Elite Performances
338 performances met the MileSplit US Second Team standard.
HS Girls | Mark | Athlete | Team |
---|---|---|---|
1500 Meter Run Finals | 4:39.45 | Arianna Griffiths | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:44.97 | Mia Chavez | Chino (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:45.30 | Sofia Abrego | Granada Hills Charter (LA) |
1500 Meter Run Finals | 4:45.31 | Kelli Gaffney | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:47.41 | Rebecca Schultz | Westlake (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:47.46 | Audrey Dang | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:47.59 | Katelyn Vuong | Covina (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:52.50 | Jordyn Duby | Point Loma (SD) |
1500 Meter Run Finals | 4:53.38 | Sally Silengo | Kennedy (John F.) (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:55.12 | Jessina Morales | Heritage (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:56.59 | Isabelle Buncab | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:56.66 | Jaida Lyles | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:57.19 | Chloe Taggett | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:57.24 | Angie Gushue | Claremont (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:58.77 | Unique Ford | Madera (CS) |
1500 Meter Run Finals | 4:58.92 | Annika Salz | Torrey Pines (SD) |
1500 Meter Run Finals | 4:59.16 | Keanna Shipley | Liberty (NC) |
1500 Meter Run Finals | 5:00.52 | Joelle Upshur | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 5:00.86 | Aishling Fabian | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 5:01.51 | Maddie Coles | Claremont (SS) |
1500 Meter Run Finals | 5:02.65 | Leah Ferris | Fountain Valley (SS) |
1500 Meter Run Finals | 5:03.05 | Diane Molina | Costa Mesa (SS) |
1500 Meter Run Finals | 5:03.27 | Lily Miller | The Webb Schools (SS) |
1500 Meter Run Finals | 5:05.28 | Ainslee Robbins | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 5:06.58 | Linda Perez | Madera (CS) |
1500 Meter Run Finals | 5:07.36 | Hailey Goodell | Arroyo Grande (CS) |
1500 Meter Run Finals | 5:07.73 | Natalie Wang | Unattached - CA |
1500 Meter Run Finals | 5:08.11 | Annika Anderson | Pasadena (SS) |
1500 Meter Run Finals | 5:08.86 | Danielle Hollander | Beverly Hills (SS) |
1500 Meter Run Finals | 5:09.13 | Keira DeBoard | Great Oak (SS) |
3000 Meter Run Finals | 10:13.65 | Audrey Dang | Great Oak (SS) |
3000 Meter Run Finals | 10:21.98 | Sofia Abrego | Granada Hills Charter (LA) |
3000 Meter Run Finals | 10:26.66 | Kelli Gaffney | Great Oak (SS) |
3000 Meter Run Finals | 10:37.19 | Azalea Segura-mora | Claremont (SS) |
3000 Meter Run Finals | 10:48.32 | Aishling Fabian | Great Oak (SS) |
3000 Meter Run Finals | 10:49.32 | Diane Molina | Costa Mesa (SS) |
3000 Meter Run Finals | 10:50.86 | Maddie Jahshan | Fountain Valley (SS) |
300 Meter Dash Finals | 39.68 | Jocelyn Niemiec | Arnold O. Beckman (SS) |
300 Meter Dash Finals | 39.74 | Naomi Johnson | Roosevelt (SS) |
300 Meter Dash Finals | 40.38 | Stevie Wu | Murrieta Mesa (SS) |
300 Meter Dash Finals | 40.40 | Amari Jenkins | J.W. North (SS) |
300 Meter Dash Finals | 40.53 | Yleana Lopez | Golden Valley (SS) |
300 Meter Dash Finals | 40.86 | Shelby Richmond | Thousand Oaks (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.03 | Sarah Ajayi | Roosevelt (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.17 | Blanca Mccormick | Eastlake (SD) |
300 Meter Dash Finals | 41.39 | Niquea Forte | Jordan (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.41 | Jada Walker | Jordan (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.42 | Kirstin Light | Norco (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.42 | Charisma Collins | Calabasas (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.45 | Madison Dietz | Notre Dame - Sherman Oaks (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.49 | Sydney Holden | Crossroads (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.50 | Raeshell Austin | Oaks Christian (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.73 | Myah Hatcher | Roosevelt (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.77 | Eve Divinity | Redondo Union (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.77 | Lauren Davis | El Segundo (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.89 | Ivana Hill | Murrieta Mesa (SS) |
300 Meter Dash Finals | 41.99 | Amaia Johnson | Roosevelt (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.06 | Kathleen Overbaugh | Northwood (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.09 | Mya Collins | Calabasas (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.10 | Jordyn Crutchfield | Roosevelt (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.11 | Cierra Ellis | Roosevelt (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.32 | Tylar Gallien | Golden Valley (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.33 | Summer Sergeant | Vista (SD) |
300 Meter Dash Finals | 42.36 | Anaya Shelton | El Capitan (SJ) |
300 Meter Dash Finals | 42.40 | Sophie Lopez | Fountain Valley (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.41 | Jade Teal | Golden Valley (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.49 | Tariah Rutledge | Point Loma (SD) |
300 Meter Dash Finals | 42.50 | Madeleine Conte | Monrovia (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.71 | Kelsey Ehinlaye | Ayala (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.80 | Iman Holmes | Golden Valley (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.83 | Heaven Vigil | Carter, Wilmer Amina (SS) |
300 Meter Dash Finals | 42.98 | Sheree Sparks | Valley View (SS) |
300 Meter Dash Finals | 43.05 | Jaelyn Thomas | Chino Hills (SS) |
300 Meter Dash Finals | 43.17 | Melanie Ceballos | El Camino Real Charter (LA) |
300 Meter Dash Finals | 43.24 | Elena Mack | El Camino Real Charter (LA) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:41.31 | Relay Team | Roosevelt (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:42.55 | Relay Team | Etiwanda (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:43.22 | Relay Team | Yucaipa (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:44.80 | Relay Team | Vista Murrieta (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:45.95 | Relay Team | Narbonne (Nathaniel) (LA) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:47.08 | Relay Team | Arnold O. Beckman (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:47.48 | Relay Team | Carson (LA) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:47.56 | Relay Team | St. Mary's Academy (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:48.67 | Relay Team | Los Alamitos (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:48.88 | Relay Team | Temecula Valley (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:49.23 | Relay Team | Taft (William Howard) (LA) |
4x800 Meter Relay Finals | 9:43.38 | Relay Team | Great Oak (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 9:50.34 | Relay Team | Los Alamitos (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 10:00.42 | Relay Team | Arnold O. Beckman (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:35.68 | Rebecca Vander Poel | Liberty - Bakersfield (CS) |
600 Meter Run Finals | 1:36.14 | Kaho Cichon | Fountain Valley (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:36.51 | Mia Chavez | Chino (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:37.70 | Kirstin Light | Norco (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:38.48 | Laila Wright | Etiwanda (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:38.87 | Sydney Holden | Crossroads (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:39.70 | Iman Holmes | Golden Valley (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:39.80 | Meilani Castillo | Great Oak (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:40.81 | Trinity Dixon | San Marcos (SD) |
600 Meter Run Finals | 1:41.28 | Angelee Berganio | Canyon - Canyon Country (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:41.49 | Jillian Devine | Arnold O. Beckman (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:42.13 | Adela Gonzales | Great Oak (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:42.56 | Katherine Taylor | Point Loma (SD) |
600 Meter Run Finals | 1:42.73 | Ellen Palmgren | Liberty - Bakersfield (CS) |
60 Meter Hurdles Finals | 8.83 | Asjah Atkinson | St. Anthony (SS) |
60 Meter Hurdles Finals | 8.92 | Charlize James | San Diego High School (SD) |
60 Meter Hurdles Prelims | 9.08 | Asjah Atkinson | St. Anthony (SS) |
60 Meter Hurdles Finals | 9.12 | Amari Jenkins | J.W. North (SS) |
60 Meter Hurdles Prelims | 9.15 | Charlize James | San Diego High School (SD) |
60 Meter Hurdles Finals | 9.21 | Caelyn Harris | Upland (SS) |
60 Meter Hurdles Finals | 9.21 | Amira Hawkins | North Torrance (SS) |
60 Meter Dash Finals | 7.66 | Kaitlyn Williams | Carson (LA) |
60 Meter Dash Prelims | 7.67 | Aysha Shaheed | Madison (SD) |
60 Meter Dash Finals | 7.70 | Aysha Shaheed | Madison (SD) |
60 Meter Dash Finals | 7.75 | Kennedi Porter | Etiwanda (SS) |
60 Meter Dash Prelims | 7.77 | Kaitlyn Williams | Carson (LA) |
60 Meter Dash Prelims | 7.81 | Kennedi Porter | Etiwanda (SS) |
60 Meter Dash Finals | 7.82 | Summer Sergeant | Vista (SD) |
Distance Medley Relay Finals | 12:27.99 | Relay Team | Great Oak (SS) |
High Jump Finals | 5-1 | Quynh Gedney | Moorpark (SS) |
High Jump Finals | 5-1 | Kylee Davis | Golden Valley (SS) |
High Jump Finals | 5-1 | Claire Predmore | Bullard (CS) |
High Jump Finals | 5-1 | Caylan Medley | Linfield Christian (SS) |
High Jump Finals | 5-1 | Mckenna Bushong | Valley Christian Cerritos (SS) |
High Jump Finals | 5-3 | Victoria Plummer | Moorpark (SS) |
High Jump Finals | 5-4.25 | Kailah Mckenzie | Orange Vista (SS) |
High Jump Finals | 5-5 | Isabella Palchak | St. Francis (SS) |
Long Jump Finals | 17-0 | Madeline Seifert | Ayala (SS) |
Long Jump Finals | 17-3.5 | Eve Divinity | Redondo Union (SS) |
Long Jump Finals | 17-10.5 | Avery Benitez-fanslow | Thousand Oaks (SS) |
Long Jump Finals | 18-6.5 | Summer Stevenson | Great Oak (SS) |
Long Jump Finals | 19-0 | Asjah Atkinson | St. Anthony (SS) |
Long Jump Finals | 20-4.5 | Caelyn Harris | Upland (SS) |
Pentathlon Finals | 2513 | Amanda Lietz | Notre Dame - Sherman Oaks (SS) |
Pentathlon Finals | 2549 | Kalea Brown | Serra - Gardena (SS) |
Pentathlon Finals | 2558 | Ireland Nowak | Thousand Oaks (SS) |
Pentathlon Finals | 2738 | Madeline Seifert | Ayala (SS) |
Pentathlon Finals | 2793 | Mikayla Hayman | Lancaster (SS) |
Pentathlon Finals | 2850 | Ariana Gonzalez | Ayala (SS) |
Pentathlon Finals | 2893 | Brianna Kelpis | Quartz Hill (SS) |
Pentathlon Finals | 3134 | Kailah Mckenzie | Orange Vista (SS) |
Pole Vault Finals | 11-5 | Chiara Sistermann | Stevenson School (CC) |
Pole Vault Finals | 11-11 | Ellison Colarossi | Tesoro (SS) |
Pole Vault Finals | 11-11 | Melodie Quiroz | Rancho Bernardo (SD) |
Pole Vault Finals | 11-11 | Kaitlyn Swenson | Great Oak (SS) |
Pole Vault Finals | 11-11 | Katerina Adamiec | Poway (SD) |
Pole Vault Finals | 12-11 | Paige Sommers | Westlake (SS) |
Pole Vault Finals | 13-5 | Ashley Callahan | Rancho Bernardo (SD) |
Shot Put Finals | 40-3 | Brianna Kelpis | Quartz Hill (SS) |
Shot Put Finals | 44-3.5 | Faith Bender | Liberty - Bakersfield (CS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:48.79 | Relay Team | Yucaipa (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:50.75 | Relay Team | Vista Murrieta (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:52.64 | Relay Team | Arcadia (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:53.37 | Relay Team | Thousand Oaks (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:53.59 | Relay Team | Fountain Valley (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:54.41 | Relay Team | St. Mary's Academy (SS) |
Triple Jump Finals | 36-6 | Brianna Gibson | High Tech - North County (SD) |
Triple Jump Finals | 37-5 | Kerrington Smith | Upland (SS) |
Triple Jump Finals | 37-6 | Avery Benitez-fanslow | Thousand Oaks (SS) |
Triple Jump Finals | 38-1 | Summer Stevenson | Great Oak (SS) |
Triple Jump Finals | 38-8 | Arrieya Harper | Carson (LA) |
Triple Jump Finals | 39-3 | Sameerah Evans | Vallejo (NC) |
Weight Throw Finals | 42-0 | Mckenna Chaney | Buchanan (CS) |
Weight Throw Finals | 46-4.25 | Dayanara Cendejas | Warren (SS) |
Weight Throw Finals | 48-6.25 | Jillian Stafford | Dana Hills (SS) |
HS Boys | Mark | Athlete | Team |
1500 Meter Run Finals | 3:57.68 | Cole Sawires Yager | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 3:58.13 | Angus Fitzgerald | Royal (SS) |
1500 Meter Run Finals | 3:58.24 | Winslow Atkeson | Thacher (SS) |
1500 Meter Run Finals | 3:59.38 | Alex Mainvielle | West Torrance (SS) |
1500 Meter Run Finals | 3:59.53 | Nathaniel Estrada | La Serna (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:00.51 | Aric Reza | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:00.79 | Isaiah Givens | Pasadena (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:01.28 | Alexander Frias | St. John Bosco (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:01.43 | Christopher Verdugo | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:02.59 | John Worthy | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:04.51 | Yoon Cho | Claremont (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:04.87 | Alex Cuevas | Ridgeview (CS) |
1500 Meter Run Finals | 4:05.06 | Gabriel Abbes | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:05.11 | Askari Ahad | Claremont (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:06.36 | Kyle Reden | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:08.51 | Davian Campos | Monte Vista (SD) |
1500 Meter Run Finals | 4:08.70 | Ricardo Sainz | Roosevelt (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:08.74 | Levi Taylor | San Marcos (SD) |
1500 Meter Run Finals | 4:09.15 | Mark Cortes | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:09.39 | Zachary Cadima | Glendora (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:09.53 | Andres Chavez | Roosevelt (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:09.55 | Leandro Candray | Great Oak (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:09.55 | Bryce Gilmore | Sage Creek (SD) |
1500 Meter Run Finals | 4:10.95 | Evan Hernandez | Heritage (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:11.15 | Aidan Singh | Pleasant Grove (SJ) |
1500 Meter Run Finals | 4:11.32 | Antonio Diaz | Claremont (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:11.51 | Nick Salz | Torrey Pines (SD) |
1500 Meter Run Finals | 4:11.52 | Ethan Jones | Liberty - Bakersfield (CS) |
1500 Meter Run Finals | 4:11.56 | Jack Duininck | Palm Desert (SS) |
1500 Meter Run Finals | 4:11.95 | Matthew Russell | Royal (SS) |
3000 Meter Run Finals | 8:40.46 | Gabriel Abbes | Great Oak (SS) |
3000 Meter Run Finals | 8:40.94 | Anthony Guerra | Granada (NC) |
3000 Meter Run Finals | 8:47.14 | Aric Reza | Great Oak (SS) |
3000 Meter Run Finals | 8:55.51 | John Worthy | Great Oak (SS) |
3000 Meter Run Finals | 8:58.20 | Joshua Abrenica | Great Oak (SS) |
3000 Meter Run Finals | 8:58.69 | Leandro Candray | Great Oak (SS) |
3000 Meter Run Finals | 9:04.50 | Noah Murasmith | Vista Murrieta (SS) |
3000 Meter Run Finals | 9:05.02 | Jaime Gonzalez | Camarillo (SS) |
3000 Meter Run Finals | 9:05.19 | Frank Assumma | Temecula Valley (SS) |
3000 Meter Run Finals | 9:06.16 | Nicolas DiConti | Gabrielino (SS) |
3000 Meter Run Finals | 9:07.21 | John Sesteaga | Glendora (SS) |
3000 Meter Run Finals | 9:08.86 | Parker Smith | Great Oak (SS) |
300 Meter Dash Finals | 34.39 | Nicholas Gates | Calabasas (SS) |
300 Meter Dash Finals | 34.54 | Donovan Nelson | La Sierra (SS) |
300 Meter Dash Finals | 34.63 | Liam Carr | Palm Desert (SS) |
300 Meter Dash Finals | 34.87 | Tomas Kersulis | Foothill - Pleasanton (NC) |
300 Meter Dash Finals | 35.27 | Nicholas Weaver | University (SS) |
300 Meter Dash Finals | 35.32 | Zachary Winger | Calabasas (SS) |
300 Meter Dash Finals | 35.38 | Delaney Crawford | Upland (SS) |
300 Meter Dash Finals | 35.39 | Brandon Cruz | Saugus (SS) |
300 Meter Dash Finals | 35.51 | Jelani Whitmore | Carter, Wilmer Amina (SS) |
300 Meter Dash Finals | 35.60 | Chase Walter | Dana Hills (SS) |
300 Meter Dash Finals | 35.93 | Lamont Narcisse | Calabasas (SS) |
300 Meter Dash Finals | 36.06 | Jack Sapyta | Burbank (SS) |
300 Meter Dash Finals | 36.12 | Seaver Cardoza | Wilson - Long Beach (SS) |
300 Meter Dash Finals | 36.19 | Tristan Aings | Lincoln - Stockton (SJ) |
300 Meter Dash Finals | 36.23 | Reginald Day | Silverado (SS) |
300 Meter Dash Finals | 36.42 | Joshua Morinaga | Monrovia (SS) |
300 Meter Dash Finals | 36.47 | Jordan Vuong | Dana Hills (SS) |
300 Meter Dash Finals | 36.51 | Jayson Martin | Pitman (John H.) (SJ) |
300 Meter Dash Finals | 36.61 | Ted Woodbury | Ayala (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:29.15 | Relay Team | Upland (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:29.92 | Relay Team | Orange Vista (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:31.02 | Relay Team | Cathedral (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:31.06 | Relay Team | Santa Monica (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:31.28 | Relay Team | Summit (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:31.53 | Relay Team | Foothill - Pleasanton (NC) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:31.56 | Relay Team | Covina (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:32.06 | Relay Team | Jordan (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:32.45 | Relay Team | Vista Murrieta (SS) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:33.42 | Relay Team | Mission Hills (SD) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:33.79 | Relay Team | Narbonne (Nathaniel) (LA) |
4x200 Meter Relay Finals | 1:33.97 | Relay Team | La Serna (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 8:11.38 | Relay Team | Great Oak (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 8:14.40 | Relay Team | Los Alamitos (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 8:16.23 | Relay Team | Claremont (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 8:19.30 | Relay Team | St. John Bosco (SS) |
4x800 Meter Relay Finals | 8:19.71 | Relay Team | Gahr (Richard) (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:19.37 | Antonio Abrego | Golden Valley (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:21.38 | Jayson Martin | Pitman (John H.) (SJ) |
600 Meter Run Finals | 1:21.88 | Nicholas Castro | Narbonne (Nathaniel) (LA) |
600 Meter Run Finals | 1:21.88 | Michael Han | Westlake (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:22.94 | Seaver Cardoza | Wilson - Long Beach (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:23.06 | Micah Baird | Great Oak (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:23.57 | Mateo Joseph | Great Oak (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:23.89 | Michael Blinstrub | University (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:24.34 | Cai Duran | Granada Hills Charter (LA) |
600 Meter Run Finals | 1:24.42 | Matt Irvine | South Torrance (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:24.58 | Alex Aceves | San Marcos (SD) |
600 Meter Run Finals | 1:24.77 | Jack Duininck | Palm Desert (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:24.79 | Julius Cheek | Roosevelt (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:24.81 | Cormac O'brien | Torrey Pines (SD) |
600 Meter Run Finals | 1:24.84 | Ricardo Sainz | Roosevelt (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:24.86 | Kristian Kimberlin | Chino Hills (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:25.21 | Davian Campos | Monte Vista (SD) |
600 Meter Run Finals | 1:25.43 | Max Segeberg | Great Oak (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:25.48 | Aj Tabanao | Great Oak (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:25.85 | Sam Medure | Polytechnic - Riverside (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:26.21 | Jude Hallett | Walnut (SS) |
600 Meter Run Finals | 1:26.55 | Sebastian Flores | Liberty - Bakersfield (CS) |
600 Meter Run Finals | 1:26.56 | Nicholas Lopez | Liberty - Bakersfield (CS) |
600 Meter Run Finals | 1:26.56 | Quinn Harder | San Marcos (SD) |
60 Meter Hurdles Finals | 7.90 | Joshua Hornsby | Summit (SS) |
60 Meter Hurdles Finals | 8.03 | Aiden Lieb | Peninsula (SS) |
60 Meter Hurdles Prelims | 8.11 | Joshua Hornsby | Summit (SS) |
60 Meter Hurdles Finals | 8.13 | Anthony Taylor | Cathedral (SS) |
60 Meter Hurdles Finals | 8.18 | Aaron Fontes | Oxnard (SS) |
60 Meter Hurdles Prelims | 8.22 | Aiden Lieb | Peninsula (SS) |
60 Meter Hurdles Prelims | 8.22 | Anthony Taylor | Cathedral (SS) |
60 Meter Hurdles Finals | 8.29 | Anthony Forrest | Big Bear (SS) |
60 Meter Hurdles Finals | 8.38 | Zachary Winger | Calabasas (SS) |
60 Meter Dash Finals | 6.98 | Namir Hemphill | Upland (SS) |
60 Meter Dash Finals | 7.04 | Jared Jones | Capital Christian (SJ) |
60 Meter Dash Finals | 7.05 | Bryce Brock | Cathedral Catholic (SD) |
Distance Medley Relay Finals | 10:23.44 | Relay Team | Great Oak (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:34.58 | Relay Team | La Serna (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:41.68 | Relay Team | Ridgeview (CS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:41.95 | Relay Team | Claremont (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:46.15 | Relay Team | Highland (SS) |
Distance Medley Relay Finals | 10:46.21 | Relay Team | Glendora (SS) |
High Jump Finals | 6-0 | Reno Vasquez | Murrieta Mesa (SS) |
High Jump Finals | 6-0 | Tristan Minter | Millikan (SS) |
High Jump Finals | 6-0 | Ryan Bentley | Orange Lutheran (SS) |
High Jump Finals | 6-1.5 | Justin Yaskowitz | Redondo Union (SS) |
High Jump Finals | 6-2 | Terrell Placide | Downey (SS) |
High Jump Finals | 6-2 | Marquis Monroe | Ayala (SS) |
High Jump Finals | 6-2 | Jaylen Holley | Roosevelt (SS) |
High Jump Finals | 6-4 | Kyle Jankans | Villa Park (SS) |
High Jump Finals | 6-4 | Joseph Ruddell | Morro Bay (CS) |
High Jump Finals | 6-6 | Austin Hernandez | Canyon - Canyon Country (SS) |
Long Jump Finals | 22-2.5 | Angel Ledesma | Canyon - Anaheim Hills (SS) |
Pentathlon Finals | 2767 | Michael Stine | Ayala (SS) |
Pentathlon Finals | 2824 | Cooper Holt | Claremont (SS) |
Pentathlon Finals | 2837 | Xavier English | Ayala (SS) |
Pentathlon Finals | 2842 | Kyle Wonders | Newbury Park (SS) |
Pentathlon Finals | 2842 | Xavier Rojas | Ayala (SS) |
Pentathlon Finals | 2895 | John Miller | La Costa Canyon (SD) |
Pentathlon Finals | 2941 | Loucas Xenakis | Head Royce (NC) |
Pentathlon Finals | 3093 | Patrick Nelson | Spanish Springs |
Pentathlon Finals | 3349 | Justin Yaskowitz | Redondo Union (SS) |
Pole Vault Finals | 14-2 | Eli Gault-Crabb | Burroughs Burbank (SS) |
Pole Vault Finals | 14-8 | Clay Wilshusen | Paso Robles (CS) |
Pole Vault Finals | 14-8 | Jack Wright | Great Oak (SS) |
Pole Vault Finals | 15-2 | David Miketta | La Canada (SS) |
Pole Vault Finals | 15-2 | Kyle Yonker | Great Oak (SS) |
Pole Vault Finals | 15-2 | Zachary Volpe | San Marcos (SD) |
Pole Vault Finals | 15-8 | Garrett Brown | La Costa Canyon (SD) |
Pole Vault Finals | 15-8 | Vicentejordan Vanderlipe | Alvarez (Everett) (CC) |
Shot Put Finals | 56-2.5 | Kienan Donovan | Golden Valley (SS) |
Shot Put Finals | 58-0 | Jake Porter | Canyon - Anaheim Hills (SS) |
Shot Put Finals | 58-3 | Sawyer Howard | Los Alamitos (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:34.34 | Relay Team | Vista Murrieta (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:34.85 | Relay Team | Dana Hills (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:35.31 | Relay Team | Santa Monica (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:36.08 | Relay Team | Cathedral (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:36.74 | Relay Team | Arcadia (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:37.20 | Relay Team | University (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:38.07 | Relay Team | Jordan (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:38.14 | Relay Team | Covina (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:38.54 | Relay Team | Marshall Fundamental (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:38.80 | Relay Team | Elsinore (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:39.56 | Relay Team | Westlake (SS) |
800 Meter Sprint Medley Relay Finals | 1:39.70 | Relay Team | El Capitan (SJ) |
Triple Jump Finals | 45-6 | Myles Carter | Northwood (SS) |
Triple Jump Finals | 45-9 | John Gibbs | Oceanside (SD) |
Triple Jump Finals | 48-9 | Namir Hemphill | Upland (SS) |
Weight Throw Finals | 52-8.25 | Diego Lopez | Pleasant Grove (SJ) |
Weight Throw Finals | 54-1.25 | Mark Bryant | West Ranch (SS) |
Weight Throw Finals | 55-2.75 | Christian Burroughs | Notre Dame - Riverside (SS) |
Weight Throw Finals | 58-7.5 | Kyler Van Grouw | Buchanan (CS) |
Weight Throw Finals | 61-2.75 | Mason Mckhann | Dana Hills (SS) |
Weight Throw Finals | 61-7 | Jake Porter | Canyon - Anaheim Hills (SS) |
Weight Throw Finals | 63-6 | James Wright | Great Oak (SS) |
Weight Throw Finals | 69-8.75 | Ben Chappell | Oakdale (SJ) |