Sacred Heart Cathedral @ Bellarmine/Presentation 2018

, CA

Complete Results

Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Verne Garin               11 Bellarmine Prep              11.42h        
  2  Cole Corsiglia            12 Bellarmine Prep              11.43h        
  3  Marcus Peterson           11 Bellarmine Prep              11.60h        
  4  George Kouretas           12 Bellarmine Prep              12.30h        


Frosh/Soph Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jake Stratz               10 Bellarmine Prep              12.30h        
  2  Matthew Fujii             10 Bellarmine Prep              12.40h        
  3  Ryan Crawford             10 Bellarmine Prep              12.60h        
  3  Cameron Markett           10 Bellarmine Prep              12.60h        
  3  Andrew Sundquist          10 Bellarmine Prep              12.60h        
  6  Maro Vogel                 9 Bellarmine Prep              12.70h        
  7  Tyreke Madriz-Jinks       10 Bellarmine Prep              12.80h        
  8  Ayden Raptentsetsang       9 Sacred Heart Cathedral       12.90h        
  9  Adam Aviles                9 Bellarmine Prep              13.00h        
  9  Matthew Shurm             10 Bellarmine Prep              13.00h        
 11  Riley Guioguio             9 Bellarmine Prep              13.10h        
 12  Briac Poilane              9 Sacred Heart Cathedral       13.30h        
 12  Nathan Jobalia             9 Bellarmine Prep              13.30h        
 14  Matthew Garcia             9 Sacred Heart Cathedral       13.40h        
 14  Aaron Garcia              10 Bellarmine Prep              13.40h        
 16  Ethan Kone                11 Bellarmine Prep              13.60h        
 17  Oliver Lopez              10 Bellarmine Prep              13.90h        
 18  Jacob Wunderling          10 Bellarmine Prep              14.00h        
 18  Vignesh Sundaram           9 Bellarmine Prep              14.00h        
 20  Nathan Nguyen              9 Bellarmine Prep              14.30h        
 21  Adam Mikacich              9 Bellarmine Prep              14.40h        


Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cole Corsiglia            12 Bellarmine Prep              23.30h        
  2  Benjamin Janda            11 Bellarmine Prep              24.80h        
  3  Jack Malone               12 Sacred Heart Cathedral       24.90h        
  4  Ian Brewer                12 Sacred Heart Cathedral       25.80h        


Frosh/Soph Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Matthew Fujii             10 Bellarmine Prep              23.30h        
  2  Nikolas Sorich             9 Bellarmine Prep              25.40h        
  3  Drew Broch                 9 Bellarmine Prep              25.50h        
  4  Briac Poilane              9 Sacred Heart Cathedral       26.40h        
  5  Paul Jose Wong            10 Sacred Heart Cathedral       26.60h        
  6  Matthew Garcia             9 Sacred Heart Cathedral       26.90h        
  7  Jack Byrne                 9 Sacred Heart Cathedral       27.50h        
  8  Kurt Freudenberg           9 Sacred Heart Cathedral       28.10h        


Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jack Malone               12 Sacred Heart Cathedral       53.20h        
  2  Benjamin Janda            11 Bellarmine Prep              54.00h        
  3  Max Schaeffler            11 Bellarmine Prep              54.33h        
  4  Joshua Cervantez          12 Sacred Heart Cathedral       55.00h        
  5  Ian Brewer                12 Sacred Heart Cathedral       57.10h        
  6  Alvin Lee                 11 Sacred Heart Cathedral       59.10h        


Frosh/Soph Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Remington Moyer            9 Bellarmine Prep              57.50h        
  2  Daniel Moon               10 Sacred Heart Cathedral       58.20h        
  3  Robbie Perkins            10 Bellarmine Prep              58.70h        
  4  Dominic Pe Benito         10 Bellarmine Prep              58.90h        
  5  Luke Sozzi                 9 Bellarmine Prep              59.30h        
  6  Daniel Vaca                9 Bellarmine Prep            1:00.40h        
  7  Brandon Hong              10 Sacred Heart Cathedral     1:00.50h        
  8  Kurt Freudenberg           9 Sacred Heart Cathedral     1:01.50h        
  9  Jack Byrne                 9 Sacred Heart Cathedral     1:03.20h        
 10  Matthew Giraudo            9 Bellarmine Prep            1:04.60h        
 11  Buddy Nash                10 Bellarmine Prep            1:04.90h        
 12  Marc Evans                 9 Sacred Heart Cathedral     1:05.20h        
 13  Evan Wilhite               9 Bellarmine Prep            1:05.30h        
 14  Willy Peter                9 Bellarmine Prep            1:05.90h        


Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Robert Gallardo           12 Sacred Heart Cathedral     2:06.30h        
  2  Peter Deck                11 Bellarmine Prep            2:07.90h        
  3  Henry Peterson            11 Sacred Heart Cathedral     2:09.30h        
  4  Derek Cech                11 Bellarmine Prep            2:16.10h        
  5  Max Luna                  12 Bellarmine Prep            2:25.80h        
  6  Alvin Lee                 11 Sacred Heart Cathedral     2:27.40h        
  7  Rafael Cooper             12 Bellarmine Prep            2:43.30h        


Frosh/Soph Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Casper Aliaga              9 Bellarmine Prep            2:11.75h        
  2  Jack Boennighausen         9 Bellarmine Prep            2:12.43h        
  3  Nolan Topper               9 Bellarmine Prep            2:12.82h        
  4  Justin Cai                10 Bellarmine Prep            2:16.21h        
  5  Isaiah Amanuel            10 Bellarmine Prep            2:18.29h        
  6  Matthew Nazari            10 Bellarmine Prep            2:19.25h        
  7  Lukas Snycerski           10 Bellarmine Prep            2:19.43h        
  8  Sam Todd                  10 Bellarmine Prep            2:20.69h        
  9  Tyler Nguyen               9 Bellarmine Prep            2:23.20h        
 10  Jackson Sousa             10 Bellarmine Prep            2:23.48h        
 11  Remington Moyer            9 Bellarmine Prep            2:24.20h        
 12  Joseph Sarmenta            9 Bellarmine Prep            2:24.45h        
 13  Aiden Theochung            9 Bellarmine Prep            2:27.03h        
 14  Grant Robinson            10 Bellarmine Prep            2:28.16h        
 15  Nikil Nambiar             10 Bellarmine Prep            2:29.07h        
 16  Brady Munnerlyn            9 Bellarmine Prep            2:29.79h        
 17  Ben Osborne               10 Bellarmine Prep            2:30.66h        
 18  Austin Cottarel           10 Bellarmine Prep            2:34.26h        
 19  James Milestone            9 Sacred Heart Cathedral     2:41.01h        
 20  Ryan Lee                   9 Sacred Heart Cathedral     2:41.24h        


Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Yonatan Ocbai             12 Sacred Heart Cathedral     4:44.56h        
  2  Andrew Romero             12 Bellarmine Prep            4:46.52h        
  3  Charlie Logan             12 Bellarmine Prep            4:46.81h        
  4  Charlie Strella           11 Sacred Heart Cathedral     4:47.22h        
  5  Justin Seidel             12 Bellarmine Prep            4:48.47h        
  6  CianĂ¡n Conefrey-Shinozaki 11 Bellarmine Prep            4:49.19h        
  7  Sam Diab                  11 Bellarmine Prep            4:49.55h        
  8  Michael Nazari            12 Bellarmine Prep            4:56.18h        
  9  Nathan Liu                11 Bellarmine Prep            4:58.01h        
 10  Thomas Clark              12 Bellarmine Prep            4:58.68h        
 11  John Soler                11 Sacred Heart Cathedral     4:59.52h        
 12  Nicholas Riener           12 Bellarmine Prep            4:59.86h        


Frosh/Soph Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Galen Topper               9 Bellarmine Prep            4:44.19h        
  2  Matt Eckstrom             10 Bellarmine Prep            4:45.19h        
  3  Weston Raynak             10 Bellarmine Prep            4:50.19h        
  4  Holden Duflock            10 Bellarmine Prep            4:51.92h        
  5  James Cuff-Alvarado       10 Bellarmine Prep            4:56.73h        
  6  Zach Koverman             10 Bellarmine Prep            4:56.91h        
  7  Joell Macias              10 Bellarmine Prep            4:58.09h        
  8  Yianni Kouretas           10 Bellarmine Prep            5:04.07h        
  9  Isaiah Amanuel            10 Bellarmine Prep            5:05.97h        
 10  Aiden Theochung            9 Bellarmine Prep            5:06.03h        
 11  Tyler Nguyen               9 Bellarmine Prep            5:06.26h        
 12  Sam Todd                  10 Bellarmine Prep            5:07.89h        
 13  Kiran Larney-Badani       10 Bellarmine Prep            5:14.17h        
 14  Ryan Martin                9 Bellarmine Prep            5:17.71h        
 15  Grant Robinson            10 Bellarmine Prep            5:19.36h        
 16  Ciaran Trevino             9 Sacred Heart Cathedral     5:19.55h        
 17  Javier Ascencio           10 Bellarmine Prep            5:20.56h        
 18  Jay Kim                   10 Bellarmine Prep            5:21.59h        
 19  Nikil Nambiar             10 Bellarmine Prep            5:25.41h        
 20  Brandon Xu                10 Sacred Heart Cathedral     5:25.60h        
 21  Aden Nagree                9 Sacred Heart Cathedral     5:26.84h        
 22  Colby Adams                9 Bellarmine Prep            5:27.00h        
 23  Adam Liu                   9 Bellarmine Prep            5:27.46h        
 24  Luke Givens                9 Bellarmine Prep            5:31.24h        
 25  Daniel Martinez           10 Bellarmine Prep            5:32.94h        
 26  Isaiah Zamora              9 Bellarmine Prep            5:33.94h        
 27  Brandon Bailey             9 Sacred Heart Cathedral     5:34.28h        
 28  Lucas Kihmm               10 Bellarmine Prep            5:34.81h        
 29  Joshua Jackman             9 Bellarmine Prep            5:42.07h        
 30  Matthew Lum                9 Bellarmine Prep            5:42.90h        
 31  Luis Callahan              9 Bellarmine Prep            5:43.53h        
 32  Emilio Garcia             10 Bellarmine Prep            5:53.00h        
 33  Zack Amdursky              9 Bellarmine Prep            5:59.27h        
 34  Tim Halley                 9 Bellarmine Prep            6:21.77h        


Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Matthew Farruggio         11 Sacred Heart Cathedral    10:13.40h        
  2  Connor Sheridon           11 Sacred Heart Cathedral    10:14.50h        
  3  Ethan Guerrero            12 Sacred Heart Cathedral    10:26.90h        
  4  Christopher Nip           12 Sacred Heart Cathedral    10:29.30h        
  5  Lawrence Wu               11 Sacred Heart Cathedral    11:29.30h        


Frosh/Soph Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Nolan Topper               9 Bellarmine Prep           10:56.70h        
  2  Patrick McCarthy          10 Bellarmine Prep           11:03.50h        
  3  Sedge Greenlee            10 Sacred Heart Cathedral    11:04.20h        
  4  Matthew Nazari            10 Bellarmine Prep           11:24.40h        
  5  Jay Kim                   10 Bellarmine Prep           12:15.30h        
  6  Lucas Kihmm               10 Bellarmine Prep           12:26.90h        


Frosh/Soph Boys 65m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Dominic Sangster          10 Bellarmine Prep               9.80h        
  2  Leo Garcia-Czarkowski      9 Bellarmine Prep              10.50h        
  3  Graham Archer             10 Bellarmine Prep              11.60h        
  4  Oliver Lopez              10 Bellarmine Prep              11.90h        
  5  Sammy Kais                10 Bellarmine Prep              12.10h        
  6  Xavier Mcwilliams          9 Bellarmine Prep              12.40h        


Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Wyatt Rehbock             11 Bellarmine Prep              15.60h        
  2  Kijana Hilton             11 Bellarmine Prep              15.80h        
  3  Philip Nguyen             11 Bellarmine Prep              18.40h        
  4  Lucas Mendoza             12 Bellarmine Prep              19.00h        
  5  Jared Frank               12 Bellarmine Prep              19.20h        
  6  Nathan Lam                11 Bellarmine Prep              19.50h        
  7  Joseph Anderson           11 Bellarmine Prep              19.80h        
  8  Nolan Ilumin              11 Bellarmine Prep              20.40h        
  9  Long Tran                 12 Bellarmine Prep              20.90h        
 10  Roland Casiquin           11 Bellarmine Prep              25.70h        


Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Philip Nguyen             11 Bellarmine Prep              47.10h        
  2  Ethan Kone                11 Bellarmine Prep              47.20h        
  3  Antonio Matusich          11 Bellarmine Prep              47.30h        
  4  Long Tran                 12 Bellarmine Prep              48.90h        
  5  Nolan Ilumin              11 Bellarmine Prep              50.90h        
  6  Jared Frank               12 Bellarmine Prep              51.00h        
  7  Patrick Nguyen            11 Bellarmine Prep              57.50h        


Frosh/Soph Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Dominic Sangster          10 Bellarmine Prep              48.20h        
  2  Leo Garcia-Czarkowski      9 Bellarmine Prep              48.40h        
  3  Xavier Mcwilliams          9 Bellarmine Prep              49.40h        
  4  Marcus Pineda             10 Sacred Heart Cathedral       51.00h        
  5  Sammy Kais                10 Bellarmine Prep              51.30h        
  6  Chris Zazueta             10 Bellarmine Prep              54.44h        
  7  Graham Archer             10 Bellarmine Prep              55.25h        


Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Bellarmine Prep                             45.10h
       Verne GarinCole CorsigliaWyatt RehbockRyan Hanson 
     Sacred Heart Cathedral                         DNF
       Keaton PonSpencer GoldfeinMason KeysJoshua Cervantez 


Frosh/Soph Boys 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Bellarmine Prep                             48.40h
       Matthew FujiiTyreke Madriz-JinksDrew BrochCameron Markett 


Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Sacred Heart Cathedral                    3:42.90h
        
  2  Bellarmine Prep                           3:58.30h
       Max SchaefflerWyatt RehbockColin PeattieAlex Scales 


Frosh/Soph Boys 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Bellarmine Prep                           3:53.20h
       Robbie PerkinsRemington MoyerMatt EckstromZach Koverman 
  2  Sacred Heart Cathedral                    3:56.90h
        


Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Keanu Lee                 11 Bellarmine Prep            48-01.50        
  2  Spencer Goldfein          11 Sacred Heart Cathedral     44-09.25        
  3  Tyler Smith               12 Bellarmine Prep            40-10.50        
  4  Pierre Taloma             12 Bellarmine Prep            40-03.00        
  5  Max Camposano             12 Bellarmine Prep            34-08.50        
  6  David Irwin               11 Sacred Heart Cathedral     34-04.00        
  7  Andrew Wilson             11 Bellarmine Prep            33-00.00        
  8  Jack Madson               11 Bellarmine Prep            28-09.00        
  9  Jacob Scheid              12 Bellarmine Prep            28-03.50        
 10  Neil Beran                11 Sacred Heart Cathedral     28-00.00        
 11  Jaime Delgado             11 Sacred Heart Cathedral     23-05.50        


Frosh/Soph Boys Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Marcus Mifsud             10 Bellarmine Prep            43-00.25        
  2  Justin Lewinski           10 Bellarmine Prep            40-06.00        
  3  Jake Castro               10 Bellarmine Prep            40-02.50        
  4  Nico Petrilli             10 Sacred Heart Cathedral     35-06.00        
  5  Alex Clark                10 Bellarmine Prep            33-11.00        
  6  Dominic Douglas            9 Bellarmine Prep            33-05.00        
  7  Michael Young              9 Bellarmine Prep            30-04.50        
  8  Sebastian Lopez            9 Bellarmine Prep            27-02.00        
  9  Andrew Martinez            9 Bellarmine Prep            25-11.00        
  9  Jaden Park                 9 Bellarmine Prep            25-11.00        


Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Spencer Goldfein          11 Sacred Heart Cathedral       110-06        
  2  David Irwin               11 Sacred Heart Cathedral        99-04        
  3  Thaddeus Sison            11 Bellarmine Prep               95-00        
  4  Michael Hatcher           11 Bellarmine Prep               93-07        
  5  Ryan Moore                11 Bellarmine Prep               88-02        
  6  Neil Beran                11 Sacred Heart Cathedral        79-05        
  7  Andrew Wilson             11 Bellarmine Prep               79-01        
  8  Lucas Owens               11 Bellarmine Prep               71-11        
  9  Matthew Tran              11 Bellarmine Prep               63-05        
 10  Matthew Abraham            9 Bellarmine Prep               63-00        
 11  Jaime Delgado             11 Sacred Heart Cathedral        51-11        


Frosh/Soph Boys Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Nico Petrilli             10 Sacred Heart Cathedral        83-00        
  2  Romic Sevilla             10 Bellarmine Prep               77-02        
  3  Justin Lewinski           10 Bellarmine Prep               76-06        
  4  Jesus Leon                10 Bellarmine Prep               73-00        
  5  Matthew Abraham            9 Bellarmine Prep               65-00        
  6  Jaden Park                 9 Bellarmine Prep               55-00        


Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jusitn Shi                12 Bellarmine Prep             5-08.00        
  2  Andre Fisher              12 Bellarmine Prep             5-02.00        


Frosh/Soph Boys High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ryan Pflughaupt           10 Bellarmine Prep             5-06.00        
  2  Sedge Greenlee            10 Sacred Heart Cathedral      5-04.00        
  3  Samson Heffernan          10 Bellarmine Prep             5-00.00        
  4  Paul Contos               10 Bellarmine Prep             4-08.00        
  4  Jacob Tarango             10 Bellarmine Prep             4-08.00        


Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Andre Fisher              12 Bellarmine Prep            12-00.00        
  2  Luke Hammers              11 Bellarmine Prep            11-06.00        
  3  Spencer McKinley          12 Bellarmine Prep            11-06.00        
  4  Andrew Jarymowycz         12 Bellarmine Prep            10-06.00        
  5  Keaton Pon                11 Sacred Heart Cathedral     10-00.00        
  6  Devin Kealy               11 Sacred Heart Cathedral      9-06.00        


Frosh/Soph Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Trent Normandin            9 Bellarmine Prep            10-00.00        
  2  Nick Jarymowycz            9 Bellarmine Prep             9-06.00        
  3  Nicholas Kocher           10 Bellarmine Prep             9-06.00        
  4  Leo Garcia-Czarkowski      9 Bellarmine Prep             9-00.00        
  5  Byron Hansen              10 Bellarmine Prep             9-00.00        
  6  Jimmy Hanson               9 Bellarmine Prep             9-00.00        
  7  Colin Richardson          10 Bellarmine Prep             8-06.00        
  8  Noah Fernandes            10 Bellarmine Prep             8-00.00        
  9  Nathan Kenzler             9 Bellarmine Prep             8-00.00        
 10  Kalvin Lee                10 Bellarmine Prep             7-06.00        
 11  Reed Jamieson              9 Bellarmine Prep             7-00.00        
 12  Gabriel Alcaide-Abreu      9 Sacred Heart Cathedral      6-00.00        


Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kijana Hilton             11 Bellarmine Prep            20-01.50        
  2  Mason Keys                11 Sacred Heart Cathedral     19-01.00        
  3  Cameron Kelly             11 Bellarmine Prep            19-00.50        
  4  Carlo Jimenez             11 Bellarmine Prep            18-08.00        
  5  Andre Fisher              12 Bellarmine Prep            18-06.00        
  6  Steven Nakamura           11 Bellarmine Prep            18-04.00        
  7  Jackson Williams          11 Bellarmine Prep            17-00.25        
  8  Ben Fujii                 12 Bellarmine Prep            17-00.00        
  8  Constantine Cole          10 Bellarmine Prep            17-00.00        
 10  Robert Rodriguez          11 Bellarmine Prep            16-08.00        
 11  Chris Maamari             11 Bellarmine Prep            15-11.00        
 12  Brandon Hong              10 Sacred Heart Cathedral     15-05.00        
 13  Erik Luna                 11 Bellarmine Prep            15-01.50        
 14  Josh Andrada              12 Bellarmine Prep            15-00.50        


Frosh/Soph Boys Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brady Pauken              10 Bellarmine Prep            18-00.50        
  2  Jackie Mac Hale            9 Bellarmine Prep            18-00.25        
  3  Ryan Greenlee             10 Bellarmine Prep            17-08.50        
  4  Bryce Lambing             10 Bellarmine Prep            16-10.00        
  5  Riley Vargas              10 Bellarmine Prep            16-02.00        
  6  Zack Sloan                 9 Bellarmine Prep            16-00.50        
  7  Ian de Silva               9 Bellarmine Prep            15-11.75        
  8  Jake Gonzaga               9 Bellarmine Prep            15-09.50        
  9  Paul Cantos               10 Bellarmine Prep            15-09.00        
 10  Lucas Petroni              9 Bellarmine Prep            15-08.00        
 11  Jacob Tarango             10 Bellarmine Prep            15-06.50        
 12  Kamran Akhenaton           9 Bellarmine Prep            15-06.00        
 13  William Florentino        10 Bellarmine Prep            15-04.00        
 14  Brady Brivouillet         10 Bellarmine Prep            14-09.00        
 15  Marcus Ma                 10 Bellarmine Prep            14-08.50        
 16  Ryan Alvarado             10 Bellarmine Prep            14-07.00        
 17  Trevor Koss               10 Bellarmine Prep            14-02.00        
 18  Matthew Pluth             10 Bellarmine Prep            14-01.50        
 19  Vincent Micallef           9 Bellarmine Prep            13-11.00        
 20  Cameron Grant van Camp    10 Bellarmine Prep            13-09.75        
 21  Tommy Vo                  10 Bellarmine Prep            13-01.00        
 22  Jack Randazzo              9 Bellarmine Prep            13-00.00        
 23  Marco Bologna             10 Bellarmine Prep            11-00.50        


Varsity Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kijana Hilton             11 Bellarmine Prep            43-00.00        
  2  Jackson Williams          11 Bellarmine Prep            39-11.50        
  3  Mason Keys                11 Sacred Heart Cathedral     39-04.25        
  4  Constantine Cole          10 Bellarmine Prep            38-03.00        
  5  Ben Fujii                 12 Bellarmine Prep            37-10.00        
  6  Steven Nakamura           11 Bellarmine Prep            36-04.00        
  7  Carlo Jimenez             11 Bellarmine Prep            36-03.00        
  8  Chris Maamari             11 Bellarmine Prep            35-08.00        
  9  Robert Rodriguez          11 Bellarmine Prep            34-01.00        


Frosh/Soph Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jackie Mac Hale            9 Bellarmine Prep            37-10.75        
  2  Ryan Greenlee             10 Bellarmine Prep            37-03.50        
  3  Brady Pauken              10 Bellarmine Prep            36-10.50        
  4  Jacob Tarango             10 Bellarmine Prep            35-09.00        
  5  Bryce Lambing             10 Bellarmine Prep            35-07.50        
  5  Riley Vargas              10 Bellarmine Prep            35-07.50        
  7  Jake Gonzaga               9 Bellarmine Prep            35-06.00        
  8  Marcus Ma                 10 Bellarmine Prep            34-05.50        
  9  Kamran Akhenaton           9 Bellarmine Prep            34-04.00        
 10  Marcus Pineda             10 Sacred Heart Cathedral     32-07.00        
 11  Zack Sloan                 9 Bellarmine Prep            32-05.50        
 12  Lucas Petroni              9 Bellarmine Prep            32-00.00        
 13  Ian de Silva               9 Bellarmine Prep            31-02.00        
 14  Vincent Micallef           9 Bellarmine Prep            29-05.50        


Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jaya Krishnan             11 Presentation                 13.20h        
  2  Natalie Cheadle           12 Presentation                 13.40h        
  2  Brianna Proost            10 Presentation                 13.40h        
  4  Corinne Perriard          11 Sacred Heart Cathedral       13.50h        
  5  Christina Saunders        11 Sacred Heart Cathedral       13.60h        
  6  Monique Kohlstadt         12 Presentation                 13.80h        
  6  Julia Attard              12 Sacred Heart Cathedral       13.80h        
  6  Stephanie Riener          10 Presentation                 13.80h        
  9  Taylor Togami             12 Presentation                 13.90h        


Junior Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kylie Francisco            9 Presentation                 13.30h        
  2  Tiana Nishime             11 Presentation                 14.00h        
  2  Emmanuelle Hall           10 Sacred Heart Cathedral       14.00h        
  4  Briana Abrams             10 Presentation                 14.30h        
  5  Elizabeth Allen           10 Sacred Heart Cathedral       14.40h        
  6  Lauren Havlin             10 Sacred Heart Cathedral       14.80h        
  6  Saila Holsman              9 Sacred Heart Cathedral       14.80h        
  8  Briana Gallo              11 Presentation                 14.90h        
  9  Nicole Krukova            10 Presentation                 15.20h        
 10  Megan Tutundjian           9 Sacred Heart Cathedral       15.30h        


Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alayna Evans              12 Sacred Heart Cathedral       27.30h        
  2  Julia Attard              12 Sacred Heart Cathedral       27.40h        
  3  Monique Kohlstadt         12 Presentation                 28.10h        
  4  Christina Saunders        11 Sacred Heart Cathedral       28.15h        
  5  Anamaria Chavarria        12 Sacred Heart Cathedral       28.50h        


Junior Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ines DaCruz                9 Sacred Heart Cathedral       28.60h        
  2  Grace Nguyen               9 Presentation                 28.80h        
  3  Tiana Nishime             11 Presentation                 30.00h        
  4  Sydnee Lau                10 Sacred Heart Cathedral       31.20h        
  5  Briana Abrams             10 Presentation                 31.80h        
  6  Nicole Krukova            10 Presentation                 32.00h        
  7  Saila Holsman              9 Sacred Heart Cathedral       32.20h        
  8  Leila Rishniw              9 Sacred Heart Cathedral       34.30h        


Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Taylor Greene             12 Presentation               1:03.40h        
  2  Madison Craig              9 Presentation               1:04.30h        
  3  Corinne Perriard          11 Sacred Heart Cathedral     1:05.40h        
  4  Jolie Slack                9 Presentation               1:05.80h        


Junior Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Grace Nguyen               9 Presentation               1:07.80h        
  2  Julianne Ho               10 Presentation               1:08.20h        
  3  Bella Cresci              10 Sacred Heart Cathedral     1:14.20h        
  4  Adriana Juricic           10 Sacred Heart Cathedral     1:16.50h        
  5  Leila Rishniw              9 Sacred Heart Cathedral     1:16.70h        
  6  Danna Lenis-Granada        9 Sacred Heart Cathedral     1:18.40h        
  7  Aiesha Abdulla            10 Sacred Heart Cathedral     1:18.80h        
     Kalina Brouwer             9 Presentation                    DNF        


Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gianna Mendoza            10 Presentation               2:24.80h        
  2  Kaitlin Khong             10 Presentation               2:29.20h        
  3  Paige Comiso              12 Presentation               2:30.70h        
  4  Corona Smith              10 Sacred Heart Cathedral     2:38.10h        
  5  Lauren Leung              11 Sacred Heart Cathedral     2:38.70h        
  6  Clarissa Silvers          12 Sacred Heart Cathedral     2:58.30h        
  7  Natalie Carrasco          12 Presentation               3:18.90h        


Junior Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Iris Yee                  10 Sacred Heart Cathedral     2:37.63h        
  2  Alyssa Antipa             11 Sacred Heart Cathedral     2:40.36h        
  3  Hadley Dixon Berger       10 Presentation               2:45.08h        
  4  Hannah Lin                 9 Sacred Heart Cathedral     2:47.21h        
  5  Elizabeth Han             11 Sacred Heart Cathedral     2:48.65h        
  6  Jocelyn Corona Cabrera     9 Sacred Heart Cathedral     2:49.95h        
  7  Julianna Kihmm            11 Presentation               2:51.88h        
  8  Joselyn Flores Lopez      10 Presentation               2:55.16h        
  9  Alexandra Nip             10 Sacred Heart Cathedral     2:56.69h        
 10  Katherine Kerstetter       9 Sacred Heart Cathedral     2:56.86h        
 11  Evelyn Flores Lopez       10 Presentation               3:00.69h        
 12  Alyssa Repetti            10 Presentation               3:30.00h        


Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alexandra Lazar           11 Presentation               5:35.30h        
  2  Bianca Mantovani          11 Presentation               5:46.80h        
  3  Audrey James              11 Presentation               5:47.90h        
  4  Chloe Poon                11 Sacred Heart Cathedral     6:00.70h        
  5  Tessa House               10 Sacred Heart Cathedral     6:02.30h        
  6  Natalie Carrasco          12 Presentation               7:23.50h        


Junior Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gabriella Escobar         11 Presentation               6:04.50h        
  2  Lindsey Rose              10 Presentation               6:22.50h        
  3  Faith Springborn          11 Presentation               6:23.10h        
  4  Joselyn Flores Lopez      10 Presentation               6:25.50h        
  5  Evelyn Flores Lopez       10 Presentation               6:33.60h        
  6  Alison Ray                 9 Sacred Heart Cathedral     6:46.90h        
  7  Alyssa Repetti            10 Presentation               6:59.90h        
  8  Melissa Weaver             9 Sacred Heart Cathedral     7:00.40h        


Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Zoe Hartfield              9 Presentation              11:58.90h        
  2  Sabina House              10 Sacred Heart Cathedral    12:31.10h        
  3  Josette Vignos            11 Sacred Heart Cathedral    13:14.70h        


Junior Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kennedy Salvador           9 Sacred Heart Cathedral    12:47.20h        
  2  Faith Springborn          11 Presentation              13:47.30h        


Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Maia Tse                  10 Sacred Heart Cathedral       17.50h        
  2  Alayna Evans              12 Sacred Heart Cathedral       17.55h        
  3  Alice Mathew              12 Presentation                 18.44h        


Junior Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Emily Wilcox              11 Presentation                 20.70h        
  2  Christina Throckmorton     9 Presentation                 21.00h        
  3  Bachhan Nguyenphan        10 Presentation                 21.40h        


Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Taylor Greene             12 Presentation                 49.80h        
  2  Maia Tse                  10 Sacred Heart Cathedral       51.00h        
  3  Christine Burchinal       11 Presentation                 56.50h        
  4  Adhira Upadhyaya          10 Presentation                 58.40h        
  5  Jessica Luna              10 Presentation               1:01.20h        


Junior Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Maggie Altman              9 Sacred Heart Cathedral       50.20h        
  2  Bachhan Nguyenphan        10 Presentation                 55.90h        
  3  Katherine Mekechuk         9 Presentation               1:00.10h        
  4  Mairead Polverino          9 Presentation               1:02.10h        
  5  Emily Wilcox              11 Presentation               1:05.20h        
  6  Christina Throckmorton     9 Presentation               1:06.70h        
  7  Natalia Feinberg          11 Presentation               1:08.30h        
  8  Briana Koepf              10 Presentation               1:09.30h        


Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Presentation                                51.10h
       Brianna ProostTaylor GreeneJaya KrishnanIsabella Grant 
  2  Sacred Heart Cathedral                      52.70h
       Julia AttardMaia TseAlayna EvansChristina Saunders 


Junior Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Presentation                                54.80h
       Julianne HoGrace NguyenTiana NishimeKylie Francisco 
  2  Sacred Heart Cathedral                      58.50h
       Emmanuelle HallCassandra BorromeoSydnee LauLauren Havlin 


Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Sacred Heart Cathedral                    4:28.40h
        
  2  Presentation                              4:35.60h
       Kaitlin KhongAudrey JamesBianca MantovaniMadison Craig 


Junior Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Sacred Heart Cathedral                    4:25.90h
        


Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Claire Edson              11 Presentation               28-08.00        
  2  Gabriela Nguyen           11 Presentation               28-00.25        
  3  Sintia Marquez            12 Presentation               25-03.00        
  4  Natalie Puentes           12 Presentation               18-09.00        


Junior Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brigitte Galgani          11 Presentation               23-04.50        
  2  Emily McSweeney           10 Sacred Heart Cathedral     20-05.25        
  3  Shahd Shoukr              10 Presentation               19-01.50        
  4  Ella Suchikul              9 Sacred Heart Cathedral     18-06.50        
  5  Meghan Bedi                9 Presentation               18-02.50        


Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gabriela Nguyen           11 Presentation                  92-03        
  2  Sintia Marquez            12 Presentation                  74-00        
  3  Sarah Vincent             12 Presentation                  60-01        
  4  Claire Edson              11 Presentation                  58-08        
  5  Natalie Puentes           12 Presentation                  42-10        


Junior Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Briana Gallo              11 Presentation                  64-09        
  2  Emily McSweeney           10 Sacred Heart Cathedral        52-09        
  3  Brigitte Galgani          11 Presentation                  51-08        
  4  Ella Suchikul              9 Sacred Heart Cathedral        48-10        
  5  Meghan Bedi                9 Presentation                  46-10        


Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cynthia Diaz              10 Presentation                4-08.00        
  2  Daphne Chen               12 Presentation                4-02.00        
  3  Halena Boss               11 Presentation                3-10.00        


Junior Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kylie Francisco            9 Presentation                4-02.00        
  2  Adriana Juricic           10 Sacred Heart Cathedral      4-00.00        
     Mairead Polverino          9 Presentation                     NH        


Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Isabella Grant            11 Presentation               12-00.00        
  2  Mackenzy Jaques           12 Presentation               11-00.00        
  3  Sydney Ahlschlager        12 Presentation                9-00.00        
  4  Daphne Chen               12 Presentation                7-06.00        
     Nicole Morgan             12 Presentation                     NH        
     Jaya Krishnan             11 Presentation                     NH        


Junior Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Samantha Irwin            10 Sacred Heart Cathedral      8-00.00        
  1  Kylie Francisco            9 Presentation                8-00.00        
  3  Anna Cramer                9 Sacred Heart Cathedral      7-00.00        
  4  Christina Throckmorton     9 Presentation                6-00.00        
  4  Cleo Altasserre            9 Sacred Heart Cathedral      6-00.00        
  4  Briana Koepf              10 Presentation                6-00.00        


Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Monique Kohlstadt         12 Presentation               15-04.00        
  2  Cynthia Diaz              10 Presentation               14-07.25        
  3  Marijke Pecoraro          12 Presentation               14-03.50        
  4  Danielle Muscha           12 Presentation               13-06.50        
  5  Andie Valenzuela          10 Presentation               13-04.50        
  6  Taylor Togami             12 Presentation               12-02.00        
  7  Nicole Puentes            12 Presentation               11-08.50        
     Natalie Cheadle           12 Presentation                     ND        


Junior Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Grace Nguyen               9 Presentation               13-09.00        
  2  Emmanuelle Hall           10 Sacred Heart Cathedral     13-02.50        
  3  Erin Tan                   9 Presentation               13-00.00        
  4  Camille Babida            10 Presentation               11-10.00        
  5  Shahd Shoukr              10 Presentation               11-00.50        
     Isha Chadalavada           9 Presentation                     ND        


Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Natalie Cheadle           12 Presentation               35-00.25        
  2  Cynthia Diaz              10 Presentation               31-09.50        
  3  Taylor Togami             12 Presentation               30-08.00        
  4  Marijke Pecoraro          12 Presentation               30-02.50        
  5  Andie Valenzuela          10 Presentation               28-10.50        
  6  Mirella Tsegay            12 Presentation               26-11.25        


Junior Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Erin Tan                   9 Presentation               29-02.00        
  2  Ines DaCruz                9 Sacred Heart Cathedral     29-00.25        
  3  Elizabeth Allen           10 Sacred Heart Cathedral     27-03.25        
  4  Lauren Havlin             10 Sacred Heart Cathedral     26-01.50