Complete Results

Mens Results
3200 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	John-Isaiah Jimenez		10:00.71a PR	Christian Brothers
2.	11	Jesus Guerra Reyes		10:05.39a SR	Placer
3.	12	Camden Criesco		10:08.77a PR	Bear River
4.	10	Austin Vasquez		10:09.25a PR	Whitney
5.	11	Nevin Afong		10:10.98a SR	Christian Brothers
6.	11	Ryan Bradley		10:11.22a SR	Sheldon (CA)
7.	11	Samuel Copley		10:12.36a PR	Christian Brothers
8.	11	Tristan King		10:16.01a SR	Bella Vista
9.	10	Daniel Hernandez		10:18.41a PR	Vacaville
10.	10	Aidan Singh		10:18.48a SR	Pleasant Grove
11.	11	Austin Bunting		10:28.31a PR	Vacaville
12.	12	Jordan Knoblock		10:33.60a PR	Whitney
13.	11	Pedro Traviesa		10:38.88a PR	Vacaville
14.	11	Spencer Cochran		10:43.59a SR	Bella Vista
15.	11	Corbin Farias		10:45.67a PR	Casa Roble
16.	11	Jensen Salvatori		10:47.49a SR	Rio Americano
17.	11	Tristan Paperno		10:50.49a PR	Granite Bay
18.	12	Austin Mellick		10:56.44a PR	Sheldon (CA)
19.	11	Wesley Moore		10:59.59a SR	Placer
20.	12	Chris Hatch		11:01.33a SR	Bella Vista
21.	10	Rolando Anaya		11:02.66a SR	Chavez
22.	12	Kyle Pace		11:06.11a PR	El Camino (Sacramento)
23.	11	Arturo Tovar		11:23.74a PR	Franklin (EG)
24.	12	Jacob DeMesa		11:25.16a SR	Sheldon (CA)
25.	12	Bryant Correa		11:40.31a PR	Rosemont
26.	11	Daniel Sinogui		11:40.53a PR	Chavez
27.	11	Ethan Belnap		11:44.41a SR	Rosemont
28.	11	Gerardo Reyes		11:59.20a SR	Rosemont
29.	11	Joshua Bozarth		12:08.63a PR	Franklin (EG)
30.	11	Lance Howell		12:14.44a PR	Whitney
31.	11	Nick Beck		12:22.15a SR	Granite Bay
32.	11	Nathan Stewart		12:33.85a SR	Lincoln-L
33.	11	Johnny Gogue IV		12:45.35a SR	Rosemont
34.	12	Philip Wang		12:46.41a PR	Franklin (EG)
35.	12	Nick Bender		12:47.83a PR	El Camino (Sacramento)
36.	11	Arturo Medina		13:55.82a SR	Lincoln-L
37.	12	Ty Fleming		13:59.70a SR	Lincoln-L
38.	12	Henry Womack		14:38.61a PR	Kennedy (Sacramento)
11	Brendan Brown		NT	Pleasant Grove
11	Ricardo Minjarez		NT	Chavez
12	Gadiel Ahumada		NT	Pleasant Grove
12	Mark Ruiz		NT	Chavez
-	Ignacio Lopez		NT	Chavez
10	Ricardo Villasenor		NT	Chavez
11	Jacob Wiedensohler		DNF	Pleasant Grove
11	Robert Ruiz Gonzalez		NT	Chavez
 
3200 Meters  Junior Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	10	Patrick McGonigle		10:13.89a SR	Sheldon (CA)
2.	9	Nolan Rozumowicz		10:46.52a PR	Casa Roble
3.	11	Stephan Powell		10:51.19a SR	Del Campo
4.	9	John Williams		10:51.50a PR	Pleasant Grove
5.	10	Cooper Sandahl		10:57.26a PR	Vacaville
6.	12	Adryan Rios		11:09.75a SR	Del Campo
7.	11	Christopher Billings		11:13.87a SR	Casa Roble
8.	10	Alexander Vail		11:19.44a SR	Franklin (EG)
9.	10	Israel Monroy-Hernandez		11:19.65a SR	Del Campo
10.	10	Joshua Ward		11:20.94a PR	Franklin (EG)
11.	9	Jacob Schnetz		11:31.38a PR	Christian Brothers
12.	10	Issac Negrete		11:33.48a SR	Franklin (EG)
13.	9	Hayden Roach		11:37.94a PR	Pleasant Grove
14.	9	Pedro Tirado		11:48.63a PR	El Camino (Sacramento)
15.	9	Jack Stokes		11:52.97a PR	Christian Brothers
16.	10	Andre Howard		11:56.80a SR	Sacramento
17.	9	Ethan Henning		12:03.27a PR	Bella Vista
18.	9	Mateo Sinogui		12:07.26a PR	Chavez
19.	9	Ryan Scholtes		12:14.19a PR	Vacaville
20.	10	Austin Dusa		12:16.80a PR	Pleasant Grove
21.	10	Holden Thibideau		12:17.56a PR	Bella Vista
22.	10	Winston Casady		13:05.61a PR	Lincoln-L
23.	10	Jared Regan		13:08.39a PR	Whitney
24.	9	Ryan Fukui		13:12.87a PR	Lincoln-L
25.	10	Chris Chavez-Esperanza		13:41.78a SR	Rosemont
26.	9	McKenzie Crowther		14:08.64a PR	Rosemont
27.	10	Bryceton Alma		14:53.04a PR	Lincoln-L
10	Leonordo Bravo		NT	Chavez
10	Jeffrey Ear		NT	Chavez
9	Arlekim Ponce		NT	Valley
10	Cody Mendenhall		NT	Vacaville
9	Cruz Sanabria		NT	Valley
 
4x100m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Jaylen Latson		44.01a	Granite Bay
2		Jaden Cummings		44.44a	Kennedy (Sacramento)
3		Keon Hammond		44.78a	Vacaville
4		Nicholas Newton		44.94a	Franklin (EG)
5		Harry Vu		45.43a	Rosemont
6		Emmanuel Payne		45.83a	Inderkum
7		Jadon Johnson		45.87a	Natomas
8		Ryan Engle		46.32a	Casa Roble
9		Nelson Poon		46.35a	Kennedy (Sacramento)
10		Sherwin Small		46.92a	Sacramento
11		David Lyubezhanin		47.27a	Rosemont
12		Jay Harris		47.61a	Pleasant Grove
13		Maxwell Zarzuela		47.86a	Franklin (EG)
14		Devin Bigelow		48.58a	Union Mine
15		Sidiki Ba		48.72a	Inderkum
16		Yamiel Atkinson		49.74a	Sacramento
17		Joerell Fulmore		50.86a	Lincoln-L
Frank Quintero
D'Angelo Alexander
Dawes Clive
Brandon Over		NT	Vacaville
Oliver Gates
Michael Ringgold
Donovan Bailey
Titus Martinez		NT	Pleasant Grove
 
4x100m Relay  Junior Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Brett Petkus		46.90a	Christian Brothers
2		Donovan Taubodo		47.22a	Franklin (EG)
3		Jeremy Villalobos		47.56a	Vacaville
4		Jonrich Dela Cruz		47.68a	Kennedy (Sacramento)
5		Vincent Vue		48.12a	Natomas
6		Terold Wilkerson		48.26a	Inderkum
7		Gabriel Negrete		49.84a	Rosemont
8		Jacob Butler		49.96a	Bella Vista
9		Adam Montiel		50.96a	Kennedy (Sacramento)
10		Mingson Leung		51.00a	Franklin (EG)
11		Gladwyne Bales		51.05a	Lincoln-L
12		David Hock		53.03a	Christian Brothers
13		Pierceson Krieg		57.29a	Lincoln-L
14		Michael Colbert		1:01.31a	Pleasant Grove
15		Isael McCall		1:05.50a	Granite Bay
16		Dalton Branson		1:06.05a	Casa Roble
Evan Adams
Kristian Sanders
Metcalf Joshua
Nathan Sanders		NT	Vacaville
Chase Guide
Tristan Bonton
Toussaint Fisher
Jared "JJ" Jones		NT	Inderkum
 
4x200m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Jalon Cummings		1:33.02a	Kennedy (Sacramento)
2		Oliver Gates		1:33.72a	Pleasant Grove
3		Jaylen Latson		1:33.80a	Granite Bay
4		Aaron McChristian		1:35.69a	El Camino (Sacramento)
5		Sean Lindholm		1:37.78a	Rio Americano
6		Ryan Engle		1:39.57a	Casa Roble
7		Nelson Poon		1:39.89a	Kennedy (Sacramento)
8		D J Barber		1:42.62a	Sacramento
9		D'Angelo Alexander		1:42.83a	Vacaville
10		Spencer Lujan		1:42.89a	Franklin (EG)
11		Jay Harris		1:43.08a	Pleasant Grove
12		Owen Boxx		1:43.98a	Granite Bay
13		Aedan Ogans		1:44.47a	Lincoln-L
14		Ivan Reyes		1:52.82a	Lincoln-L
15		Donovan Russell		1:56.09a	Franklin (EG)
Devin Bigelow
Connor Burks
Tyler Sebren
Garrett Radtke		NT	Union Mine
Oscar Gutierrez
Jacob Hernandez
Aaron Thomas
Andy Nguyen		NT	Rosemont
Lorenzo Swain
Michael Henning
Kortland Williams
Roncelle Waffer		NT	Valley
Rafael Fernandez
Nick Mederios
Jelani Morton
Alex Mantong		NT	Christian Brothers
Chris Guinto
Carlo Chacon
Dalonte Baskerville
Jaylen Ward		NT	Rosemont
Shane Becker
Christian Melliza
Matthew Grossman
Joseph Nava		NT	Rio Americano
Adrian Howard
Jalen Wise
Harrison Hein
Emmanuel Payne		NT	Inderkum
 
4x200m Relay  Junior Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Brett Petkus		1:39.69a	Christian Brothers
2		Murice Walker		1:41.03a	Kennedy (Sacramento)
3		Isael McCall		1:42.38a	Granite Bay
4		Donovan Taubodo		1:42.40a	Franklin (EG)
5		Terold Wilkerson		1:43.08a	Inderkum
6		Michael Colbert		1:43.28a	Pleasant Grove
7		Jacob Butler		1:44.88a	Bella Vista
8		Gladwyne Bales		1:46.41a	Lincoln-L
9		Joseph Jones		1:47.57a	Del Campo
10		Cole Arbogast		1:48.54a	El Camino (Sacramento)
11		Christian Gong		1:48.61a	Kennedy (Sacramento)
12		Bradley Asport		1:50.17a	Vacaville
13		Amaan Sandhu		1:50.92a	Inderkum
14		David Hock		1:57.66a	Christian Brothers
15		Malik Baker		1:58.89a	Natomas
16		Pierceson Krieg		2:08.50a	Lincoln-L
Junior Kyubwa
John Yang
Byung Yoon Lee
Connor Williams		NT	Granite Bay
Isaiah Brown
Hassan Early
Scripture Brandenburg
Andre Howard		NT	Sacramento
Danny Vu
Timothy Lyubezhanin
Ian Marlang
Gabriel Negrete		NT	Rosemont
Bryan Cruz
Joseph Storey
Vlad Nychyporuk
William Snyder		NT	Del Campo
 
4x400m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Andrew Jackson		3:28.99a	Pleasant Grove
2		Jalon Cummings		3:30.79a	Kennedy (Sacramento)
3		Xion Rose		3:38.74a	Franklin (EG)
4		Jermain Worthy		3:44.89a	Bella Vista
5		Keon Hammond		3:45.82a	Vacaville
6		Nicholas Newton		3:46.13a	Franklin (EG)
7		Johnny DeMesa		3:54.15a	Sheldon (CA)
8		Adreon Walker		3:56.69a	Kennedy (Sacramento)
9		Isaac Arthur		4:01.06a	El Camino (Sacramento)
10		Preston Summerhays		4:02.51a	Lincoln-L
11		Shane Becker		4:11.05a	Rio Americano
12		Adrian Howard		4:14.01a	Inderkum
13		Darren Tran		4:43.74a	Pleasant Grove
Abel Romero
Vincent Vue
Bryce Forbin
Mustafa El Badry		NT	Natomas
Marc Rodriguez
Jason Rodriguez
Sidiki Ba
James Roberts		NT	Inderkum
Abondo Sanders
Andre Howard
Sherwin Small
Hassan Early		NT	Sacramento
 
4x400m Relay  Junior Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Murice Walker		3:50.01a	Kennedy (Sacramento)
2		Jacob Norton		4:02.71a	Bella Vista
3		Joseph Leone		4:04.35a	Pleasant Grove
4		Maruus Carroll		4:07.16a	Inderkum
5		Jeremy Villalobos		4:10.48a	Vacaville
6		Amaan Sandhu		4:16.19a	Inderkum
7		Marc Ward		4:16.59a	Franklin (EG)
8		Adrian Barnes		4:20.27a	Lincoln-L
9		Ben LaRoe		4:30.29a	Bella Vista
10		Calvin Ngo		4:40.74a	Pleasant Grove
Ryan Mckay
Kristian Sanders
Nathan Sanders
Metcalf Joshua		NT	Vacaville
 
4x800m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Miguel Ayala		8:24.01a	Sheldon (CA)
2		Ermiyas Tefera		8:38.25a	Franklin (EG)
3		Ethan Dodge		8:39.79a	Whitney
4		Patrick Wiseman		8:42.09a	Christian Brothers
5		Eduardo Balbuena		8:47.67a	Vintage
6		Hayden Low		8:49.28a	Bella Vista
7		Caleb Wiederhold		8:54.58a	Granite Bay
8		Nadeem Afridi		9:00.07a	Inderkum
9		Reed Moore		9:06.21a	Rio Americano
10		Joey Poggi		9:13.43a	Placer
11		Mason Rozumowicz		9:16.23a	Casa Roble
12		Conner Swartz		9:33.79a	Lincoln-L
13		Joel Abrams		9:40.22a	Vacaville
14		Alexander Jones		9:49.33a	El Camino (Sacramento)
15		Griffin Davies		9:52.56a	Union Mine
16		Spencer Brown		9:54.50a	Granite Bay
17		Miguel Menchaca		9:54.71a	Christian Brothers
18		Ethan Belnap		10:40.47a	Rosemont
Abel Romero
Alexander Vue
Bryce Forbin
Mustafa El Badry		NT	Natomas
Alexander Vail
Jeremy Daneluk
Arturo Tovar
Marshall Bishop		NT	Franklin (EG)
Gadiel Ahumada
Brendan Brown
Darren Tran
Ethan Verdoorn		NT	Pleasant Grove
 
4x800m Relay  Junior Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Jacob Crummett		9:05.04a	Bella Vista
2		Evan Roybal		9:10.14a	Sheldon (CA)
3		Robbie Brown		9:14.86a	Granite Bay
4		John Williams		9:28.24a	Pleasant Grove
5		Adam Beard		9:29.97a	Whitney
6		Reed Hickman		9:37.87a	Placer
7		Byron Chadwick		9:38.13a	Whitney
8		Connor Harrod		9:51.00a	Bella Vista
9		Jackson Berg		10:01.50a	Granite Bay
10		Jahon Eslamian		10:08.62a	Christian Brothers
11		Joseph Romero		10:36.04a	Inderkum
12		Ryan Fukui		10:37.08a	Lincoln-L
13		Michael Wright		11:15.29a	Union Mine
14		Gabriel Negrete		11:30.25a	Rosemont
Christian Beecher
David Evernon
Scripture Brandenburg
Anthony Golston		NT	Sacramento
Marc Kena Aquino
Bryceton Alma
Liam Powers
Winston Casady		NT	Lincoln-L
Cooper Sandahl
Cody Mendenhall
Ryan Scholtes
David Silva		NT	Vacaville
 
800m Sprint Medley Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Jaylen Latson		1:35.86a	Granite Bay
2		Jalon Cummings		1:36.67a	Kennedy (Sacramento)
3		Jacob Taylor		1:39.25a	El Camino (Sacramento)
4		Dennis Strelchik		1:43.03a	Bella Vista
5		Harry Vu		1:43.68a	Rosemont
6		Frank Quintero		1:44.66a	Vacaville
7		D J Barber		1:44.83a	Sacramento
8		Devin Bigelow		1:46.78a	Union Mine
9		Derrick Parker		1:50.24a	Chavez
10		Chase Williams		1:51.15a	Lincoln-L
11		Dante Cherry		1:51.91a	Inderkum
12		Christopher Jeong-Marin		1:52.01a	Kennedy (Sacramento)
13		Dylan Gong		1:55.08a	Franklin (EG)
14		Rafael Fernandez		1:55.42a	Christian Brothers
15		Justyn Perez		1:55.89a	Valley
16		Joerell Fulmore		1:58.36a	Lincoln-L
17		Alexander Vue		1:58.97a	Natomas
18		Jay Harris		2:03.65a	Pleasant Grove
Ryan Ishibashi
Jonathan Ocampo
Isaiah Savedra
Marshall Bishop		NT	Franklin (EG)
 
800m 4x200m Relay  Junior Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Adam Montiel		1:43.84a	Kennedy (Sacramento)
2		Isael McCall		1:46.70a	Granite Bay
3		Evan Adams		1:46.74a	Vacaville
4		Brett Petkus		1:47.37a	Christian Brothers
5		Joesph Hines		1:48.99a	Natomas
6		Scripture Brandenburg		1:49.44a	Sacramento
7		Brian Chen		1:50.10a	Kennedy (Sacramento)
8		Bryan Cruz		1:50.16a	Del Campo
9		Dalton Branson		1:50.59a	Casa Roble
10		Amaan Sandhu		1:54.68a	Inderkum
11		Andrew McElvy		1:54.70a	Christian Brothers
12		Ryan Castro		1:54.83a	El Camino (Sacramento)
13		Davonte Colvin		1:55.97a	Natomas
14		Zachary Kraemer		1:56.96a	Franklin (EG)
15		Timothy Dixon		1:56.98a	Inderkum
16		Gladwyne Bales		2:07.22a	Lincoln-L
Ben Medina
Jacob Powell
Jeremy Xiong
Essa Shamsan		NT	Del Campo
Aidan Alvarez
Nick Bodwell
Noah Cardelli
Seth Crawford		NT	Placer
 
Distance Medley Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Johnny DeMesa		11:01.18a	Sheldon (CA)
2		Josh Kling		11:14.87a	Whitney
3		Patrick Wiseman		11:16.72a	Christian Brothers
4		Nick Myers		11:21.15a	Pleasant Grove
5		Damian King		11:22.20a	Bella Vista
6		Michael Zagaynov		11:22.51a	Granite Bay
7		Alec Cornwell		11:24.81a	Vintage
8		Cristopher Jones		11:37.52a	Inderkum
9		Daniel Hernandez		11:44.89a	Vacaville
10		Joey Poggi		11:53.75a	Placer
11		Reed Moore		11:56.82a	Rio Americano
12		Nolan Rozumowicz		12:03.15a	Casa Roble
13		Enrique Verschoor		12:10.08a	Christian Brothers
14		Griffin Davies		12:50.49a	Union Mine
15		Christopher Billings		12:58.68a	Casa Roble
16		Jordan Knoblock		13:04.68a	Whitney
17		Conner Swartz		13:12.39a	Lincoln-L
18		Ethan Belnap		13:16.96a	Rosemont
19		Mark Ruiz		13:44.56a	Chavez
Ben Quang
Brendan Brown
Darren Tran
Ethan Verdoorn		NT	Pleasant Grove
Chris Hatch
Cameron Anderson
Spencer Cochran
Gabriel Alderman		NT	Bella Vista
Samuel Klein
Myles Martinez
Anthony Dismuke
Ben Neura		NT	Vanden
Justyn Perez
Gorman Armon
Cruz Sanabria
Arlekim Ponce		NT	Valley
Jordan Lawrence
Xion Rose
Humaid Ali
Jason Holland-Morrison		NT	Franklin (EG)
 
Distance Medley Relay  Junior Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Evan Roybal		12:02.33a	Sheldon (CA)
2		Joseph Leone		12:17.55a	Pleasant Grove
3		Byron Chadwick		12:19.58a	Whitney
4		Dakota Harlow		12:19.69a	Bella Vista
5		Tim Pyryev		12:23.14a	Del Campo
6		Robbie Brown		12:24.83a	Granite Bay
7		Alexander Vail		12:39.71a	Franklin (EG)
8		Aidan Redding		12:49.41a	Whitney
9		Cooper Sandahl		12:53.13a	Vacaville
10		Reed Hickman		12:59.52a	Placer
11		Derek Fukuda		13:05.27a	Granite Bay
12		Jack Wilson		13:12.64a	Bella Vista
13		McKenzie Crowther		13:36.77a	Rosemont
14		Jacob Peterman		13:56.38a	Pleasant Grove
15		Joseph Romero		14:12.71a	Inderkum
16		Spencer Merrill		14:39.97a	Lincoln-L
17		Bryceton Alma		15:18.50a	Lincoln-L
Rees Verleur
Noah Hancock
Josh Tolman
Matt Clark		NT	Union Mine
 
4x55 Shuttle Hurdles - 36"  Junior Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1		Mykeel Campbell		47.55a	Natomas
Logan Cunningham
Metcalf Joshua
Evan Adams
Kristian Sanders		NT	Vacaville
Seth Crawford
Jonathon Camillucci
Aidan Alvarez
Nick Bodwell		NT	Placer
Daniel Garland
Thomas Walker
Ulysses Figueroa
Samuel Hewell		NT	Kennedy (Sacramento)
 
4x55 Shuttle Hurdles - 39"  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1		Carlo Chacon		42.65a	Rosemont
2		Brook Peters		44.72a	Placer
3		Adreon Walker		45.79a	Kennedy (Sacramento)
 
Shot Put - 10lb  Junior Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	10	Jose Miranda		44-02.00 SR	Rio Americano
2.	10	Amadeus Romero		42-10.25 PR	Rio Americano
3.	-	Colin Jones		42-09.75 PR	Union Mine
4.	10	Anthony Hernandez		41-02.75 PR	Vacaville
5.	10	Hassan Al Mozan		40-01.50 PR	Vacaville
6.	10	Ty Contreras		39-11.25 PR	Rio Americano
7.	11	Mark Valdez		35-11.50 SR	Kennedy (Sacramento)
8.	10	Guy Hamasaki		35-10.50 SR	Lincoln-L
8.	10	Rand Grenier		35-10.50 PR	Placer
10.	10	Malik Peterson		35-02.25 SR	Rosemont
11.	9	Caleb Griffin		34-07.50 PR	Del Campo
12.	10	Edgar Vences		33-03.50 PR	Rosemont
13.	9	Cameron Phillips		32-04.75 PR	Rio Americano
14.	9	Evan Revillas		32-01.00 PR	Pleasant Grove
15.	-	Keoho Hernandez		31-08.00 PR	Chavez
16.	9	Nolan Nye		31-01.75 PR	Del Campo
17.	-	Alexander Sanchez		30-01.75 PR	Chavez
18.	10	Alfonso Godinez		29-08.75 PR	Lincoln-L
19.	10	Sam Davis		28-07.50 PR	Granite Bay
20.	10	Eric French		27-10.25 SR	Christian Brothers
21.	10	Ryan Yokoi		26-05.00 PR	Kennedy (Sacramento)
22.	10	Jack Russell		25-07.00 PR	Union Mine
23.	10	Andrew Hunsaker		25-05.50 PR	Kennedy (Sacramento)
24.	9	Noah Stahlheber		24-04.75 PR	Lincoln-L
25.	9	Jaiden Arriola		24-01.00 PR	Pleasant Grove
26.	9	Timothy Wiedensohler		22-11.25 PR	Pleasant Grove
27.	10	Tomas Guerrero		22-07.50 SR	Rosemont
28.	10	Wyatt Greco		21-02.75 SR	Christian Brothers
10	Andrew Dang		DNS	Florin
9	Tristan Marrs		DNS	Union Mine
10	Quincy Adams		DNS	Inderkum
10	Kareem Muhammad		DNS	Natomas
9	Josefa Makihele		DNS	Florin
9	Ben Trickett		DNS	Placer
10	Isi Eke		DNS	Christian Brothers
10	Nick Diez		DNS	Inderkum
-	Wesley Murray		DNS	Casa Roble
10	Noah Gwynn		DNS	Natomas
10	Austin Wehling		DNS	Casa Roble
10	Matangi Makihele		DNS	Florin
10	Tony Guerrero		DNS	Inderkum
 
Shot Put - 12lb  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Jordan Baker		48-09.50 SR	Rio Americano
2.	12	Dagne Buck		47-01.50 SR	Whitney
3.	12	Kyle Rice		44-10.25 SR	Del Campo
4.	12	Cody Cheatham		43-06.50 SR	Vacaville
5.	-	Dave Toaititi		41-09.25 PR	Florin
6.	11	Joey Capra		41-01.50 SR	Placer
7.	11	Chris Gilmer-Wren		39-07.25 PR	Bella Vista
8.	11	Jordan Santos		39-06.75 PR	Vacaville
9.	12	Uriel Guerrero Solis		39-02.00 PR	Florin
10.	12	Abel Sanchez		37-07.50 SR	Franklin (EG)
11.	12	Lewis Pedebone		37-06.00 PR	Chavez
12.	11	Blake Baughman		36-11.50 SR	Placer
13.	10	Diego Lopez		36-10.00 PR	Pleasant Grove
14.	12	Parris Roseman		36-09.25 PR	Natomas
15.	12	William Brooks		36-08.00 SR	Franklin (EG)
16.	11	Peyman Rajabi		36-07.00 PR	Rio Americano
17.	11	Aldino Haskovic		35-11.50 PR	Bella Vista
18.	12	Sam Hobbs		35-11.25 SR	Vintage
19.	12	Connor Free		35-03.50 SR	Vintage
20.	11	Jajaun Hunter		35-00.50 SR	Rosemont
21.	12	Zavien Bailey		35-00.25 SR	Chavez
22.	11	Cristian Buenrostro		34-08.50 SR	Pleasant Grove
23.	12	Nick Larson		34-01.50 SR	Vintage
24.	11	Joe Peceli		33-07.25 PR	Inderkum
25.	11	Pedro Rios-Luna		33-07.00 PR	Kennedy (Sacramento)
26.	11	Cynsere Kelley		32-05.00 PR	Kennedy (Sacramento)
27.	12	Christian Rudnick		32-03.25 SR	Lincoln-L
28.	10	Robert Fetu'u		32-01.00 PR	Inderkum
29.	12	Travis Turner		31-04.25 SR	Vintage
30.	11	Davyd Yalansky		31-03.50 PR	Rio Americano
31.	12	Antonio Nevarez		30-08.00 SR	Lincoln-L
32.	10	Sebastian Sierras		29-10.50 SR	Pleasant Grove
33.	10	Cedric Gillespie		29-04.25 PR	Inderkum
34.	9	Jamal Latif		28-04.75 PR	Kennedy (Sacramento)
35.	12	Davon Monroe		28-02.50 PR	Chavez
36.	11	Dawan Lane		26-11.00 PR	Valley
37.	10	Ribhi Othman		26-10.50 PR	Pleasant Grove
38.	10	DeVaughn Ortega		26-05.25 SR	Chavez
39.	12	Joseph Funaki		24-11.50 PR	Lincoln-L
40.	11	Joey Murillo		24-10.00 PR	Natomas
41.	11	Xavier Medina		23-04.50	Bella Vista
11	Danny Marquez		DNS	Christian Brothers
12	Tod Jackson		DNS	Valley
11	Peter Povey		DNS	Casa Roble
12	Eric Werner		DNS	Granite Bay
11	Dylan Boucher		DNS	Casa Roble
11	Zach Broyles		DNS	El Camino (Sacramento)
-	frank Valdiviezo		DNS	Casa Roble
11	Jayden Coleman		DNS	Valley
12	Dimitri Harris		DNS	Florin
11	Adrian Torres		ND	Natomas
11	Jacob Taylor		DNS	El Camino (Sacramento)
11	Isaac Arthur		DNS	El Camino (Sacramento)
 
Discus - 1.6kg  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Eric Werner		162-11 SR	Granite Bay
2.	11	Chris Gilmer-Wren		134-07 PR	Bella Vista
3.	12	Connor Free		132-06 SR	Vintage
4.	12	Jordan Baker		128-04 SR	Rio Americano
5.	11	Joey Capra		126-07 PR	Placer
6.	12	William Brooks		119-05 PR	Franklin (EG)
7.	-	Dave Toaititi		118-03 PR	Florin
8.	12	Antonio Nevarez		115-05 SR	Lincoln-L
9.	12	Sam Hobbs		111-10 PR	Vintage
9.	12	Zavien Bailey		111-10 SR	Chavez
11.	12	Xavier Caldwell		111-04 PR	Whitney
12.	12	Kyle Rice		111-02 SR	Del Campo
13.	12	Nick Larson		107-09 SR	Vintage
14.	12	Dagne Buck		107-06 SR	Whitney
15.	10	Sebastian Sierras		104-04 SR	Pleasant Grove
16.	12	Cody Cheatham		103-03 SR	Vacaville
17.	12	Abel Sanchez		101-04 PR	Franklin (EG)
18.	12	Noah Almora		95-11 PR	Lincoln-L
19.	11	Peyman Rajabi		95-07 SR	Rio Americano
20.	11	Jajaun Hunter		92-02 SR	Rosemont
21.	11	Aldino Haskovic		91-09 SR	Bella Vista
22.	11	Blake Baughman		87-06 SR	Placer
23.	11	Cynsere Kelley		83-09 SR	Kennedy (Sacramento)
24.	12	Parris Roseman		83-06 SR	Natomas
25.	11	Davyd Yalansky		83-00 PR	Rio Americano
26.	10	Diego Lopez		82-05 PR	Pleasant Grove
27.	10	Robert Fetu'u		81-11 PR	Inderkum
28.	11	Cristian Buenrostro		81-00 SR	Pleasant Grove
29.	11	Pedro Rios-Luna		76-06 SR	Kennedy (Sacramento)
30.	11	Adrian Torres		73-03 PR	Natomas
31.	11	Brandon Martinez		72-07 SR	Lincoln-L
31.	11	Joe Peceli		72-07 PR	Inderkum
33.	11	Dawan Lane		72-04 PR	Valley
34.	11	Tyler Cooc		69-05 SR	Florin
35.	11	Xavier Medina		65-00 PR	Bella Vista
36.	9	Jamal Latif		62-11 PR	Kennedy (Sacramento)
37.	11	Joey Murillo		55-07 PR	Natomas
38.	10	Cedric Gillespie		23-05 PR	Inderkum
12	Dimitri Harris		DNS	Florin
11	Dylan Boucher		DNS	Casa Roble
12	Travis Turner		DNS	Vintage
12	Uriel Guerrero Solis		DNS	Florin
11	Danny Marquez		DNS	Christian Brothers
12	Michael Palacios		DNS	Rosemont
11	Peter Povey		DNS	Casa Roble
11	Jordan Santos		ND	Vacaville
-	frank Valdiviezo		DNS	Casa Roble
10	DeVaughn Ortega		DNS	Chavez
11	Jayden Coleman		DNS	Valley
 
Discus - 1.6kg  Junior Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	10	Jose Miranda		115-00 PR	Rio Americano
2.	10	Malik Peterson		104-09 SR	Rosemont
3.	10	Ty Contreras		94-09 PR	Rio Americano
4.	10	Matangi Makihele		93-05 SR	Florin
5.	10	Amadeus Romero		93-03 PR	Rio Americano
6.	11	Mark Valdez		87-09 SR	Kennedy (Sacramento)
7.	10	Guy Hamasaki		81-02 SR	Lincoln-L
8.	10	Andrew Hunsaker		67-10 PR	Kennedy (Sacramento)
9.	10	Tomas Guerrero		67-07 SR	Rosemont
10.	10	Rand Grenier		67-05 SR	Placer
11.	9	Josefa Makihele		64-07 PR	Florin
12.	10	Diego Lopez		64-00	Pleasant Grove
12.	10	Jason Worrell		64-00 PR	Pleasant Grove
14.	-	Jim Martin		59-07 PR	Placer
15.	9	Dale Johnson		59-00 PR	Rosemont
16.	10	Cesar Rodriguez		58-08 PR	Lincoln-L
17.	10	Sam Davis		55-07 SR	Granite Bay
18.	10	Ryan Yokoi		55-04 SR	Kennedy (Sacramento)
19.	10	Wyatt Greco		53-02 PR	Christian Brothers
20.	10	Jesse Munyoki		52-09 SR	Pleasant Grove
21.	9	Kurt Rudnick		41-00 PR	Lincoln-L
12	Kyle Rice		DNS	Del Campo
9	Caleb Griffin		DNS	Del Campo
10	Eric French		DNS	Christian Brothers
10	Noah Gwynn		DNS	Natomas
10	Tony Guerrero		DNS	Inderkum
9	Ben Trickett		DNS	Placer
10	Hassan Al Mozan		DNS	Vacaville
10	Anthony Hernandez		DNS	Vacaville
10	Austin Wehling		DNS	Casa Roble
9	Nolan Nye		DNS	Del Campo
-	Alexander Sanchez		DNS	Chavez
-	Wesley Murray		DNS	Casa Roble
-	Keoho Hernandez		DNS	Chavez
10	Nick Diez		DNS	Inderkum
10	Kareem Muhammad		DNS	Natomas
9	Tristan Marrs		DNS	Union Mine
10	Isi Eke		DNS	Christian Brothers
9	Manu Tuivai		DNS	Florin
9	Caden Williams		DNS	Union Mine
10	Quincy Adams		DNS	Inderkum
10	Jack Russell		DNS	Union Mine
 
High Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Aidan Doms		6-02.00 PR	Davis
2.	11	Isaac Pederson		6-00.00 SR	Whitney
3.	12	Jadon Johnson		6-00.00 PR	Natomas
4.	12	Luke Mangney		5-08.00 PR	Davis
5.	11	Isaac Seibert		5-06.00 SR	Davis
5.	12	Jaden Cummings		5-06.00 SR	Kennedy (Sacramento)
6.	11	Joseph Reinero		5-06.00 PR	Granite Bay
8.	12	Nicholas Newton		5-04.00 SR	Franklin (EG)
8.	10	Gabriel Cherrinton		5-04.00 PR	Union Mine
8.	11	Lorenzo Swain		5-04.00 PR	Valley
8.	12	David Lyubezhanin		5-04.00 SR	Rosemont
8.	11	Brandon Over		5-04.00 PR	Vacaville
13.	12	Adam O'Brien		5-02.00 SR	Whitney
13.	12	Dante Cherry		5-02.00 PR	Inderkum
13.	12	Laehzohn Evans		5-02.00 PR	Kennedy (Sacramento)
13.	12	Calee Reid		5-02.00 PR	Rosemont
13.	11	Jake McKillop		5-02.00 SR	Granite Bay
18.	12	Michael Henning		5-00.00 PR	Valley
18.	12	Dionte Shannon		5-00.00 PR	Inderkum
12	Sam Brenard		NH	Kennedy (Sacramento)
11	Jean Paul La		NH	Franklin (EG)
11	Kiko (Francisco) Torres-Velasco		NH	Union Mine
-	P Parris		NH	Rosemont
12	Cesar Colin		NH	Rosemont
11	Maaz Asim		NH	Granite Bay
10	Jeremy Villalobos		NH	Vacaville
11	Elijah Still		NH	Lincoln-L
12	Javon Wilson		NH	Inderkum
11	Christian Beecher		NH	Sacramento
11	Aaron Garcia		NH	Whitney
10	Aidan Forward		NH	Lincoln-L
12	Chris Sims		NH	Natomas
11	Isaiah Savedra		NH	Franklin (EG)
11	Michael Ringgold		NH	Pleasant Grove
 
High Jump  Junior Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	10	Jeremy Villalobos		5-10.00 PR	Vacaville
2.	10	Ryan Hakl		5-06.00 SR	Davis
3.	10	Micah Boughton		5-04.00 PR	Davis
4.	10	Justice Oliver		5-02.00 PR	Inderkum
4.	10	Suhail Sandhu		5-02.00 PR	Inderkum
6.	9	Evan Adams		5-02.00 PR	Vacaville
7.	10	Blake Morris		5-02.00 SR	Natomas
8.	10	Mykeel Campbell		5-02.00 PR	Natomas
9.	10	Idris Amiri		5-02.00 SR	Rosemont
10.	9	Nick Greaves		5-00.00 PR	Davis
11.	10	Wilson Rogers		4-10.00 PR	Lincoln-L
11.	10	Levi Barney		4-10.00 PR	Lincoln-L
11.	9	Nathan Sanders		4-10.00 PR	Vacaville
11.	10	Mason BItter		4-10.00 PR	Lincoln-L
15.	12	Lucas Fagin		4-08.00 PR	Pleasant Grove
15.	10	Kulraj Sandhu		4-08.00 PR	Franklin (EG)
15.	10	Jared "JJ" Jones		4-08.00 PR	Inderkum
15.	10	Ethan Tenney		4-08.00 PR	Lincoln-L
9	Bryan Cruz		NH	Del Campo
9	Aidan Alvarez		NH	Placer
10	Isa Hutchinson		NH	Natomas
10	Jonathon Camillucci		NH	Placer
9	Eric Dong		NH	Franklin (EG)
9	Jonrich Dela Cruz		NH	Kennedy (Sacramento)
10	Ryan Santos		NH	Placer
10	Ulysses Figueroa		NH	Kennedy (Sacramento)
10	Jayriek Mills-Icasiano		NH	Del Campo
10	Lucas Matsuura		NH	Kennedy (Sacramento)
11	Victor Padilla		NH	Del Campo
10	Timothy Lyubezhanin		NH	Rosemont
10	Farjad Amin		NH	Franklin (EG)
10	Tyler White		NH	Bella Vista
 
Pole Vault  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Adam O'Brien		14-00.00 SR	Whitney
2.	11	Matthew Rodriguez		12-06.00 SR	Bear River
3.	11	Luke Worden		11-00.00 PR	Rosemont
4.	11	Kane Martin		10-06.00 SR	Placer
5.	-	p Petterson		10-06.00 PR	Whitney
6.	11	Aaron Garcia		9-06.00 SR	Whitney
7.	11	Sam Davis		9-00.00 SR	Bear River
8.	12	Phoenix Brewer		8-06.00 PR	Vacaville
9.	12	Jacob Hernandez		8-00.00 SR	Rosemont
12	Tyler Abbey		NH	Bella Vista
11	Alfonso Navarro		NH	Kennedy (Sacramento)
12	Ethan Lowery		NH	Placer
12	Dylan Jacobs		NH	Lincoln-L
-	Samuel Bernard		NH	Kennedy (Sacramento)
11	Dawes Clive		NH	Vacaville
12	Sean Aslakson		NH	Lincoln-L
11	Bryton Wong		DNS	Franklin (EG)
 
Pole Vault  Junior Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	10	Joseph Brown		10-06.00 SR	Lincoln-L
2.	10	Cedar Rosso		10-00.00 SR	Placer
3.	10	Devin Muzzy		9-06.00 SR	Placer
4.	10	Andrew Hunsaker		8-00.00 SR	Kennedy (Sacramento)
5.	10	Braeden O'Daniel		7-00.00	Bella Vista
10	Ryan Ishibashi		DNS	Franklin (EG)
10	Anthony Salazar		NH	Bella Vista
9	Preston Bean		NH	Lincoln-L
10	isaac Little		DNS	Placer
10	Ulysses Figueroa		DNS	Kennedy (Sacramento)
 
Long Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Jarad Harper		21-06.50 PR	Granite Bay
2.	11	DeAndra McDaniel		21-05.50 SR	Natomas
3.	12	Oliver Gates		21-01.50	Pleasant Grove
4.	12	Jermain Worthy		20-08.00 SR	Bella Vista
5.	12	Jadon Johnson		20-06.00 SR	Natomas
6.	11	Dennis Strelchik		20-05.50 SR	Bella Vista
7.	12	Anthony Kerrigan		20-04.00 SR	Placer
8.	12	Calee Reid		20-03.00 PR	Rosemont
9.	12	Jaden Cummings		20-02.00 SR	Kennedy (Sacramento)
10.	10	Brett Petkus		19-11.00 PR	Christian Brothers
11.	12	Chris Sims		19-09.75 PR	Natomas
12.	11	Kevin Wong		19-03.00 SR	Pleasant Grove
13.	12	Garrett Dozier		19-02.25 SR	Bella Vista
14.	12	Maxwell Zarzuela		19-01.00 SR	Franklin (EG)
15.	12	Donte King		18-10.25 SR	Franklin (EG)
16.	-	Samuel Bernard		18-08.50 PR	Kennedy (Sacramento)
17.	12	Laehzohn Evans		18-08.00 SR	Kennedy (Sacramento)
18.	12	Javon Wilson		18-05.00 PR	Inderkum
18.	12	Dionte Shannon		18-05.00 PR	Inderkum
20.	11	Dylan Peach		18-02.25 SR	Lincoln-L
21.	12	Dante Cherry		17-09.00 PR	Inderkum
22.	12	Harry Vu		17-04.00 SR	Rosemont
23.	10	Gabriel Cherrinton		16-11.00 SR	Union Mine
24.	11	Brandon Over		16-07.00 SR	Vacaville
25.	12	Cesar Colin		16-00.50 SR	Rosemont
26.	10	Patrick Leonard		16-00.25 SR	Union Mine
27.	11	Kiko (Francisco) Torres-Velasco		15-08.00 PR	Union Mine
27.	12	Phu Pham		15-08.00 SR	Chavez
29.	11	Ivan Reyes		15-05.50 PR	Lincoln-L
30.	12	Jonah Unciano		14-09.50 SR	Lincoln-L
31.	11	Dylan Gong		14-08.50 SR	Franklin (EG)
32.	11	Joseph Reinero		14-08.00 SR	Granite Bay
32.	11	Maaz Asim		14-08.00 SR	Granite Bay
12	D J Barber		DNS	Sacramento
11	Jelani Morton		ND	Christian Brothers
11	Michael Ringgold		DNS	Pleasant Grove
11	Kane Martin		DNS	Placer
12	Bashar Barksdale		DNS	Chavez
12	Ethan Lowery		DNS	Placer
 
Long Jump  Junior Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	10	Joseph Brown		20-07.00 PR	Lincoln-L
2.	10	Blake Morris		20-02.00 PR	Natomas
3.	10	Chandler Velasco		19-08.50 PR	Pleasant Grove
4.	9	Jonrich Dela Cruz		19-05.00 PR	Kennedy (Sacramento)
5.	10	Donovan Taubodo		19-00.00 PR	Franklin (EG)
6.	9	Jonathan Stenger		18-07.00 PR	Christian Brothers
7.	9	Clayton Ketcher		18-05.00 PR	Christian Brothers
8.	9	Maruus Carroll		18-02.00 PR	Inderkum
9.	10	Adam Montiel		17-11.75 PR	Kennedy (Sacramento)
10.	10	Caylen Walker		17-11.00 PR	Christian Brothers
11.	10	Idris Amiri		17-09.00 SR	Rosemont
12.	10	Riley McMahon		17-02.25 PR	Granite Bay
13.	10	Mykeel Campbell		17-01.50 PR	Natomas
14.	10	Suhail Sandhu		17-01.00 PR	Inderkum
15.	9	Aidan Alvarez		17-00.50 PR	Placer
16.	9	Cole Roth		17-00.00 PR	Granite Bay
17.	10	Joesph Hines		16-09.50 PR	Natomas
18.	10	Jared "JJ" Jones		16-06.00 PR	Inderkum
19.	10	Kulraj Sandhu		16-04.50 PR	Franklin (EG)
20.	10	Timothy Lyubezhanin		16-04.00 PR	Rosemont
21.	9	Devin Mcdonald		16-03.00 PR	Union Mine
22.	9	Aaron Li		16-02.50 PR	Bella Vista
22.	10	Gabriel Velasquez		16-02.50 PR	Pleasant Grove
24.	10	Cedar Rosso		16-02.00 SR	Placer
25.	10	Samuel Hewell		16-00.50 PR	Kennedy (Sacramento)
26.	9	Ian Marlang		15-11.00 PR	Rosemont
27.	10	Isael McCall		15-07.00 SR	Granite Bay
28.	9	Brooks Hartwell		15-00.00 PR	Pleasant Grove
29.	10	Joseph Jones		14-05.00 PR	Del Campo
30.	10	Tyler White		14-04.00 PR	Bella Vista
31.	10	David Evernon		13-05.50 PR	Sacramento
32.	10	Farjad Amin		13-03.50 PR	Franklin (EG)
33.	10	Anthony Golston		12-05.00 PR	Sacramento
11	Ben Medina		DNS	Del Campo
10	Jonathon Camillucci		DNS	Placer
9	Hassan Early		DNS	Sacramento
9	Nathaniel Lauderdale		DNS	Lincoln-L
9	Preston Bean		DNS	Lincoln-L
9	Bryan Cruz		DNS	Del Campo
 
Triple Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	DeAndra McDaniel		46-00.25 SR	Natomas
2.	12	Jamar Walker		42-06.00 PR	Natomas
3.	12	Garrett Dozier		42-00.00 SR	Bella Vista
4.	12	Oliver Gates		41-06.25	Pleasant Grove
5.	12	David Lyubezhanin		41-02.75 SR	Rosemont
6.	11	Dennis Strelchik		40-01.50 SR	Bella Vista
7.	12	Chris Sims		39-09.00 PR	Natomas
8.	12	Maxwell Zarzuela		39-07.50 SR	Franklin (EG)
9.	11	Jason Knight		39-00.75 SR	Bella Vista
10.	12	Harry Vu		37-05.50 SR	Rosemont
11.	11	Dylan Gong		35-07.00 PR	Franklin (EG)
12.	10	Patrick Leonard		34-06.50 SR	Union Mine
13.	12	Cesar Colin		33-01.50 SR	Rosemont
14.	11	Maaz Asim		29-05.50 SR	Granite Bay
15.	11	Joseph Reinero		29-05.00 PR	Granite Bay
11	Jacob Ellis		DNS	Granite Bay
11	Michael Ringgold		DNS	Pleasant Grove
11	Brandon Over		DNS	Vacaville
12	Diego Gonzales		DNS	Kennedy (Sacramento)
11	Mason Archbold		DNS	Kennedy (Sacramento)
11	Kevin Wong		ND	Pleasant Grove
11	Jeremiah Price		DNS	Kennedy (Sacramento)
11	Tyler Knight		DNS	Vacaville
12	Phu Pham		DNS	Chavez
12	Donte King		DNS	Franklin (EG)
 
Triple Jump  Junior Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	10	Blake Morris		38-04.00 PR	Natomas
2.	10	Idris Amiri		37-10.50 PR	Rosemont
3.	10	Danny Vu		35-10.50 PR	Rosemont
4.	10	Kulraj Sandhu		35-00.00 PR	Franklin (EG)
5.	9	Devin Mcdonald		32-02.50 PR	Union Mine
6.	10	Mykeel Campbell		30-09.00 PR	Natomas
7.	10	Farjad Amin		30-03.50 PR	Franklin (EG)
9	Ian Marlang		ND	Rosemont
11	Ben Medina		DNS	Del Campo
10	Malik Baker		ND	Natomas
9	Joseph Storey		DNS	Del Campo
12	Jeremy Xiong		DNS	Del Campo

Womens Results
3200 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Gabriela Hernandez		11:37.05a SR	Vacaville
2.	9	Kirsten Ransford		12:00.65a PR	Whitney
3.	10	Brooke Giorgi		12:27.59a PR	Whitney
4.	9	Malia Gay		12:42.83a PR	Christian Brothers
5.	12	Anna Larson		12:45.62a SR	Bear River
6.	10	Mykell Bouwhuis		12:55.56a SR	Pleasant Grove
7.	11	Saedy Williamson		13:04.96a SR	Lincoln-L
8.	12	Sarah Craig		13:12.21a SR	Casa Roble
9.	9	Cassidy Horn		13:15.57a PR	Vacaville
10.	9	Alex Miller		13:19.45a PR	Granite Bay
11.	12	Brittney McCown		13:21.67a SR	Bella Vista
12.	10	Brianna Billings		13:25.50a PR	Casa Roble
13.	12	Amelia Poroli		13:38.62a SR	Christian Brothers
14.	10	Stephanie Villanueva		13:41.78a PR	Union Mine
15.	10	Elani Patzan		13:44.30a PR	Chavez
16.	10	Emma Roybal		13:45.14a PR	Sheldon (CA)
17.	11	Carlin Coulam		13:48.34a SR	El Camino (Sacramento)
18.	12	Casey Shaw		14:05.65a SR	Casa Roble
19.	9	Zalea Bjorgum		14:32.47a PR	Pleasant Grove
20.	12	Kinsey Stephen		14:50.54a SR	Bella Vista
21.	11	Lexuz Ledezma		15:16.51a SR	Lincoln-L
22.	11	Brisa Reyes		15:28.90a SR	Lincoln-L
23.	9	Riana Azevedo		15:37.15a PR	Pleasant Grove
24.	9	Lydia Pulido		15:44.17a PR	El Camino (Sacramento)
11	Ashley Willins		NT	Sacramento
11	Saliah Clark		NT	Sacramento
 
4x100m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Jada Harper		50.23a	Granite Bay
2		Kendra Worthington		50.75a	Bella Vista
3		Amanda Tham		51.74a	Franklin (EG)
4		Genesis Tholmer		53.26a	Kennedy (Sacramento)
5		Macy Hopping		53.36a	Lincoln-L
6		Jasmyne Alfred		53.49a	Inderkum
7		Delaney Gates		53.59a	Pleasant Grove
8		Maia Tonoukouin		54.53a	El Camino (Sacramento)
9		Freda Garrett		54.94a	Valley
10		Zelajah Oliver		54.98a	Sacramento
11		Nykayla King		57.53a	Natomas
12		Anna Harlow		59.11a	Union Mine
13		Jade Cheng		1:01.77a	Kennedy (Sacramento)
14		Hailey Hubbard		1:02.12a	Casa Roble
15		Tiare Warren		1:04.10a	Vacaville
16		Re'Shaiah Hudson		1:09.36a	Sacramento
17		Simran Patel		1:12.26a	Inderkum
18		LaShea Armstrong		1:17.16a	Natomas
19		Dominique Johnson		1:18.95a	Pleasant Grove
Denise Holley
Diana Mensah
Emily Gogue
Khyri Jones		NT	Rosemont
Abbie Monk
Marit Mulders
Natalie McLean
Caitlin Harris		NT	Granite Bay
Haley Watterson
Jaide Ramirez
Samantha Tham
Ariyah Armstrong		NT	Franklin (EG)
Deja Wedderburn
Naielle Nunley
Latia Ketchens
Ovava Tonga		NT	Rosemont
 
4x200m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Sadye Peschke		1:47.63a	Bella Vista
2		Pricilla Jackson		1:49.35a	El Camino (Sacramento)
3		Haley Yarbrough		1:52.87a	Granite Bay
4		Jaida Robinson		1:53.27a	Franklin (EG)
5		Karissa Jones		1:53.89a	Kennedy (Sacramento)
6		Abbie Monk		1:54.34a	Granite Bay
7		Delaney Gates		1:57.86a	Pleasant Grove
8		Denise Holley		2:00.09a	Rosemont
9		July Brown		2:00.27a	Sacramento
10		Katherine Stenger		2:00.56a	Christian Brothers
11		Maia Tonoukouin		2:02.07a	El Camino (Sacramento)
12		Macy Hopping		2:02.42a	Lincoln-L
13		Jazmyn Chaikittirattana		2:02.46a	Vacaville
14		Mahagany Harris		2:05.55a	Inderkum
15		LaShea Armstrong		2:06.80a	Natomas
16		Dominique Johnson		2:06.99a	Pleasant Grove
17		Jaide Ramirez		2:07.37a	Franklin (EG)
18		Sara Martinez		2:08.90a	Lincoln-L
19		Tatiana Gillespie		2:09.74a	Inderkum
20		Rayonna Thompson		2:10.80a	Sacramento
21		Sophia Lacy		2:12.64a	Kennedy (Sacramento)
22		Breanna Bornstein		2:14.32a	Union Mine
Melissa Williams
Jasmin Delarosa
Jennifer Rodriguez
Allison Nims		NT	Valley
Deja Wedderburn
Naielle Nunley
Latia Ketchens
Ovava Tonga		NT	Rosemont
Chloe Auld
Megan Stedifor
Cerys McLean
Katelyn Winker		NT	Del Campo
 
4x400m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Jaida Robinson		4:10.19a	Franklin (EG)
2		Mahagany Harris		4:35.19a	Inderkum
3		Dausa Strain		4:37.95a	Kennedy (Sacramento)
4		Destiny Everett		4:48.07a	Lincoln-L
5		Katie Newton		4:51.99a	Rio Americano
6		Jadyn Johnson		5:22.86a	Inderkum
Yunique Williams
Ivy Wang
Genesis Tholmer
Olivia Mihos		NT	Kennedy (Sacramento)
 
4x800m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Alyssa Barnes		10:09.55a	El Camino (Sacramento)
2		Julia Escudero		10:14.92a	Franklin (EG)
3		Carly Cabrera		10:31.50a	Inderkum
4		Emily Manzer		10:47.68a	Whitney
5		Taure Morgan		11:00.72a	Sheldon (CA)
6		Aileen Fortin		11:06.60a	Christian Brothers
7		Destiny Everett		11:07.81a	Lincoln-L
8		Jessica Becker		11:11.11a	Whitney
9		Hannah Gow		11:17.91a	Bella Vista
10		Marin Chamberlin		11:26.58a	Placer
11		Emily Craven		11:28.65a	Granite Bay
12		Nicole Su		11:45.46a	Pleasant Grove
13		Elizabeth Silvey		12:01.51a	Inderkum
14		Brianna Billings		12:05.06a	Casa Roble
15		Lynzie Bui		12:11.87a	Vacaville
16		Antonina Perekopskiy		12:14.55a	Bella Vista
17		Sarah Gogue		12:18.65a	Rosemont
Yelena Piluveya
Simran Singh
Neftalin Macario-Rodriguez
Nelli Piluveya		NT	Rosemont
Alison Wright
Diana Diaz
Chloe Moore
Kate Haydon		NT	Placer
 
800m Sprint Medley Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Kendra Worthington		1:51.58a	Bella Vista
2		Pricilla Jackson		1:53.75a	El Camino (Sacramento)
3		Jada Harper		1:57.36a	Granite Bay
4		Abbie Monk		2:00.91a	Granite Bay
5		Alexis Norris		2:02.34a	Bella Vista
6		Jaden Mallory		2:02.78a	Sacramento
7		Denise Holley		2:02.90a	Rosemont
8		Jade Cheng		2:03.08a	Kennedy (Sacramento)
9		Mariah Escobar		2:03.72a	Christian Brothers
10		Macy Hopping		2:04.45a	Lincoln-L
11		Savana Reynolds		2:06.73a	Vacaville
12		Olivia Gonzales		2:08.75a	Lincoln-L
13		Katelyn Winker		2:09.56a	Del Campo
14		LaShea Armstrong		2:09.83a	Natomas
15		Dally Bazinga		2:10.06a	El Camino (Sacramento)
16		Tori Barnes		2:10.20a	Sacramento
17		Alexis Mandap		2:11.76a	Franklin (EG)
18		Ivy Wang		2:13.64a	Kennedy (Sacramento)
19		Anna Harlow		2:13.75a	Union Mine
20		Hailey Hubbard		2:16.34a	Casa Roble
21		Kaitlyn Jackson		2:17.46a	Franklin (EG)
22		Sonia Virk		2:20.58a	Inderkum
23		Ty'j Y		2:22.98a	Valley
24		Deja Wedderburn		2:23.92a	Rosemont
Jaelynn laGrone
Kalieyah Mann
Lizette Russel
Annette Contreras		NT	Natomas
Katelyn. Jones
Johanna Dean
Oreena Perry
Aliyah Carter		NT	Chavez
Jessica Correa
Kaitlyn Santos
Josefina De La Torre
Lisa Davis		NT	Del Campo
 
Distance Medley Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Claire Chaves		13:11.73a	El Camino (Sacramento)
2		Kirsten Ransford		13:31.45a	Whitney
3		Carly Cabrera		13:50.35a	Inderkum
4		Delaney Garcia		13:55.57a	Placer
5		Amelia Poroli		14:15.55a	Christian Brothers
6		Taure Morgan		14:16.91a	Sheldon (CA)
7		Jaime Mabbutt		14:20.29a	Bella Vista
8		Ashley Lindsay		14:29.96a	Granite Bay
9		Katie Newton		14:34.95a	Rio Americano
10		Haley Bedrin		14:43.53a	Whitney
11		Katrina Koepke		15:00.95a	Inderkum
12		Kaylie Pak		15:09.79a	Pleasant Grove
13		Casey Shaw		15:33.85a	Casa Roble
14		Lexuz Ledezma		15:44.78a	Lincoln-L
15		Allisa French		15:59.25a	Bella Vista
16		Arcelia Leyva		16:16.45a	Rosemont
17		Lynzie Bui		16:35.36a	Vacaville
Kate Haydon
Diana Diaz
Alison Wright
Maddie Lasher		NT	Placer
Zalea Bjorgum
Riana Azevedo
Cecilia Pham
Isabelle Nguyen		NT	Pleasant Grove
Kelly Baldovinos
Maryland Wambui
Jasmin Delarosa
Ty'j Y		NT	Valley
 
4x55 Shuttle Hurdles - 33"  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1		Jada Harper		43.46a	Granite Bay
2		Ivy Wang		44.67a	Kennedy (Sacramento)
3		Caroline Duncan		44.84a	Christian Brothers
4		Emma Diaz		48.70a	Lincoln-L
5		Kimmi Wang		52.30a	Kennedy (Sacramento)
 
Shot Put - 4kg  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Shade Sander		35-10.50 PR	Placer
2.	12	Eby Ifyefobi		33-09.00 SR	Pleasant Grove
3.	12	Bailey Learned		30-09.50 SR	Lincoln-L
4.	12	Bryanna Payden		30-06.00 SR	Franklin (EG)
5.	9	Samantha Price		29-02.00 PR	Franklin (EG)
6.	12	Emelina Bogitini		27-05.75 PR	Valley
7.	9	Jenna Rees		27-02.00 PR	Rosemont
7.	10	Tabitha Bagos		27-02.00 SR	Vacaville
9.	12	Corina Garcia		27-00.50 SR	Lincoln-L
10.	12	Abbie McCulloch		26-11.25 SR	Vintage
11.	12	Abigail Scott		26-10.00 SR	Whitney
12.	12	Ysenia Hernandez		25-11.75 SR	Natomas
13.	12	Mae Feraimo		25-11.50 PR	Inderkum
14.	10	Ifuy Ifyefobi		25-07.00 SR	Pleasant Grove
14.	12	Annabel Su		25-07.00 SR	Whitney
16.	11	Maya Rushton		25-04.25 SR	Inderkum
17.	12	Joan Esquibel		25-04.00 SR	Granite Bay
18.	11	Maia Tonoukouin		24-10.00 SR	El Camino (Sacramento)
18.	10	Emily Hancock		24-10.00 SR	Christian Brothers
20.	11	Lisa Davis		24-07.00 PR	Del Campo
21.	12	Coleen Francis		24-03.00 SR	Placer
22.	9	Bailey Everett		23-11.50 PR	Placer
23.	10	Evnika Antonova		23-08.00 PR	Rio Americano
23.	9	Kaylie Ruggles		23-08.00 PR	El Camino (Sacramento)
25.	12	Sofia Green		23-07.00 PR	Vintage
26.	10	Jada Edwards		23-04.25 SR	Inderkum
27.	12	Allisia Sandoval		23-02.00 SR	Vacaville
28.	9	Marcelia Farley		22-11.00 PR	Union Mine
29.	11	Mackenzie Eutsey		22-07.25 PR	Lincoln-L
30.	10	Tyllcia Tyson		22-05.00 PR	Natomas
31.	11	Tara Johnson		22-04.75 PR	Casa Roble
32.	11	Laniea LoaGarde		22-04.00 SR	Kennedy (Sacramento)
33.	9	Laken Kendrick		22-00.00 PR	El Camino (Sacramento)
34.	11	Amani Pittmon		21-11.25 PR	Kennedy (Sacramento)
35.	11	Mariah Bernard		21-06.50 PR	Kennedy (Sacramento)
36.	9	Willow Ward		21-06.00 PR	Rio Americano
37.	10	Jessica Correa		21-02.00 SR	Del Campo
38.	10	Dema Shatnawi		21-00.25 SR	Vintage
39.	11	Juliette Renslo		21-00.00	Bella Vista
40.	9	Lina Thach		20-10.50 PR	Rosemont
41.	10	Rosalia Zubillaga		20-04.00 PR	Rio Americano
42.	11	Eva Arango-Webb		20-02.50	Bella Vista
43.	10	Elizabeth Blake		19-11.00 SR	Christian Brothers
43.	9	Neftalin Macario-Rodriguez		19-11.00 PR	Rosemont
45.	9	Mykayla Harris		19-09.00 PR	Rio Americano
46.	9	Alyssa Angulo		18-00.00 PR	Christian Brothers
47.	9	Jasmine Rivas		17-04.00 PR	Pleasant Grove
48.	9	Josefina De La Torre		15-07.00 PR	Del Campo
12	Alona Petrik		DNS	Casa Roble
9	Roselyn Reed		DNS	Union Mine
12	Kaitlyn Jackson		DNS	Franklin (EG)
9	Presley Frady		DNS	Casa Roble
11	Tatianna Moore		DNS	Natomas
10	Sydney Kopping		DNS	Union Mine
9	Tania Arriaga		DNS	Kennedy (Sacramento)
12	Miakia Suggs		DNS	Chavez
10	Alyza Leyva		ND	Valley
9	Regina Aka		DNS	Bella Vista
 
Discus - 1kg  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Eby Ifyefobi		117-00 SR	Pleasant Grove
2.	11	Shade Sander		116-00 PR	Placer
3.	12	Joan Esquibel		99-00 SR	Granite Bay
4.	12	Abigail Scott		94-00 SR	Whitney
5.	12	Abbie McCulloch		91-05 SR	Vintage
6.	10	Tabitha Bagos		85-00 PR	Vacaville
7.	12	Mae Feraimo		83-09 SR	Inderkum
8.	12	Bailey Learned		83-08 SR	Lincoln-L
9.	11	Amani Pittmon		82-07 SR	Kennedy (Sacramento)
10.	12	Bryanna Payden		81-10 SR	Franklin (EG)
11.	9	Mykayla Harris		72-02 PR	Rio Americano
12.	10	Rosalia Zubillaga		69-04 PR	Rio Americano
13.	9	Kaylie Ruggles		68-00 PR	El Camino (Sacramento)
14.	12	Annabel Su		66-02 SR	Whitney
15.	10	Ifuy Ifyefobi		64-10 SR	Pleasant Grove
16.	10	Evnika Antonova		64-00 PR	Rio Americano
17.	11	Eva Arango-Webb		63-08 SR	Bella Vista
18.	10	Elizabeth Hinton		63-07 PR	Christian Brothers
19.	9	Samantha Price		62-03 PR	Franklin (EG)
20.	10	Emily Hancock		61-07 SR	Christian Brothers
21.	11	Nicole Papadopoulos		61-00 SR	Vacaville
22.	9	Lina Thach		60-03 PR	Rosemont
23.	11	Izzy Steinbrecher		60-00 SR	El Camino (Sacramento)
24.	12	Haylei Grand		59-08 PR	Lincoln-L
25.	11	Mariah Bernard		59-02 PR	Kennedy (Sacramento)
26.	10	Elyse Bingham		58-04 SR	Lincoln-L
27.	9	Jenna Rees		57-08 PR	Rosemont
28.	12	Coleen Francis		57-07 SR	Placer
29.	10	Jada Edwards		56-09 SR	Inderkum
30.	11	Juliette Renslo		54-08	Bella Vista
30.	10	Dema Shatnawi		54-08 SR	Vintage
32.	11	Maya Rushton		54-07 SR	Inderkum
33.	12	Ysenia Hernandez		53-10 SR	Natomas
34.	12	Sofia Green		53-00 SR	Vintage
35.	12	Kaitlyn Jackson		52-10 SR	Franklin (EG)
36.	10	Tyllcia Tyson		52-08 PR	Natomas
37.	12	Stephanie Rivas		52-04 SR	Pleasant Grove
38.	9	Bailey Everett		51-00 PR	Placer
39.	11	Laniea LoaGarde		49-05 SR	Kennedy (Sacramento)
40.	11	Lisa Davis		48-05 SR	Del Campo
41.	9	Laken Kendrick		46-04 PR	El Camino (Sacramento)
42.	11	Tara Johnson		43-05 PR	Casa Roble
43.	9	Alyssa Angulo		42-00 PR	Christian Brothers
44.	9	Josefina De La Torre		41-08 PR	Del Campo
45.	9	Neftalin Macario-Rodriguez		40-10 PR	Rosemont
46.	9	Marcelia Farley		38-06 PR	Union Mine
47.	12	Emelina Bogitini		34-03 PR	Valley
48.	10	Alyza Leyva		31-11 PR	Valley
10	Jessica Correa		DNS	Del Campo
9	Regina Aka		DNS	Bella Vista
12	Alona Petrik		DNS	Casa Roble
9	Presley Frady		DNS	Casa Roble
10	Sydney Kopping		DNS	Union Mine
9	Roselyn Reed		DNS	Union Mine
 
High Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Hannah Lybbert		5-04.25 PR	Davis
2.	9	Dausa Strain		5-00.00 PR	Kennedy (Sacramento)
3.	10	Tiya Kamba-Griffin		5-00.00 PR	Davis
4.	11	Katelyn Cuneo		4-10.00 SR	Pleasant Grove
4.	11	Erin Benedict		4-10.00 SR	Davis
6.	11	Rachel Payan		4-08.00 SR	Whitney
6.	10	Jade Knowles		4-08.00 PR	Inderkum
8.	12	Laura Young		4-08.00 SR	Davis
9.	9	Mia Mangney		4-08.00 PR	Davis
10.	12	Logan Ruggles		4-08.00 SR	Franklin (EG)
11.	11	Cate Snedecor		4-06.00 SR	Granite Bay
11.	10	Jaelynn laGrone		4-06.00 SR	Natomas
11.	12	Gretchen Martinez		4-06.00 SR	Pleasant Grove
11.	9	Rachel Radcliff		4-06.00 PR	Bella Vista
11.	10	Megan Ellis		4-06.00 SR	Granite Bay
16.	12	Alyssa Sewell		4-04.00 PR	Granite Bay
16.	9	Nykayla King		4-04.00 PR	Natomas
16.	11	Chloe Foster		4-04.00 SR	Union Mine
16.	11	Cassandra Regan		4-04.00 PR	Union Mine
16.	10	Lily Martell		4-04.00 SR	Bella Vista
21.	9	Sarah Unterholzner		4-02.00	Bella Vista
21.	9	Marie Keel		4-02.00 PR	Rosemont
21.	10	Ava Roser-Hudspeth		4-02.00 SR	Union Mine
24.	9	Gabi Cacares		4-00.00 PR	Davis
25.	10	Alexis Mandap		3-10.00 PR	Franklin (EG)
11	Stevi Laduna		DNS	Union Mine
11	Amani Pittmon		NH	Kennedy (Sacramento)
11	Ashley Rehal		NH	Franklin (EG)
12	Hannah Robison		DNS	Placer
11	Rachael Creel		DNS	Union Mine
11	Ananda Johnson		DNS	Rosemont
10	Jeorgia Jacobsen		DNS	Vacaville
12	Shauna Jackson		NH	Inderkum
9	Ovava Tonga		DNS	Rosemont
10	Mariana Jones		DNS	Inderkum
9	Maya Holman		DNS	Vacaville
9	Kimmi Wang		NH	Kennedy (Sacramento)
11	Jessie Buys		DNS	Lincoln-L
11	Tyler Smith		DNS	Lincoln-L
 
Pole Vault  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Marin Chamberlin		9-00.00 SR	Placer
2.	12	Nicole Sainz		8-06.00 SR	Inderkum
3.	10	Grace Mantsch		8-00.00 SR	Placer
4.	11	Alexis Norris		7-06.00 SR	Bella Vista
5.	10	Kyra Talusik		7-00.00 PR	Inderkum
6.	9	Hannah Galgan		7-00.00 PR	Vacaville
7.	11	Amani Pittmon		6-06.00 SR	Kennedy (Sacramento)
11	Rachel Payan		NH	Whitney
12	Anna Danchin		DNS	Rosemont
9	Ovava Tonga		DNS	Rosemont
11	Barbara Tulli		DNS	Franklin (EG)
10	Jade Cheng		NH	Kennedy (Sacramento)
11	Aaliyah Kirkpatrick		NH	Bella Vista
10	Sydney Rivera		DNS	Franklin (EG)
 
Long Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Emma Barthel		17-11.50 PR	Bella Vista
2.	10	Jada Harper		16-07.00 PR	Granite Bay
3.	11	Zoe Pantis		16-05.50 PR	Bella Vista
4.	11	Katelyn Cuneo		15-08.25 SR	Pleasant Grove
5.	10	Megan Ellis		15-06.50 SR	Granite Bay
6.	10	Lily Martell		15-04.50 SR	Bella Vista
7.	9	Dausa Strain		15-03.00 PR	Kennedy (Sacramento)
8.	11	Anna Harlow		15-01.50 PR	Union Mine
9.	9	Simran Patel		14-11.25 PR	Inderkum
10.	10	Delaney Gates		14-11.00 PR	Pleasant Grove
11.	10	Jaelynn laGrone		14-10.00 SR	Natomas
12.	11	Diana Mensah		14-07.25 PR	Rosemont
13.	12	Yunique Williams		14-06.50 SR	Kennedy (Sacramento)
14.	12	Logan Ruggles		14-06.00 SR	Franklin (EG)
15.	9	Malia Gay		14-05.00 PR	Christian Brothers
16.	9	Denise Holley		14-04.00 PR	Rosemont
17.	10	Emily Gogue		13-07.00 SR	Rosemont
17.	11	Lakiya Herron		13-07.00 PR	Pleasant Grove
19.	11	Cate Snedecor		13-04.75 PR	Granite Bay
20.	10	Jessica Correa		13-03.50 SR	Del Campo
21.	12	Kalieyah Mann		13-00.50 PR	Natomas
22.	9	Sorina Ying		12-10.00 PR	Inderkum
23.	10	Ellen Batsaikhan		12-07.50 PR	Inderkum
24.	12	Ivy Wang		12-05.00 PR	Kennedy (Sacramento)
25.	10	Re'Shaiah Hudson		12-03.25 PR	Sacramento
26.	10	Alexis Mandap		12-02.50 PR	Franklin (EG)
27.	10	Samantha Tham		11-05.00 PR	Franklin (EG)
27.	9	Nykayla King		11-05.00 PR	Natomas
11	Chloe Foster		DNS	Union Mine
12	Megan Stedifor		DNS	Del Campo
9	Marie Keel		DNS	Rosemont
10	Kaitlyn Santos		DNS	Del Campo
11	Oreena Perry		DNS	Chavez
11	Cassandra Regan		DNS	Union Mine
11	Tori Barnes		DNS	Sacramento
11	Sierra Moore		ND	Union Mine
10	Bolurin Olaleye		DNS	Rosemont
10	Jessica LeGrand		DNS	Sacramento
 
Triple Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Logan Ruggles		34-09.00 PR	Franklin (EG)
2.	10	Megan Ellis		34-05.00 PR	Granite Bay
3.	11	Katelyn Cuneo		32-10.00 SR	Pleasant Grove
4.	10	Lily Martell		32-00.00 PR	Bella Vista
5.	12	Alyssa Sewell		31-01.75 SR	Granite Bay
6.	10	Emily Rivera		30-06.50 SR	Franklin (EG)
7.	11	Ashley Barham		30-04.00 SR	Granite Bay
8.	12	Shauna Jackson		30-03.75 SR	Inderkum
9.	9	Rachel Radcliff		30-01.75 PR	Bella Vista
10.	11	Jordan Grafton		27-09.00 SR	Bella Vista
11.	11	Lakiya Herron		27-07.50 PR	Pleasant Grove
12.	11	Sierra Moore		27-01.00 PR	Union Mine
13.	11	Anna Harlow		27-00.75 SR	Union Mine
14.	10	Jessica Jimenez		26-10.50 PR	Franklin (EG)
15.	10	Jade Knowles		26-00.50 PR	Inderkum
10	Billie Dee Scott		DNS	Kennedy (Sacramento)
10	Kaylyn Yu		DNS	Kennedy (Sacramento)
11	Cassandra Regan		DNS	Union Mine
10	Mariana Jones		DNS	Inderkum
9	Maya Holman		DNS	Vacaville
9	Nykayla King		DNS	Natomas
12	Ivy Wang		DNS	Kennedy (Sacramento)