta Vista                   46.24        
 19  Jovon Baker               11 Abraham Lincoln               46.31        
 20  Tatafu Mahoni             10 Menlo-Atherton                46.32        
 21  Justin Gauthier           11 Terra Nova                    47.61        
 22  Matthew Wong              11 Hillsdale                     50.80        
 23  Narayan Bal               10 Hillsdale                     50.87        
     Ryan Lo                   11 Westmoor                        DNS        
     Jack Solano               12 Terra Nova                      DNS        


Frosh/Soph Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Robert Dai                 9 Lynbrook                      42.38        
  2  Max Gerhardt              10 Crystal Springs Uplands       43.52        
  3  Liam Woodruff              9 St Ignatius                   45.33        
  4  Adrian Primo              10 Junipero Serra                45.57        
  5  Brevan Rohde               9 Westmoor                      45.93        
  6  Luke Veit                  9 St Ignatius                   46.57        
  7  Brandon Miner             10 Live Oak                      47.03        
  8  Donovan Garcia            10 Hillsdale                     47.09        
  9  Eugene LI                 10 Westmoor                      47.14        
 10  Michael Cuevas             9 Westmoor                      47.90        
 11  Leo Garcia-Czarkowski      9 Bellarmine Prep               48.08        
 12  Edmond Luo                 9 American                      48.64        
 13  Anthony Aochi              9 Live Oak                      49.81        
 14  Devante Guel               9 Junipero Serra                50.28        
 15  Akash Sannasi              9 American                      51.10        
 16  Nathan Chun               10 American                      52.13        
 17  Marcus Pineda             10 Sacred Heart Cathedral        52.56        
 18  Lawrence Wu                9 Westmoor                      53.73        
 19  William Angeles            9 Westmoor                    1:04.01        
     Aung Ya                   10 Westmoor                        DNS        
     Tyler Tam                  9 Westmoor                        DNS        
     Sargent Acosta             9 Mills                           DNS        
     Michael Tognotti           9 Junipero Serra                  DNS        
     Pranav Kirti               9 Lynbrook                        DNS        
     Will Plam                 10 St Ignatius                     DNS        
     Xavier Mcwilliams          9 Bellarmine Prep                 DNS        


Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Junipero Serra                               42.90
       Tyler MakNathaniel SanchezScott FitzpatrickDylan Eaton 
  2  De La Salle                                  43.00
       Kyle JohnstonMiles DuncanZamir WallaceJosh Drake 
  3  American                                     44.66
       Hemanth BattuMykal ColemanEric WuEsli Mensah-Adeniyi 
  4  Menlo-Atherton                               45.12
       Jacob ChavezNick AndersonJulian VerboElliot MacDonald 
  5  Sacred Heart Cathedral                       46.13
       Mason KeysSpencer GoldfeinJoshua CervantezKeaton Pon 
  6  Westmoor                                     46.18
       Ronnie SawMatthew KyiJermaine MinaminCalvin Ng 
  7  George Washington                            47.36
       Willie ChoungAllan CandiaMatthew GopezEric Hickerson 


Frosh/Soph Boys 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Junipero Serra                               45.06
        
  2  American                                     47.03
       Terrell EnoruJacky ChangBrenden BuckleyJonathon Caballes 
  3  Westmoor                                     47.31
       Albert HoueBrevan RohdeMichael CuevasNorberto Torres 
  4  St Ignatius                                  47.44
       Stephen WongEdgar SilvaLuke VeitZach White 
  5  Mills                                        47.94
       Mark ShibataAndrew IssaGabriel GonzalezVaenuku-Fuatapu Vahai 
  6  Lynbrook                                     48.13
       Micah RudinSiddharth BawankuleRoy ChienElyzjah Gordon 
     De La Salle                                    DNS
       Jack HaileAitrieus WrightBrandon CharlsonDaniel Fragoso 


Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  De La Salle                                3:23.30
       Jorden HarveyAmir WallaceNohl PattersonHarrison Fisher 
  2  Junipero Serra                             3:29.93
       Dylan EatonNathaniel SanchezBrendon CarbullidoAnthony Ovalle 
  3  Menlo-Atherton                             3:33.12
       Elliot MacDonaldKarl Zahlhaas- LiebnerLuke ScandlynNicholas Hafer 
  4  Crystal Springs Uplands                    3:39.42
       Grant PulleyNick MarsanoAlec IannuccilliJake Symonds 
  5  American                                   3:41.49
       Deren OkadaGokul KrishnaMykal ColemanUtakarsh Tyagi 
  6  Half Moon Bay                              3:42.70
       Sean FitzgeraldJared MansukhaniCole WilkinsonJames McEachen 
  7  Lowell                                     3:43.96
       Jovin CheungRaymond HuangLinus NgJason Tsui 
  8  Sacred Heart Prep                          3:44.94
       Max ClussKyle SchottCalvin KatzAxel de Vernou 
  9  Westmoor                                   3:45.49
       Ronnie SawJermaine MinaminJohn Xavier NunezCalvin Ng 
 10  Lowell                                     3:49.57
       Nathan ChamberlinOwen ChoyDe'Jean WilliamsWei Jing Li 
 11  Mills                                      3:49.63
       Luca DiMaioJacky Au-YeungJohnny SargbahDiego Solano 
 12  George Washington                          3:58.20
       Matthew GopezEric HickersonKhenny PhimmasoneKevin Shew 
     Sacred Heart Cathedral                         DNS
       Yonatan OcbaiMason KeysSpencer GoldfeinJoshua Cervantez 


Frosh/Soph Boys 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Junipero Serra                             3:39.27
       Liam PearlLiam KilbridgeLiam FournierJuan Pablo Roa 
  2  Lynbrook                                   3:43.84
       Robert DaiMaxwell ChienRoy ChienVincent Peng 
  3  Westmoor                                   3:47.47
       Albert HoueMichael CuevasErvin CunananBrevan Rohde 
  4  St Ignatius                                3:48.75
       Brian McKeonLuke VeitZach WhiteLiam Woodruff 
  5  Bellarmine Prep                            3:49.64
       Robbie PerkinsRemington MoyerZach KovermanMatt Eckstrom 
  6  Soquel                                     3:53.67
       Dennis BudaszTerrance HerzbergJared McConnellGavin Gasparotti 
  7  American                                   4:08.03
       Aryan ShuklaTerrell EnoruJermaine WilliamsAndrew Le 


Frosh/Soph Boys Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Dylan Pruitt              10 Willow Glen                46-09.50        
  2  Shane Aberg               10 Lynbrook                   46-05.00        
  3  Robert Niemira            10 St Ignatius                45-02.00        
  4  Toby Tan                   9 American                   44-08.00        
  5  Albert Tselner            10 Homestead                  44-00.00        
  6  Wyatt Gibson              10 Archbishop Mitty           43-02.00        
  7  Justin Quijano            10 Archbishop Riordan         42-08.00        
  8  Andrew Cummings           10 St Ignatius                40-09.00        
  9  Tommy Barrett             10 Junipero Serra             40-07.50        
 10  Robert Jian               10 Mills                      40-04.50        
 11  Chris Ellis               10 De La Salle                40-03.50        
 12  Sioeli Helu                9 Junipero Serra             39-04.50        
 13  Noah Neuner               10 Junipero Serra             35-09.50        
 14  Curt Tyler                10 Junipero Serra             35-09.50        
 15  Giuseppe Benedetti        10 Junipero Serra             35-03.00        
 16  Nico Petrilli             10 Sacred Heart Cathedral     34-07.00        
 17  Tori Young                10 Terra Nova                 34-05.00        
 18  Garrett Munsey            10 Junipero Serra             33-08.00        
 19  David Lewis                9 St Ignatius                32-08.00        
 20  Ryan Bischofberger        10 American                   31-09.00        
 21  Mason Wong                10 Homestead                  31-08.50        
 22  Krish Patel               10 Homestead                  30-03.50        
 23  Ben Lee                   10 St Ignatius                30-03.00        
 24  Vamsee Krishna Vusuwandla  9 Homestead                  28-04.00        
 25  Jason Eguilos             10 Westmoor                   26-09.00        
 26  Angel Jay Alaan           10 Westmoor                   26-02.00        
 27  Zachary Leung             10 Westmoor                   23-06.50        
     Aidan Zamora               9 Willow Glen                     DNS        


Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Elijah Folau              12 Junipero Serra             52-00.50        
  2  Sione Langi               12 Mills                      48-05.75        
  3  Brenden White             12 Live Oak                   45-01.75        
  4  Charels Gingold           12 Hillsdale                  45-00.75        
  5  Oliver Werner             12 Archbishop Mitty           44-11.00        
  6  Spencer Goldfein          11 Sacred Heart Cathedral     44-10.75        
  7  Michael Skyriotis         12 Mills                      44-02.50        
  8  Elias Uai                 12 Mills                      44-02.25        
  9  Quincy Daniels            12 Junipero Serra             42-10.00        
 10  Songi Eke                 10 Menlo-Atherton             42-03.00        
 11  Tyler Alessio             11 De La Salle                42-01.50        
 12  Albert Moore              11 Abraham Lincoln            40-08.00        
 13  Benjamin Kurr             12 Junipero Serra             40-07.00        
 14  Jacob Tonga               12 Mills                      40-04.50        
 15  Haolong Cheng             10 George Washington          40-03.50        
 16  Michael Okoye             11 De La Salle                39-08.50        
 17  Najel Alarcon             11 St Ignatius                39-07.50        
 18  Christopher Mau           12 Archbishop Mitty           38-10.75        
 19  David Irwin               11 Sacred Heart Cathedral     38-09.50        
 20  David Tafuna              11 Menlo-Atherton             38-06.50        
 21  Adrian Nie                11 Abraham Lincoln            36-08.00        
 22  Isaiah Arcilla            12 Capuchino                  36-04.00        
 23  Eugene Larios-Felton      11 Abraham Lincoln            34-10.00        
 24  Raymius Aguilar           11 Westmoor                   34-07.00        
 25  Ryan Keighran             11 St Ignatius                34-01.00        
 26  Joseph Guerrero           11 Willow Glen                33-00.50        
 27  Maverick McDowell         11 George Washington          32-10.50        
 28  Dominic Savage            11 Hillsdale                  30-07.50        
 29  James Liu                 10 George Washington          28-06.00        
 30  Alan Vo                   10 George Washington          26-07.00        
 31  Manuel Aldana             11 Live Oak                   24-10.50        
     Tomas Stankiewics         12 Woodside                        DNS        
     Sean Patric Sibal         12 Westmoor                        DNS        
     Brandon Wong              11 Westmoor                        DNS        
     Andre Poon                11 Mills                           DNS        
     Dontrell Harden           12 Archbishop Riordan              DNS        
     Victor Lycienco              Archbishop Riordan              DNS        
     Isaiah Abundiz            11 Willow Glen                     DNS        
     Derrick Ng                12 Lowell                          DNS        
     Victor (Zhao Ting) Ma     12 George Washington               DNS        
     Thomas Palpallotoc        12 Archbishop Riordan              DNS        
     Aaren Zamora              12 Willow Glen                     DNS        
     Noah Ngalu                11 Menlo-Atherton                  DNS        
     Khalid Shatrat            11 Westmoor                        DNS        
     John Dubois               11 Archbishop Riordan              DNS        
     Perry Carter              12 Junipero Serra                 FOUL        
     Garrison Howe             12 Archbishop Riordan              DNS        
     Ralph William Quiambao    11 Westmoor                        DNS        
     Craig Weiner              11 Archbishop Mitty                DNS        
     Ryan Schmitzer            11 Archbishop Mitty                DNS        


Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Michael Skyriotis         12 Mills                        154-05        
  2  Elijah Folau              12 Junipero Serra               138-02        
  3  Oliver Werner             12 Archbishop Mitty             135-08        
  4  Elias Uai                 12 Mills                        135-07        
  5  Benjamin Kurr             12 Junipero Serra               133-07        
  6  Andre Poon                11 Mills                        131-02        
  7  Jacob Tonga               12 Mills                        125-07        
  8  Eugene Larios-Felton      11 Abraham Lincoln              122-06        
  9  Michael Churich           11 Junipero Serra               122-06        
 10  Albert Moore              11 Abraham Lincoln              116-10        
 11  Matthew Kyi               12 Westmoor                     114-00        
 12  Christopher Mau           12 Archbishop Mitty             113-10        
 13  Najel Alarcon             11 St Ignatius                  113-09        
 14  Haolong Cheng             10 George Washington            112-08        
 15  Songi Eke                 10 Menlo-Atherton               112-07        
 16  Tyler Alessio             11 De La Salle                  111-05        
 17  Junior Smith              11 St Ignatius                  110-06        
 18  Spencer Goldfein          11 Sacred Heart Cathedral       109-03        
 19  Joseph Guerrero           11 Willow Glen                  109-00        
 20  Isaiah Arcilla            12 Capuchino                    104-03        
 21  Ryan Keighran             11 St Ignatius                  103-08        
 22  Manoa Wyatt-Brandenburg   11 Junipero Serra               101-07        
 23  Derrick Ng                12 Lowell                       100-07        
 24  David Irwin               11 Sacred Heart Cathedral        96-02        
 25  Charels Gingold           12 Hillsdale                     94-09        
 26  Rueben Mejia              12 Abraham Lincoln               94-04        
 27  Kurtis Chan               11 Abraham Lincoln               92-06        
 28  Dominic Savage            11 Hillsdale                     87-11        
 29  Manuel Aldana             11 Live Oak                      87-08        
 30  Tomas Stankiewics         12 Woodside                      86-10        
 31  Leland Bove               11 Junipero Serra                86-06        
 32  Raymius Aguilar           11 Westmoor                      85-08        
 33  Maverick McDowell         11 George Washington             85-03        
 34  Alan Vo                   10 George Washington             66-02        
 35  James Liu                 10 George Washington             60-07        
     Laurenz King              12 Abraham Lincoln                FOUL        
     Ryan Schmitzer            11 Archbishop Mitty                DNS        
     Michael Okoye             11 De La Salle                    FOUL        
     Alex Ayerdi               11 St Ignatius                     DNS        
     Isaiah Abundiz            11 Willow Glen                     DNS        
     Khalid Shatrat            11 Westmoor                        DNS        
     Ralph William Quiambao    11 Westmoor                        DNS        
     Craig Weiner              11 Archbishop Mitty                DNS        
     Aaren Zamora              12 Willow Glen                     DNS        
     Noah Ngalu                11 Menlo-Atherton                  DNS        
     Ryan Woo                  11 Westmoor                        DNS        
     Sione Langi               12 Mills                          FOUL        
     Brenden White             12 Live Oak                        DNS        


Frosh/Soph Boys Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Shane Aberg               10 Lynbrook                     127-06        
  2  Dylan Pruitt              10 Willow Glen                  107-10        
  3  Albert Tselner            10 Homestead                    107-00        
  4  Wyatt Gibson              10 Archbishop Mitty             105-01        
  5  Robert Niemira            10 St Ignatius                  100-08        
  6  Chris Ellis               10 De La Salle                   95-09        
  7  Tommy Barrett             10 Junipero Serra                94-03        
  8  Andrew Cummings           10 St Ignatius                   92-03        
  9  Sioeli Helu                9 Junipero Serra                91-04        
 10  Eric Boncore              10 Junipero Serra                91-00        
 11  Toby Tan                   9 American                      90-07        
 12  Nico Petrilli             10 Sacred Heart Cathedral        88-09        
 13  Ryan Bischofberger        10 American                      87-06        
 14  Noah Neuner               10 Junipero Serra                87-04        
 15  Krish Patel               10 Homestead                     84-09        
 16  Curt Tyler                10 Junipero Serra                76-04        
 17  Mason Wong                10 Homestead                     75-01        
 18  Zachary Leung             10 Westmoor                      75-00        
 19  Tori Young                10 Terra Nova                    66-06        
 20  Jason Eguilos             10 Westmoor                      62-05        
 21  Jenard Abrena             10 Westmoor                      51-07        
 22  Vamsee Krishna Vusuwandla  9 Homestead                     49-06        
     Aidan Zamora               9 Willow Glen                     DNS        
     Robert Jian               10 Mills                           DNS        


Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sai Patel                 11 Junipero Serra              6-02.00        
  2  Zamir Wallace             11 De La Salle                 6-00.00        
  3  Parker McDonald           11 Junipero Serra              5-10.00        
  4  Greg Smith                12 Junipero Serra              5-10.00        
  5  Phoenix Pagaduan          11 Westmoor                    5-10.00        
  6  Matt Teupel               10 St Ignatius                 5-08.00        
  7  Ziante Faraj-Washington   11 Bellarmine Prep             5-08.00        
  8  Ryan Lim                  12 Westmoor                    5-06.00        
  9  Andre Fisher              12 Bellarmine Prep             5-06.00        
 10  Tyler Casey               12 Woodside                    5-02.00        
 11  Narayan Bal               10 Hillsdale                   5-02.00        
 11  Shoh Mollenkamp           11 Mills                       5-02.00        
 11  Caleb Koch                11 Hillsdale                   5-02.00        
 14  Kannon Clayton            11 Junipero Serra              5-02.00        
 15  Joseph Campos             11 Westmoor                    4-10.00        
 15  Isaac Shaeffer            12 Woodside                    4-10.00        
 15  Pranav Pata               10 Monta Vista                 4-10.00        
 19  Thomas Davis-Mena         11 Westmoor                    4-10.00        
 19  Shivneel Chand            12 Mills                       4-10.00        
     Cole Niswander            11 Bellarmine Prep                 DNS        
     Conrad Carrigan           12 Archbishop Riordan              DNS        
     Cameron Kelly             11 Bellarmine Prep                 DNS        
     Tyler Kanoho              11 Mills                           DNS        
     Amvinder Chauhan          10 George Washington                NH        
     Alan Berkeley             12 Willow Glen                     DNS        
     Edward Choi               12 Lynbrook                        DNS        
     Adam Katz                 11 Lynbrook                        DNS        
     Albert Xu                  9 Monta Vista                     DNS        
     Lukas Stoiber             12 Hillsdale                       DNS        
     Joel Allen Pereda         12 Westmoor                        DNS        
     Amir Mosa                 11 Mills                           DNS        
     Jusitn Shi                12 Bellarmine Prep                 DNS        
     Jeremy Yee                12 Mills                           DNS        
     Nick Devin                11 De La Salle                     DNS        


Frosh/Soph Boys High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Liam Pearl                 9 Junipero Serra              5-10.00        
  2  Henok Engidasew           10 St Ignatius                 5-08.00        
  3  Thomas Vaughn             10 Hillsdale                   5-06.00        
  4  Cole Schnitt               9 Junipero Serra              5-06.00        
  5  Brandon Miner             10 Live Oak                    5-04.00        
  6  Ryan Pflughaupt           10 Bellarmine Prep             5-04.00        
  7  Brian McKeon               9 St Ignatius                 5-04.00        
  8  Samson Heffernan          10 Bellarmine Prep             5-04.00        
  9  Will Denning               9 Junipero Serra              5-02.00        
 10  Sean Lynch                 9 Junipero Serra              5-02.00        
 11  Brandon Charlson          10 De La Salle                 4-10.00        
 12  Robert Kontonis           10 Mills                       4-10.00        
 13  Lill Godfrey Minamin       9 Westmoor                    4-06.00        
     Marcus Ma                 10 Bellarmine Prep                 DNS        
     Cameron Grant van Camp    10 Bellarmine Prep                  NH        
     Arthur Hodgett            10 Junipero Serra                  DNS        
     Jackson Anderson           9 Willow Glen                     DNS        
     Jesse Matawaran            9 Westmoor                         NH        
     Michael Harrison          10 St Ignatius                      NH        


Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Joseph Ramirez            12 Santa Teresa               14-00.00        
  2  Marcus Escobar            12 Archbishop Riordan         12-10.00        
  3  Gabe Vieyra               11 Willow Glen                12-04.00        
  4  Toby Judge                10 Lowell                     12-04.00        
  4  Patrick OBrien            11 Archbishop Riordan         12-04.00        
  6  Derek Jensen              10 Lowell                     11-10.00        
  7  Sam Piechota              10 Abraham Lincoln            11-10.00        
  8  Andre Fisher              12 Bellarmine Prep            11-04.00        
  9  Andrew Jarymowycz         12 Bellarmine Prep            11-00.00        
  9  Dustin Healy              11 Junipero Serra             11-00.00        
 11  Nicholas Phommachakr      10 Santa Teresa               11-00.00        
 12  Shivneel Chand            12 Mills                      10-00.00        
 13  Jared Quesada             11 St Ignatius                10-00.00        
 13  Keanu Villa               12 Westmoor                   10-00.00        
 13  Keaton Pon                11 Sacred Heart Cathedral     10-00.00        
 16  Alex Bibat                11 St Ignatius                10-00.00        
 16  Kyle Tat                  11 Westmoor                    9-00.00        
 16  Devin Kealy               11 Sacred Heart Cathedral      9-00.00        
 18  Christian Irineo          12 Westmoor                    9-00.00        
 18  Jeff-Ryan Soriano         11 Westmoor                    9-00.00        
     Dylan Sabalvaro           12 St Ignatius                     DNS        
     Shoh Mollenkamp           11 Mills                            NH        
     Tyler Hawkins             11 Willow Glen                     DNS        
     Justin Luc                12 Lowell                          DNS        
     Luke Hammers              11 Bellarmine Prep                 DNS        
     Jake Yee                  12 Mills                           DNS        
     Jacob Bradbury            10 Santa Teresa                     NH        


Frosh/Soph Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Trent Normandin            9 Bellarmine Prep            10-04.00        
  2  Michael Curry              9 Willow Glen                10-04.00        
  3  Zackary Soares            10 American                   10-04.00        
  4  Ethan Villanueva          11 Archbishop Riordan          9-10.00        
  5  Dawson TAM                10 Westmoor                    9-10.00        
  6  Nick Jarymowycz            9 Bellarmine Prep             9-10.00        
  7  Deven Young                9 Lowell                      9-04.00        
  7  Leo Garcia-Czarkowski      9 Bellarmine Prep             9-04.00        
  9  Paul Ikeda                10 St Ignatius                 9-00.00        
 10  Liam Woodruff              9 St Ignatius                 8-00.00        
 11  Albert Tan                10 Sacred Heart Cathedral      8-00.00        
 12  Gustavo Desperate          9 De La Salle                 7-00.00        
 12  Dale Bartolome            10 Westmoor                    7-00.00        
 14  Nicholas Gomez            10 Westmoor                    7-00.00        
     Nicholas Kocher           10 Bellarmine Prep                 DNS        
     Wyatt Ricketts             9 De La Salle                      NH        
     Jan Carlo Mendoza         10 Mills                           DNS        
     Gabriel Alcaide-Abreu      9 Sacred Heart Cathedral           NH        
     Travis Martin              9 Willow Glen                     DNS        
     Clark Tagg                 9 De La Salle                     DNS        


Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alex Enos                 12 St Ignatius                21-02.25        
  2  Brendon Carbullido        12 Junipero Serra             20-08.25        
  3  Eric Wu                   10 American                   20-05.50        
  4  Nick Anderson             12 Menlo-Atherton             20-05.00        
  5  Marcus Sweeney            11 St Ignatius                20-00.00        
  6  Kijana Hilton             11 Bellarmine Prep            19-10.25        
  7  Michael Bentson           12 Santa Teresa               19-07.50        
  8  Jared Vazquez             10 Santa Teresa               19-07.00        
  9  Zamir Wallace             11 De La Salle                19-07.00        
 10  Ethan Burke               12 St Ignatius                19-06.75        
 11  Phoenix Pagaduan          11 Westmoor                   19-04.75        
 12  Elijah Acacio             12 Capuchino                  19-01.25        
 13  Linus Ng                  12 Lowell                     18-08.50        
 14  Lemuel Marucot            12 Archbishop Mitty           18-06.75        
 15  Phong Do                  11 Junipero Serra             18-06.00        
 16  Mateo Gomez               10 Santa Teresa               18-05.00        
 17  Cameron Kelly             11 Bellarmine Prep            18-04.00        
 18  Mason Keys                11 Sacred Heart Cathedral     18-03.50        
 19  Jacob Domingue            12 Archbishop Mitty           18-02.25        
 20  Nathan Mata               10 Hillsdale                  18-01.00        
 21  David Jung                12 Homestead                  18-00.75        
 22  Elliot MacDonald          12 Menlo-Atherton             17-10.00        
 23  Randy Wong                12 Abraham Lincoln            17-09.50        
 24  Patrick Hann              12 Half Moon Bay              17-08.00        
 25  Anson Kong                11 Abraham Lincoln            17-04.00        
 26  Adam Katz                 11 Lynbrook                   17-02.00        
 27  Andre Amante              11 Westmoor                   17-01.50        
 28  Alexander Szafranski      12 De La Salle                17-00.25        
 29  Khang Pham                10 Monta Vista                16-09.00        
 30  Ian Brewer                12 Sacred Heart Cathedral     16-05.25        
 31  Michael Schultz           12 Mills                      16-04.25        
 32  Willie Choung             12 George Washington          15-10.00        
 33  Narayan Bal               10 Hillsdale                  15-09.50        
 34  Richard Cai               10 George Washington          15-04.25        
 35  Lucas Chin                 9 Lowell                     14-10.50        
     Ryan Hanson               12 Bellarmine Prep                 DNS        
     Adrian Tran               11 Mills                           DNS        
     Greg Smith                12 Junipero Serra                  DNS        
     Gary Lu                   12 George Washington               DNS        
     Conrad Carrigan           12 Archbishop Riordan              DNS        
     Albert Xu                  9 Monta Vista                     DNS        
     Michael Honeycutt         11 De La Salle                     DNS        
     Daniel Pulido             10 Menlo-Atherton                  DNS        
     Max Zieger                10 Crystal Springs Uplands         DNS        
     Jacob Polonski            12 Capuchino                       DNS        
     Harrison Peters           12 Archbishop Mitty                DNS        
     Lukas Stoiber             12 Hillsdale                       DNS        
     Kyle Schott               12 Sacred Heart Prep               DNS        
     Tyler Kanoho              11 Mills                           DNS        
     Ronnie Saw                12 Westmoor                        DNS        
     Brandon Morrella          12 Willow Glen                     DNS        


Frosh/Soph Boys Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Teddye Buchanan           10 St Ignatius                19-07.00        
  2  Malcolm McCray-Hill       10 St Ignatius                19-05.25        
  3  Ryan Greenlee             10 Bellarmine Prep            19-02.75        
  4  Alec Desuasido            10 Junipero Serra             18-08.75        
  5  Will Denning               9 Junipero Serra             18-06.50        
  6  Brady Pauken              10 Bellarmine Prep            18-03.75        
  7  Arthur Hodgett            10 Junipero Serra             18-03.75        
  8  Constantine Cole          10 Bellarmine Prep            18-01.50        
  9  Norberto Torres           10 Westmoor                   17-08.75        
 10  Edgar Silva                9 St Ignatius                17-06.25        
 11  Jacky Chang               10 American                   17-06.00        
 12  Pierce Chu                 9 Terra Nova                 17-05.00        
 13  Jack Haile                10 De La Salle                17-01.00        
 14  Alexander Villarosa        9 Mills                      16-11.50        
 15  Nathaniel Siapno          10 Westmoor                   16-10.25        
 16  Micah Rudin                9 Lynbrook                   16-09.00        
 17  Ervin Cunanan              9 Westmoor                   16-06.00        
 18  Brandon Hong              10 Sacred Heart Cathedral     15-11.50        
 19  Roger Flores              10 Sacred Heart Prep          15-10.00        
 20  Brandon Charlson          10 De La Salle                15-02.50        
 21  Jackson Girouard           9 Sacred Heart Prep          15-00.00        
 22  Cobey Garrett              9 De La Salle                14-03.75        
     Jerod Davis                9 De La Salle                     DNS        
     Christian Guido            9 Terra Nova                      DNS        
     Austin Lin                10 Mills                           DNS        
     Jan Carlo Mendoza         10 Mills                           DNS        
     Joshua Peterson           10 Woodside                        DNS        
     Paul Jose Wong            10 Sacred Heart Cathedral          DNS        
     Jackson Anderson           9 Willow Glen                     DNS        
     Avery Dohrmann             9 Woodside                        DNS        
     Dylan Zhai                10 Archbishop Mitty                DNS        


Varsity Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Parker McDonald           11 Junipero Serra             43-11.75        
  2  Michael Bentson           12 Santa Teresa               42-09.00        
  3  Jared Vazquez             10 Santa Teresa               41-10.75        
  4  Eric Wu                   10 American                   41-02.00        
  5  Kyle Schott               12 Sacred Heart Prep          41-00.00        
  6  Greg Smith                12 Junipero Serra             40-02.00        
  7  Ronnie Saw                12 Westmoor                   39-06.00        
  8  Caelan Dytioco            11 Junipero Serra             39-05.75        
  9  Shoh Mollenkamp           11 Mills                      39-03.00        
 10  David Jung                12 Homestead                  38-11.25        
 11  Keaton Pon                11 Sacred Heart Cathedral     38-09.00        
 12  Patrick Hann              12 Half Moon Bay              38-04.75        
 13  Shivneel Chand            12 Mills                      38-02.25        
 14  Mason Keys                11 Sacred Heart Cathedral     38-00.75        
 15  Mykal Coleman             10 American                   37-11.50        
 16  Anson Kong                11 Abraham Lincoln            37-08.00        
 17  Linus Ng                  12 Lowell                     37-05.00        
 18  Daniel Abad               12 Terra Nova                 37-04.75        
 19  Pranav Pata               10 Monta Vista                37-01.50        
 20  Jonny Yu                  11 St Ignatius                36-08.00        
 21  Jack Solano               12 Terra Nova                 36-00.25        
 22  Mateo Gomez               10 Santa Teresa               35-09.25        
 23  Anthony Katout            12 Capuchino                  35-08.50        
 24  Elijah Acacio             12 Capuchino                  33-04.00        
 25  Brody Grosso               9 Santa Teresa               32-06.75        
 26  David Mendoza             12 Westmoor                   31-11.00        
 27  Khang Pham                10 Monta Vista                31-08.00        
 28  Lucas Chin                 9 Lowell                     29-01.00        
 29  Tsz Him Kwok              11 Westmoor                   28-02.00        
     Brandon Morrella          12 Willow Glen                     DNS        
     Andy Wang                 11 Lynbrook                        DNS        
     Ryan Hanson               12 Bellarmine Prep                 DNS        
     Ziante Faraj-Washington   11 Bellarmine Prep                 DNS        
     Marien Suje               11 Archbishop Mitty                DNS        
     Ben Fujii                 12 Bellarmine Prep                 DNS        
     Adrian Tran               11 Mills                           DNS        
     Andre Amante              11 Westmoor                        DNS        
     Nick Devin                11 De La Salle                     DNS        
     Ethan Burke               12 St Ignatius                     DNS        
     Kijana Hilton             11 Bellarmine Prep                 DNS        
     Jacob Polonski            12 Capuchino                       DNS        
     Sai Patel                 11 Junipero Serra                  DNS        
     Darren Lim                12 Mills                           DNS        
     Sean Fitzgerald           12 Half Moon Bay                  FOUL        
     Randy Wong                12 Abraham Lincoln                 DNS        
     Zamir Wallace             11 De La Salle                     DNS        


Frosh/Soph Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Dylan Zhai                10 Archbishop Mitty           41-01.00        
  2  Jackie Mac Hale            9 Bellarmine Prep            40-07.00        
  3  Constantine Cole          10 Bellarmine Prep            40-03.00        
  4  Teddye Buchanan           10 St Ignatius                38-07.75        
  5  Cole Schnitt               9 Junipero Serra             38-04.00        
  6  Malcolm McCray-Hill       10 St Ignatius                38-02.00        
  7  Will Denning               9 Junipero Serra             38-01.50        
  8  Ryan Greenlee             10 Bellarmine Prep            38-00.00        
  9  Alec Desuasido            10 Junipero Serra             37-10.00        
 10  Micah Rudin                9 Lynbrook                   37-01.00        
 11  Norberto Torres           10 Westmoor                   36-10.00        
 12  Jake Gonzaga               9 Bellarmine Prep            36-07.50        
 13  Nathaniel Siapno          10 Westmoor                   36-01.00        
 14  Edgar Silva                9 St Ignatius                35-09.50        
 15  Alexander Villarosa        9 Mills                      33-04.50        
 16  Lawrence Wu                9 Westmoor                   32-05.75        
 17  Christopher Cho            9 Lynbrook                   32-01.00        
     Brandon Charlson          10 De La Salle                     DNS        
     Jackson Anderson           9 Willow Glen                     DNS        
     Jan Carlo Mendoza         10 Mills                           DNS        
     Austin Lin                10 Mills                           DNS        
     Tyler Tam                  9 Westmoor                        DNS        
     Kurt Freudenberg           9 Sacred Heart Cathedral          DNS        
     Marcus Pineda             10 Sacred Heart Cathedral          DNS        


Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark    Wind
==============================================================================
  1  Aryel Coats               10 Carondelet                    12.42    -0.5
  2  Marli Bonney              12 Capuchino                     12.51    -0.5
  3  Evelyn How                11 Monta Vista                   12.64    -0.5
  4  Brooke Young               9 Monta Vista                   12.80    -0.5
  5  Dawson Bell                9 American                      12.99    -0.5
  6  Kelsey Musolf              9 Willow Glen                   13.06    -0.7
  7  Jaya Krishnan             11 Presentation                  13.07    -0.7
  8  Kimani Holloway           10 Carondelet                    13.09    -0.7
  9  Mina Tsai                  9 Santa Teresa                  13.12    -0.9
 10  Gabby LoPresti            11 Willow Glen                   13.17    -0.7
 11  Autriyana Hardy           11 Menlo-Atherton                13.24    -0.1
 12  Lexi Toliver              11 St Ignatius                   13.25    -0.5
 13  Elizabeth Piro            10 Notre Dame (Belmont)          13.27    -0.7
 14  Keegan Shaw                9 Sacred Heart Prep             13.36    -0.7
 15  Kelaiah Moore             10 The King’s Academy            13.37    -0.7
 16  Jazayla Beene              9 Santa Teresa                  13.42    -0.9
 16  Nanda Nayak               12 Monta Vista                   13.42    -0.1
 18  Alayna Evans              12 Sacred Heart Cathedral        13.44    -0.1
 19  Alex Marquez              11 St Ignatius                   13.45     0.0
 20  Jocelynrose Miguel        11 American                      13.50    -0.1
 21  Divya Kunisetty           10 American                      13.51     0.0
 22  Maia Tse                  10 Sacred Heart Cathedral        13.52    -0.1
 22  Brooke Phillips           11 Carondelet                    13.52    -0.1
 24  Monique Kohlstadt         12 Presentation                  13.57    -0.9
 25  Jessica Peng              12 Lynbrook                      13.61    -0.9
 26  Angelique Valenzuela      11 American                      13.68    -0.4
 27  Alex Gatt                 11 Notre Dame (Belmont)          13.69     0.0
 27  Brianna Proost            10 Presentation                  13.69    -0.9
 29  Natalie Cheadle           12 Presentation                  13.70    -0.9
 30  Phoenix LaFreniere         9 Notre Dame (SJ)               13.73    -0.9
 31  Lauren Collinsworth       11 Menlo-Atherton                13.75     0.0
 32  Ruby Parish               11 Abraham Lincoln               13.77    -0.6
 33  Kaia Pang                  9 Notre Dame (SJ)               13.79    -0.4
 34  Molly Clarke               9 The King’s Academy            13.80    -0.4
 35  Kelly Kern                10 Carondelet                    13.93    -1.2
 36  Alyssa Garcia             12 Santa Teresa                  13.95    -0.4
 37  Janice Ngai               10 The King’s Academy            13.97    -0.1
 37  Nicole Waring             11 Lynbrook                      13.97     0.0
 39  Nina Pursai                9 Notre Dame (SJ)               14.01     0.0
 40  Katrina Abad              11 Terra Nova                    14.03    -0.6
 41  Lana Nguyen                9 George Washington             14.14    -0.4
 42  Nicole Tan                12 Mills                         14.15     1.1
 42  Kayla Burns               12 Hillsdale                     14.15     0.0
 44  Daniela Catubig           12 Sacred Heart Cathedral        14.20    -0.6
 45  Valerie Louie             12 Mills                         14.26    -0.6
 46  Megan Chan                11 American                      14.27     1.1
 47  Sneha Maiti                9 Monta Vista                   14.37    -0.4
 48  Erika Murase              11 Lynbrook                      14.42     1.1
 49  Nicole McGowan            11 Carondelet                    14.44    -0.6
 50  Melannie Ooi               9 Monta Vista                   14.45    -0.4
 51  Olivia Chao               10 Lowell                        14.53     1.1
 52  Stephanie Lam             12 Abraham Lincoln               14.55    -1.2
 53  Marine Yamaguchi          10 George Washington             14.59    -1.2
 54  Marie'sa Rumsey           11 Carondelet                    14.67     1.1
 54  Anoop Dhindsa             11 Notre Dame (SJ)               14.67    -1.2
 56  Serena Stein              10 George Washington             14.84    -1.2
 57  Anamaria Chavarria        12 Sacred Heart Cathedral        14.86    -0.6
 58  Alexandra Singer          10 Lowell                        15.43    -1.2
 59  Paloma Barajas            11 Carondelet                    15.69    -0.6
     Crystal Grissom            9 Lowell                          DNS    -1.2
     Jessica Eagle             11 Menlo-Atherton                  DNS    -0.5
     Melina Monteon            12 Sacred Heart Prep               DNS     1.1


Junior Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark    Wind
==============================================================================
  1  Serena Li                 11 Lynbrook                      13.31     0.0
  2  Katherine Buckley         10 Carondelet                    13.33     0.0
  3  Kylie Francisco            9 Presentation                  13.41     0.0
  4  Faith Peterson-Bailey     10 St Ignatius                   13.45     0.0
  5  Stella White              10 St Ignatius                   13.47     0.0
  6  Christen Wiley             9 St Ignatius                   13.51    -0.8
  7  Cassandra Borromeo        10 Sacred Heart Cathedral        13.52     0.0
  8  Sophie Duncanson          11 Sacred Heart Prep             13.69     0.7
  9  Christina Johnson          9 Carondelet                    13.85     0.0
  9  Journee Harvey            10 Carondelet                    13.85    -1.3
 11  Caroline Tjoe             10 Lynbrook                      14.07    -0.8
 12  Emmanuelle Hall           10 Sacred Heart Cathedral        14.09    -1.3
 13  Kayla Chan                 9 St Ignatius                   14.17    -1.3
 14  Krystal Huang             10 American                      14.18    -0.3
 15  Bridgette Molumphy        10 Sacred Heart Prep             14.21    -1.3
 16  Rachel Tsai                9 American                      14.34    -0.8
 17  Taylor Keith              10 Mercy (Burlingame)            14.36    -0.8
 18  Erica Robinson            10 Notre Dame (Belmont)          14.37    -1.3
 19  Kassie Cleland             9 Notre Dame (Belmont)          14.42    -1.3
 20  Maya Madera                9 Notre Dame (Belmont)          14.44    -1.3
 20  Lia Lau                    9 Westmoor                      14.44    -0.8
 22  Isabel Mangoba            12 Notre Dame (SJ)               14.46    -0.8
 23  Peaches Dinglasah         10 Hillsdale                     14.54    -0.3
 24  Sheri Pilch                9 Notre Dame (Belmont)          14.69    -0.3
 25  Elizabeth Eckstrom         9 Notre Dame (SJ)               14.72    -0.3
 26  Saanvi Shreesha            9 Lynbrook                      14.80    -0.3
 27  Arian Villena              9 Westmoor                      14.86     0.7
 28  Ingrid Lee                 9 Lynbrook                      14.92    -0.3
 29  Kriti Maiya                9 Lynbrook                      15.08     0.7
 30  Maya Hagstrum              9 Mercy (Burlingame)            15.61    -1.3
 31  Megan Tutundjian           9 Sacred Heart Cathedral        15.85     0.7
 32  Aiesha Abdulla            10 Sacred Heart Cathedral        16.23    -1.3
 33  Sarah Mitchell             9 Carondelet                    16.28     0.7
 34  Jespen Morelle Deguzman   10 Westmoor                      16.65    -1.3
 35  Danna Lenis-Granada        9 Sacred Heart Cathedral        21.57    -1.3
     Catlin Siler               9 Hillsdale                       DNS     0.7


Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Aryel Coats               10 Carondelet                    25.64        
  2  Jessica Eagle             11 Menlo-Atherton                25.70        
  3  Maggie Hall               11 Menlo-Atherton                26.17        
  4  Bianca Young               9 Monta Vista                   26.37        
  5  Marli Bonney              12 Capuchino                     26.39        
  6  Kelsey Musolf              9 Willow Glen                   26.55        
  7  Brooke Young               9 Monta Vista                   26.64        
  8  Malia Latu                 9 Menlo-Atherton                26.69        
  9  Autriyana Hardy           11 Menlo-Atherton                27.03        
 10  Brooke Olesen             10 Menlo-Atherton                27.21        
 11  Mina Tsai                  9 Santa Teresa                  27.34        
 12  Kimani Holloway           10 Carondelet                    27.38        
 13  Madeline Woo              10 St Ignatius                   27.52        
 14  Alex Marquez              11 St Ignatius                   27.55        
 15  Kelaiah Moore             10 The King’s Academy            27.82        
 15  Brooke Phillips           11 Carondelet                    27.82        
 17  Keegan Shaw                9 Sacred Heart Prep             28.16        
 18  Emily Liu                 11 Lowell                        28.28        
 19  Ruby Parish               11 Abraham Lincoln               28.45        
 20  Julia Attard              12 Sacred Heart Cathedral        28.47        
 21  Holly Skoufos             12 Terra Nova                    28.89        
 22  Angelique Valenzuela      11 American                      28.99        
 23  Kiara Neely               10 George Washington             29.04        
 24  Jazayla Beene              9 Santa Teresa                  29.05        
 25  Alyssa Garcia             12 Santa Teresa                  29.35        
 26  Daniela Catubig           12 Sacred Heart Cathedral        29.41        
 27  Maddie Park               10 Nueva School                  29.55        
 28  Janice Ngai               10 The King’s Academy            29.79        
 29  Lana Nguyen                9 George Washington             29.86        
 30  Nicole McGowan            11 Carondelet                    29.90        
 31  Katrina Abad              11 Terra Nova                    29.97        
 32  Stephanie Lam             12 Abraham Lincoln               30.04        
 33  Sneha Maiti                9 Monta Vista                   30.28        
 34  Gabby LoPresti            11 Willow Glen                   30.36        
 35  Melannie Ooi               9 Monta Vista                   30.73        
 36  Megan Montecino           12 Mills                         30.89        
 37  Valerie Louie             12 Mills                         30.90        
 38  Serena Stein              10 George Washington             30.97        
 39  Marie'sa Rumsey           11 Carondelet                    31.10        
 40  Alexandra Singer          10 Lowell                        32.08        
 41  Vienna Gao                 9 Nueva School                  32.78        
 42  Anamaria Chavarria        12 Sacred Heart Cathedral        33.73        
 42  Paloma Barajas            11 Carondelet                    33.73        
     Zia Harvey                12 Woodside                        DNS        
     Erika Murase              11 Lynbrook                        DNS        
     Brianna Grissom            9 Lowell                          DNS        
     Nanda Nayak               12 Monta Vista                     DNS        
     Kaia Pang                  9 Notre Dame (SJ)                 DNS        
     Crystal Grissom            9 Lowell                          DNS        
     Alexandra Skoufos         10 Terra Nova                      DNS        
     Megan Ronan                9 St Ignatius                     DNS        
     Mandy Lei                 12 Lowell                          DNS        
     Amber Seay                12 Willow Glen                     DNS        


Junior Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Katherine Buckley         10 Carondelet                    27.57        
  2  Jayme Blackard            10 Carondelet                    27.88        
  3  Stella White              10 St Ignatius                   28.18        
  3  Kylie Francisco            9 Presentation                  28.18        
  5  Amaya Berkeley            10 Carondelet                    28.25        
  6  Maggie Altman              9 Sacred Heart Cathedral        28.26        
  7  Serena Li                 11 Lynbrook                      28.53        
  8  Christina Johnson          9 Carondelet                    29.04        
  9  Cassandra Borromeo        10 Sacred Heart Cathedral        29.10        
 10  Savannah Doran            10 Carondelet                    29.25        
 11  Caroline Tjoe             10 Lynbrook                      29.50        
 12  Haley Brathwaite          10 Carondelet                    29.57        
 13  Amber Chain               10 Homestead                     30.11        
 14  Ayesha Desai              10 American                      30.14        
 15  Peaches Dinglasah         10 Hillsdale                     30.40        
 16  Amanda Orchard            10 Notre Dame (Belmont)          30.46        
 17  Sheri Pilch                9 Notre Dame (Belmont)          30.63        
 18  Catlin Siler               9 Hillsdale                     30.72        
 19  Ava Ariente                9 Carondelet                    30.96        
 20  Saanvi Shreesha            9 Lynbrook                      31.09        
 21  Jan Valerie Madriaga      10 Westmoor                      31.35        
 22  Arian Villena              9 Westmoor                      31.55        
 23  Kriti Maiya                9 Lynbrook                      32.03        
 24  Lilian Jeffs              10 Notre Dame (Belmont)          34.24        
 25  Leila Rishniw              9 Sacred Heart Cathedral        35.07        
 26  Sarah Mitchell             9 Carondelet                    35.60        
 27  Arianna Vierra             9 Mercy (Burlingame)            35.77        
 28  Adora Pitcock              9 Mercy (Burlingame)            38.25        
 29  Julia Ragsdale             9 Crystal Springs Uplands       43.68        
     Bridgette Molumphy        10 Sacred Heart Prep               DNS        
     Anna Flores                9 Carondelet                      DNS        
     Eureka Soriano             9 Westmoor                        DNS        
     Emma Will                  9 Mercy (Burlingame)              DNS        
     Olivia Pera                9 Notre Dame (Belmont)            DNS        


Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Bianca Young               9 Monta Vista                   59.29        
  2  Malia Latu                 9 Menlo-Atherton                59.75        
  3  Brooke Olesen             10 Menlo-Atherton                59.94        
  4  Julia Granucci             9 Notre Dame (Belmont)        1:01.37        
  5  Christina Saunders        11 Sacred Heart Cathedral      1:02.00        
  6  Mina Tsai                  9 Santa Teresa                1:02.44        
  7  Margot Wilkinson          12 Willow Glen                 1:02.74        
  8  Paulina Nepita            11 Santa Teresa                1:02.80        
  9  Liza Richards             12 Carondelet                  1:03.18        
 10  Amber Seay                12 Willow Glen                 1:03.28        
 11  Maggie Hall               11 Menlo-Atherton              1:03.83        
 12  Madeline Woo              10 St Ignatius                 1:04.04        
 13  Holly Skoufos             12 Terra Nova                  1:04.29        
 14  Kiana Reynolds            12 George Washington           1:04.42        
 15  Natania JonesMitchell     12 Notre Dame (SJ)             1:04.47        
 16  Kiara Neely               10 George Washington           1:04.50        
 17  Phoenix LaFreniere         9 Notre Dame (SJ)             1:04.77        
 18  Sophia Ladyzhensky         9 Lowell                      1:05.08        
 19  Callie Meyer              10 Menlo-Atherton              1:05.25        
 19  Jolie Slack                9 Presentation                1:05.25        
 21  Shraddha Bhonsle          11 American                    1:05.26        
 22  Julia Attard              12 Sacred Heart Cathedral      1:05.41        
 23  Vivian Cheng               9 Monta Vista                 1:05.55        
 24  Catriona Hegarty          11 St Ignatius                 1:05.62        
 25  Brianna Grissom            9 Lowell                      1:06.07        
 26  Aneesha Nema              10 Lynbrook                    1:06.20        
 27  Ananya Srinivas           11 American                    1:06.24        
 28  Reema Apte                11 Monta Vista                 1:06.27        
 29  Kaitlin Kelly             11 St Ignatius                 1:06.47        
 30  Kaia Pang                  9 Notre Dame (SJ)             1:06.69        
 31  Emily Liu                 11 Lowell                      1:06.92        
 32  Jacqueline Alvarez        11 American                    1:07.03        
 33  Carey Lee                 12 Lowell                      1:07.04        
 34  Moriah Chiang             11 Abraham Lincoln             1:08.11        
 35  Ananya Rajagopal          10 Monta Vista                 1:08.41        
 36  Margo Marvez              10 George Washington           1:09.15        
 37  Vienna Gao                 9 Nueva School                1:13.53        
 38  Elieen Zhang              12 Hillsdale                   1:13.58        
 39  Arianna Modesti           12 Carondelet                  1:18.32        


Junior Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Maggie Altman              9 Sacred Heart Cathedral      1:03.23        
  2  Ines DaCruz                9 Sacred Heart Cathedral      1:05.23        
  3  Savannah Doran            10 Carondelet                  1:05.27        
  4  Iris Yee                  10 Sacred Heart Cathedral      1:05.47        
  5  Tara Harrison             10 Sacred Heart Prep           1:05.50        
  6  Rika Hensley              10 Mills                       1:07.55        
  7  Xanthe Barton             10 Notre Dame (Belmont)        1:08.18        
  8  Ayesha Desai              10 American                    1:08.55        
  9  Phoebe Lee                 9 Mills                       1:09.48        
 10  Catlin Siler               9 Hillsdale                   1:10.57        
 11  Kristen Rood              10 Carondelet                  1:11.92        
 12  Ellison Fry-Ross           9 St Ignatius                 1:12.16        
 13  Erin Lum                   9 Mills                       1:12.88        
 14  Ava Ariente                9 Carondelet                  1:13.13        
 15  Julia Hebrok              11 Notre Dame (Belmont)        1:13.73        
 16  Emma Will                  9 Mercy (Burlingame)          1:15.41        
 17  Saila Holsman              9 Sacred Heart Cathedral      1:16.15        
 18  Hailey Camp                9 Terra Nova                  1:18.34        
 19  April Tedsen              10 Soquel                      1:18.50        
 20  Lilian Jeffs              10 Notre Dame (Belmont)        1:18.63        
 21  Arianna Vierra             9 Mercy (Burlingame)          1:20.22        
 22  Anna Dawes                 9 Mercy (Burlingame)          1:20.44        
 23  Nancy Astabie              9 Mercy (Burlingame)          1:21.19        
 24  Adora Pitcock              9 Mercy (Burlingame)          1:27.42        
 25  Lizzy Weishaar             9 Notre Dame (Belmont)        1:34.42        


Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kendall Mansukhani        10 Half Moon Bay               2:17.34        
  2  Luci Lambert               9 Sacred Heart Prep           2:20.24        
  3  Anna Mokkapati            10 The King’s Academy          2:20.26        
  4  Lena Kalotihos            10 Menlo-Atherton              2:21.82        
  5  Claire Yerby              10 Half Moon Bay               2:23.00        
  6  Rebecca Hasser            12 Homestead                   2:24.93        
  7  Keeley Murphy             12 Carondelet                  2:25.22        
  8  Sofia Green               11 Carondelet                  2:25.39        
  9  Kaitlyn Williams          11 Homestead                   2:25.95        
 10  Keemya Bashiri            11 Sacred Heart Prep           2:27.36        
 11  Liza Richards             12 Carondelet                  2:28.10        
 12  Alisha Naidu              10 Lynbrook                    2:28.66        
 13  Sara Osterberg            11 Menlo-Atherton              2:29.58        
 14  Margot Wilkinson          12 Willow Glen                 2:30.13        
 15  Kate Concepcion            9 Carondelet                  2:30.51        
 16  Maddie Park               10 Nueva School                2:31.29        
 17  Jenna Lange               11 Nueva School                2:31.73        
 18  Emma Rigatti              10 St Ignatius                 2:31.87        
 19  Nicole Leon               11 Mills                       2:32.59        
 20  Anna Perronne              9 Homestead                   2:33.07        
 21  Dina Kibrom               11 Menlo-Atherton              2:33.49        
 22  Monica Cedillos           11 Westmoor                    2:33.68        
 23  Victoria Huang            12 Lowell                      2:33.90        
 24  Sarah Marks               10 Menlo-Atherton              2:33.92        
 25  Madison Wong               9 Mills                       2:33.96        
 26  Clare Milby                9 St Ignatius                 2:34.57        
 27  Teia Chou                  9 Homestead                   2:35.06        
 28  Ali Petroff               11 Notre Dame (Belmont)        2:36.65        
 29  Jillian Trilevsky         10 Carondelet                  2:36.92        
 30  Bella Barron               9 Notre Dame (SJ)             2:37.99        
 31  Paloma Suarez Davila       9 Lowell                      2:38.57        
 32  Gaby Levy                 12 Crystal Springs Uplands     2:39.56        
 33  Natalie Francis           12 Nueva School                2:40.14        
 34  Maya McKinney              9 St Ignatius                 2:40.79        
 35  Robin Fong                10 George Washington           2:45.69        
 36  Kelly Tam                 12 Lowell                      2:45.92        
 37  Madison Arndt             12 Carondelet                  2:48.23        
 38  Samantha Chan             12 George Washington           2:48.78        
 39  Margo Marvez              10 George Washington           2:49.23        
 40  Clarissa Silvers          12 Sacred Heart Cathedral      2:52.23        
 41  Grace Casserly             9 St Ignatius                 2:52.60        
 42  Lauren Tapia              10 St Ignatius                 2:58.22        
 43  Kriti Arunkundrum          9 Notre Dame (SJ)             2:59.30        
 44  Melanie Vasquez           12 Westmoor                    3:01.75        
 45  Mahelet Kabede            12 Willow Glen                 3:05.41        
 46  Alex Hanley                9 Santa Teresa                3:13.00        
 47  Carney Morrow             12 Terra Nova                  3:26.65        
 48  Marla Mobraten            12 Mercy (Burlingame)          3:33.86        
     Erika Murase              11 Lynbrook                        DNS        
     Angela Liu                12 Lynbrook                        DNS        
     Elizabeth Han             11 Sacred Heart Cathedral          DNS        


Junior Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tessa Chen                11 Mills                       2:24.46        
  2  Carly Zamudio             10 Willow Glen                 2:31.35        
  3  Sunny Li                   9 Lynbrook                    2:31.98        
  4  Iris Yee                  10 Sacred Heart Cathedral      2:34.20        
  5  Kennedy Salvador           9 Sacred Heart Cathedral      2:35.09        
  6  Sona Shridhar             10 Archbishop Mitty            2:36.12        
  7  Selena Zhao                9 Lynbrook                    2:36.21        
  8  Abigail Paradise           9 Willow Glen                 2:36.29        
  9  Morgan Robinson            9 Hillsdale                   2:36.71        
 10  Cassie Yu                  9 Lynbrook                    2:40.39        
 11  Rachel Wu                  9 Lynbrook                    2:42.12        
 12  Darian Lee                10 Homestead                   2:43.01        
 13  Nieve Dandekar             9 Notre Dame (Belmont)        2:43.45        
 14  Sammie Chilton             9 Crystal Springs Uplands     2:44.34        
 15  Juliana Davis              9 Terra Nova                  2:45.40        
 16  Chelsea Wan                9 Lynbrook                    2:45.68        
 17  Hailey Roberson            9 Archbishop Mitty            2:45.97        
 18  Joanne Hui                 9 Mercy (Burlingame)          2:46.13        
 19  Ariel Ragona              10 Carondelet                  2:47.08        
 20  Elizabeth McGuire         10 Notre Dame (Belmont)        2:48.11        
 21  Jean Aquino                9 Notre Dame (Belmont)        2:48.84        
 22  Alex King                 11 Notre Dame (Belmont)        2:49.23        
 23  Chloe Xu                   9 Mills                       2:49.83        
 24  Lydia Zertuche             9 Archbishop Mitty            2:52.18        
 25  Van-Khanh Tran            10 Archbishop Mitty            2:53.08        
 26  Ally Powers               10 Soquel                      2:53.71        
 27  Maya Litvak               10 Notre Dame (Belmont)        2:53.87        
 28  Amanda Lee                 9 St Ignatius                 2:54.80        
 29  Kristen Rood              10 Carondelet                  2:58.17        
 30  Sayra Mendoza              9 Willow Glen                 3:01.08        
 31  Olivia Louie               9 St Ignatius                 3:01.32        
 31  Emily Soto                 9 Willow Glen                 3:01.32        
 33  Stephanie Breeze          10 St Ignatius                 3:01.38        
 34  Melissa Weaver             9 Sacred Heart Cathedral      3:03.27        
 35  Kiva Joseph               11 Crystal Springs Uplands     3:03.69        
 36  Bridget Forbes             9 Mercy (Burlingame)          3:03.90        
 37  Nancy Astabie              9 Mercy (Burlingame)          3:05.79        
 38  Melissa Sheridan          11 Westmoor                    3:06.78        
 39  Veronica Chi               9 Mercy (Burlingame)          3:08.01        
 40  Natalie Andersean          9 Willow Glen                 3:08.31        
 41  Carly Seuberth            10 Soquel                      3:08.66        
 42  Ashley Perdomo            11 Westmoor                    3:13.07        
 43  Alison Ray                 9 Sacred Heart Cathedral      3:21.77        
 44  Isabella Bricknell        10 St Ignatius                 3:34.14        


Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Rebecca Hasser            12 Homestead                   5:08.60        
  2  Luci Lambert               9 Sacred Heart Prep           5:10.42        
  3  Kaylah Grant              12 Live Oak                    5:14.28        
  4  Claire Yerby              10 Half Moon Bay               5:16.19        
  5  Jenna Lange               11 Nueva School                5:16.80        
  6  Emily Harris              11 Ann Sobrato                 5:21.70        
  7  Keemya Bashiri            11 Sacred Heart Prep           5:22.27        
  8  Angela Liu                12 Lynbrook                    5:22.45        
  9  Lena Kalotihos            10 Menlo-Atherton              5:24.05        
 10  Triya Roy                 10 Monta Vista                 5:24.96        
 11  Sara Osterberg            11 Menlo-Atherton              5:25.61        
 12  Kaitlyn Williams          11 Homestead                   5:26.04        
 13  Sofia Green               11 Carondelet                  5:28.27        
 14  Dana Cross                11 Carondelet                  5:29.86        
 15  Audrey Kim                10 Mills                       5:34.16        
 16  Teia Chou                  9 Homestead                   5:34.97        
 17  Claire Beebe               9 Menlo-Atherton              5:35.84        
 18  Anna Perronne              9 Homestead                   5:35.92        
 19  Alisha Naidu              10 Lynbrook                    5:40.61        
 20  Emi Steedman              10 Lowell                      5:41.32        
 21  Emma Clark                12 Willow Glen                 5:41.75        
 22  Corona Smith              10 Sacred Heart Cathedral      5:42.70        
 23  Gaby Nguyen               12 Lynbrook                    5:42.97        
 24  Samantha Nguyen           12 Lynbrook                    5:43.02        
 25  Shannen Dorn              11 Westmoor                    5:43.49        
 26  Suvdantsetseg Gantulga    11 Capuchino                   5:45.01        
 27  Sabina House              10 Sacred Heart Cathedral      5:47.44        
 28  Katie O'Dea               12 St Ignatius                 5:48.98        
 29  Charlotte Greenhill       11 Lowell                      5:49.95        
 30  Robin Fong                10 George Washington           5:58.54        
 31  Madison Stull             10 Santa Teresa                5:59.46        
 32  Isabel Lozito             11 St Ignatius                 5:59.95        
 33  Zarah Kayhan              11 Terra Nova                  6:01.15        
 34  Chloe Poon                11 Sacred Heart Cathedral      6:01.59        
 35  Fatima Alarcon            11 Willow Glen                 6:02.69        
 36  Muriel Butler             12 Mercy (Burlingame)          6:03.25        
 37  Erin Louie                11 St Ignatius                 6:06.17        
 38  Sophia Russo              11 St Ignatius                 6:08.14        
 39  Jillian Carrillo          10 Lowell                      6:09.06        
 40  Samantha Chan             12 George Washington           6:09.57        
 41  Brianna Valverde          10 Santa Teresa                6:12.13        
 42  Kenzie Weiss-Mercord      12 Lowell                      6:14.00        
 43  Kriti Arunkundrum          9 Notre Dame (SJ)             6:17.12        
 44  Taryn Cunningham          11 Carondelet                  6:19.18        
 45  Katy Clausing             12 Mercy (Burlingame)          6:21.71        
 46  Mahelet Kabede            12 Willow Glen                 6:43.03        
 47  Melanie Vasquez           12 Westmoor                    6:54.81        
     Gigi Mohr                 10 St Ignatius                     DNS        


Junior Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sunny Li                   9 Lynbrook                    5:32.44        
  2  Darian Lee                10 Homestead                   5:33.12        
  3  Abigail Paradise           9 Willow Glen                 5:44.40        
  4  Michelle Wong             10 Lowell                      5:53.71        
  5  Gabrielle Tran             9 Lynbrook                    5:55.94        
  6  Lani Do                   10 Lynbrook                    5:56.37        
  7  Emma McCain                9 Soquel                      5:59.27        
  8  Selena Zhao                9 Lynbrook                    6:07.89        
  9  Joanne Hui                 9 Mercy (Burlingame)          6:09.07        
 10  Mariana Gardner            9 St Ignatius                 6:09.64        
 11  Tessa House               10 Sacred Heart Cathedral      6:11.81        
 12  Lillian Fahsel             9 Hillsdale                   6:12.67        
 13  Gabriella Fry-Ross         9 St Ignatius                 6:15.99        
 14  Kelli Pang                11 Notre Dame (SJ)             6:17.52        
 15  Annie Damico              10 St Ignatius                 6:18.17        
 16  Bethany Collings           9 Willow Glen                 6:19.80        
 17  Maya Litvak               10 Notre Dame (Belmont)        6:20.73        
 18  Nieve Dandekar             9 Notre Dame (Belmont)        6:24.92        
 19  Juliette Ross             10 Carondelet                  6:25.59        
 20  Ariel Ragona              10 Carondelet                  6:25.60        
 21  Jocelyn Corona Cabrera     9 Sacred Heart Cathedral      6:26.24        
 22  Jean Aquino                9 Notre Dame (Belmont)        6:30.54        
 23  Eureka Soriano             9 Westmoor                    6:32.87        
 24  Elizabeth McGuire         10 Notre Dame (Belmont)        6:38.09        
 25  Hannah Lin                 9 Sacred Heart Cathedral      6:40.43        
 26  Alexandra Nip             10 Sacred Heart Cathedral      6:40.97        
 27  Katherine Kerstetter       9 Sacred Heart Cathedral      6:43.97        
 28  Arianna Santillan-Leon    10 Soquel                      6:45.98        
 29  Sofia Brinkerhoff         11 Carondelet                  6:52.43        
 30  Melissa Sheridan          11 Westmoor                    6:52.76        
 31  Chloe Rimer               10 Lowell                      6:53.05        
 32  Bridget Forbes             9 Mercy (Burlingame)          6:54.97        
 33  Hanne Holtan              10 Notre Dame (SJ)             6:58.66        
 34  Emily Andrews             10 St Ignatius                 6:59.63        
 35  Sophia Morales             9 Soquel                      7:02.72        
 36  Veronica Chi               9 Mercy (Burlingame)          7:05.13        
 37  Crystal Oseguera           9 Willow Glen                 7:20.74        
 38  Heydi Zepeda               9 Willow Glen                 7:21.35        
 39  Sachi Powelson            11 Carondelet                  7:24.04        
 40  Ashley Perdomo            11 Westmoor                    8:01.28        
     Carly Zamudio             10 Willow Glen                     DNS        


Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kaylah Grant              12 Live Oak                   11:16.45        
  2  Natalie Ewe               12 Lowell                     11:34.44        
  3  Sanjana Borle             11 Monta Vista                11:45.79        
  4  Ella Rehman               11 Crystal Springs Uplands    11:48.47        
  5  Angela Liu                12 Lynbrook                   11:57.79        
  6  Clare Schumann            12 Carondelet                 12:06.06        
  7  Sylvana Northrop           9 Monta Vista                12:07.57        
  8  Audrey Kim                10 Mills                      12:09.75        
  9  Dana Cross                11 Carondelet                 12:09.94        
 10  Claire Beebe               9 Menlo-Atherton             12:10.17        
 11  Shannen Dorn              11 Westmoor                   12:31.79        
 12  Corona Smith              10 Sacred Heart Cathedral     12:32.10        
 13  Sabina House              10 Sacred Heart Cathedral     12:33.76        
 14  Gaby Nguyen               12 Lynbrook                   12:34.54        
 15  Emma Clark                12 Willow Glen                12:53.16        
 16  Samantha Nguyen           12 Lynbrook                   12:54.59        
 17  Suvdantsetseg Gantulga    11 Capuchino                  12:58.69        
 18  Sophia Lee                 9 The King’s Academy         13:26.19        
 19  Bridget Patrick           10 Menlo-Atherton             13:29.38        
 20  Rachel Jiang               9 Monta Vista                13:30.84        
 21  Katy Clausing             12 Mercy (Burlingame)         13:49.21        
 22  Muriel Butler             12 Mercy (Burlingame)         14:05.25        
 23  Madison Arndt             12 Carondelet                 14:36.24        
     Fatima Alarcon            11 Willow Glen                     DNS        


Junior Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Hermela Abrha             10 Willow Glen                12:24.35        
  2  Jennifer Espinola         10 Willow Glen                12:40.57        
  3  Gabrielle Tran             9 Lynbrook                   13:13.10        
  4  Mukta Phatak               9 Lynbrook                   13:16.16        
  5  Lillian Fahsel             9 Hillsdale                  13:24.19        
  6  Emily Biebel               9 Archbishop Mitty           13:28.91        
  7  Bethany Collings           9 Willow Glen                13:30.82        
  8  Eureka Soriano             9 Westmoor                   14:09.74        
  9  Maddie Piona               9 Soquel                     14:13.46        
 10  Sofia Brinkerhoff         11 Carondelet                 14:49.48        
 11  Jackie Lazo                9 Willow Glen                15:06.87        
     Lani Do                   10 Lynbrook                        DNS        


Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark    Wind
==============================================================================
  1  Isabel Miner              11 Abraham Lincoln               16.33    -0.1
  2  Maia Tse                  10 Sacred Heart Cathedral        17.05    -0.1
  3  Daviana Hayman            11 Notre Dame (Belmont)          17.21    -0.1
  4  Alayna Evans              12 Sacred Heart Cathedral        17.34    -0.1
  5  Mary Malvas               11 American                      17.35    -0.1
  6  Aneesha Nema              10 Lynbrook                      17.55    -0.1
  7  Elise Raphael             11 Hillsdale                     17.87    -1.0
  8  Amaya Berkeley            10 Carondelet                    17.95    -0.1
  9  Maile Coberly             11 Menlo-Atherton                18.27    -1.0
 10  Nicole Waring             11 Lynbrook                      18.38     0.7
 11  Mia Anzilotti             12 Carondelet                    18.40    -1.0
 12  Jaeda Flores              10 Capuchino                     18.44    -1.3
 13  Tasha Jones               12 Half Moon Bay                 18.74    -1.0
 14  Zinnia Finn               11 Lowell                        18.94     0.7
 15  Elieen Zhang              12 Hillsdale                     19.03    -1.4
 16  Guneet Sodhi              12 American                      19.11     0.7
 17  Katherine Wu              12 Westmoor                      19.29     0.7
 18  Cora Morrison             11 St Ignatius                   19.34    -1.0
 19  Alexandra Mcdowall        11 Woodside                      19.35    -1.4
 20  Mirella Tsegay            12 Presentation                  19.46    -1.4
 21  Christine Burchinal       11 Presentation                  19.49    -1.4
 22  Madison Algarin           11 Homestead                     19.85     0.7
 23  Fiona Crook               11 St Ignatius                   19.93    -1.4
 24  Kelly Tobin               12 Notre Dame (Belmont)          20.18    -1.3
 25  Priscilla Guan            12 Lowell                        20.91    -1.4
 26  Eva Cabello               12 Westmoor                      21.43    -1.3
 27  Ashlynn Liu               10 Lowell                        22.39    -1.3
 28  Kaila Wong                12 Lowell                        23.05    -1.3
 29  Kyra Powell               11 Abraham Lincoln               23.53     0.7
 30  Sofia Cerchiai            11 St Ignatius                   23.76     0.7
 31  Zahra Ganem               11 Mills                         25.30    -1.0
     Molly Schoberl            12 Crystal Springs Uplands         DNS    -1.3
     Melina Monteon            12 Sacred Heart Prep               DNS    -1.0


Junior Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark    Wind
==============================================================================
  1  Sophie Duncanson          11 Sacred Heart Prep             17.58    -2.3
  2  Ruka Sobajima             10 Hillsdale                     18.69    -2.3
  3  Journee Harvey            10 Carondelet                    19.58    -2.3
  4  Rachel Tsai                9 American                      19.77    -2.3
  5  Serena Chin                9 Westmoor                      20.38    -1.5
  6  Bettina Fong              11 Westmoor                      20.85    -2.3
  7  Shirlene John              9 Notre Dame (SJ)               21.05    -1.5
  8  Bachhan Nguyenphan        10 Presentation                  21.11    -2.3
  9  Daniela Ledesma            9 Notre Dame (SJ)               21.40    -1.5
 10  Andrea Nguyen              9 Lynbrook                      21.60    -1.5
 11  Sophie Branham             9 St Ignatius                   21.96    -2.3
 12  Jessica Ye                 9 Lynbrook                      22.21    -1.5
 13  Gabrielle Limson           9 Westmoor                      23.70    -1.5


Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Taylor Greene             12 Presentation                  47.42        
  2  Paulina Nepita            11 Santa Teresa                  49.53        
  3  Aneesha Nema              10 Lynbrook                      50.37        
  4  Amber Seay                12 Willow Glen                   50.84        
  5  Mary Malvas               11 American                      50.91        
  6  Daviana Hayman            11 Notre Dame (Belmont)          51.54        
  7  Cora Morrison             11 St Ignatius                   51.72        
  8  Madison Algarin           11 Homestead                     52.10        
  9  Mia Anzilotti             12 Carondelet                    52.13        
 10  Moriah Chiang             11 Abraham Lincoln               53.37        
 11  Isabel Miner              11 Abraham Lincoln               53.52        
 12  Jaeda Flores              10 Capuchino                     54.01        
 13  Zinnia Finn               11 Lowell                        54.19        
 14  Nicole Leon               11 Mills                         54.63        
 15  Elieen Zhang              12 Hillsdale                     54.82        
 16  Ashley Seay               12 Willow Glen                   55.08        
 17  Guneet Sodhi              12 American                      55.85        
 18  Jessica Luna              10 Presentation                  56.31        
 19  Eva Cabello               12 Westmoor                      56.65        
 20  Kelly Tobin               12 Notre Dame (Belmont)          56.71        
 21  Christine Burchinal       11 Presentation                  56.98        
 22  Katherine Wu              12 Westmoor                      57.52        
 23  Priscilla Guan            12 Lowell                        58.01        
 24  Kyra Powell               11 Abraham Lincoln               58.60        
 25  Kaila Wong                12 Lowell                        58.70        
 26  Ashlynn Liu               10 Lowell                      1:01.20        
     Nicole Waring             11 Lynbrook                        DNS        
     Fiona Crook               11 St Ignatius                     DNS        
     Francesca Cornell         11 Abraham Lincoln                 DNS        


Junior Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sophie Duncanson          11 Sacred Heart Prep             50.13        
  2  Journee Harvey            10 Carondelet                    52.42        
  3  Avery Stump               10 Notre Dame (Belmont)          52.62        
  4  Trinity Nitafan           11 Westmoor                      54.27        
  5  Katherine Mekechuk         9 Presentation                  54.74        
  6  Shirlene John              9 Notre Dame (SJ)               55.21        
  7  Daniela Ledesma            9 Notre Dame (SJ)             1:00.45        
  8  Andrea Nguyen              9 Lynbrook                    1:01.37        
  9  Bettina Fong              11 Westmoor                    1:02.74        
 10  Gabrielle Limson           9 Westmoor                    1:04.68        
 11  Anna Dawes                 9 Mercy (Burlingame)          1:10.71        


Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Menlo-Atherton                               49.02
       Autriyana HardyJessica EagleMalia LatuMaggie Hall 
  2  Presentation                                 49.98
       Brianna ProostTaylor GreeneJaya KrishnanIsabella Grant 
  3  Carondelet                                   50.35
       Kimani HollowayAryel CoatsBrooke PhillipsKelly Kern 
  4  American                                     51.23
       Dawson BellDivya KunisettyJocelynrose MiguelAngelique Valenzuela 
  5  Notre Dame (Belmont)                         51.36
       Alex GattElizabeth PiroGrace EarleyDaviana Hayman 
  6  The King’s Academy                           52.45
       Kelaiah MooreMolly ClarkeHailey RicheyJanice Ngai 
  7  Sacred Heart Cathedral                       52.85
       Julia AttardMaia TseAlayna EvansChristina Saunders 
  8  Notre Dame (SJ)                              52.93
       Anoop DhindsaPhoenix LaFreniereKaia PangNina Pursai 
  9  Hillsdale                                    53.04
       Kayla BurnsNatalie MazlumianElise RaphaelConny Sanchez 
 10  Lowell                                       54.21
       Sophia LadyzhenskyCrystal GrissomBrianna GrissomJanelle Lo 
 11  Abraham Lincoln                              55.26
       Isabel MinerStephanie LamMoriah ChiangRuby Parish 
 12  Mills                                        56.52
       Lisa IchiokaNicole TanSavannah YuenValerie Louie 
     Willow Glen                                    DNS
       Amber SeayClaire ShelbyEmily BarryGabby LoPresti 


Junior Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Carondelet                                   53.00
        
  2  Mercy (Burlingame)                           55.76
       Maddy BonillaTaylor KeithCharlotte LIbertyHaylee Klingler 
  3  Sacred Heart Cathedral                       56.27
       Emmanuelle HallCassandra BorromeoLauren HavlinSydnee Lau 
  4  Notre Dame (Belmont)                         56.75
       Amanda OrchardSheri PilchOlivia PeraErica Robinson 
  5  Notre Dame (SJ)                              56.79
       Julie Ann HendricksonElizabeth EckstromOlivia SzatkowskiKelechi Ajawara 
  6  Westmoor                                     57.05
       Lia LauJan Valerie MadriagaSerena ChinKai Lin Ye 


Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Carondelet                                 4:08.58
       Aryel CoatsBrooke PhillipsLiza RichardsKeeley Murphy 
  2  Monta Vista                                4:09.46
       Evelyn HowBrooke YoungBianca YoungReema Apte 
  3  St Ignatius                                4:09.92
       Megan RonanKerry FitzgeraldAlex MarquezMadeline Woo 
  4  Half Moon Bay                              4:12.67
       Tasha JonesKendall MansukhaniMaile BowersClaire Yerby 
  5  Notre Dame (Belmont)                       4:18.10
       Alex GattGrace EarleyJulia GranucciElizabeth Piro 
  6  Menlo-Atherton                             4:22.70
       Brooke OlesenSara OsterbergAster KibromLena Kalotihos 
  7  American                                   4:24.95
       Shraddha BhonsleDawson BellJocelynrose MiguelJacqueline Alvarez 
  8  Westmoor                                   4:32.00
       Monica CedillosChristina ChinKatherine WuMiya Driscoll 
  9  Lowell                                     4:35.78
       Emily LiuKelly TamZinnia FinnCarey Lee 
 10  Lowell                                     4:38.57
       Brianna GrissomCrystal GrissomSophia LadyzhenskyAmy Sullivan 


Junior Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Notre Dame (Belmont)                       4:36.80
       Nieve DandekarXanthe BartonAmanda OrchardAvery Stump 
  2  Lynbrook                                   4:37.68
       Caroline TjoeJocelyn ChernAneesha NemaAayushi Jain 
  3  Mills                                      4:37.80
       Rika HensleyPhoebe LeeErin LumTessa Chen 
  4  Westmoor                                   4:44.56
       Jan Valerie MadriagaLia LauSerena ChinKai Lin Ye 
  5  Mercy (Burlingame)                         4:48.44
       Charlotte LIbertyJoanne HuiHaylee KlinglerDesiree Astabie 
  6  Notre Dame (Belmont)                       5:00.98
       Maya MaderaElizabeth McGuireTessie CunninghamAlex King 


Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ariya Chestnut-Lockett    12 Carondelet                 41-09.50        
  2  Nane Ikahihifo            11 Mills                      41-00.00        
  3  Krissy Smoot              11 Notre Dame (Belmont)       40-11.00        
  4  Amelia DiPaola            12 American                   40-08.50        
  5  Carly Watts               11 Terra Nova                 40-08.00        
  6  Kuinini Manumua           12 Abraham Lincoln            38-11.00        
  7  Kiersten Fouts            12 Carondelet                 37-11.00        
  8  Nena Langi                11 Mills                      36-05.00        
  9  Anjali Pursai             12 Notre Dame (SJ)            32-07.00        
 10  Angelina Zamattia         11 Mercy (Burlingame)         31-07.00        
 11  Christina Chin            12 Westmoor                   30-09.00        
 12  Courtney Perez            11 St Ignatius                28-09.00        
 13  Amy Arness                10 Archbishop Mitty           28-01.00        
 14  Gabriela Nguyen           11 Presentation               27-07.00        
 15  Alannah Wilson            12 Homestead                  27-06.00        
 16  Lisa Stangl               10 George Washington          26-09.00        
 17  Ashley Tam                10 St Ignatius                26-06.00        
 18  Lauren Miranda            12 Notre Dame (SJ)            26-05.00        
 19  Dana Johnson               9 Homestead                  25-05.00        
 20  Josephine Vilchez         12 Carondelet                 24-06.00        
 21  Skyelar Reel              11 St Ignatius                24-06.00        
 22  Kasey Leung               12 Westmoor                   24-00.00        
 23  Tiffany Ko                12 Hillsdale                  23-07.00        
 24  Hannah Martin             11 Willow Glen                21-06.00        
 25  Brianna Smith             11 Willow Glen                21-06.00        
 26  Carissa Ng                11 Abraham Lincoln            21-03.00        
     Lily Donovan              11 Abraham Lincoln                 DNS        
     Atalina Pritchard         12 Willow Glen                     DNS        
     Toaiva Losefa             12 Willow Glen                     DNS        
     Sophia Veran Sanchez      12 Carondelet                      DNS        
     Siah Baakoi               12 Carondelet                      DNS        


Junior Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Angela Giusto             10 Mercy (Burlingame)         29-06.50        
  2  Jenna Tobin               10 Hillsdale                  27-03.00        
  3  Asupa Mila                 9 Mercy (Burlingame)         27-02.00        
  4  Nicole Delfabro           10 Carondelet                 26-09.00        
  5  Alysa Villanueva          10 Notre Dame (Belmont)       26-03.50        
  6  Michelle Dorais           10 Notre Dame (Belmont)       25-07.00        
  7  Gabby Perich              10 St Ignatius                25-01.00        
  8  Amsale Tegene             11 St Ignatius                23-10.00        
  9  Carmela Zumot              9 Notre Dame (Belmont)       23-08.50        
 10  Kaitlyn Wolfe              9 Archbishop Mitty           22-03.00        
 10  Camille Carter            10 Notre Dame (Belmont)       22-03.00        
 10  Nicole Nguyen             10 Archbishop Mitty           22-03.00        
 13  Gemma Gallaher             9 Archbishop Mitty           21-11.50        
 14  Haadia Tanveer             9 Lynbrook                   21-10.00        
 15  Olivia Szatkowski         10 Notre Dame (SJ)            21-05.00        
 16  Megan Banh                10 Lynbrook                   21-04.00        
 17  Amanda Mei                11 St Ignatius                21-02.50        
 18  Soriyah Haile             10 Archbishop Mitty           21-01.50        
 19  Emily McSweeney           10 Sacred Heart Cathedral     21-00.00        
 20  Thea Thompson              9 Notre Dame (Belmont)       20-09.00        
 21  Anabelle Arthur           10 Archbishop Mitty           20-04.00        
 22  Honestie Chan             10 Westmoor                   19-11.00        
 23  Ella Suchikul              9 Sacred Heart Cathedral     18-10.00        
 24  Johanna Dsouza            10 Westmoor                   18-05.00        
 25  Lindy Ngo                 10 Westmoor                   15-05.00        
     Claire Tang                9 Lynbrook                        DNS        
     Grace Slone                9 Willow Glen                     DNS        
     Ofa Livai                  9 Mills                           DNS        
     Tamara Kyaw               11 Westmoor                        DNS        


Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Krissy Smoot              11 Notre Dame (Belmont)         142-02        
  2  Kuinini Manumua           12 Abraham Lincoln              138-05        
  3  Amelia DiPaola            12 American                  137-10.50        
  4  Carly Watts               11 Terra Nova                   128-00        
  5  Kiersten Fouts            12 Carondelet                   126-06        
  6  Nane Ikahihifo            11 Mills                        122-01        
  7  Nena Langi                11 Mills                        108-09        
  8  Amy Arness                10 Archbishop Mitty              98-08        
  9  Christina Chin            12 Westmoor                      97-09        
 10  Ashley Tam                10 St Ignatius                   95-03        
 11  Ariya Chestnut-Lockett    12 Carondelet                    92-08        
 12  Anjali Pursai             12 Notre Dame (SJ)               90-03        
 13  Angelina Zamattia         11 Mercy (Burlingame)            90-00        
 14  Courtney Perez            11 St Ignatius                   81-03        
 15  Lauren Miranda            12 Notre Dame (SJ)               80-08        
 16  Josephine Vilchez         12 Carondelet                    78-01        
 17  Brianna Smith             11 Willow Glen                   77-01        
 18  Gabriela Nguyen           11 Presentation                  76-06        
 19  Lisa Stangl               10 George Washington             74-03        
 20  Tiffany Ko                12 Hillsdale                     72-02        
 21  Skyelar Reel              11 St Ignatius                   70-11        
 22  Carissa Ng                11 Abraham Lincoln               68-08        
 23  Alannah Wilson            12 Homestead                     68-05        
 24  Dana Johnson               9 Homestead                     66-05        
 25  Jenny Rose Tandoc         12 Westmoor                      63-11        
 26  Nina Pursai                9 Notre Dame (SJ)               61-07        
 27  Kasey Leung               12 Westmoor                      44-09        
     Toaiva Losefa             12 Willow Glen                     DNS        
     Ofa Livai                  9 Mills                           DNS        
     Sophia Veran Sanchez      12 Carondelet                      DNS        
     Siah Baakoi               12 Carondelet                      DNS        
     Hannah Martin             11 Willow Glen                    FOUL        
     Atalina Pritchard         12 Willow Glen                     DNS        


Junior Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Angela Giusto             10 Mercy (Burlingame)            97-09        
  2  Haadia Tanveer             9 Lynbrook                      81-08        
  3  Nicole Nguyen             10 Archbishop Mitty              80-06        
  4  Nicole Delfabro           10 Carondelet                    78-09        
  5  Gemma Gallaher             9 Archbishop Mitty              78-05        
  6  Amanda Mei                11 St Ignatius                   75-06        
  7  Soriyah Haile             10 Archbishop Mitty              73-07        
  8  Jenna Tobin               10 Hillsdale                     71-05        
  9  Asupa Mila                 9 Mercy (Burlingame)            69-08        
 10  Emily McSweeney           10 Sacred Heart Cathedral        69-05        
 11  Anabelle Arthur           10 Archbishop Mitty              68-00        
 12  Michelle Dorais           10 Notre Dame (Belmont)          67-00        
 13  Camille Carter            10 Notre Dame (Belmont)          58-05        
 14  Thea Thompson              9 Notre Dame (Belmont)          58-03        
 15  Gabby Perich              10 St Ignatius                   57-01        
 16  Honestie Chan             10 Westmoor                      56-05        
 17  Kaitlyn Wolfe              9 Archbishop Mitty              54-06        
 18  Ella Suchikul              9 Sacred Heart Cathedral        52-01        
 19  Carmela Zumot              9 Notre Dame (Belmont)          51-02        
 20  Alysa Villanueva          10 Notre Dame (Belmont)          47-08        
 21  Olivia Szatkowski         10 Notre Dame (SJ)               43-03        
 22  Lindy Ngo                 10 Westmoor                      42-03        
     Jenny Rose Tandoc         12 Westmoor                        DNS        
     Tamara Kyaw               11 Westmoor                        DNS        
     Grace Slone                9 Willow Glen                     DNS        
     Claire Tang                9 Lynbrook                        DNS        


Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Miya Driscoll             12 Westmoor                    5-00.00        
  2  Jazmine Haratani          12 Santa Teresa                5-00.00        
  3  Amanda Varni              11 St Ignatius                 4-10.00        
  4  Elaine Chen               10 Crystal Springs Uplands     4-10.00        
  5  Indiana Peters            12 St Ignatius                 4-10.00        
  6  Tasha Jones               12 Half Moon Bay               4-08.00        
  6  Emma Scarra               10 Notre Dame (SJ)             4-08.00        
  8  Hannah MacLeod            12 Menlo-Atherton              4-08.00        
  9  Maile Bowers              11 Half Moon Bay               4-08.00        
  9  Natalie Poist             10 Homestead                   4-08.00        
 11  Victoria Zielinski        11 Homestead                   4-06.00        
 12  Julia Ratti               11 Hillsdale                   4-06.00        
 13  Kyra Powell               11 Abraham Lincoln             4-06.00        
 14  Phoenix LaFreniere         9 Notre Dame (SJ)             4-02.00        
 15  Kaitlin Kelly             11 St Ignatius                 4-02.00        
 16  Annika Amor               10 Menlo-Atherton              3-10.00        
 16  Ashley Seay               12 Willow Glen                 3-10.00        
     Isabel Miner              11 Abraham Lincoln                 DNS        
     Colleen Sochan            11 Woodside                        DNS        
     Nicole Jeung              12 Mills                           DNS        
     Divya Kunisetty           10 American                        DNS        
     Deborah Clarisse Zshornac 11 Mills                           DNS        


Junior Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Elsa Morrison              9 St Ignatius                 4-08.00        
  2  Aayushi Jain               9 Lynbrook                    4-08.00        
  3  Cynthia Diaz              10 Presentation                4-06.00        
  4  Kylie Francisco            9 Presentation                4-04.00        
  5  Ruhi Baichwal             10 Crystal Springs Uplands     4-04.00        
  6  Amaya Berkeley            10 Carondelet                  4-02.00        
  7  Malayah Hernandez          9 Mercy (Burlingame)          4-02.00        
  8  Olivia Cai-Davis           9 Notre Dame (Belmont)        4-02.00        
  9  Kate Schorno              11 Notre Dame (Belmont)        4-00.00        
 10  Zoe Hammer                10 Mercy (Burlingame)          4-00.00        
 11  Sarah Mitchell             9 Carondelet                  3-10.00        
 11  Ipsha Patel                9 American                    3-10.00        
 11  Johanna Dsouza            10 Westmoor                    3-10.00        
     Kylee Sypniewski           9 Carondelet                      DNS        
     Adriana Juricic           10 Sacred Heart Cathedral          DNS        
     Marykate Buscher          10 St Ignatius                     DNS        
     Moreen Ng                 10 Mills                           DNS        
     Sarah Abusaif             10 Westmoor                        DNS        
     Bianca Belforte           10 Hillsdale                       DNS        
     Rosa Sierra                9 Westmoor                        DNS        


Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kelly Kern                10 Carondelet                 12-04.00        
  2  Isabella Grant            11 Presentation               11-10.00        
  3  Mackenzy Jaques           12 Presentation               10-10.00        
  3  Jazmine Haratani          12 Santa Teresa               10-10.00        
  5  Mathilda Sullivan         12 St Ignatius                 9-04.00        
  5  Sydney Ahlschlager        12 Presentation                9-04.00        
  7  Cora Morrison             11 St Ignatius                 9-04.00        
  8  Jaya Krishnan             11 Presentation                9-04.00        
  9  Sarah Marks               10 Menlo-Atherton              8-10.00        
 10  Katie Buntic              11 St Ignatius                 8-00.00        
 11  Alexandra Mcdowall        11 Woodside                    7-00.00        
 12  Sophia Meckstroth         10 Notre Dame (SJ)             7-00.00        
     Amanda Varni              11 St Ignatius                     DNS        
     Claire Shelby             11 Willow Glen                     DNS        
     Katrina Wong              11 Mills                           DNS        
     Ashley He                 11 Mills                           DNS        


Junior Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kylie Francisco            9 Presentation                8-10.00        
  2  Elsa Morrison              9 St Ignatius                 8-04.00        
  3  Samantha Irwin            10 Sacred Heart Cathedral      7-10.00        
  4  Josephina Yang            10 American                    7-04.00        
  5  Haylee Klingler           10 Mercy (Burlingame)          7-04.00        
  5  Anna Cramer                9 Sacred Heart Cathedral      7-04.00        
  7  Isabelle Sam              10 Lowell                      7-04.00        
  7  Trinity Nitafan           11 Westmoor                    7-04.00        
  9  Cleo Altasserre            9 Sacred Heart Cathedral      7-04.00        
 10  Tara O'Connor             11 St Ignatius                 7-00.00        
 10  Ellison Fry-Ross           9 St Ignatius                 7-00.00        
 11  Victoria Alexander         9 Sacred Heart Cathedral      7-00.00        
 13  Desiree Astabie           10 Mercy (Burlingame)          6-00.00        
 13  Amy Badrock                9 Notre Dame (SJ)             6-00.00        
 13  Emily Gelke                9 Notre Dame (SJ)             6-00.00        
 13  Katherine Buckley         10 Carondelet                  6-00.00        
 13  Bettina Fong              11 Westmoor                    6-00.00        
 13  Kaitlyn Lau                9 Lowell                      6-00.00        
 13  Maddy Bonilla             10 Mercy (Burlingame)          6-00.00        
 20  Jordan Smith               9 Notre Dame (SJ)             5-00.00        
 20  Zoe Hammer                10 Mercy (Burlingame)          5-00.00        
 20  Hanne Holtan              10 Notre Dame (SJ)             5-00.00        


Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Megan Ronan                9 St Ignatius                17-04.75        
  2  Emily Barry               12 Willow Glen                16-09.00        
  3  Miya Driscoll             12 Westmoor                   16-06.00        
  4  Hailey Richey             10 The King’s Academy         16-03.25        
  4  Monique Kohlstadt         12 Presentation               16-03.25        
  6  Keegan Shaw                9 Sacred Heart Prep          16-00.50        
  7  Brittany Mason            11 St Ignatius                15-11.00        
  8  Emmanuelle Boucicaut      11 Notre Dame (SJ)            15-07.50        
  9  Jessica Peng              12 Lynbrook                   15-07.50        
 10  Amanda Varni              11 St Ignatius                15-07.25        
 11  Marijke Pecoraro          12 Presentation               15-02.50        
 12  Emma Scarra               10 Notre Dame (SJ)            14-11.00        
 13  Dede Degraffrenreed        9 Menlo-Atherton             14-09.25        
 14  Julia Granucci             9 Notre Dame (Belmont)       14-08.25        
 15  Camille Smallwood         12 Archbishop Mitty           14-07.00        
 16  Ashley Seay               12 Willow Glen                14-04.25        
 17  Trinity Batiste           11 St Ignatius                14-03.25        
 18  Megan Padilla             12 Santa Teresa               14-00.50        
 19  Elieen Zhang              12 Hillsdale                  13-10.75        
 20  Carey Lee                 12 Lowell                     13-08.00        
 21  Divya Kunisetty           10 American                   13-06.75        
 22  Megan Chan                11 American                   13-06.75        
 23  Frances Claesson          11 Mills                      13-05.75        
 24  Olivia Chao               10 Lowell                     13-05.50        
 25  Mary Diemer               12 Notre Dame (SJ)            13-02.25        
 26  Jelica Abad               12 Westmoor                   13-00.75        
 27  Nicole Tan                12 Mills                      12-06.00        
 28  Marie'sa Rumsey           11 Carondelet                 12-01.75        
 29  Paloma Barajas            11 Carondelet                 12-00.00        
 30  Jenny Rose Tandoc         12 Westmoor                   11-05.00        
 31  Naomi Chao                10 Lowell                     11-05.00        
     Aina Wong                 11 Abraham Lincoln                 DNS        
     Christina Saunders        11 Sacred Heart Cathedral          DNS        
     Lisa Ichioka              12 Mills                           DNS        
     Natalie Cheadle           12 Presentation                    DNS        
     Lexi Toliver              11 St Ignatius                     DNS        
     Colleen Sochan            11 Woodside                        DNS        
     Trinity Tan               12 Archbishop Mitty                DNS        
     Francesca Cornell         11 Abraham Lincoln                 DNS        


Junior Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sophie Duncanson          11 Sacred Heart Prep          15-08.75        
  2  Avery Stump               10 Notre Dame (Belmont)       15-08.00        
  3  Caroline Tjoe             10 Lynbrook                   15-04.50        
  4  Faith Peterson-Bailey     10 St Ignatius                15-03.50        
  5  Grace Nguyen               9 Presentation               15-03.00        
  6  Haylee Klingler           10 Mercy (Burlingame)         15-01.00        
  7  Christen Wiley             9 St Ignatius                15-01.00        
  8  Keeley Armstong           10 Hillsdale                  14-11.00        
  9  Makena Long                9 Archbishop Mitty           14-10.50        
 10  Jayme Blackard            10 Carondelet                 14-08.50        
 11  Isabel Mangoba            12 Notre Dame (SJ)            14-06.25        
 12  Haley Brathwaite          10 Carondelet                 14-05.50        
 13  Olivia Bick               10 St Ignatius                14-03.50        
 14  Kai Lin Ye                10 Westmoor                   14-01.50        
 15  Olivia Pera                9 Notre Dame (Belmont)       13-09.00        
 16  Cynthia Diaz              10 Presentation               13-08.50        
 17  Emmanuelle Hall           10 Sacred Heart Cathedral     13-07.50        
 18  Anna Flores                9 Carondelet                 13-03.50        
 19  Victoria Delacroix        10 Archbishop Mitty           13-03.00        
 20  Lauren Havlin             10 Sacred Heart Cathedral     13-02.00        
 21  Ingrid Lee                 9 Lynbrook                   13-00.00        
 22  Kriti Maiya                9 Lynbrook                   11-05.00        
 23  Maya Hagstrum              9 Mercy (Burlingame)         10-08.50        
     Rosa Sierra                9 Westmoor                        DNS        
     Kelechi Ajawara           11 Notre Dame (SJ)                 DNS        
     Malayah Hernandez          9 Mercy (Burlingame)              DNS        
     Sarah Abusaif             10 Westmoor                        DNS        
     Maya Evans                10 Mills                           DNS        
     Ines DaCruz                9 Sacred Heart Cathedral          DNS        
     Andie Valenzuela          10 Presentation                    DNS        
     Taylor McDonald            9 Notre Dame (Belmont)            DNS        
     Megan Lee                 10 Mills                           DNS        
     Jespen Morelle Deguzman   10 Westmoor                       FOUL        


Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Emily Barry               12 Willow Glen                35-09.50        
  2  Natalie Cheadle           12 Presentation               35-03.25        
  3  Emmanuelle Boucicaut      11 Notre Dame (SJ)            34-06.00        
  4  Emma Scarra               10 Notre Dame (SJ)            34-03.00        
  5  Amanda Varni              11 St Ignatius                33-06.00        
  6  Jessica Peng              12 Lynbrook                   32-02.50        
  7  Nicole Tan                12 Mills                      31-09.75        
  8  Nina Pursai                9 Notre Dame (SJ)            31-05.00        
  9  Megan Padilla             12 Santa Teresa               31-04.00        
 10  Monique Kohlstadt         12 Presentation               31-03.00        
 11  Brittany Mason            11 St Ignatius                31-02.50        
 12  Reema Apte                11 Monta Vista                31-00.75        
 13  Marijke Pecoraro          12 Presentation               30-09.00        
 14  Olivia Chao               10 Lowell                     30-05.75        
 15  Trinity Batiste           11 St Ignatius                30-03.75        
 16  Camille Smallwood         12 Archbishop Mitty           30-03.00        
 17  Taylor Togami             12 Presentation               30-00.50        
 18  Ashley Seay               12 Willow Glen                29-07.25        
 19  Aina Wong                 11 Abraham Lincoln            29-07.00        
 20  Jelica Abad               12 Westmoor                   29-03.00        
 21  Paloma Barajas            11 Carondelet                 29-03.00        
 22  Carey Lee                 12 Lowell                     28-10.00        
 23  Kayla Burns               12 Hillsdale                  28-09.00        
 24  Hannah MacLeod            12 Menlo-Atherton             28-05.00        
 25  Elizabeth Allen           10 Sacred Heart Cathedral     28-04.75        
 26  Mary Diemer               12 Notre Dame (SJ)            28-04.00        
 27  Frances Claesson          11 Mills                      28-03.00        
 28  Marie'sa Rumsey           11 Carondelet                 27-04.00        
 29  Jenny Rose Tandoc         12 Westmoor                   25-04.00        
 30  Naomi Chao                10 Lowell                     25-00.00        
     Allison Jou               10 Lowell                          DNS        
     Haley Jones               11 Archbishop Mitty                DNS        
     Francesca Cornell         11 Abraham Lincoln                 DNS        
     Maya Raman                11 Archbishop Mitty                DNS        


Junior Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jayme Blackard            10 Carondelet                 33-05.00        
  2  Haley Brathwaite          10 Carondelet                 33-02.75        
  3  Amaya Berkeley            10 Carondelet                 31-06.00        
  4  Elsa Morrison              9 St Ignatius                31-05.00        
  5  Maddy Bonilla             10 Mercy (Burlingame)         31-03.00        
  6  Christen Wiley             9 St Ignatius                31-02.00        
  7  Cynthia Diaz              10 Presentation               30-11.00        
  8  Aayushi Jain               9 Lynbrook                   30-08.00        
  9  Taylor McDonald            9 Notre Dame (Belmont)       30-06.00        
 10  Olivia Bick               10 St Ignatius                30-02.50        
 11  Makena Long                9 Archbishop Mitty           30-02.00        
 12  Avery Stump               10 Notre Dame (Belmont)       29-11.50        
 13  Erin Tan                   9 Presentation               29-11.00        
 14  Kai Lin Ye                10 Westmoor                   29-09.75        
 15  Olivia Pera                9 Notre Dame (Belmont)       29-04.00        
 16  Catherine Rayos            9 Lynbrook                   28-05.00        
 17  Lauren Havlin             10 Sacred Heart Cathedral     27-08.00        
 18  Saila Holsman              9 Sacred Heart Cathedral     27-06.00        
 19  Johanna Dsouza            10 Westmoor                   27-05.75        
 20  Tessie Cunningham         10 Notre Dame (Belmont)       27-00.00        
 21  Ines DaCruz                9 Sacred Heart Cathedral     26-07.00        
     Maya Evans                10 Mills                           DNS        
     Sarah Abusaif             10 Westmoor                        DNS        
     Malayah Hernandez          9 Mercy (Burlingame)              DNS        
     Andie Valenzuela          10 Presentation                    DNS        
     Anna Flores                9 Carondelet                      DNS