Temple City High (SS) Results

Girls Athlete Place Section Results
800 Meter Run
2:45.50 Alex Bershtein 8th Finals H9 Girls Varsity 800
2:50.20 SB Christy Ouyang 6th Finals H10 Girls Varsity 800
2:52.50 SB Meagan Liang 4th Finals H12 Girls Varsity 800
2:54.20 Reanna Reyes 9th Finals H12 Girls Varsity 800
3:00.60 SB Laken Baker 3rd Finals H13 Girls Varsity 800
3:06.10 Kaitlyn Nieva 10th Finals H13 Girls Varsity 800
3:18.10 Serenity Keo 16th Finals H12 Girls Varsity 800
1600 Meter Run
5:43.40 Clarissa Hong 15th Finals H7 Girls Varsity 1600
5:57.20 SB Samantha Li 13th Finals H13 Girls Varsity 1600
6:02.40 Cathy Lu 8th Finals H17 Girls Varsity 1600
6:05.10 Marilyn Manuel 14th Finals H15 Girls Varsity 1600
6:07.20 SB Casey Price 7th Finals H18 Girls Varsity 1600
6:18.30 SB Alice Chong 3rd Finals H21 Girls Varsity 1600
6:21.90 SB Angela Liu 5th Finals H23 Girls Varsity 1600
6:26.20 SB Meagan Liang 10th Finals H22 Girls Varsity 1600
6:27.20 SB Leslie Ma 15th Finals H20 Girls Varsity 1600
6:34.90 SB Sharon Wu 16th Finals H22 Girls Varsity 1600
6:35.10 SB Christy Ouyang 14th Finals H21 Girls Varsity 1600
6:39.00 SB Linya Wu 10th Finals H24 Girls Varsity 1600
6:40.00 SB Vivana Jaramillo 17th Finals H22 Girls Varsity 1600
6:40.90 SB Carmen Li 4th Finals H25 Girls Varsity 1600
6:41.40 SB Sophie La 16th Finals H23 Girls Varsity 1600
6:42.80 Jamie Ng 17th Finals H23 Girls Varsity 1600
6:49.00 SB Delilah Vega 18th Finals H23 Girls Varsity 1600
6:52.20 Leah Tan 19th Finals H22 Girls Varsity 1600
7:04.50 SB Charity Hsu 16th Finals H26 Girls Varsity 1600
7:51.70 SB Jillian Rousseau 11th Finals H28 Girls Varsity 1600
3200 Meter Run
12:02.60 SB Clarissa Hong 5th Finals H2 Girls Varsity 3200
12:48.50 SB Samantha Li 1st Finals H4 Girls Varsity 3200
13:20.30 SB Marilyn Manuel 9th Finals H4 Girls Varsity 3200
13:23.10 SB Alice Chong 10th Finals H4 Girls Varsity 3200
13:42.80 Melissa Lai 15th Finals H4 Girls Varsity 3200
14:18.70 Jamie Ng 19th Finals H4 Girls Varsity 3200
14:31.20 Angela Liu 22nd Finals H4 Girls Varsity 3200
15:23.10 SB Joy Sun 26th Finals H4 Girls Varsity 3200
15:29.30 Kaitlyn Nieva 27th Finals H4 Girls Varsity 3200
Boys Athlete Place Section Results
800 Meter Run
2:12.20 Jaden Oloresisimo 11th Finals H5 Boys Varsity 800
2:18.40 SB Terrance Lim 10th Finals H3 Boys Fr-So 800
2:43.00 SB Brian Jiang 6th Finals H8 Boys Fr-So 800
1600 Meter Run
4:41.20 SB Alex Ortega 6th Finals H7 Boys Varsity 1600
4:48.00 SB Gio Guajardo 9th Finals H12 Boys Varsity 1600
4:50.60 Sean Negishi 12th Finals H12 Boys Varsity 1600
4:54.40 SB Brian Fang 1st Finals H13 Boys Varsity 1600
4:56.10 Darren Reyes 3rd Finals H16 Boys Varsity 1600
5:01.30 SB Daniel Jong 9th Finals H16 Boys Varsity 1600
5:05.30 John Deboer 8th Finals H18 Boys Varsity 1600
5:11.10 SB James Fischer 14th Finals H11 Boys Fr-So 1600
5:13.10 SB Ryan Trinh 10th Finals H19 Boys Varsity 1600
5:24.00 Shusei Komatsu 10th Finals H16 Boys Fr-So 1600
5:27.30 Toshi (ryan) Irie 14th Finals H14 Boys Fr-So 1600
5:29.10 SB Danny Chung 5th Finals H23 Boys Varsity 1600
5:42.40 Conner Dang 17th Finals H18 Boys Fr-So 1600
5:44.50 Michael Perez 18th Finals H16 Boys Fr-So 1600
5:46.30 Samuel Au 15th Finals H20 Boys Fr-So 1600
5:46.30 SB Yale Wang 7th Finals H21 Boys Fr-So 1600
5:46.60 Yili (daniel Xiao 19th Finals H17 Boys Fr-So 1600
5:46.80 SB Christopher Du 18th Finals H19 Boys Fr-So 1600
5:48.20 Ian Negishi 10th Finals H21 Boys Fr-So 1600
5:49.60 SB Anthony Tan 9th Finals H23 Boys Varsity 1600
6:05.80 Jacob Hsu 8th Finals H22 Boys Fr-So 1600
6:07.70 SB Terrance Lim 17th Finals H10 Boys Fr-So 1600
7:14.20 Harmony Cen 9th Finals H27 Girls Varsity 1600
3200 Meter Run
10:00.00 Alex Ortega 1st Finals H2 Boys Varsity 3200
10:48.90 SB Daniel Jong 9th Finals H3 Boys Varsity 3200
11:03.40 SB Gio Guajardo 19th Finals H2 Boys Varsity 3200
11:14.00 SB Derek Lee 8th Finals H2 Boys Fr-So 3200
11:16.00 SB Daniel Kao 10th Finals H2 Boys Fr-So 3200
11:30.50 SB Toshi (ryan) Irie 14th Finals H2 Boys Fr-So 3200
11:35.30 Yili (daniel Xiao 15th Finals H2 Boys Fr-So 3200
11:45.90 Philycius Tjong 18th Finals H2 Boys Fr-So 3200