Simi Valley Winter Championships Qualifier

Simi Valley, CA

Thousand Oaks High School (SS) Results

Girls Athlete Place Section Results
60 Meter Dash
7.93 SB Shelby Richmond 1st Finals H1 Complete Results
150 Meter Dash
18.82 SB Shelby Richmond 1st Finals H1 Complete Results
20.17 SB Gabrielle Htway 12th Finals H1 Complete Results
300 Meter Dash
43.38 Jenna Krostag 10th Finals H1 Complete Results
46.06 Rachel Valencia 21st Finals H1 Complete Results
600 Meter Run
1:46.97 SB Ireland Nowak 6th Finals H1 Complete Results
60 Meter Hurdles
10.33 Noelle Calara 9th Finals H1 Complete Results
10.35 SB Nicole Virgines 10th Finals H1 Complete Results
High Jump
4-8 (1.42m) Gabrielle Htway 6th Finals H1 Complete Results
4-8 (1.42m) SB Ireland Nowak 7th Finals H1 Complete Results
Long Jump
17-7 (5.36m) Avery Benitez-fanslow 1st Finals H1 Complete Results
Triple Jump
35-4 (10.77m) Avery Benitez-fanslow 1st Finals H1 Complete Results
Pole Vault
9-1 (2.77m) Claire Goyette 9th Finals H1 Complete Results
Discus
92-8 (28.24m) Jaelyn Lee 1st Finals H1 Complete Results
Shot Put
28-10 (8.79m) SB Jaelyn Lee 7th Finals H1 Complete Results
Boys Athlete Place Section Results
60 Meter Dash
7.28 SB Daniel Sarisky 3rd Finals H3 Complete Results
7.33 Ryan Tischhauser 6th Finals H1 Complete Results
7.45 SB Colin Quinn 12th Finals H1 Complete Results
7.48 SB James Stuver 15th Finals H3 Complete Results
7.65 SB Alden Bermudez 26th Finals H1 Complete Results
7.70 SB Julian Bohilla 33rd Finals H1 Complete Results
8.49 Brandon Orlow 74th Finals H8 Complete Results
150 Meter Dash
16.96 SB Daniel Sarisky 1st Finals H2 Complete Results
17.39 SB Colin Quinn 4th Finals H1 Complete Results
17.67 SB Aaron Winston 11th Finals H1 Complete Results
17.82 SB Alden Bermudez 17th Finals H1 Complete Results
18.83 SB Matthew Crellin 44th Finals H1 Complete Results
19.36 SB Brandon Orlow 51st Finals H2 Complete Results
300 Meter Dash
38.04 Mason Thomson 14th Finals H3 Complete Results
600 Meter Run
1:28.44 Owen Brown 8th Finals H1 Complete Results
60 Meter Hurdles
8.83 SB Ryan Tischhauser 3rd Finals H1 Complete Results
9.34 Julian Bohilla 10th Finals H1 Complete Results
9.54 Mason Thomson 15th Finals H3 Complete Results
800 Meter Sprint Medley Relay
1:38.60 SB Relay Team 1st Finals H1 Complete Results
Long Jump
20-10.5 (6.36m) SB Kernan Lee 2nd Finals H1 Complete Results
19-9.5 (6.03m) SB James Nauert 7th Finals H1 Complete Results
18-0 (5.49m) Alexander Lin 13th Finals H1 Complete Results
17-7 (5.36m) SB Dominic Malilay 15th Finals H1 Complete Results
16-6.5 (5.04m) SB Sebastian Hernandez 21st Finals H1 Complete Results
15-6.5 (4.74m) SB Johnny Lesny 24th Finals H1 Complete Results
Triple Jump
41-8 (12.7m) SB James Nauert 3rd Finals H1 Complete Results
39-11.5 (12.18m) SB Dominic Malilay 5th Finals H1 Complete Results
38-11.5 (11.87m) SB Kernan Lee 8th Finals H1 Complete Results
38-6 (11.73m) SB Sebastian Hernandez 9th Finals H1 Complete Results
31-8.75 (9.67m) SB Johnny Lesny 16th Finals H1 Complete Results
Discus
90-0 (27.43m) Johnny Lesny 19th Finals H1 Complete Results
Shot Put
35-10 (10.92m) Johnny Lesny 16th Finals H1 Complete Results