Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Joel De Santiago Espinoza 12 Saugus 11.73
2 Trevor Girch 12 Saugus 11.75
3 Azariah Beaugard 11 Saugus 12.39
Frosh/Soph Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brandon Hill 10 Canyon (Canyon Country) 12.21
2 Thomas Carrillo 9 Saugus 12.43
3 Waddell Pierce 10 Saugus 12.49
4 Tyler Noboa 10 Saugus 12.49
5 Alan Apolinario 9 Saugus 12.62
6 Travis Dyson 10 Canyon (Canyon Country) 12.73
Ethan Elias 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Paul Jones 10 Canyon (Canyon Country) DNS
Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Zachariah Turner 10 Saugus 22.60
2 Isaiah Turner 12 Saugus 22.94
3 Trevor Girch 12 Saugus 23.68
4 Michael Villacorta 11 Saugus 25.56
5 Nathan Young 10 Canyon (Canyon Country) 26.20
Micah Adeyemo 12 Canyon (Canyon Country) DNS
Frosh/Soph Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Roger Sandino 10 Saugus 24.80
2 Waddell Pierce 10 Saugus 25.51
3 Brandon Orrick 9 Saugus 25.65
4 Porter Lawler 10 Canyon (Canyon Country) 26.06
5 Christian Correa 9 Saugus 26.16
6 Jonathan Roberts 10 Canyon (Canyon Country) 26.29
7 Paul Jones 10 Canyon (Canyon Country) 27.85
Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brandon Cruz 10 Saugus 52.77
2 Robert Villagrana-Bunce 12 Saugus 56.41
3 Xavier Medina 11 Saugus 1:04.60
Frosh/Soph Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Frank Montes 10 Saugus 55.79
2 Brandon Orrick 9 Saugus 56.74
3 Christian Correa 9 Saugus 58.18
4 Axel Garcia 9 Saugus 1:00.12
Jonathan Roberts 10 Canyon (Canyon Country) DNS
Nathan Young 10 Canyon (Canyon Country) DNS
Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Frank Lofton 11 Canyon (Canyon Country) 2:04.98
2 Kristian Rascon 12 Saugus 2:05.67
3 Anthony Dugan 12 Saugus 2:07.69
4 Josh Duarte 12 Saugus 2:08.80
5 Sean Flaharty 12 Saugus 2:12.35
6 Lothar Hernandez 12 Saugus 2:12.77
7 Ethan Danforth 12 Canyon (Canyon Country) 2:13.75
8 Esteban Vera 11 Canyon (Canyon Country) 2:14.32
9 James Musasizi 12 Saugus 2:16.21
10 Kevin Huynh 11 Saugus 2:18.89
11 Justin Khoo 11 Saugus 2:21.38
12 Cameron Cruz 11 Saugus 2:22.80
13 Andrew Estrada 11 Saugus 2:25.73
14 Patrick Palominos 11 Saugus 2:26.02
15 Tyler Burton 12 Saugus 2:27.05
16 Evan Maich 12 Saugus 2:27.84
17 Thomas Westenhofer 12 Saugus 2:28.21
18 Zach Swift 11 Saugus 2:37.31
19 Brandon Phillips 11 Saugus 2:38.98
20 Jacob Wynn 11 Saugus 2:39.63
21 Joshua Bennett 11 Saugus 2:48.99
22 Lukas Hoglo 11 Saugus 3:11.96
Frosh/Soph Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Charles Tanglao 10 Canyon (Canyon Country) 2:16.97
2 Patrick Hunter 10 Canyon (Canyon Country) 2:19.65
3 Isaiah Duarte 10 Saugus 2:19.93
4 Alan Santos 9 Canyon (Canyon Country) 2:25.40
5 Vinny Fatta 10 Saugus 2:25.53
6 Theo Fung 10 Saugus 2:25.87
7 Austin Ucci 9 Saugus 2:26.43
8 Ivan Artieda 9 Canyon (Canyon Country) 2:28.85
9 Louis Luna 10 Canyon (Canyon Country) 2:29.99
10 Brenden Chavez 10 Canyon (Canyon Country) 2:31.53
11 Carlos Silva Valdez 9 Saugus 2:32.16
12 Trey Plaza 9 Saugus 2:33.90
13 James Vail 9 Saugus 2:35.84
14 Dominic Navarro 9 Canyon (Canyon Country) 2:36.64
15 Isaiah Regalado 9 Saugus 2:38.39
16 Gavin Kay 10 Canyon (Canyon Country) 2:38.95
17 John Rosales 10 Canyon (Canyon Country) 2:39.57
18 Connor Garrett 10 Saugus 2:39.67
19 Ethan Rousseve 10 Saugus 2:40.34
20 Grant Walton 10 Saugus 2:41.02
21 Jacob Brown 9 Canyon (Canyon Country) 2:41.31
22 Heath Arceneaux 9 Canyon (Canyon Country) 2:45.98
Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Ethan Danforth 12 Canyon (Canyon Country) 4:32.85
2 Nick Serrano 10 Saugus 4:34.28
3 Zach Fineberg 12 Saugus 4:43.13
4 Josh Chan 12 Saugus 4:46.03
5 Jacob Kaufmann Saugus 4:46.89
6 Tyler Nilson 11 Saugus 4:48.73
7 James Musasizi 12 Saugus 4:53.48
8 Niko Martinez-Fernandez 12 Saugus 5:00.59
9 Tyler Lentz 11 Saugus 5:03.17
10 Andrew Estrada 11 Saugus 5:03.30
11 Justin Khoo 11 Saugus 5:05.41
12 Thomas Westenhofer 12 Saugus 5:06.63
13 Jacob Wynn 11 Saugus 5:07.53
14 Patrick Palominos 11 Saugus 5:11.64
15 Lucas Bautista 11 Saugus 5:13.56
16 Evan Maich 12 Saugus 5:16.97
17 Brandon Phillips 11 Saugus 5:28.02
18 Tyler Burton 12 Saugus 5:29.79
19 Joshua Bennett 11 Saugus 5:35.31
20 Anthony Solis 11 Canyon (Canyon Country) 5:43.83
21 Benjamin Kinney 11 Canyon (Canyon Country) 5:46.08
22 Zach Swift 11 Saugus 5:51.09
23 Lukas Hoglo 11 Saugus 6:52.53
Frosh/Soph Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kyle Stevens 10 Canyon (Canyon Country) 4:38.00
2 Blake Gallardo 10 Saugus 4:43.94
3 Jayson Velarde 10 Canyon (Canyon Country) 5:00.63
4 Aidan Soto 10 Saugus 5:09.13
5 Vinny Fatta 10 Saugus 5:09.54
6 Mark Beale 10 Saugus 5:09.82
7 Charles Tanglao 10 Canyon (Canyon Country) 5:12.28
8 Daniel Velikorodnyy 9 Saugus 5:13.11
9 Ethan DeForest 10 Saugus 5:13.82
10 Isaiah Duarte 10 Saugus 5:14.57
11 Patrick Hunter 10 Canyon (Canyon Country) 5:18.40
12 Logan Marquez 10 Saugus 5:20.74
13 Brian Juarez 10 Canyon (Canyon Country) 5:21.58
14 Mason Williams 9 Canyon (Canyon Country) 5:25.66
15 Emanuel Zavalza 10 Canyon (Canyon Country) 5:26.87
16 Jonathan Diaz 9 Canyon (Canyon Country) 5:28.20
17 Hector Rossil 9 Canyon (Canyon Country) 5:29.60
18 Austin Ucci 9 Saugus 5:29.96
19 Joseph Kelleher 10 Saugus 5:30.34
20 Alan Santos 9 Canyon (Canyon Country) 5:31.01
21 Ivan Artieda 9 Canyon (Canyon Country) 5:31.63
22 Jacob Garcia 9 Canyon (Canyon Country) 5:32.00
23 Trey Plaza 9 Saugus 5:32.22
24 Timothy Ledingham 10 Canyon (Canyon Country) 5:33.58
25 Connor Garrett 10 Saugus 5:34.14
26 Brenden Chavez 10 Canyon (Canyon Country) 5:36.04
27 Isaiah Regalado 9 Saugus 5:36.53
28 Carlos Silva Valdez 9 Saugus 5:39.66
29 Louis Luna 10 Canyon (Canyon Country) 5:45.97
30 Grant Walton 10 Saugus 5:49.64
31 Jacob Brown 9 Canyon (Canyon Country) 5:53.64
32 Kyler Williams 10 Canyon (Canyon Country) 5:56.22
33 Dominic Navarro 9 Canyon (Canyon Country) 5:56.72
34 Gavin Kay 10 Canyon (Canyon Country) 5:56.84
35 Nathaniel Berhow 10 Saugus 5:58.39
36 John Rosales 10 Canyon (Canyon Country) 6:01.11
37 Jesus Rodriguez 10 Canyon (Canyon Country) 6:02.15
38 Max Watkins 10 Canyon (Canyon Country) 6:02.43
39 Luis Garrido Soto 9 Canyon (Canyon Country) 6:03.60
40 Josh Seidenkranz 10 Canyon (Canyon Country) 6:07.01
41 Heath Arceneaux 9 Canyon (Canyon Country) 6:08.13
42 Dylan Gore 10 Saugus 6:08.52
43 Solomon Braggs 9 Canyon (Canyon Country) 6:12.47
Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Alfredo DeAnda 11 Canyon (Canyon Country) 9:58.15
2 Nick Serrano 10 Saugus 9:58.52
3 Zachary Fineberg 12 Saugus 10:14.11
4 Josh Chan 12 Saugus 10:31.92
5 Tyler Nilson 11 Saugus 10:43.97
6 Tyler Lentz 11 Saugus 10:46.72
7 Frank Lofton 11 Canyon (Canyon Country) 11:06.71
8 Lucas Bautista 11 Saugus 11:59.02
9 Benjamin Kinney 11 Canyon (Canyon Country) 12:27.51
10 Denzil Cefre 12 Saugus 13:10.24
Frosh/Soph Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kyle Stevens 10 Canyon (Canyon Country) 10:29.65
2 Jayson Velarde 10 Canyon (Canyon Country) 11:07.60
3 Daniel Velikorodnyy 9 Saugus 11:17.68
4 Logan Marquez 10 Saugus 11:17.88
5 Brian Juarez 10 Canyon (Canyon Country) 11:18.02
6 Jonathan Diaz 9 Canyon (Canyon Country) 11:38.15
7 Emanuel Zavalza 10 Canyon (Canyon Country) 11:41.83
8 Hector Rossil 9 Canyon (Canyon Country) 11:52.41
9 Timothy Ledingham 10 Canyon (Canyon Country) 11:53.70
10 Anthony Solis 11 Canyon (Canyon Country) 12:00.37
11 Joseph Kelleher 10 Saugus 12:01.25
12 Jacob Garcia 9 Canyon (Canyon Country) 12:12.70
13 Sanjay Srikanth 9 Saugus 12:45.08
14 Jordan Zelch 9 Saugus 12:45.21
15 Max Watkins 10 Canyon (Canyon Country) 12:48.55
16 Austin Montez 10 Saugus 13:12.88
17 Luis Garrido Soto 9 Canyon (Canyon Country) 13:21.09
18 Dylan Gore 10 Saugus 13:49.77
19 Ricky Beristain-Fernandez 9 Saugus 14:23.59
Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Austin Hernandez 10 Canyon (Canyon Country) 16.63
2 John Riley 10 Saugus 16.88
3 Xavier Medina 11 Saugus 17.76
4 Jacob Hunter 10 Saugus 18.03
5 Lucas Bunde 11 Saugus 18.29
6 Donovan Coleman 10 Canyon (Canyon Country) 18.61
Tyler Cash 11 Canyon (Canyon Country) DNS
Frosh/Soph Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brandon Francke 10 Saugus 19.95
2 Daniel Balayan 9 Saugus 20.76
3 Tyler Burns 9 Saugus 21.17
4 Cameron Hernandez 9 Canyon (Canyon Country) 21.91
Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 John Riley 10 Saugus 42.78
2 Xavier Medina 11 Saugus 42.88
3 Jacob Hunter 10 Saugus 42.91
4 Koos Maddock 10 Saugus 43.85
5 Donovan Coleman 10 Canyon (Canyon Country) 46.13
Frosh/Soph Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brandon Francke 10 Saugus 47.01
2 Tyler Burns 9 Saugus 48.99
3 Daniel Balayan 9 Saugus 49.09
4 Dylan Roof 9 Canyon (Canyon Country) 50.63
5 Cameron Hernandez 9 Canyon (Canyon Country) 52.38
Anthony Marchione 10 Saugus DNS
Nathan Young 10 Canyon (Canyon Country) DNS
Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Saugus 43.36
Brandon CruzZachariah TurnerIsaiah TurnerKodi Oshiro
Frosh/Soph Boys 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Saugus 46.33
Joseph SmithThomas CarrilloFrank MontesRoger Sandino
2 Canyon (Canyon Country) 46.72
Brandon HillTravis DysonPorter LawlerDylan Roof
3 Canyon (Canyon Country) 51.06
Ethan EliasJoshua DeLaCruzJoshua DesvarieuxPaul Jones
Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
Canyon (Canyon Country) DNF
Esteban VeraFrank LoftonMicah AdeyemoEthan Danforth
1 Saugus .01
Anthony DuganKevin HuynhLothar HernandezSean Flaharty
2 Saugus .02
Robert Villagrana-BunceRaymond MarcarianDaniel TanJoel De Santiago Espinoza
Frosh/Soph Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Saugus 3:51.13
Frank MontesRoger SandinoBrandon OrrickAxel Garcia
2 Canyon (Canyon Country) 3:57.32
Joshua DeLaCruzIvan ArtiedaJonathan RobertsJoshua Desvarieux
Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jacob Lopez 12 Canyon (Canyon Country) 54-08.00
2 Gaetano Ferrera 12 Saugus 51-11.50
3 Justin Willingham 11 Canyon (Canyon Country) 44-05.00
4 Theodore Huseman 12 Saugus 39-11.50
5 Luis Rubio 11 Saugus 38-02.50
6 Colter Lucas 11 Saugus 35-07.00
7 Christian Martinez 12 Saugus 35-02.50
8 Joshua Bond 11 Saugus 34-00.50
9 Frank Escobar 11 Canyon (Canyon Country) 33-08.50
10 Jake Bleiler 12 Saugus 32-07.50
11 Adrian Moran 12 Canyon (Canyon Country) 31-06.50
12 Nicholas Cesta 11 Saugus 29-11.00
13 Jacob Chow 11 Canyon (Canyon Country) 23-10.00
James Kline 12 Canyon (Canyon Country) DNS
Frosh/Soph Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Travis Dyson 10 Canyon (Canyon Country) 46-04.00
2 Judah Webby 9 Saugus 41-09.25
3 Cody Craft 9 Saugus 38-06.00
4 Hyrum Vega 9 Canyon (Canyon Country) 36-03.75
5 Nicholas Larson 10 Saugus 36-02.00
6 Corey Rowe 9 Saugus 35-02.50
7 Larry Franco 10 Canyon (Canyon Country) 34-07.50
8 David (Allan) Hughes 9 Saugus 33-05.75
9 Jakob Listro 10 Canyon (Canyon Country) 33-03.50
10 Brandon Dutt 10 Saugus 32-11.50
11 Cesar Moran 9 Saugus 32-08.75
12 Raiden Horwat 9 Saugus 32-07.25
13 Cole Smith 9 Saugus 30-11.25
14 Jason Notch 9 Saugus 30-05.25
15 Jesus (Leo) Martinez 9 Saugus 22-09.25
Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jacob Lopez 12 Canyon (Canyon Country) 168-11.50
2 Gaetano Ferrera 12 Saugus 154-10
3 Joshua Bond 11 Saugus 129-03
4 Justin Willingham 11 Canyon (Canyon Country) 114-05.50
5 Luis Rubio 11 Saugus 110-07
6 Adrian Moran 12 Canyon (Canyon Country) 95-11
7 Christian Martinez 12 Saugus 89-04.25
8 Frank Escobar 11 Canyon (Canyon Country) 88-10.25
9 Colter Lucas 11 Saugus 79-00
10 Jake Bleiler 12 Saugus 78-09
11 Jacob Chow 11 Canyon (Canyon Country) 69-06.75
Nicholas Cesta 11 Saugus ND
James Kline 12 Canyon (Canyon Country) ND
Frosh/Soph Boys Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Judah Webby 9 Saugus 95-11.50
2 Travis Dyson 10 Canyon (Canyon Country) 91-07.50
3 Corey Rowe 9 Saugus 88-02
4 Jakob Listro 10 Canyon (Canyon Country) 87-08
5 Nicholas Larson 10 Saugus 86-08
6 Cole Smith 9 Saugus 84-02
7 Jason Notch 9 Saugus 82-11.50
8 Larry Franco 10 Canyon (Canyon Country) 76-05
9 Brandon Dutt 10 Saugus 75-04
10 Hyrum Vega 9 Canyon (Canyon Country) 74-10
11 Cody Craft 9 Saugus 73-02.50
12 Raiden Horwat 9 Saugus 72-11
13 Cesar Moran 9 Saugus 69-10.75
14 David (Allan) Hughes 9 Saugus 62-01
15 Jesus (Leo) Martinez 9 Saugus 52-09.50
Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Tyler Cash 11 Canyon (Canyon Country) 6-04.00
2 Austin Hernandez 10 Canyon (Canyon Country) 5-10.00
3 Joel De Santiago Espinoza 12 Saugus 5-08.00
4 Jacob Hunter 10 Saugus 5-04.00
5 Lucas Bunde 11 Saugus 5-04.00
6 Dominic Barnwell 11 Saugus 5-02.00
Kyle Mattox 11 Saugus NH
Daniel Tan 11 Saugus NH
Michael Villacorta 11 Saugus NH
Frosh/Soph Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brandon Hill 10 Canyon (Canyon Country) 5-04.00
2 Sam Rodriguez 10 Canyon (Canyon Country) 5-04.00
3 Dylan Roof 9 Canyon (Canyon Country) 5-02.00
4 Gage Navarro 10 Canyon (Canyon Country) 5-00.00
5 Alan Apolinario 9 Saugus 5-00.00
Ethan Elias 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Ryan Leskin 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Lucas Bunde 11 Saugus 12-06.00
2 Tyler Cash 11 Canyon (Canyon Country) 12-00.00
3 Paul Coleman 11 Canyon (Canyon Country) 11-00.00
4 Jacob Mattox 11 Saugus 10-00.00
5 Donovan Coleman 10 Canyon (Canyon Country) 10-00.00
6 Barron Dula 11 Canyon (Canyon Country) 9-06.00
7 Kyle Mattox 11 Saugus 9-00.00
Xavier Medina 11 Saugus DNS
Frosh/Soph Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Gage Navarro 10 Canyon (Canyon Country) 9-01.00
2 Cole Navarro 10 Canyon (Canyon Country) 9-00.00
3 Tomas Castillo 10 Canyon (Canyon Country) 8-06.00
3 Joseph Smith 10 Saugus 8-06.00
5 Tate Hensley 9 Canyon (Canyon Country) 8-00.00
Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Benjamin Gonzalez 12 Saugus 19-04.50
2 Kodi Oshiro 11 Saugus 19-04.00
3 Joel De Santiago Espinoza 12 Saugus 19-02.50
4 Isaiah Alvarez 10 Saugus 18-09.00
4 Tyler Cash 11 Canyon (Canyon Country) 18-09.00
6 Austin Hernandez 10 Canyon (Canyon Country) 18-06.00
7 Jacob Mattox 11 Saugus 18-03.50
8 Dula Barron Saugus 14-05.00
9 Jay Mark Lam 11 Saugus 13-08.50
Daniel Tan 11 Saugus ND
Dominic Barnwell 11 Saugus ND
Azariah Beaugard 11 Saugus ND
Michael Villacorta 11 Saugus ND
Raymond Marcarian 11 Saugus ND
Jonathan Gonzales 9 Saugus ND
Frosh/Soph Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Porter Lawler 10 Canyon (Canyon Country) 17-03.00
2 Joshua DeLaCruz 10 Canyon (Canyon Country) 17-00.00
3 Dylan Roof 9 Canyon (Canyon Country) 16-02.50
4 Tate Stewart 10 Saugus 16-01.00
5 Jacob Faraldo 9 Saugus 16-00.00
6 Cameron Hernandez 9 Canyon (Canyon Country) 14-05.50
7 Tyler Noboa 10 Saugus 14-01.00
8 Paul Jones 10 Canyon (Canyon Country) 13-08.00
9 Jonathan Gonzales 9 Saugus 12-05.50
10 John Poolis 10 Saugus 12-02.50
11 Tyler Aguilar 9 Saugus 1-09.00
Thomas Carrillo 9 Saugus ND
Tyler Burns 9 Saugus ND
Joshua Desvarieux 10 Canyon (Canyon Country) ND
Varsity Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kodi Oshiro 11 Saugus 41-06.50
2 Jacob Mattox 11 Saugus 38-06.00
3 Austin Hernandez 10 Canyon (Canyon Country) 37-10.50
4 Jay Mark Lam 11 Saugus 36-08.75
Jonathan Gonzales 9 Saugus ND
Robert Villagrana-Bunce 12 Saugus ND
Benjamin Gonzalez 12 Saugus ND
Raymond Marcarian 11 Saugus ND
Dominic Barnwell 11 Saugus ND
Jacob Faraldo 9 Saugus ND
Frosh/Soph Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Alan Apolinario 9 Saugus 37-02.00
2 Porter Lawler 10 Canyon (Canyon Country) 35-03.50
3 Tyler Burns 9 Saugus 33-08.25
4 Thomas Carrillo 9 Saugus 33-08.00
5 Joseph Smith 10 Saugus 33-07.00
6 Joshua DeLaCruz 10 Canyon (Canyon Country) 33-02.50
7 Tomas Castillo 10 Canyon (Canyon Country) 32-02.50
8 Joshua Desvarieux 10 Canyon (Canyon Country) 30-08.75
9 Paul Jones 10 Canyon (Canyon Country) 29-11.00
10 Brandon Hill 10 Canyon (Canyon Country) 28-00.00
Jonathan Gonzales 9 Saugus ND
Ethan Elias 9 Canyon (Canyon Country) ND
Tyler Aguilar 9 Saugus ND
Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kylee Davis 9 Saugus 13.09
2 Makayla Washington 9 Saugus 13.25
3 Breeana San Lucas 11 Saugus 13.56
4 Morgan Harrison 10 Saugus 13.79
5 Caitlyn Leao 9 Canyon (Canyon Country) 14.38
Alexis Robles 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Jordan Wise 10 Canyon (Canyon Country) DNS
Danae Wolf 10 Canyon (Canyon Country) DNS
Junior Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Monique Febles 11 Saugus 13.36
2 Diana Myers 10 Saugus 14.02
3 Jaelen Bates 10 Canyon (Canyon Country) 14.06
4 Ivori Ortega 9 Saugus 15.13
5 Shianne Milne 11 Canyon (Canyon Country) 15.22
6 Victoria Wensley 10 Saugus 16.24
Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Makenna Knapp 11 Saugus 27.01
2 Angelee Berganio 11 Canyon (Canyon Country) 27.35
3 Morgan Harrison 10 Saugus 27.61
4 Breeana San Lucas 11 Saugus 27.72
5 Caitlyn Leao 9 Canyon (Canyon Country) 28.99
Jordan Wise 10 Canyon (Canyon Country) DNS
Maddie Bisacchi 12 Saugus FS
Junior Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Abigail Malave 11 Saugus 31.17
2 Ivori Ortega 9 Saugus 31.27
3 Britney Hopkins 10 Saugus 33.02
Elisabeth Wolff 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Laura Villarreal 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Kira Alvarado 9 Saugus DNS
Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Heaven Sanchez 11 Saugus 1:02.06
2 Madison Noboa 11 Saugus 1:04.77
3 Maddie Bisacchi 12 Saugus 1:05.89
Alexis Robles 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Junior Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Layla Gilstrap 9 Saugus 1:14.03
2 Britney Hopkins 10 Saugus 1:21.70
Elisabeth Wolff 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Hailey Johnson 10 Saugus DNS
Carly Zahrt 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Angelee Berganio 11 Canyon (Canyon Country) 2:25.16
2 Dani Salcedo 10 Saugus 2:25.94
3 Hailey Rutter 11 Saugus 2:32.46
4 Brooklyn Bendrat 9 Saugus 2:33.46
5 Sophia Gannon 10 Saugus 2:35.04
Junior Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Cassidy Molina 11 Saugus 2:35.62
2 Macy Bryant 11 Saugus 2:36.29
3 Chandler Bietsch 10 Canyon (Canyon Country) 2:39.57
4 Natalie Barton 9 Saugus 2:44.22
5 Anneka Van Aken 11 Saugus 2:46.66
6 Kylie Rasplicka 12 Saugus 2:47.31
7 Natasha Prociuk 10 Saugus 2:47.97
8 Maylani Perez 10 Saugus 2:49.61
9 Angelina Perez 10 Saugus 2:54.63
10 Kaydance Krouzian 9 Saugus 2:57.62
11 Sofia Hilario 9 Saugus 2:57.81
12 Rheanna Ellerbrock 9 Saugus 3:01.03
13 Reese Berns 10 Saugus 3:02.53
14 Marialejandra Enciso 10 Saugus 3:02.93
15 Amanda Salinas 10 Saugus 3:03.28
Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hannah Fredericks 10 Saugus 5:13.43
2 Jacqueline Cascione 12 Saugus 5:18.96
3 Julia Pearson 10 Saugus 5:20.93
4 Emily Guluzza 9 Canyon (Canyon Country) 5:21.76
5 Hailey Rutter 11 Saugus 5:22.68
6 Dani Salcedo 10 Saugus 5:24.45
7 Isabella Duarte 9 Saugus 5:26.78
8 Brooklyn Bendrat 9 Saugus 5:28.79
9 Marisa Rodriguez 12 Canyon (Canyon Country) 5:40.03
10 Melissa Duncan 11 Canyon (Canyon Country) 5:43.37
11 Paris Camacho 12 Canyon (Canyon Country) 5:55.68
Junior Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Macy Bryant 11 Saugus 5:37.84
2 Joselyn Combs 10 Saugus 5:42.52
3 Chandler Bietsch 10 Canyon (Canyon Country) 5:43.31
4 Jennifer Thompson 10 Saugus 5:44.22
5 Miranda Velasco 9 Saugus 5:47.82
6 Cassidy Molina 11 Saugus 5:50.77
7 Ariana Cazar 9 Saugus 5:51.29
8 Natasha Prociuk 10 Saugus 6:02.32
9 Emily Cruz 9 Canyon (Canyon Country) 6:03.83
10 Maylani Perez 10 Saugus 6:09.95
11 Katarina Gelles 10 Saugus 6:16.94
12 Alejandra Garrido-Soto 9 Canyon (Canyon Country) 6:28.57
13 Marialejandra Enciso 10 Saugus 6:39.30
14 Reese Berns 10 Saugus 6:46.00
15 Jessica Kaufmann 10 Saugus 6:48.76
16 Paige White 9 Saugus 6:49.24
17 Ashlee Bazo 9 Saugus 6:55.34
18 Julianna Rawlins 9 Saugus 6:55.84
Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hailey Rutter 11 Saugus 11:27.53
2 Julia Pearson 10 Saugus 11:30.37
3 Hannah Fredericks 10 Saugus 11:31.08
4 Emily Guluzza 9 Canyon (Canyon Country) 12:10.07
5 Marisa Rodriguez 12 Canyon (Canyon Country) 12:10.46
6 Melissa Duncan 11 Canyon (Canyon Country) 12:34.29
7 Paris Camacho 12 Canyon (Canyon Country) 12:42.72
Junior Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Macy Bryant 11 Saugus 12:12.07
2 Jennifer Thompson 10 Saugus 12:32.40
3 Joselyn Combs 10 Saugus 12:41.23
4 Miranda Velasco 9 Saugus 12:55.44
5 Morgan Silverman 12 Saugus 12:56.40
6 Ariana Cazar 9 Saugus 13:07.29
7 Emily Cruz 9 Canyon (Canyon Country) 13:15.10
8 Nikki Warner 11 Saugus 13:33.26
9 Laryssa Dugan 9 Saugus 14:09.65
10 Charlee Leatherberry 9 Saugus 14:34.78
11 Keilah Loera 9 Saugus 14:36.64
12 Anna Fineberg 9 Saugus 14:52.14
13 Jessica Kaufmann 10 Saugus 15:00.69
Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Julie Mucha 10 Saugus 17.78
2 Chikara Carpenter 12 Saugus 18.36
3 Natalie Lin 10 Saugus 19.34
4 Kayla Young 9 Canyon (Canyon Country) 19.56
5 Danae Wolf 10 Canyon (Canyon Country) 19.84
6 Jordan Wise 10 Canyon (Canyon Country) 20.18
7 Alexis Robles 9 Canyon (Canyon Country) 21.11
Cassandra Atkinson 10 Saugus DNS
Junior Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hailey Johnson 10 Saugus 20.77
2 Rebbeca Corrigan 10 Saugus 21.35
3 Kayla Young 9 Canyon (Canyon Country) 22.85
4 Jordenn Thompson 10 Canyon (Canyon Country) 23.45
Carly Zahrt 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Laura Villarreal 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Julie Mucha 10 Saugus 3:24.99
2 Alexis Robles 9 Canyon (Canyon Country) 3:26.28
3 Cassandra Atkinson 10 Saugus 3:26.65
4 Kayla Young 9 Canyon (Canyon Country) 3:27.54
5 Jordenn Thompson 10 Canyon (Canyon Country) 3:30.21
6 Natalie Lin 10 Saugus 3:30.27
Junior Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hailey Johnson 10 Saugus 57.02
2 Rebbeca Corrigan 10 Saugus 59.14
3 Carly Zahrt 9 Canyon (Canyon Country) 1:00.88
Natalie Martinez 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Jordenn Thompson 10 Canyon (Canyon Country) DNS
Kayla Young 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Saugus 50.13
Breeana San LucasKylee DavisMakenna KnappMakayla Washington
2 Canyon (Canyon Country) 53.87
Angelee BerganioCaitlyn LeaoSavannah GillerJordan Wise
Junior Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Saugus 54.22
Monique FeblesKira AlvaradoDiana MyersHailey Johnson
2 Canyon (Canyon Country) 1:03.26
Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Saugus 4:17.18
Madison NoboaDani SalcedoMaddie BisacchiHeaven Sanchez
Junior Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Saugus 5:04.88
Abigail MalaveVictoria WensleyBritney HopkinsLayla Gilstrap
Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kayla Medof 12 Saugus 32-00.50
2 Haylei Adeyemo 12 Canyon (Canyon Country) 30-00.00
3 Karicia Gallegos 10 Canyon (Canyon Country) 29-03.00
4 Justine Alberto 12 Canyon (Canyon Country) 27-02.00
5 Madalynn Moreno 11 Saugus 27-00.00
6 Kayla Torres 10 Canyon (Canyon Country) 24-00.00
7 Tabitha Doebler 12 Saugus 23-02.00
8 Breanna Guzman 12 Saugus 20-10.50
9 Sydni Adeyemo 12 Canyon (Canyon Country) 20-09.50
10 Natasha Surgick 11 Canyon (Canyon Country) 17-10.00
Amanda Diana 12 Saugus DNS
Junior Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Natalie Kruger 10 Saugus 28-03.25
2 Celeste Aguilar 10 Saugus 28-02.75
3 Larren Wells 9 Saugus 26-06.00
4 Madison Koontz 10 Saugus 25-08.25
5 Audrey Marshall 11 Saugus 25-02.00
6 Jacqueline Moffitt 10 Saugus 23-05.00
7 Ann Marie Stewart 10 Canyon (Canyon Country) 22-08.50
8 Miliani Garcia 10 Canyon (Canyon Country) 22-00.00
9 Makayla Felix 11 Saugus 21-03.00
10 Danae Wolf 10 Canyon (Canyon Country) 20-05.00
11 Alexis Alvarez 10 Canyon (Canyon Country) 20-03.75
12 Kaili Valle 9 Saugus 19-06.75
13 Amelie Reel 9 Saugus 15-04.50
Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Breanna Guzman 12 Saugus 104-00
2 Kayla Medof 12 Saugus 103-11
3 Annalisa Lozano 12 Saugus 100-05.75
4 Haylei Adeyemo 12 Canyon (Canyon Country) 84-09
5 Natasha Surgick 11 Canyon (Canyon Country) 79-09.50
6 Justine Alberto 12 Canyon (Canyon Country) 77-09
7 Madalynn Moreno 11 Saugus 71-06
8 Karicia Gallegos 10 Canyon (Canyon Country) 70-04
9 Tabitha Doebler 12 Saugus 56-07
10 Sydni Adeyemo 12 Canyon (Canyon Country) 52-01.50
11 Kayla Torres 10 Canyon (Canyon Country) 52-00.25
Miliani Garcia 10 Canyon (Canyon Country) ND
Amanda Diana 12 Saugus ND
Junior Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Celeste Aguilar 10 Saugus 87-03.50
2 Natalie Kruger 10 Saugus 78-07.50
3 Madison Koontz 10 Saugus 73-06.50
4 Larren Wells 9 Saugus 71-02
5 Audrey Marshall 11 Saugus 67-09.25
6 Alexis Alvarez 10 Canyon (Canyon Country) 65-09.50
7 Jacqueline Moffitt 10 Saugus 58-10
8 Ann Marie Stewart 10 Canyon (Canyon Country) 56-05.25
9 Miliani Garcia 10 Canyon (Canyon Country) 54-11.50
10 Makayla Felix 11 Saugus 54-07
11 Danae Wolf 10 Canyon (Canyon Country) 53-05
12 Kaili Valle 9 Saugus 51-02.50
13 Amelie Reel 9 Saugus 34-05
Layla Gilstrap 9 Saugus ND
Sydni Adeyemo 12 Canyon (Canyon Country) ND
Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Riley Laplant 11 Canyon (Canyon Country) 4-08.00
2 Julie Mucha 10 Saugus 4-08.00
3 Savannah Giller 10 Canyon (Canyon Country) 4-06.00
4 Aubrey Audish 10 Canyon (Canyon Country) 4-06.00
5 Natalie Lin 10 Saugus 4-04.00
6 Paxton Downs 12 Saugus 4-00.00
Junior Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kathryn Viniello 9 Saugus 4-04.00
2 Kira Hooper 9 Saugus 4-04.00
3 Abigail Malave 11 Saugus 4-02.00
4 Kaylee Stockton-Allen 10 Saugus 4-00.00
5 Shianne Milne 11 Canyon (Canyon Country) 3-10.00
Elisabeth Wolff 9 Canyon (Canyon Country) DNS
Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Cassandra Atkinson 10 Saugus 9-02.00
2 Hayley Pisano 12 Saugus 8-00.00
3 Jacqueline Morrison 11 Canyon (Canyon Country) 7-06.00
4 Jordenn Thompson 10 Canyon (Canyon Country) 7-00.00
4 Aubrey Audish 10 Canyon (Canyon Country) 7-00.00
6 Paxton Downs 12 Saugus 6-00.00
Junior Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Myranda Martinez 11 Saugus 6-00.00
2 Britney Hopkins 10 Saugus 5-00.00
Isabella Prieto 11 Saugus NH
Jordenn Thompson 10 Canyon (Canyon Country) DNS
Kaylee Stockton-Allen 10 Saugus NH
Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kylee Davis 9 Saugus 17-00.00
2 Chikara Carpenter 12 Saugus 14-06.50
2 Jacqueline Morrison 11 Canyon (Canyon Country) 14-06.50
4 Savannah Giller 10 Canyon (Canyon Country) 14-01.00
5 Paxton Downs 12 Saugus 13-02.50
6 Caitlyn Leao 9 Canyon (Canyon Country) 13-01.50
7 Jordan Wise 10 Canyon (Canyon Country) 13-00.00
8 Julianna Jimenez 12 Saugus 12-00.00
9 Morgan Harrison 10 Saugus 11-06.00
Shayla Page 11 Saugus ND
Samantha Garcia-Vasquez 12 Saugus ND
Aubrey Audish 10 Canyon (Canyon Country) ND
Danae Wolf 10 Canyon (Canyon Country) ND
Junior Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Monique Febles 11 Saugus 13-08.00
2 Jaelen Bates 10 Canyon (Canyon Country) 12-05.00
3 Jordenn Thompson 10 Canyon (Canyon Country) 12-02.50
4 Abigail Malave 11 Saugus 12-01.50
5 Diana Myers 10 Saugus 12-00.00
Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Chikara Carpenter 12 Saugus 30-06.00
2 Makayla Washington 9 Saugus 29-00.50
3 Paxton Downs 12 Saugus 28-08.00
4 Jacqueline Morrison 11 Canyon (Canyon Country) 28-07.00
5 Savannah Giller 10 Canyon (Canyon Country) 28-06.25
6 Annalisa Lozano 12 Saugus 27-00.75
7 Julianna Jimenez 12 Saugus 25-02.00
Samantha Garcia-Vasquez 12 Saugus ND
Shayla Page 11 Saugus ND
Junior Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jaelen Bates 10 Canyon (Canyon Country) 27-01.75
2 Diana Myers 10 Saugus 27-01.00
3 Kira Alvarado 9 Saugus 24-11.25
4 Rebbeca Corrigan 10 Saugus 24-05.00