West Torrance (SS) Results

Girls Athlete Place Section Results
800 Meter Run
2:31.80 SB Sarah Mason 12th Finals H2 Girls Varsity 800
1600 Meter Run
5:50.90 Makena Young 7th Finals H14 Girls Varsity 1600
5:51.40 SB Mae Trice 15th Finals H10 Girls Varsity 1600
5:58.80 Serena Jiao 17th Finals H12 Girls Varsity 1600
6:07.10 Olivia Crump 19th Finals H10 Girls Varsity 1600
6:16.20 Alexa Potcovaru 15th Finals H18 Girls Varsity 1600
6:24.10 Lauren Yoon 7th Finals H21 Girls Varsity 1600
6:24.90 SB Hailey Bunch 8th Finals H23 Girls Varsity 1600
6:27.10 Roxanne Mercado 20th Finals H15 Girls Varsity 1600
6:36.40 Madeline Brown 17th Finals H14 Girls Varsity 1600
6:45.30 SB Melanie Feder 18th Finals H14 Girls Varsity 1600
Boys Athlete Place Section Results
800 Meter Run
1:54.40 Caleb Terrill 3rd Finals H1 Boys Varsity 800 Invitational
1:56.90 SB Andrew Hazzard 6th Finals H1 Boys Varsity 800 Rated
1:59.70 SB Ryan Vo 7th Finals H1 Boys Varsity 800
2:01.10 Augustine Ahn 4th Finals H2 Boys Varsity 800
2:02.80 Jerry Gonzalez 10th Finals H1 Boys Fr-So 800 Invitational
1600 Meter Run
4:20.05 Rory Abberton 11th Finals H1 Boys Varsity 1600 Inv Mile Conv
4:32.30 Jake Parker 5th Finals H1 Boys Fr-So 1600 Invitational
4:37.40 SB Liam Fitzpatrick 2nd Finals H7 Boys Varsity 1600
4:38.00 SB Shingo Morita 6th Finals H6 Boys Varsity 1600
4:40.70 Matthew Benson 11th Finals H5 Boys Varsity 1600
4:41.90 SB Nolan Gallagher 5th Finals H1 Boys Fr-So 1600
4:45.50 Nehme Awad 7th Finals H9 Boys Varsity 1600
4:48.90 SB Matthew Lee 10th Finals H9 Boys Varsity 1600
4:52.20 SB Matthew Nguyen 3rd Finals H8 Boys Fr-So 1600
4:56.80 SB Jeremy Nieraeth 7th Finals H14 Boys Varsity 1600
5:01.80 Naoki Kasai 18th Finals H2 Boys Fr-So 1600
5:02.70 Jonah Ng 8th Finals H13 Boys Varsity 1600
5:03.80 Carlo Aguila 15th Finals H6 Boys Fr-So 1600
5:06.00 Ethan Elliott 6th Finals H17 Boys Varsity 1600
5:09.40 Jack Timko 6th Finals H10 Boys Fr-So 1600
5:11.20 SB Steven Ha 11th Finals H9 Boys Fr-So 1600
5:13.60 Jake Herrera 9th Finals H10 Boys Fr-So 1600
5:16.10 Nick Russo 17th Finals H5 Boys Fr-So 1600
5:16.70 Jason Lee 16th Finals H11 Boys Fr-So 1600
5:22.30 Justin Matsui 8th Finals H16 Boys Fr-So 1600
5:28.60 SB Joey Sarkisian 19th Finals H13 Boys Fr-So 1600
5:28.90 James Lee 21st Finals H15 Boys Fr-So 1600
5:29.60 Jhoshua Ampo 8th Finals H21 Boys Varsity 1600
5:33.90 Jacob Lee 11th Finals H19 Boys Fr-So 1600
5:47.60 Aiden Toy 19th Finals H19 Boys Fr-So 1600
5:54.70 Steven Hansen 19th Finals H18 Boys Fr-So 1600
5:59.60 Noah Holker 20th Finals H18 Boys Fr-So 1600
3200 Meter Run
9:39.30 SB Joon Hee Bock 1st Finals H1 Boys Varsity 3200
9:42.40 Ike Tamanaha 15th Finals H1 Boys Varsity 3200 Rated B
10:02.00 SB Seung Yang 7th Finals H1 Boys Fr-So 3200 Rated