South Pasadena (SS) Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
12.94 | w SB | Jazmin Jackmon | 25th | Prelims H1 | Results |
200 Meter Dash | |||||
26.19 | w SB | Rebecca Liston | 15th | Prelims H1 | Results |
400 Meter Dash | |||||
1:01.15 | Alexis Mora | 15th | Prelims H3 | Results | |
1:02.46 | Julianne Ong | 23rd | Prelims H2 | Results | |
800 Meter Run | |||||
2:32.40 | Emily Ye | 29th | Prelims H3 | Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
15.59 | Nina Acebo | 6th | Prelims H1 | Results | |
15.71 | w | Katherine Kutzer | 8th | Prelims H2 | Results |
300 Meter Hurdles | |||||
44.97 | SB | Katherine Kutzer | 3rd | Prelims H5 | Results |
46.33 | Alexis Mora | 7th | Prelims H4 | Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
49.41 | Relay Team | 4th | Prelims H4 | Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:06.73 | Relay Team | 9th | Prelims H4 | Results | |
Long Jump | |||||
18-5.5 | SB | Katherine Kutzer | 3rd | Prelims H1 | Results |
17-8 | Jazmin Jackmon | 4th | Prelims H1 | Results | |
17-5.5 | w | Nina Acebo | 6th | Prelims H1 | Results |
Triple Jump | |||||
32-8 | Grace Meier | 27th | Prelims H1 | Results | |
Pole Vault | |||||
9-6 | Rowan Leddy | 15th | Prelims H1 | Results | |
Shot Put | |||||
34-6.5 | SB | Sophia Hathaway | 16th | Prelims H1 | Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.23 | w SB | Andrew Shults | 20th | Prelims H2 | Results |
200 Meter Dash | |||||
23.15 | w | Sam Jr. Anuakpado | 29th | Prelims H1 | Results |
800 Meter Run | |||||
1:58.41 | Justin Fernandez | 7th | Prelims H1 | Results | |
3200 Meter Run | |||||
10:04.20 | Cullen Irvine | 23rd | Prelims H2 | Results | |
10:19.58 | Oliver Chang | 31st | Prelims H2 | Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
44.71 | Relay Team | 23rd | Prelims H2 | Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:22.98 | Relay Team | 6th | Prelims H2 | Results | |
Long Jump | |||||
18-9.5 | Patrick Nelson | 30th | Prelims H1 | Results | |
17-10 | Max Schoerner | 36th | Prelims H1 | Results | |
Triple Jump | |||||
41-10 | Ryan Ong | 9th | Prelims H1 | Results | |
Pole Vault | |||||
13-3 | Esteban Suarez | 3rd | Prelims H1 | Results | |
13-3 | Kevin Yonami | 8th | Prelims H1 | Results | |
12-9 | Cory Atwater | 10th | Prelims H1 | Results |