Bellarmine/Presentation @ Mitty 2018

California, CA

Complete Results

Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Philip McCabe             12 Archbishop Mitty              10.93        
  2  James Thomas              10 Archbishop Mitty              11.32        
  3  Verne Garin               11 Bellarmine Prep               11.39        
  4  Cole Corsiglia            12 Bellarmine Prep               11.44        
  5  Chaz Saenz                11 Archbishop Mitty              11.61        
  6  Lemuel Marucot            12 Archbishop Mitty              11.79        
  7  Harrison Peters           12 Archbishop Mitty              11.93        
  8  Noah Sandman              11 Archbishop Mitty              12.04        
  9  Marcus Peterson           11 Bellarmine Prep               12.08        
 10  George Kouretas           12 Bellarmine Prep               12.18        
 11  David Blouin              11 Bellarmine Prep               12.30        
 12  Joseph Le                 11 Bellarmine Prep               12.48        
 13  Jonathan Le               11 Archbishop Mitty              12.98        
 14  Patrick Nguyen            11 Bellarmine Prep               12.99        


Frosh/Soph Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Matthew Fujii             10 Bellarmine Prep               11.90        
  2  Alexander Petrison         9 Archbishop Mitty              12.06        
  3  Cameron Markett           10 Bellarmine Prep               12.40        
  4  Peter Nguyen              10 Archbishop Mitty              12.49        
  5  Matthew Shurm             10 Bellarmine Prep               12.60        
  6  Drew Broch                 9 Bellarmine Prep               12.64        
  7  Adam Aviles                9 Bellarmine Prep               12.71        
  8  Andrew Diaz               10 Archbishop Mitty              12.74        
  9  Ryan Ramirez              10 Archbishop Mitty              12.94        
 10  Nathan Jobalia             9 Bellarmine Prep               13.02        
 11  Alessandro Vespucci        9 Bellarmine Prep               13.14        
 12  Aditya Jaiswal             9 Archbishop Mitty              13.38        
 13  Gurman Mavi               10 Archbishop Mitty              13.53        
 14  Jacob Wunderling          10 Bellarmine Prep               13.68        
 15  Jack Lantz                 9 Bellarmine Prep               13.69        
 16  Shaan Pakala               9 Archbishop Mitty              13.98        
 17  Nathan Nguyen              9 Bellarmine Prep               14.12        
 18  Elvis Gomez                9 Bellarmine Prep               14.64        
 19  Kyle Nguyen                9 Bellarmine Prep               15.21        


Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cole Corsiglia            12 Bellarmine Prep               23.09        
  2  Verne Garin               11 Bellarmine Prep               23.12        
  3  Chaz Saenz                11 Archbishop Mitty              23.35        
  4  Emilio Zertuche           12 Archbishop Mitty              23.64        
  5  Noah Sandman              11 Archbishop Mitty              24.53        
  6  Harrison Peters           12 Archbishop Mitty              24.69        
  7  Max Schaeffler            11 Bellarmine Prep               24.83        
  8  George Kouretas           12 Bellarmine Prep               25.05        
  9  Michael Mikacich          11 Bellarmine Prep               25.21        
 10  Matthew Cervantes          9 Archbishop Mitty              26.42        


Frosh/Soph Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Matthew Fujii             10 Bellarmine Prep               24.41        
  2  Dominic Pe Benito         10 Bellarmine Prep               24.96        
  3  Nikolas Sorich             9 Bellarmine Prep               25.63        
  4  Drew Broch                 9 Bellarmine Prep               25.78        
  5  Maro Vogel                 9 Bellarmine Prep               26.29        
  6  Alex Valdes                9 Bellarmine Prep               26.50        
  7  Andrew Diaz               10 Archbishop Mitty              26.64        
  8  Dan Tran                  10 Bellarmine Prep               26.74        
  9  Luke Sozzi                 9 Bellarmine Prep               27.04        
 10  Ishaan Sathaye             9 Archbishop Mitty              27.46        
 11  Max Ezzo                  10 Bellarmine Prep               27.64        
 12  Matthew Giraudo            9 Bellarmine Prep               28.21        
 13  Adam Mikacich              9 Bellarmine Prep               28.64        
 14  Aditya Jaiswal             9 Archbishop Mitty              28.65        
 15  Ronak Bhat                 9 Archbishop Mitty              30.22        


Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alex Scales               12 Bellarmine Prep               51.18        
  2  Emilio Zertuche           12 Archbishop Mitty              51.68        
  3  Matthew Cervantes          9 Archbishop Mitty              55.34        
  4  Benjamin Janda            11 Bellarmine Prep               55.35        
     Rodrigo Salazar           11 Bellarmine Prep                 DNS        


Frosh/Soph Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Remington Moyer            9 Bellarmine Prep               57.85        
  2  Robbie Perkins            10 Bellarmine Prep               58.84        
  3  Dominic Pe Benito         10 Bellarmine Prep               59.08        
  4  Willy Peter                9 Bellarmine Prep             1:00.23        
  5  Luke Sozzi                 9 Bellarmine Prep             1:00.39        
  6  Daniel Vaca                9 Bellarmine Prep             1:01.33        
  7  Alex Valdes                9 Bellarmine Prep             1:01.53        
  8  Sean Moore                 9 Archbishop Mitty            1:02.09        
  9  manuel De leon             9 Archbishop Mitty            1:02.51        
 10  Evan Wilhite               9 Bellarmine Prep             1:04.21        
 11  Buddy Nash                10 Bellarmine Prep             1:04.28        
 12  Angelo Resayo             10 Bellarmine Prep             1:07.48        


Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Colin Peattie              9 Bellarmine Prep             1:59.22        
  2  Meika Beaudoin-Rousseau   12 Bellarmine Prep             2:00.03        
  3  Dion Dupree               11 Archbishop Mitty            2:02.32        
  4  Devon Dupree              11 Archbishop Mitty            2:05.95        
  5  Neerav Gade               12 Bellarmine Prep             2:07.00        
  6  Tuan Shridhar             12 Archbishop Mitty            2:07.91        
  7  Nathan Liu                11 Bellarmine Prep             2:10.16        
  8  Aleksei Dillon            12 Archbishop Mitty            2:12.04        
  9  Joshua Lee                11 Bellarmine Prep             2:14.06        
 10  Christopher Hom           11 Bellarmine Prep             2:16.20        
 11  Tushar Agashe             11 Archbishop Mitty            2:16.68        
 12  Max Luna                  12 Bellarmine Prep             2:24.46        
 13  Alex Henderson            12 Bellarmine Prep             2:29.48        
 14  Ryan Glennon              11 Bellarmine Prep             2:36.21        
 15  Zachary McCarthy          11 Bellarmine Prep             2:39.52        
 16  Rafael Cooper             12 Bellarmine Prep             2:39.70        
 17  Jacob Limon               12 Bellarmine Prep             2:40.12        
 18  William Premo             11 Bellarmine Prep             2:49.29        
 19  Matthew Hidde             11 Bellarmine Prep             2:49.38        
     William Premo             11 Bellarmine Prep                 DNS        


Frosh/Soph Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Matt Eckstrom             10 Bellarmine Prep             2:07.60        
  2  Taylor Iden                9 Archbishop Mitty            2:08.83        
  3  Casper Aliaga              9 Bellarmine Prep             2:09.27        
  4  Tanay Menezes             10 Bellarmine Prep             2:09.93        
  5  Luke Meyercord            10 Bellarmine Prep             2:11.25        
  6  Lukas Snycerski           10 Bellarmine Prep             2:11.34        
  7  Connor Chancey             9 Archbishop Mitty            2:11.58        
  8  Justin Cai                10 Bellarmine Prep             2:12.59        
  9  Ajay Mallya                9 Bellarmine Prep             2:13.65        
 10  Zachary Chao              10 Archbishop Mitty            2:23.63        
 11  Nikil Nambiar             10 Bellarmine Prep             2:27.19        
 12  Brady Munnerlyn            9 Bellarmine Prep             2:28.58        
 13  Colby Adams                9 Bellarmine Prep             2:28.89        
 14  Austin Cottarel           10 Bellarmine Prep             2:29.60        
 15  Luke Givens                9 Bellarmine Prep             2:32.15        
 16  Lucas Kihmm               10 Bellarmine Prep             2:34.07        
 17  Matthew Lum                9 Bellarmine Prep             2:34.09        
 18  Joshua Jackman             9 Bellarmine Prep             2:35.02        
 19  Christopher Ngan           9 Archbishop Mitty            2:35.15        
 20  Isaiah Zamora              9 Bellarmine Prep             2:35.23        
 21  Douglas Nolin             10 Archbishop Mitty            2:35.41        
 22  Luis Callahan              9 Bellarmine Prep             2:38.24        
 23  Zack Amdursky              9 Bellarmine Prep             2:43.50        
 24  Joshua Petrus              9 Bellarmine Prep             3:02.05        
     Jacob Limon               12 Bellarmine Prep                 DNS        
     Nikhil Nambiar            10 Bellarmine Prep                 DNS        
     Isaiah Amanuel            10 Bellarmine Prep                 DNS        
     James Garrow              10 Bellarmine Prep                 DNS        


Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ted Fuell                 11 Bellarmine Prep             4:37.10        
  2  Luke Pinkel               11 Bellarmine Prep             4:37.48        
  3  Peter Deck                11 Bellarmine Prep             4:39.88        
  4  Luigi Zialcita            12 Bellarmine Prep             4:42.29        
  5  Truman Paras              11 Bellarmine Prep             4:44.70        
  6  Charlie Logan             12 Bellarmine Prep             4:45.12        
  7  Andrew Romero             12 Bellarmine Prep             4:45.58        
  8  Aleksei Dillon            12 Archbishop Mitty            4:45.67        
  9  Samuel Leather            12 Archbishop Mitty            4:48.32        
 10  Sam Diab                  11 Bellarmine Prep             4:50.79        
 11  Miller Craycraft          11 Bellarmine Prep             4:54.17        
 12  Derek Cech                11 Bellarmine Prep             4:54.80        
 13  Jim Falcone               12 Archbishop Mitty            4:56.13        
 14  Evan Tsukahara            11 Bellarmine Prep             5:01.86        
 15  CianĂ¡n Conefrey-Shinozaki 11 Bellarmine Prep             5:03.95        
 16  Nicholas Riener           12 Bellarmine Prep             5:04.93        
 17  Ian Bailey                12 Bellarmine Prep             5:06.21        
 18  Christian Powell          11 Bellarmine Prep             5:06.61        
 19  Sebastian Garate          12 Archbishop Mitty            5:07.31        
 20  Christopher Carmona       12 Bellarmine Prep             5:07.96        
 21  Dan Balboni               11 Bellarmine Prep             5:09.89        
 22  Tenhir Iyer               12 Bellarmine Prep             5:15.71        
 23  Torin Wright              12 Archbishop Mitty            5:18.63        
 24  Kunal Handa               11 Bellarmine Prep             5:18.89        
 25  Julian Van bruaene        11 Bellarmine Prep             5:24.91        
 26  Sean Stebbins             11 Bellarmine Prep             5:26.54        
 27  Lovro Dukic               11 Bellarmine Prep             5:30.13        


Frosh/Soph Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Arnav Choudhury           10 Archbishop Mitty            4:38.95        
  2  Clem Welsh                 9 Bellarmine Prep             4:40.15        
  3  Alvaro Pinal-Alfaro       10 Archbishop Mitty            4:42.52        
  4  Nolan Topper               9 Bellarmine Prep             4:44.08        
  5  Galen Topper               9 Bellarmine Prep             4:46.55        
  6  James Cuff-Alvarado       10 Bellarmine Prep             4:54.72        
  7  Joell Macias              10 Bellarmine Prep             4:55.73        
  8  Jack Boennighausen         9 Bellarmine Prep             4:57.45        
  9  Yianni Kouretas           10 Bellarmine Prep             4:58.78        
 10  Dylan Papenfuss            9 Bellarmine Prep             5:03.93        
 11  Sam Todd                  10 Bellarmine Prep             5:04.23        
 12  Ryan Martin                9 Bellarmine Prep             5:08.98        
 13  Tyler Nguyen               9 Bellarmine Prep             5:10.30        
 14  Javier Ascencio           10 Bellarmine Prep             5:10.51        
 15  Aiden Theochung            9 Bellarmine Prep             5:10.55        
 16  Grant Robinson            10 Bellarmine Prep             5:14.77        
 17  Jay Kim                   10 Bellarmine Prep             5:22.71        
 18  Kaishuu Shinozaki-Conefre  9 Bellarmine Prep             5:23.68        
 19  Adam Liu                   9 Bellarmine Prep             5:25.68        
 20  Jackson Sousa             10 Bellarmine Prep             5:26.50        
 21  Fadi Ballou                9 Archbishop Mitty            5:26.82        
 22  Daniel Martinez           10 Bellarmine Prep             5:26.97        
 23  Arian Mirzamaani           9 Archbishop Mitty            5:35.18        
 24  Justin Arroyo             10 Archbishop Mitty            5:49.53        
     Aiden Theochung            9 Bellarmine Prep                 DNS        
     Ciaran Larney-Badani      10 Bellarmine Prep                 DNS        
     Kiran Larney-Badani       10 Bellarmine Prep                 DNS        


Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ross D'Orfani             11 Bellarmine Prep            10:05.71        
  2  Samuel Leather            12 Archbishop Mitty           10:20.80        
  3  Justin Seidel             12 Bellarmine Prep            10:33.66        
  4  Jim Falcone               12 Archbishop Mitty           10:37.66        
  5  Jason Bruni               12 Bellarmine Prep            10:48.25        
  6  Thomas Clark              12 Bellarmine Prep            10:50.71        
  7  Scott Andersen            12 Bellarmine Prep            11:16.79        
  8  Lucas DeBenedetti         11 Archbishop Mitty           11:19.42        
  9  Tayler Vu                 12 Archbishop Mitty           12:56.75        
 10  Yush Raje                 12 Archbishop Mitty           13:55.21        


Frosh/Soph Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Clem Welsh                 9 Bellarmine Prep            10:17.20        
  2  Nolan Topper               9 Bellarmine Prep            10:20.92        
  3  Galen Topper               9 Bellarmine Prep            10:28.76        
  4  Arnav Choudhury           10 Archbishop Mitty           10:33.66        
  5  Alvaro Pinal-Alfaro       10 Archbishop Mitty           10:35.58        
  6  Weston Raynak             10 Bellarmine Prep            10:45.19        
  7  Holden Duflock            10 Bellarmine Prep            10:49.02        
  8  Christian Yarwood          9 Bellarmine Prep            10:52.20        
  9  Nicholas Meeker            9 Archbishop Mitty           11:17.49        
 10  Zane Syed                  9 Archbishop Mitty           11:55.89        


Frosh/Soph Boys 65m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Dominic Sangster          10 Bellarmine Prep                9.77        
  2  Sarathi Arasan             9 Archbishop Mitty              10.29        
  3  Leo Garcia-Czarkowski      9 Bellarmine Prep               11.09        
  4  Alexander Chin            10 Archbishop Mitty              11.73        
  5  Oliver Lopez              10 Bellarmine Prep               12.21        
  6  Xavier Mcwilliams          9 Bellarmine Prep               12.26        
  7  Graham Archer             10 Bellarmine Prep               12.38        
  8  Sammy Kais                10 Bellarmine Prep               12.41        
  9  Mateo Schmidt              9 Archbishop Mitty              13.00        
     Chris Zazueta             10 Bellarmine Prep                 DNS        


Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Wyatt Rehbock             11 Bellarmine Prep               15.87        
  2  Dante Carollo             12 Bellarmine Prep               16.83        
  3  Nathan Ho                 11 Archbishop Mitty              18.77        
  4  Philip Nguyen             11 Bellarmine Prep               19.09        
  5  Lucas Mendoza             12 Bellarmine Prep               19.65        
  6  Kijana Hilton             11 Bellarmine Prep               20.12        
  7  Joseph Anderson           11 Bellarmine Prep               20.20        
  8  Nathan Lam                11 Bellarmine Prep               20.41        
  9  Patrick Nguyen            11 Bellarmine Prep               20.83        
 10  Nolan Ilumin              11 Bellarmine Prep               21.03        
 11  Long Tran                 12 Bellarmine Prep               21.45        
 12  Jared Frank               12 Bellarmine Prep               21.58        
 13  Roland Casiquin           11 Bellarmine Prep               24.35        
     Antonio Matusich          11 Bellarmine Prep                 DNS        


Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Wyatt Rehbock             11 Bellarmine Prep               41.07        
  2  Dante Carollo             12 Bellarmine Prep               46.07        
  3  Philip Nguyen             11 Bellarmine Prep               46.35        
  4  Antonio Matusich          11 Bellarmine Prep               46.59        
  5  Nathan Lam                11 Bellarmine Prep               47.92        
  6  Lucas Mendoza             12 Bellarmine Prep               48.01        
  7  Nathan Ho                 11 Archbishop Mitty              49.66        
  8  Joseph Anderson           11 Bellarmine Prep               50.52        
  9  Long Tran                 12 Bellarmine Prep               51.30        
 10  Jared Frank               12 Bellarmine Prep               51.61        
 11  Roland Casiquin           11 Bellarmine Prep               54.81        
     Nolan Ilumin              11 Bellarmine Prep                 DNS        
     Ethan Kone                11 Bellarmine Prep                 DNS        
     Patrick Nguyen            11 Bellarmine Prep                 DNS        


Frosh/Soph Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Dominic Sangster          10 Bellarmine Prep               44.10        
  2  Sarathi Arasan             9 Archbishop Mitty              45.35        
  3  Leo Garcia-Czarkowski      9 Bellarmine Prep               48.72        
  4  Alexander Chin            10 Archbishop Mitty              48.84        
  5  Xavier Mcwilliams          9 Bellarmine Prep               50.40        
  6  Oliver Lopez              10 Bellarmine Prep               52.61        
  7  Sammy Kais                10 Bellarmine Prep               52.78        


Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Archbishop Mitty                             43.48
        
  2  Bellarmine Prep                              44.28
       Verne GarinCole CorsigliaWyatt RehbockRyan Hanson 


Frosh/Soph Boys 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Archbishop Mitty                             49.95
        
     Bellarmine Prep                                 DQ
       Matthew FujiiRemington MoyerDrew BrochCameron Markett 


Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Archbishop Mitty                           3:32.82
        
  2  Bellarmine Prep                            3:38.01
       Max SchaefflerBenjamin JandaAlex ScalesWyatt Rehbock 


Frosh/Soph Boys 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Bellarmine Prep                            3:51.24
       Remington MoyerRobbie PerkinsColin PeattieZach Koverman 
  2  Archbishop Mitty                           3:53.68
        


Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Keanu Lee                 11 Bellarmine Prep            46-00.00        
  2  Christopher Mau           12 Archbishop Mitty           42-02.50        
  3  Oliver Werner             12 Archbishop Mitty           42-01.00        
  4  Pierre Taloma             12 Bellarmine Prep            41-06.00        
  5  Tyler Smith               12 Bellarmine Prep            40-00.00        
  6  Craig Weiner              11 Archbishop Mitty           38-07.75        
  7  Max Camposano             12 Bellarmine Prep            35-02.50        
  8  Jacob Scheid              12 Bellarmine Prep            29-11.00        
  9  Jack Madson               11 Bellarmine Prep            28-05.00        
 10  Ryan Schmitzer            11 Archbishop Mitty           28-01.00        
     Michael Hatcher           11 Bellarmine Prep                  ND        
     Andrew Wilson             11 Bellarmine Prep                  ND        


Frosh/Soph Boys Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Justin Lewinski           10 Bellarmine Prep            42-03.50        
  2  Marcus Mifsud             10 Bellarmine Prep            41-07.00        
  3  Wyatt Gibson              10 Archbishop Mitty           40-03.00        
  4  Jake Castro               10 Bellarmine Prep            39-08.00        
  5  Dominic Douglas            9 Bellarmine Prep            33-06.50        
  6  Romic Sevilla             10 Bellarmine Prep            30-09.50        
  7  Andrew Martinez            9 Bellarmine Prep            30-00.00        
  8  Michael Young              9 Bellarmine Prep            28-04.50        
  9  Stephen Silva              9 Bellarmine Prep            27-06.00        
 10  Sebastian Lopez            9 Bellarmine Prep            27-00.00        
 11  Jaden Park                 9 Bellarmine Prep            26-07.00        
 12  Ryan Garvey                9 Archbishop Mitty           22-10.00        
     Alex Clark                10 Bellarmine Prep                  ND        


Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Oliver Werner             12 Archbishop Mitty             134-08        
  2  Craig Weiner              11 Archbishop Mitty             121-06        
  3  Christopher Mau           12 Archbishop Mitty             111-02        
  4  Keanu Lee                 11 Bellarmine Prep               92-04        
  5  Ryan Schmitzer            11 Archbishop Mitty              92-02        
  6  Thaddeus Sison            11 Bellarmine Prep               90-10        
  7  Ryan Moore                11 Bellarmine Prep               85-09        
  8  Brendan Folan             11 Bellarmine Prep               74-08        
  9  Lucas Owens               11 Bellarmine Prep               64-02        
 10  Nestor Montiel            11 Bellarmine Prep               61-05        
 10  Matthew Abraham            9 Bellarmine Prep               61-05        
 12  Matthew Tran              11 Bellarmine Prep               48-00        
     Andrew Wilson             11 Bellarmine Prep                  ND        
     Tyler Smith               12 Bellarmine Prep                  ND        
     Michael Hatcher           11 Bellarmine Prep                  ND        


Frosh/Soph Boys Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Wyatt Gibson              10 Archbishop Mitty             104-09        
  2  Jesus Leon                10 Bellarmine Prep               78-07        
  3  Romic Sevilla             10 Bellarmine Prep               72-03        
  4  Matthew Abraham            9 Bellarmine Prep               68-04        
  5  Jaden Park                 9 Bellarmine Prep               60-00        
  6  Ryan Garvey                9 Archbishop Mitty              49-04        
     Sebastian Lopez            9 Bellarmine Prep                  ND        
     Andrew Martinez            9 Bellarmine Prep                  ND        


Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Matthew Scott             11 Archbishop Mitty            5-08.00        
  2  Ziante Faraj-Washington   11 Bellarmine Prep             5-08.00        
  3  Cole Niswander            11 Bellarmine Prep             5-08.00        
  4  Jusitn Shi                12 Bellarmine Prep             5-06.00        
  5  Gustavo Martins           12 Archbishop Mitty            5-04.00        
  6  Andre Fisher              12 Bellarmine Prep             5-02.00        


Frosh/Soph Boys High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ryan Pflughaupt           10 Bellarmine Prep             5-06.00        
  2  Samson Heffernan          10 Bellarmine Prep             5-02.00        
  3  Marcus Ma                 10 Bellarmine Prep             5-00.00        


Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ethan Ciufia              11 Archbishop Mitty           13-04.00        
  2  Luke Hammers              11 Bellarmine Prep            13-00.00        
  3  Andre Fisher              12 Bellarmine Prep            12-00.00        
  4  Jacob Lopez               12 Archbishop Mitty           11-06.00        
  5  Andrew Jarymowycz         12 Bellarmine Prep            10-06.00        
  5  Spencer McKinley          12 Bellarmine Prep            10-06.00        
  5  Sundeep Rodricks          11 Archbishop Mitty           10-06.00        
  8  Anthony Formosa           11 Archbishop Mitty            9-00.00        


Frosh/Soph Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jason Cacas               10 Archbishop Mitty           10-00.00        
  2  Trent Normandin            9 Bellarmine Prep             9-06.00        
  3  Nick Jarymowycz            9 Bellarmine Prep             9-00.00        
  4  Nicholas Kocher           10 Bellarmine Prep             9-00.00        
  5  Joaquin Portugal           9 Archbishop Mitty            8-06.00        
  6  Noah Fernandes            10 Bellarmine Prep             8-06.00        
  7  Colin Richardson          10 Bellarmine Prep             8-06.00        
  8  Leo Garcia-Czarkowski      9 Bellarmine Prep             8-00.00        
  8  Byron Hansen              10 Bellarmine Prep             8-00.00        
 10  Nathan Kenzler             9 Bellarmine Prep             7-06.00        
 10  Jimmy Hanson               9 Bellarmine Prep             7-06.00        
     Reed Jamieson              9 Bellarmine Prep                  NH        


Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cameron Kelly             11 Bellarmine Prep            19-05.00        
  2  Harrison Peters           12 Archbishop Mitty           18-10.00        
  3  Devon Dupree              11 Archbishop Mitty           18-06.00        
  4  Lemuel Marucot            12 Archbishop Mitty           18-05.00        
  4  Steven Nakamura           11 Bellarmine Prep            18-05.00        
  6  Ben Fujii                 12 Bellarmine Prep            18-04.00        
  6  Andre Fisher              12 Bellarmine Prep            18-04.00        
  8  Ziante Faraj-Washington   11 Bellarmine Prep            18-03.00        
  9  Carlo Jimenez             11 Bellarmine Prep            17-10.00        
 10  Constantine Cole          10 Bellarmine Prep            17-08.00        
 11  Tyrese Stanford           11 Archbishop Mitty           17-07.00        
 12  Dylan Zhai                10 Archbishop Mitty           17-01.00        
 13  Robert Rodriguez          11 Bellarmine Prep            16-08.00        
 13  Jacob Domingue            12 Archbishop Mitty           16-08.00        
 15  Nimesh Christopher Silva  12 Archbishop Mitty           16-05.50        
 16  Jackson Williams          11 Bellarmine Prep            16-02.00        
 17  Josh Andrada              12 Bellarmine Prep            16-01.00        
 18  Aaron Smith               11 Archbishop Mitty           15-08.00        
 19  Rance Pascual             12 Bellarmine Prep            14-03.50        
     Davin Cheng               12 Bellarmine Prep                  ND        
     Jonny Hale                12 Bellarmine Prep                  ND        
     Ryan Hanson               12 Bellarmine Prep                  ND        
     Chris Maamari             11 Bellarmine Prep                  ND        
     Kijana Hilton             11 Bellarmine Prep                  ND        


Frosh/Soph Boys Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brady Pauken              10 Bellarmine Prep            18-03.50        
  2  Jackie Mac Hale            9 Bellarmine Prep            17-11.75        
  3  Ryan Greenlee             10 Bellarmine Prep            17-11.25        
  4  Bryce Lambing             10 Bellarmine Prep            17-06.00        
  5  Riley Vargas              10 Bellarmine Prep            17-02.00        
  6  Kamran Akhenaton           9 Bellarmine Prep            16-09.50        
  6  Paul Cantos               10 Bellarmine Prep            16-09.50        
  8  Marcus Ma                 10 Bellarmine Prep            16-09.00        
  9  Jake Gonzaga               9 Bellarmine Prep            16-06.75        
 10  Zack Sloan                 9 Bellarmine Prep            16-04.00        
 11  Enow Akem                  9 Bellarmine Prep            16-03.50        
 12  Brady Brivouillet         10 Bellarmine Prep            16-02.50        
 13  Jacob Tarango             10 Bellarmine Prep            16-02.00        
 14  Ian de Silva               9 Bellarmine Prep            15-09.50        
 15  Emmanuel De La Cruz        9 Archbishop Mitty           15-09.00        
 16  Trevor Koss               10 Bellarmine Prep            15-05.00        
 17  Sean Moore                 9 Archbishop Mitty           15-00.00        
 18  Ryan Alvarado             10 Bellarmine Prep            14-09.50        
 19  Vincent Micallef           9 Bellarmine Prep            14-03.00        
 20  Marco Bologna             10 Bellarmine Prep            13-11.50        
 21  Reece Burton               9 Archbishop Mitty           13-04.50        
 22  Tommy Vo                  10 Bellarmine Prep            13-03.50        
 23  Matthew Pluth             10 Bellarmine Prep            13-03.00        
 24  Jack Randazzo              9 Bellarmine Prep            13-01.75        
     William Florentino        10 Bellarmine Prep                  ND        
     Samson Heffernan          10 Bellarmine Prep                  ND        


Varsity Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Dylan Zhai                10 Archbishop Mitty           41-11.00        
  2  Constantine Cole          10 Bellarmine Prep            40-03.75        
  3  Ben Fujii                 12 Bellarmine Prep            39-00.00        
  4  Carlo Jimenez             11 Bellarmine Prep            38-08.00        
  5  Steven Nakamura           11 Bellarmine Prep            37-08.50        
  6  Cameron Kelly             11 Bellarmine Prep            37-06.00        
  7  Marien Suje               11 Archbishop Mitty           36-10.50        
  8  Robert Rodriguez          11 Bellarmine Prep            36-02.25        
  9  Josh Andrada              12 Bellarmine Prep            32-02.00        


Frosh/Soph Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ryan Greenlee             10 Bellarmine Prep            39-00.00        
  2  Jake Gonzaga               9 Bellarmine Prep            37-11.50        
  3  Robbie Perkins            10 Bellarmine Prep            37-08.50        
  4  Riley Vargas              10 Bellarmine Prep            37-05.50        
  5  Bryce Lambing             10 Bellarmine Prep            36-09.00        
  5  Brady Pauken              10 Bellarmine Prep            36-09.00        
  7  Jacob Tarango             10 Bellarmine Prep            35-07.00        
  8  Kamran Akhenaton           9 Bellarmine Prep            35-03.00        
  9  Marcus Ma                 10 Bellarmine Prep            34-01.00        
 10  Zack Sloan                 9 Bellarmine Prep            33-00.00        
 11  William Florentino        10 Bellarmine Prep            31-05.00        
 12  Connor Martin              9 Archbishop Mitty           28-03.00        


Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Maya Shaw                 12 Archbishop Mitty              12.41        
  2  Jaya Krishnan             11 Presentation                  13.03        
  3  Isabella Grant            11 Presentation                  13.09        
  4  Anya Dugar                11 Archbishop Mitty              13.16        
  5  Natalie Cheadle           12 Presentation                  13.54        
  6  Monique Kohlstadt         12 Presentation                  13.59        
  7  Brianna Proost            10 Presentation                  13.63        
  8  Ann Rogers                10 Archbishop Mitty              13.67        
  9  Danika Gerodias           11 Presentation                  13.95        
 10  Taylor Togami             12 Presentation                  14.11        
 11  Ella Tillman               9 Archbishop Mitty              14.12        
 12  Edith Gonzalez            12 Presentation                  14.77        
 13  Mirella Tsegay            12 Presentation                  15.16        
     Eliana Kohler              9 Archbishop Mitty                DNS        


Junior Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kylie Francisco            9 Presentation                  13.34        
  2  Grace Nguyen               9 Presentation                  13.98        
  3  Tiana Nishime             11 Presentation                  14.00        
  4  Paige Ashton              10 Archbishop Mitty              14.34        
  5  Isabelle Bermudez          9 Archbishop Mitty              14.35        
  6  Julianne Ho               10 Presentation                  14.56        
  6  Lorainne Benitez          10 Archbishop Mitty              14.56        
  8  Nicole Krukova            10 Presentation                  15.19        
  9  Briana Gallo              11 Presentation                  15.43        
 10  Hannah Johnson             9 Archbishop Mitty              15.82        


Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Maya Shaw                 12 Archbishop Mitty              25.47        
  2  Anya Dugar                11 Archbishop Mitty              27.68        
  3  Ann Rogers                10 Archbishop Mitty              27.93        
  4  Jolie Slack                9 Presentation                  28.39        
  5  Danika Gerodias           11 Presentation                  28.63        
  6  Brianna Proost            10 Presentation                  28.65        
  7  Ella Tillman               9 Archbishop Mitty              29.90        


Junior Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Grace Nguyen               9 Presentation                  28.61        
  2  Tiana Nishime             11 Presentation                  29.15        
  3  Brianna Navarrete         10 Archbishop Mitty              29.84        
  4  Lorainne Benitez          10 Archbishop Mitty              30.11        
  5  Isabelle Bermudez          9 Archbishop Mitty              30.80        
  6  Nicole Krukova            10 Presentation                  31.29        
  7  Mayah Levy                 9 Archbishop Mitty              31.70        
  8  Briana Gallo              11 Presentation                  32.66        


Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Dimitra Constantin        11 Archbishop Mitty            1:04.01        
  2  Jolie Slack                9 Presentation                1:05.61        
  3  Kyahana Robinson          11 Archbishop Mitty            1:05.99        
  4  Kaitlin Khong             10 Presentation                1:06.02        
  5  Sydney Chancey             9 Archbishop Mitty            1:07.01        
  6  Jessica Luna              10 Presentation                1:08.30        
  7  Laurelle Manriquez-Flores 12 Presentation                1:14.25        
  8  Elise Tejano              12 Archbishop Mitty            1:17.16        


Junior Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alexis Bowcock               Archbishop Mitty            1:06.85        
  2  Brianna Navarrete         10 Archbishop Mitty            1:11.17        
  3  Lydia Zertuche             9 Archbishop Mitty            1:11.92        
  4  Paola Moreno              11 Archbishop Mitty            1:13.88        
  5  Audrey Durham             11 Archbishop Mitty            1:15.90        
     Ward Shoukr               10 Presentation                    DNS        


Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gianna Mendoza            10 Presentation                2:27.05        
  2  Dimitra Constantin        11 Archbishop Mitty            2:29.43        
  3  Madison Craig              9 Presentation                2:29.45        
  4  Audrey James              11 Presentation                2:38.55        
  5  Sona Shridhar             10 Archbishop Mitty            2:42.31        
  6  Natalie Carrasco          12 Presentation                3:16.61        
  6  Sydney Ahlschlager        12 Presentation                3:16.61        
     Natalie Carrasco          12 Presentation                    DNS        
     Sydney Ahlschlager        12 Presentation                    DNS        


Junior Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Hadley Dixon Berger       10 Presentation                2:53.15        
  2  Hailey Roberson            9 Archbishop Mitty            2:53.89        
  3  Joselyn Flores Lopez      10 Presentation                2:54.12        
  4  Van-Khanh Tran            10 Archbishop Mitty            2:54.34        
  5  Evelyn Flores Lopez       10 Presentation                2:57.32        
  6  Lydia Zertuche             9 Archbishop Mitty            3:00.66        
  7  Eunice Ho                  9 Archbishop Mitty            3:07.62        
  8  Alyssa Repetti            10 Presentation                3:18.13        
     Gabriella Escobar         11 Presentation                    DNS        


Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Zoe Hartfield              9 Presentation                5:35.29        
  2  Paige Comiso              12 Presentation                5:40.10        
  3  Bianca Mantovani          11 Presentation                5:53.64        
  4  Sona Shridhar             10 Archbishop Mitty            6:06.93        
  5  Kelly Andreacchi          12 Archbishop Mitty            6:31.02        
     Alexandra Lazar           11 Presentation                    DNS        


Junior Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gabriella Escobar         11 Presentation                5:56.80        
  2  Emily Biebel               9 Archbishop Mitty            6:14.73        
  3  Lindsey Rose              10 Presentation                6:15.20        
  3  Hadley Dixon Berger       10 Presentation                6:15.20        
  5  Hailey Roberson            9 Archbishop Mitty            6:15.81        
  6  Faith Springborn          11 Presentation                6:37.97        
  7  Alyssa Repetti            10 Presentation                7:09.93        


Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alexandra Lazar           11 Presentation               12:26.71        
  1  Paige Comiso              12 Presentation               12:26.71        
  2  Alexandra Lazar           11 Presentation               12:33.87        
  2  Paige Comiso              12 Presentation               12:33.87        
  3  Bianca Mantovani          11 Presentation               13:00.78        
  4  Mia Lombardo              12 Archbishop Mitty           13:03.75        


Junior Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Emily Biebel               9 Archbishop Mitty           14:02.35        
  2  Madeleine Gurich          10 Archbishop Mitty           14:03.28        
  3  Julianna Kihmm            11 Presentation               14:07.09        
  4  Faith Springborn          11 Presentation               14:25.28        
  5  Ashley Andreacchi         10 Archbishop Mitty           15:15.85        


Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sydney Chancey             9 Archbishop Mitty              18.43        
  2  Alice Mathew              12 Presentation                  18.67        
  3  Makena Long                9 Archbishop Mitty              19.27        
  4  Christine Burchinal       11 Presentation                  19.57        
  5  Mirella Tsegay            12 Presentation                  19.84        
  6  Claire Edson              11 Presentation                  22.85        
  7  Andie Valenzuela          10 Presentation                  23.06        
     Adhira Upadhyaya          10 Presentation                    DNS        


Junior Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Mayah Levy                 9 Archbishop Mitty              20.24        
  2  Victoria Delacroix        10 Archbishop Mitty              20.31        
  3  Emily Wilcox              11 Presentation                  21.12        
  4  Mairead Polverino          9 Presentation                  22.11        
  5  Isabella Bernhard          9 Presentation                  23.79        
  6  Briana Koepf              10 Presentation                  24.05        
     Natalia Feinberg          11 Presentation                    DNS        
     Bachhan Nguyenphan        10 Presentation                    DNS        


Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Taylor Greene             12 Presentation                  47.24        
  2  Sydney Chancey             9 Archbishop Mitty              51.58        
  3  Makena Long                9 Archbishop Mitty              53.06        
  4  Adhira Upadhyaya          10 Presentation                  53.18        
  5  Christine Burchinal       11 Presentation                  56.29        
  6  Alice Mathew              12 Presentation                  59.75        
  7  Mirella Tsegay            12 Presentation                1:02.38        


Junior Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Katherine Mekechuk         9 Presentation                  53.71        
  2  Paige Ashton              10 Archbishop Mitty              53.75        
  3  Victoria Delacroix        10 Archbishop Mitty              55.92        
  4  Chloe Powell               9 Archbishop Mitty              57.66        
  5  Briana Koepf              10 Presentation                1:01.48        
  6  Emily Wilcox              11 Presentation                1:02.65        
  7  Mairead Polverino          9 Presentation                1:03.94        
  8  Natalia Feinberg          11 Presentation                1:11.15        
     Bachhan Nguyenphan        10 Presentation                    DNS        
     Isabella Bernhard          9 Presentation                    DNS        


Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Archbishop Mitty                             49.87
       Ann RogersMaya ShawAnya DugarKyahana Robinson 
  2  Presentation                                 50.32
       Isabella GrantNatalie CheadleJaya KrishnanTaylor Greene 


Junior Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Presentation                                 53.03
       Tiana NishimeGrace NguyenJulianne HoKylie Francisco 
  2  Archbishop Mitty                             55.70
       Mayah LevyBrianna NavarreteIsabelle BermudezPaige Ashton 


Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Presentation                               4:20.57
       Jolie SlackAdhira UpadhyayaKatherine MekechukNatalia Feinberg 
  2  Archbishop Mitty                           4:22.70
       Anya DugarDimitra ConstantinAnn RogersMaya Shaw 


Junior Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Presentation                               4:41.55
        
  1  Archbishop Mitty                           4:41.55
        


Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Claire Edson              11 Presentation               29-02.00        
  2  Amy Arness                10 Archbishop Mitty           28-04.00        
  3  Gabriela Nguyen           11 Presentation               26-05.00        
  4  Sintia Marquez            12 Presentation               26-04.00        
  5  Natalie Puentes           12 Presentation               19-11.00        


Junior Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brigitte Galgani          11 Presentation               26-01.00        
  2  Briana Gallo              11 Presentation               24-09.00        
  3  Kaitlyn Wolfe              9 Archbishop Mitty           23-08.00        
  4  Tiana Nishime             11 Presentation               23-00.50        
  5  Nicole Nguyen             10 Archbishop Mitty           21-09.00        
  6  Gemma Gallaher             9 Archbishop Mitty           21-06.50        
  7  Madeline Chew             10 Archbishop Mitty           20-06.00        
  8  Meghan Bedi                9 Presentation               20-00.50        
  9  Soriyah Haile             10 Archbishop Mitty           19-09.50        
 10  Anabelle Arthur           10 Archbishop Mitty           18-08.50        
     Isha Chadalavada           9 Presentation                     ND        


Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Amy Arness                10 Archbishop Mitty              99-03        
  2  Gabriela Nguyen           11 Presentation                  89-05        
  3  Sintia Marquez            12 Presentation                  78-02        
  4  Claire Edson              11 Presentation                  59-00        
  5  Natalie Puentes           12 Presentation                  49-03        


Junior Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gemma Gallaher             9 Archbishop Mitty              72-04        
  2  Nicole Nguyen             10 Archbishop Mitty              67-02        
  3  Soriyah Haile             10 Archbishop Mitty              67-01        
  4  Madeline Chew             10 Archbishop Mitty              60-01        
  5  Anabelle Arthur           10 Archbishop Mitty              59-00        
  6  Briana Gallo              11 Presentation                  58-07        
  7  Brigitte Galgani          11 Presentation                  58-04        
  8  Meghan Bedi                9 Presentation                  45-10        
  9  Isha Chadalavada           9 Presentation                  44-02        


Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cynthia Diaz              10 Presentation                4-08.00        
  2  Sophia Kouretas           10 Archbishop Mitty            4-07.00        
  3  Amanda Iruegas            12 Archbishop Mitty            4-06.00        
  3  Niamh Gilmore             11 Archbishop Mitty            4-06.00        
  5  Daphne Chen               12 Presentation                4-00.00        


Junior Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kylie Francisco            9 Presentation                4-02.00        
  1  Ryan Savini               10 Archbishop Mitty            4-02.00        
  3  Lauren McMahon            10 Archbishop Mitty            4-00.00        
  4  Halena Boss               11 Presentation                3-10.00        


Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Isabella Grant            11 Presentation               13-00.00        
  2  Mackenzy Jaques           12 Presentation               11-00.00        
  3  Jaya Krishnan             11 Presentation               10-06.00        
  4  Sydney Ahlschlager        12 Presentation                8-06.00        
  5  Daphne Chen               12 Presentation                8-00.00        
  6  Nicole Morgan             12 Presentation                7-06.00        
  7  Nina Rodricks             11 Archbishop Mitty            7-00.00        


Junior Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kylie Francisco            9 Presentation                7-06.00        
  2  Ana Gamboa-Gonzalez       10 Archbishop Mitty            7-00.00        
  3  Isabella Ferguson         10 Archbishop Mitty            5-06.00        
  4  Briana Koepf              10 Presentation                5-00.00        
     Michelle Yagmourian       10 Archbishop Mitty                 NH        


Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Natalie Cheadle           12 Presentation               16-03.00        
  2  Monique Kohlstadt         12 Presentation               15-09.75        
  3  Cynthia Diaz              10 Presentation               15-02.00        
  4  Marijke Pecoraro          12 Presentation               15-01.00        
  5  Makena Long                9 Archbishop Mitty           15-00.25        
  6  Trinity Tan               12 Archbishop Mitty           14-07.00        
  7  Camille Smallwood         12 Archbishop Mitty           14-06.50        
  8  Taylor Togami             12 Presentation               13-09.75        
  9  Andie Valenzuela          10 Presentation               13-08.75        
 10  Maya Raman                11 Archbishop Mitty           13-05.50        
 11  Elise Tejano              12 Archbishop Mitty           13-04.75        
 12  Jordan Renner             12 Presentation               13-04.00        
 13  Nicole Puentes            12 Presentation               12-09.50        
 14  Danielle Muscha           12 Presentation               12-04.75        
     Stephanie Riener          10 Presentation                     ND        
     Mackenzy Jaques           12 Presentation                     ND        


Junior Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Grace Nguyen               9 Presentation               14-02.50        
  2  Victoria Delacroix        10 Archbishop Mitty           13-03.00        
  3  Erin Tan                   9 Presentation               12-08.50        
  4  Camille Babida            10 Presentation               12-07.25        
  5  Elise Lee                 10 Archbishop Mitty           12-07.00        
  6  Chloe Powell               9 Archbishop Mitty           12-05.50        
  7  Yesenia Solano            11 Archbishop Mitty           12-05.00        
  8  Belen Morgan              10 Archbishop Mitty           12-04.00        
     Ward Shoukr               10 Presentation                     ND        
     Halena Boss               11 Presentation                     ND        
     Isha Chadalavada           9 Presentation                     ND        


Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Natalie Cheadle           12 Presentation               34-06.00        
  2  Haley Jones               11 Archbishop Mitty           34-04.00        
  3  Kyahana Robinson          11 Archbishop Mitty           32-09.00        
  4  Cynthia Diaz              10 Presentation               32-00.00        
  5  Maya Raman                11 Archbishop Mitty           31-07.00        
  6  Taylor Togami             12 Presentation               31-03.00        
  7  Marijke Pecoraro          12 Presentation               31-02.00        
  7  Camille Smallwood         12 Archbishop Mitty           31-02.00        
  9  Andie Valenzuela          10 Presentation               30-04.00        
 10  Jordan Renner             12 Presentation               29-10.00        
 10  Makena Long                9 Archbishop Mitty           29-10.00        
 12  Danielle Muscha           12 Presentation               29-03.00        
 13  Mirella Tsegay            12 Presentation               28-02.00        
 14  Monique Kohlstadt         12 Presentation               28-01.50        
     Nicole Puentes            12 Presentation                     ND        


Junior Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Erin Tan                   9 Presentation               30-02.00        
  2  Belen Morgan              10 Archbishop Mitty           28-07.00        
  3  Camille Babida            10 Presentation               28-04.00        
  4  Elise Lee                 10 Archbishop Mitty           27-01.50        
  5  Paola Moreno              11 Archbishop Mitty           25-07.00        
     Isha Chadalavada           9 Presentation                     ND